abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 4 juni 2011 @ 18:06:07 #51
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_97703061
quote:
14s.gif Op zaterdag 4 juni 2011 18:04 schreef bigbrotheriswatching het volgende:
hahaha, ik snap dat jij jezelf een 'grumpy old man' noemt.
Snap je ook waarom je post erg dom is?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_97722670
Een kennis met contacten binnen de wereld van de inlichtingen is van mening dat het een Al-Quaida wapen is, geen idee hoe serieus dat te nemen, hij is geen grappenmaker maar het lijkt wat vergezocht.
pi_97724074
Het lijkt me aannemelijker dat de bacterie genetisch materiaal van andere bacterieen heeft ontvangen zodat het de antibiotica overleeft. En dat het zich heeft verspreid door onjuist gebruik van mest.

Alhoewel het wel vreemd is dat er een lijm mechanisme in zit dat kennelijk alleen in Afrikaanse kinderen is gevonden (wat ze daar ook mee mogen bedoelen), dat het gif hetzelfde is als een ecoli variant die veel voorkomt in de VS en dat het verder lijkt op een eerder gedocumenteerde ecoli variant uit Korea in de jaren '90 (welgeteld 1 zieke).

Een andere theorie over GM lijkt me ook niet onwaarschijnlijk, dat bacterieen genetisch materiaal verkrijgen via GM eten voor vee en daardoor muteren tot een gevaarlijkere bacterie wat bij de mens op het bord beland via rauw vlees of door slechte hygiene wordt doorgegeven.
  zondag 5 juni 2011 @ 03:38:09 #54
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_97726017
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 01:03 schreef WammesWaggel het volgende:
Een kennis met contacten binnen de wereld van de inlichtingen is van mening dat het een Al-Quaida wapen is, geen idee hoe serieus dat te nemen, hij is geen grappenmaker maar het lijkt wat vergezocht.
nee, als al quaida al echt bestaat, hebben ze gewoon de kennis en techniek niet voor.
pi_97726327
NOS sprak vanavond dat alle besmette mensen waarschijnlijk in een bepaald restaurant in Lübeck hebben gegeten.

bron
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_97726897
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 04:16 schreef Stokstaart het volgende:
NOS sprak vanavond dat alle besmette mensen waarschijnlijk in een bepaald restaurant in Lübeck hebben gegeten.

bron
drukke tent geweest dan ??
pi_97727024
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 juni 2011 16:27 schreef June. het volgende:

[..]

Nee, je bedoeld langleve het antibioticagebruik..
Ja, dus ... wanneer werd antibiotica ook alweer in grote hoeveel heden gebruikt?
In de Bio-industrie dus De Bio-industrie

Biologische boeren in het algemeen mogen wel antibiotica gebruiken, maar alleen als een dier
echt ziek is. Niet zomaar, vooraf, preventief, omdat hij misschien ziek zou kunnen worden, en het
dan meer kost om hem beter te maken.

Antibiotica in voedingsproducten zijn ongewenst, omdat mensen daardoor ongemerkt resistentie
tegen bepaalde antibiotica kunnen opbouwen. Op den duur werkt het medicijn dan niet meer tegen
ernstige ziekten die nu succesvol met antibiotica worden bestreden.

En ondanks dat alle gevaren al jaren bekend zijn wordt dee bio-industrie met subsidies overeind
gehouden, terwijl in de stal de kippen, varkens en kalveren van ellende bijna omvallen.

En als we het over subsidies aan de Bio-industrie hebben dan praten we over miljoenen per
jaar,dus vandaar dat ik die Bio-industrie en vooral die Megastallen ronduit misdadig vind
en dan heb ik het niet eens over het leed van de dieren en de schade aan het milieu,
(dat staat allemaal al in het topic over de Bio-industrie)
pi_97727040
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 04:16 schreef Stokstaart het volgende:
NOS sprak vanavond dat alle besmette mensen waarschijnlijk in een bepaald restaurant in Lübeck hebben gegeten.

bron
goh... :+

EHEC bacterie in Duitsland2 , nu nog meer doden en zieken
  Moderator zondag 5 juni 2011 @ 10:47:01 #59
8781 crew  Frutsel
pi_97728562
quote:
Geen sporen EHEC in restaurant. Spoor loopt dood
De bron van de EHEC-besmetting ligt niet bij restaurant Kartoffelkeller in Lübec. Onderzoekers hebben niets gevonden, zei uitbater Joachim Berger zaterdag aan tv-zender ZDF.
Vrijdag had de Lübecker Nachrichten gemeld dat er een "heet spoor" liep naar een restaurant in de stad. Dat blijkt nu de Kartoffelkeller te zijn. Midden mei hebben daar volgens het ZDF drie groepen gegeten bij wie later besmettingen zijn vastgesteld en van wie één 47-jarige vrouw is overleden aan de darmziekte. Er waren onder andere steaks en salade geserveerd.

Berger beklemtoonde dat die groepen drie tot vier dagen in Lübeck waren en niet alleen bij hem hadden gegeten. Pas bij een bezoek van de handelsinpectie dinsdag kreeg hij over het EHEC-spoor te horen. In het restaurant is ook niets gevonden, zei Berger.

Kok Frank Michel ziet het eethuis zelf als slachtoffer van de EHEC-crisis. "Wij zijn als restaurant zelf eindverbruiker en zijn van onze leveranciers afhankelijk." Berger sloot zich daarbij aan en sloot niet uit dat hij een verontreinigde levering kan hebben gehad. Niettemin heeft hij vertrouwen in zijn leveranciers. Zijn spijzen komen via tussenpersonen van een groothandel in Hamburg.

Om heel zeker te zijn heeft Berger al zijn keukenpersoneel naar een laboratorium voor een onderzoek van de stoelgang gestuurd. De resultaten zullen maandag bekend zijn. (belga/mvdb)
  zondag 5 juni 2011 @ 10:53:35 #60
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_97728708
De eigenaar van die Kartoffelkeller is dus nu net zo geruineerd als die spaanse komkommertelers.
Hij kan nog zo onschuldig zijn, die zaak zal binnenkort over de kop zijn.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_97730141
zo zie je maar dat geruchten over besmette groenten/vlees of restaurant een enorme impact hebben en grote financiële schade kan aanrichten, stel je voor dat ze zeggen dat de besmetting in gevulde koeken zit dan wordt er geen koek meer verkocht, zo zijn die komkommertelers echt de dupe van dat soort uitlatingen :N
pi_97732087
Ik ben wel benieuwd of Duitsland uiteindelijk nog schadeclaims aan hun broek krijgt.
Door direct komkommers als de bron aan te wijzen, loopt oa Nederland miljoenen euro`s mis, doordat landen een importverbod instellen. Dit geld ook voor de komkommertelers in Spanje.
Waarschijnlijk omdat de echte bron nog steeds niet is gevonden, zijn er nu steeds meer landen die importrestricties instellen op verse groente uit de EU.

Wel absurd dat Duitsland direct groots nieuws maakte dat de komkommer besmet waren, terwijl er uiteindelijk maar op 2 komkommers wat is gevonden, en nog een andere variant ook!
  zondag 5 juni 2011 @ 12:53:46 #63
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_97732174
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 11:51 schreef pinine het volgende:
zo zie je maar dat geruchten over besmette groenten/vlees of restaurant een enorme impact hebben en grote financiële schade kan aanrichten, stel je voor dat ze zeggen dat de besmetting in gevulde koeken zit dan wordt er geen koek meer verkocht, zo zijn die komkommertelers echt de dupe van dat soort uitlatingen :N
Iemand probeert het verderop in NWS met ijs. :').

Maar het is kwalijk ja.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  zondag 5 juni 2011 @ 13:07:08 #64
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_97732643
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 10:53 schreef Pietverdriet het volgende:
De eigenaar van die Kartoffelkeller is dus nu net zo geruineerd als die spaanse komkommertelers.
Hij kan nog zo onschuldig zijn, die zaak zal binnenkort over de kop zijn.
http://www.telegraaf.nl/b(...)innenland,buitenland
quote:
zo 05 jun 2011, 12:57
Leveranciers Duits restaurant onder de loep
HAMBURG - De Duitse autoriteiten doen onderzoek naar de leveranciers van een restaurant in de Noord-Duitse havenstad Lübeck in de hoop de bron te vinden van meer dan 2000 besmettingen met de gevaarlijke darmbacterie EHEC. Eigenaar Joachim Berger van de Kartoffelkeller zei zondag tegen de Duitse televisie dat hij niets te verbergen heeft.

Medewerkers van de gezondheidsdiensten hebben de keuken van het etablissement binnenstebuiten gekeerd. Alle werknemers hebben ontlasting moeten inleveren. Het restaurant staat onder verdenking omdat zeker zeventien mensen die ziek zijn door de EHEC-bacterie, er onlangs hebben gegeten.

Berger gelooft niet dat de oorzaak van de infecties in zijn zaak ligt, maar sluit niet uit dat hij besmette waar geleverd heeft gekregen. Zij ingrediënten zijn grotendeels afkomstig van een groothandel in Hamburg. In die stad is ook een zeer groot aantal mensen ziek geworden.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_97737698
De Belgische teletekst rept over Bio-Gas dat wellicht de oorzaak zou zijn, in dat soort centrales persen ze natuurlijk wel echt vanalles samen als een soort snelkookpan... wellicht dat je dan ook rap mutaties krijgt.
pi_97739134
quote:
11s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:09 schreef WammesWaggel het volgende:
De Belgische teletekst rept over Bio-Gas dat wellicht de oorzaak zou zijn, in dat soort centrales persen ze natuurlijk wel echt vanalles samen als een soort snelkookpan... wellicht dat je dan ook rap mutaties krijgt.
Het gaat niet zozeer om de mutaties, maar om de selectie op de mutaties. Bacterien muteren voortdurend. Een toename van een bepaalde stam wijst naar selectie.
Daar waar rijkelijk gestrooid wordt met antibiotica, krijg je een selectieve druk op resistentie.
De niet-resistente en minder-resistente bacterien worden er tussen uit gewied, en de meest resistente hebben een grotere kans om te overleven, en zo in aantal toe te nemen.
Als er sprake is van een resistentie tegen wel 14 soorten antibiotica, wijst het naar een aanpassing aan een millieu waarin de bacteriepopulaties aan heel veel antibiotica zijn blootgesteld.

Ik kan wel begrijpen waarom de CDC expert dr. Robert Tauxe zei:
'Waar is dit organisme geweest dat het zoveel is blootgesteld aan antibiotica dat het de moeite was om resistent te worden?'
Huidige trend atmosf. CO2 Mauna Loa: 411 ppm ,10 jaar geleden: 387 ppm , 25 jaar geleden: 358 ppm
  zondag 5 juni 2011 @ 15:54:03 #67
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_97739636
quote:
11s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:09 schreef WammesWaggel het volgende:
De Belgische teletekst rept over Bio-Gas dat wellicht de oorzaak zou zijn, in dat soort centrales persen ze natuurlijk wel echt vanalles samen als een soort snelkookpan... wellicht dat je dan ook rap mutaties krijgt.
Daar wordt geen antibiotica gebruikt, integendeel zelfs. Daar worden Methaan producerende bacterieen ingezet, een geheel andere soort van bacterieen dan EHEC.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  zondag 5 juni 2011 @ 15:55:03 #68
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_97739684
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:41 schreef barthol het volgende:

Ik kan wel begrijpen waarom de CDC expert dr. Robert Tauxe zei:
'Waar is dit organisme geweest dat het zoveel is blootgesteld aan antibiotica dat het de moeite was om resistent te worden?'
Ergens waar veel verschillende antibiotica wordt ingezet, en niet erg zorgvuldig.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_97739688
quote:
11s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:09 schreef WammesWaggel het volgende:
De Belgische teletekst rept over Bio-Gas dat wellicht de oorzaak zou zijn, in dat soort centrales persen ze natuurlijk wel echt vanalles samen als een soort snelkookpan... wellicht dat je dan ook rap mutaties krijgt.
Biogas is net als aardgas een gasmengsel dat voornamelijk uit methaan bestaat.
Het ontstaat bij de vergisting van biomassa en wordt door micro-organismen geproduceerd die
planten, mest, gier of organisch afval omzetten.
  zondag 5 juni 2011 @ 15:55:57 #70
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_97739734
quote:
2s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:55 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Biogas is net als aardgas een gasmengsel dat voornamelijk uit methaan bestaat.
Het ontstaat bij de vergisting van biomassa en wordt door micro-organismen geproduceerd die
planten, mest, gier of organisch afval omzetten.
Nee, het is geen vergisting, het zijn bacterieen die het produceren, geen gisten.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_97739773
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:55 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Ergens waar veel verschillende antibiotica wordt ingezet, en niet erg zorgvuldig.
Toch de Kilo knallers ? :P
pi_97739833
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:55 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Nee, het is geen vergisting, het zijn bacterieen die het produceren, geen gisten.
weet je het zeker? oO<

http://www.methadev.com/nl/s3p1.html
  zondag 5 juni 2011 @ 15:58:04 #73
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_97739844
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:56 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Toch de Kilo knallers ? :P
Veel derde wereldlanden koop je het gewoon bij de drogist, zonder recept.
Mensen voelen zich beter, maken kuurtje niet af, bacterieen worden resistent.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  zondag 5 juni 2011 @ 15:59:31 #74
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_97739914
quote:
11s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:57 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

weet je het zeker? oO<

http://www.methadev.com/nl/s3p1.html
Ja
quote:
Alle organische materialen mogen niet gebruikt worden
Organische materialen uit de houtverwerkende industrie (vertakking, chips, zaagmeel…) worden in de vergistingstank niet gebruikt omdat zij door de bacteriën niet kunnen verteerd worden.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_97739960
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 15:54 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Daar wordt geen antibiotica gebruikt, integendeel zelfs. Daar worden Methaan producerende bacterieen ingezet, een geheel andere soort van bacterieen dan EHEC.
Neem even contact op met de journalisten bij Bild

http://www.bild.de/news/i(...)n-18228950.bild.html
quote:
Authorities are still scrambling to find the source of the deadly bacteria. According to the Welt am Sonntag newspaper, experts believe it is possible that the pathogen could be linked to biogas facilities; a claim the sector denies.
Bernd Schottdorf, founder of Europe's largest private medical lab, told the paper that the plants' fermenting vessels have produced types of bacteria that have never been seen before.
"They cross-breed and fuse with one another ; what happens exactly is something that is largely unexplored," he added.
Schottdorf said the resulting mixtures of pathogens are present in fertilisers delivered to farms, underscoring the need to examine German biogas plants for possible pathogens.
The head of the agricultural and veterinary academy AVA in Horstmar, Ernst-Günther Hellwig, agreed, saying the E. coli pathogen could potentially be linked to biogas facilities.
Biogas, the trade union for the industry rejected that possibility; according to the union, EU regulations mandate that biogas plant operators follow hygienisation standards, and any remaining pathogens are rendered inactive after the fermenting substrate is heated for one hour.
http://crofsblogs.typepad(...)biogas-facility.html
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')