Dat heeft in mijn achtergestelde regio dus een hele negatieve connotatiequote:Op maandag 6 juni 2011 18:20 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Er moet wel patat bij uiteraard, anders is het geen snackbar bezoek.
Dan delen we het broodje wel.
Neen, is me nooit overkomen, "fries" is 't dichtsbijstaande wat ik ooit geuit heb in die richting.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:19 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is een eerste stap. En dan op een gegeven moment bij de snackbar flap je het er gewoon uit: "mag ik een frietje oorlog?"
Patat?quote:Op maandag 6 juni 2011 18:21 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat heeft in mijn achtergestelde regio dus een hele negatieve connotatie
Nee, een spé'tje delen.quote:
Ik kom niet dichter bij wat jij friet noemt dan "halal"quote:Op maandag 6 juni 2011 18:21 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Neen, is me nooit overkomen, "fries" is 't dichtsbijstaande wat ik ooit geuit heb in die richting.
Ook dat woord is uit den boze uiteraard.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik kom niet dichter bij wat jij friet noemt dan "halal"
Ik heb een tijdlang gehad waarin elke vrouw die ik aansprak blond en rechtenstudente was, sterker nog, de mokkels die mij aanspraken waren ook allemaal blond en studeerden rechten. Dat was wel een akelige overeenkomst die mij tijdenlang achtervolgden.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:20 schreef GSbrder het volgende:
Hoewel rechtenmeisjes wel schattig zijn als je persoonlijk wordt, want dat zijn ze niet gewend.
Of je besteld een patatje met frietquote:Op maandag 6 juni 2011 18:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik kom niet dichter bij wat jij friet noemt dan "halal"
Ook met je vriendin?quote:
Dan deel ik niets, dan mag zij de spé hebben en neem ik het broodjequote:
quote:Op maandag 6 juni 2011 18:24 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dan deel ik niets, dan mag zij de spé hebben en neem ik het broodje
Geenszins, ik wil patat en hij mag het sperma.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:24 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Wat, je wilt dat GS die vriendin met jouw deelt?
Dat ligt natuurlijk wel aan de situatie.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:23 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ik heb een tijdlang gehad waarin elke vrouw die ik aansprak blond en rechtenstudente was, sterker nog, de mokkels die mij aanspraken waren ook allemaal blond en studeerden rechten. Dat was wel een akelige overeenkomst die mij tijdenlang achtervolgden.
Maar ach, als je bij een vrouw het ijs weet te breken met de opmerking: "zal ik die blonde del* eens vragen of ze voor mijn escortservice komt werken", dan weet je dat je goed met elkaar kunt opschieten. 9 van 10 andere vrouwen zouden van die opmerking spontaan verontwaardigd zijn.![]()
* wijzende op een soort van "oh oh cherso Barbie op een terras".
Tis etenstijd, het zit er dik in dat hij momenteel verdere culinaire experimenten uitprobeert.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:26 schreef GSbrder het volgende:
Waar is onze culinair recensent erik die elke toko in Amsterdam al aan een grondig onderzoek heeft onderworpen?
Patat halen, daarom startte deze discussie.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:26 schreef GSbrder het volgende:
Waar is onze culinair recensent erik die elke toko in Amsterdam al aan een grondig onderzoek heeft onderworpen?
I don't know.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:26 schreef GSbrder het volgende:
Waar is onze culinair recensent erik die elke toko in Amsterdam al aan een grondig onderzoek heeft onderworpen?
quote:
Hm, noodles.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:28 schreef GSbrder het volgende:
Ik ga zometeen de smalogige medeburger lastigvallen voor een papieren bakje vol slierten en twee houten stokjes
Patattelijk gehandicaptquote:
Nee, verder dan VMBO'ers verwarren bij de Burgerking door een cheeseburger zonder kaas te bestellen ga ik nietquote:Op maandag 6 juni 2011 18:23 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Of je besteld een patatje met friet
De verwarring aan de overkant van de toonbank is een psychologische scriptie waard
Friet metquote:Op maandag 6 juni 2011 17:57 schreef robin007bond het volgende:
Patatje met
Patatje joppie
Patatje mayo
vs
Frietje met mayo
Frietje mayo
Frietje joppie.
Kom op patatje joppie klinkt 100x beter
Ik weiger mee te gaan in die moderniteit. Ik heb nog steeds een cu2-profiel.quote:Op maandag 6 juni 2011 17:54 schreef robin007bond het volgende:
Facebook begin ik niet aan.
Ik heb al spijt dat ik aan Hyves begonnen ben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |