bron: Volkskrantquote:De Federatie Nederlandse Clowns (FNC) gaat morgen in Amsterdam, Hilversum en Den Haag demonstreren. De clowns vinden dat zij niet genoeg in de media te zien zijn. Daarom luiden zij de noodklok bij de omroepen en het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.
De federatie meldt op de website: 'De FNC ziet al jaren met lede ogen aan dat clowns door de media buiten beeld gehouden worden. Op TV is wel ruimte voor zuipende jongeren, mensonterende pijnspelletjes en Amerikaanse series, maar voor eersteklas clownsentertainment is geen plaats. Het clownsvak staat hiermee onder druk. Een hele generatie groeit op zonder clowns.'
Morgen eisen de clowns meer zendtijd en vragen zij om een stimuleringsfonds voor clowns en clownformats op televisie. Ze vinden dat de overheid de clowns meer zichtbaar op televisie moeten maken. Dit zou tot hun wettelijke taak gerekend moeten worden, volgens de clowns.
De clowns beginnen om 08.00 uur in Hilversum met demonstreren. Vervolgens gaan zij naar het Binnenhof in Den Haag en om 12.30 sluiten de clowns de demonstratie af op het Beursplein in Amsterdam.
Is dit een grap ofzo? Net of er zoiets bestaat als eersteklas clownsentertainment.quote:Op TV is wel ruimte voor zuipende jongeren, mensonterende pijnspelletjes en Amerikaanse series, maar voor eersteklas clownsentertainment is geen plaats. Het clownsvak staat hiermee onder druk. Een hele generatie groeit op zonder clowns.
quote:Op maandag 6 juni 2011 17:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is dit een grap ofzo? Net of er zoiets bestaat als eersteklas clownsentertainment.
Om Pratchett aan te halen zuipende jongeren, mensonterende pijnspelletjes en Amerikaanse series zijn eersteklas clownsentertainment.quote:"No clowns were funny. That was the whole purpose of a clown. People laughed at clowns, but only out of nervousness. The point of clowns was that, after watching them, anything else that happened seemed enjoyable." ~Terry Pratchett, Men at Arms
Bij het benoemen van het probleem halen ze meteen zelf de oplossing al aan: Ik zie wel mogelijkheden om een en ander te combineren. Een clownonterend pijnspelletje uitgevoerd door zuipende jongeren, ik zou kijken denk ik.quote:De federatie meldt op de website: 'De FNC ziet al jaren met lede ogen aan dat clowns door de media buiten beeld gehouden worden. Op TV is wel ruimte voor zuipende jongeren, mensonterende pijnspelletjes en Amerikaanse series, maar voor eersteklas clownsentertainment is geen plaats. Het clownsvak staat hiermee onder druk. Een hele generatie groeit op zonder clowns.'
Ik vermoed dat elke clown diep van binnen zo verrot is als hij.quote:Op maandag 6 juni 2011 17:26 schreef Ferdo het volgende:
[ afbeelding ]
Dag lieve kijkbuiskindertjes! *hijg*
Daar heb je wel meteen een HELE foute clown te pakken.quote:Op maandag 6 juni 2011 17:26 schreef Ferdo het volgende:
[ afbeelding ]
Dag lieve kijkbuiskindertjes! *hijg*
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |