volgende week Ignite, en dan is het voor deze zomer geloof ik wel even gedaan.quote:Op maandag 8 augustus 2011 08:33 schreef Mark het volgende:
Oftewel: laten we het weer eens over leukere dingen hebben. Nog concerten in de planning anyone?
Eens! Ik weiger dan ook naar "grote" concerten te gaan. Je ziet weinig tot niets, kijkt naar een beeldscherm en hebt met een beetje pech nog brak geluid ook!quote:Op maandag 8 augustus 2011 10:50 schreef Modus het volgende:
Ik wil best wel weer eens naar een concertje maar ik word niet vrolijk van de prijzen. En er zijn eerlijk gezegd ook niet zo heel veel bands waarvan ik de overgrote meerderheid van het materiaal goed genoeg vind.
Tevens het enige liedje wat de meeste mensen kennen van deze toch best wel toffe band.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:43 schreef bartrid het volgende:
Zitplaatsen in de Royal Albert Hall, daar heeft James een toepasselijk nummer voor
Ik ben heel erg benieuwd naar het concert èn de zaal!quote:Op maandag 8 augustus 2011 14:12 schreef bartrid het volgende:
Ik weet het, hij is flauwMooie zaal trouwens, ik heb daar Mogwai gezien een jaar of 5 geleden.
Voor die tijd heb jij al lang miljoenen vergaard met het middel tegen kanker, ouderdom, en aids.quote:Op maandag 8 augustus 2011 10:56 schreef Bosbeetle het volgende:
roadburn 2012 is de volgende in mijn planningwerkloosheid
Daar is al een vrij simpele oplossing voor, vroeg doodgaan.quote:Op maandag 8 augustus 2011 20:48 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Voor die tijd heb jij al lang miljoenen vergaard met het middel tegen kanker, ouderdom, en aids.
Sinds 1998 elk jaar minstens 1 keer, dus op z'n minst de 13 keer (Ik geloof een stuk of 18 keer nu...).quote:Op maandag 8 augustus 2011 20:29 schreef nipeng het volgende:
Net als bartrid ga ik weer eens naar mspycho![]()
Dat wordt mijn 10e mspycho gig.
Helaas wel.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 16:31 schreef Darkestrah het volgende:
Is chicklit een normaal woord? Dit is de eerste keer dat ik hem tegen kom, moest zelf even Google raadplegen.
Ik ga heel lang wachten met een antwoord, zodat ik hem lekker flink omhoog kan kicken.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:39 schreef nipeng het volgende:
@Darkestrah
Ik heb je topic kaputtgemacht...
Ik zou zeggen Phileine zegt sorry, maar dat is natuurlijk al een oudjequote:Op dinsdag 9 augustus 2011 15:52 schreef Seborik het volgende:
Mensen, heeft er iemand wat chicklit tips voor me. Het moet vooral rolbevestigend zijn, zeiken op mannen, maar ze wel verafgoden als lopende fallussen met snoeiharde en afgetrainde lichamen. Dat de hoofdrolspeelster een complete bitch is, is alleen maar mooi meegenomen. Iemand?
Dankzij deze opmerking heb ik het topic ontdekt.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 22:39 schreef nipeng het volgende:
@Darkestrah
Ik heb je topic kaputtgemacht...
quote:Op woensdag 10 augustus 2011 00:17 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Ik ga heel lang wachten met een antwoord, zodat ik hem lekker flink omhoog kan kicken.
Wat een plezier zal ik hebben!![]()
![]()
Ik moet meteen denken aan zo'n film met Cameron Diaz. Dat zij en vriendinnen ineens gaan zingen over dat mannen hun fallus te dik is voor hun tulp. Ik wist niet wat ik zag en heb de tv huilend afgezet. De naam heb ik dan ook verdrongen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 15:52 schreef Seborik het volgende:
Mensen, heeft er iemand wat chicklit tips voor me. Het moet vooral rolbevestigend zijn, zeiken op mannen, maar ze wel verafgoden als lopende fallussen met snoeiharde en afgetrainde lichamen. Dat de hoofdrolspeelster een complete bitch is, is alleen maar mooi meegenomen. Iemand?
Iets met een bloemenkraam, ofzo?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 20:49 schreef On het volgende:
[..]
Ik moet meteen denken aan zo'n film met Cameron Diaz. Dat zij en vriendinnen ineens gaan zingen over dat mannen hun fallus te dik is voor hun tulp. Ik wist niet wat ik zag en heb de tv huilend afgezet. De naam heb ik dan ook verdrongen.
Met tulp bedoel ik dan, zoals Wolkers het zo mooi verwoordde, roos van vlees. Om het maar even binnen het bloemenjargon te houden.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 20:53 schreef belsen het volgende:
[..]
Iets met een bloemenkraam, ofzo?
Raar verhaal.
Ik ook, het doet me vrij weinig meer.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:26 schreef nipeng het volgende:
Ik heb persoonlijk te veel post-rock gehoord, beetje aversie tegen gekregen. Wellicht brengen die Chinezen nog wat nieuws.
Ow, dat liedje. Dat is toen dacht ik ook nog op single uitgebracht.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 20:54 schreef On het volgende:
[..]
Met tulp bedoel ik dan, zoals Wolkers het zo mooi verwoordde, roos van vlees. Om het maar even binnen het bloemenjargon te houden.
Ah gevonden, dat wordt weer naar een weekje naar de psych.
Tijd voor post-post-rockquote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:26 schreef nipeng het volgende:
Ik heb persoonlijk te veel post-rock gehoord, beetje aversie tegen gekregen. Wellicht brengen die Chinezen nog wat nieuws.
Ik ga je even een last.fm berichtje sturen. En ik begrijp wat je bedoelt. Elk nummer weer dat opbouwen naar die climax begon mij op een gegeven moment ook op mijn zenuwen te werken. Natuurlijk blijven Mogwai en Godspeed een ander verhaal.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:26 schreef nipeng het volgende:
Ik heb persoonlijk te veel post-rock gehoord, beetje aversie tegen gekregen. Wellicht brengen die Chinezen nog wat nieuws.
Klinkt goedquote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:20 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik wacht met smart op post-dubstep
Rebecca Black & Dubstep is al bij voorbaat post-dubstepquote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:20 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik wacht met smart op post-dubstep
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |