Hij gedraagt zich inderdaad bijzonder vreemd. Boos worden op iemand die net heeft vertelt wat hij doet en verdient. Ik begrijp daar niets van.quote:Op zondag 5 juni 2011 11:16 schreef eriksd het volgende:
Ik snap niet dat hij keer op keer die dingen opzoekt terwijl hij denk ik wel weet dat hij stijf staat van frustratie over juist die onderwerpen.
Nog even los van het logischerwijs eropvolgende geklaag over dat iedereen hem aan had moeten nemen want hij heeft een diploma.
Precies.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:06 schreef Staal het volgende:
Het zou niet eens ooit in me opkomen om zo'n lijstje in te vullen. Denk bij de meeste users niet omdat het er niet toe doet. Dus zo'n topic trekt sneller pimpers en patsers en waarom zou je je daar zo druk over maken, EG?
Post hier je salarisstrook zou een beter topic zijn. Dan zie je helft niet meer terug..
Maar dan heeft het ook geen zin om boos te worden.quote:
Het is een onzintopic vol met fakers en idioten waarschijnlijk, alsmede mensen die wel de waarheid vertellen, maar daar gaan trollen en mensen met een hoog salaris belachelijk gaan zitten maken is nog een stapje zieliger m.i.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:06 schreef Staal het volgende:
Het zou niet eens ooit in me opkomen om zo'n lijstje in te vullen. Denk bij de meeste users niet omdat het er niet toe doet. Dus zo'n topic trekt sneller pimpers en patsers en waarom zou je je daar zo druk over maken, EG?
Post hier je salarisstrook zou een beter topic zijn. Dan zie je helft niet meer terug..
Ik ga dat topic dan ook niet meer bezoeken.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:10 schreef eriksd het volgende:
Maar EG, waarom elke keer dat gegal en jezelf opvreten over van die triviale zaken? Wat vind je omgeving daarvan?
Als het erg ongeloofwaardig is, dan kan ik het wel begrijpen dat het aan de kaak wordt gesteld. Maar het topic is bij voorbaat kansloos, omdat geen controle mogelijk is.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:11 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het is een onzintopic vol met fakers en idioten waarschijnlijk, alsmede mensen die wel de waarheid vertellen, maar daar gaan trollen en mensen met een hoog salaris belachelijk gaan zitten maken is nog een stapje zieliger m.i.
Niet slecht? Wat lul jij nou weer?quote:Op zondag 5 juni 2011 12:12 schreef Voorschrift het volgende:
Oh en goedemorgen!
0 - 0 tegen Brazilië, niet slecht.
Met ons halfbakken B-elftal tegen Brazilië thuis vind ik 0-0 niet slecht. Inhoudelijk was de wedstrijd kut, maar de uitslag is niet slecht.quote:
Het heeft hier anders wel flink geregend, ik mag niet klagen. En het is nu nog lekker koel, alleen jammer dat die kutzon weer doorbreekt.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:13 schreef Staal het volgende:
Regen was er beloofd. En wat krijg je? Een paar spetters.
Wed dat als Remlof straks zijn tent uit komt rollen hij er niet eens iets van gemerkt heeft en de zon schijnt.
Ja maar het is ook niet aan jou daar de controleur en veroordeler te gaan uithangen.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:13 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Als het erg ongeloofwaardig is, dan kan ik het wel begrijpen dat het aan de kaak wordt gesteld. Maar het topic is bij voorbaat kansloos, omdat geen controle mogelijk is.
Daar gaat het niet om. Verraderquote:Op zondag 5 juni 2011 12:15 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Met ons halfbakken B-elftal tegen Brazilië thuis vind ik 0-0 niet slecht. Inhoudelijk was de wedstrijd kut, maar de uitslag is niet slecht.
Hoe wat, ik denk niet dat je met een elftal gevuld voor de helft met semi amateurs Brazilië kan inmaken, ben enkel realistisch amice.quote:
De zondvloed valt daar waar hij nodig is, hier schijnt het zonnetje.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:18 schreef KoosVogels het volgende:
Hier regent het trouwens als een gek. En het onweert ook nog eens als een malle.
Het regent hier %&@$#%%$E#domme ja helemaal nietquote:Op zondag 5 juni 2011 12:13 schreef Staal het volgende:
Sigme, als je er nog bent, hoe gaat het met je gewassen?
Regen was er beloofd. En wat krijg je? Een paar spetters.
Wed dat als Remlof straks zijn tent uit komt rollen hij er niet eens iets van gemerkt heeft en de zon schijnt.
We hadden best kunnen winnen.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:19 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hoe wat, ik denk niet dat je met een elftal gevuld voor de helft met semi amateurs Brazilië kan inmaken, ben enkel realistisch amice.
We mogen op onze blote knieën dankbaar zijn dat Brazilië niet won, gezien de kansen.quote:
Jij boft echt met je landleven.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:20 schreef sigme het volgende:
[..]
Het regent hier %&@$#%%$E#domme ja helemaal niet![]()
Ik heb gelukkig niet veel groente staan, de voederbiet lijkt het er redelijk om te doen, maar we moeten nu wel gaan sproeien.
Voordeel is wel dat we dan nu de koetjes kunnen borstelen, dus zij die de koetjes gaan borstelen groeten u.
Vind het alleen maar lekker. Heerlijk onder de dekentjes op de bank liggenquote:Op zondag 5 juni 2011 12:19 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
De zondvloed valt daar waar hij nodig is, hier schijnt het zonnetje.
Waarom dankbaar? Het was maar een oefenpotje.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:21 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
We mogen op onze blote knieën dankbaar zijn dat Brazilië niet won, gezien de kansen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |