Een nieuw huis is duurder dan een 2e hands huis dat lijkt me gewoon logisch.quote:Op donderdag 2 juni 2011 16:48 schreef skrn het volgende:
Maar die is kleiner. Niet eens 90 m2. Leuke prijs, dat wel. Ik heb het met DS4 eens, een daling van 10% in de huizenprijzen extra betekent dat nieuwbouw nauwelijks kan concurreren met de marktprijzen.
Ik heb in Schiedam ook huizen gekeken. Daar kost een aardige starterswoning, 90 m2, 3 kamers, badkamer boven met wc, nog een wc beneden, tuin op het zuiden, kortom alles erop en eraan ook 140k. Daar is niet tegen op te concurreren als je nieuwbouw gaat plegen.
Dan reken je buiten al die leenkneusjes die wegkwijlen bij een jaren '30 huisquote:Op donderdag 2 juni 2011 23:20 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Een nieuw huis is duurder dan een 2e hands huis dat lijkt me gewoon logisch.
Dat is niet zoquote:Op donderdag 2 juni 2011 23:20 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Een nieuw huis is duurder dan een 2e hands huis dat lijkt me gewoon logisch.
Werken je blauwe LED's alquote:Op donderdag 2 juni 2011 22:20 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Je zult maar in de automotive branch werken en gespecialiseer zijn in auto electronica, computers en boordsystemen, van porsches houden en de plek hebben om dat allemaal te doen!
Hey wacht. Dat ben ik
Nu nog de tijd en geld... Dat gaat momenteel bijde in het huis zitten
Ja nieuwbouw. Daar moet je altijd bukken, zo heb ik het idee. Dat de overheid plafondhoogtes moet vaststellen omdat bouwers anders elk keer een centimeter eraf knibbelen. En opdekdeuren gebruiken, in stalen kozijnen.quote:Op donderdag 2 juni 2011 23:29 schreef droom_econoom8 het volgende:
[..]
Dan reken je buiten al die leenkneusjes die wegkwijlen bij een jaren '30 huis
Op naar de tripple dip!
het bouwbesluit van nu geeft als hoogte 2.60quote:Op donderdag 2 juni 2011 23:46 schreef skrn het volgende:
[..]
Ja nieuwbouw. Daar moet je altijd bukken, zo heb ik het idee. Dat de overheid plafondhoogtes moet vaststellen omdat bouwers anders elk keer een centimeter eraf knibbelen. En opdekdeuren gebruiken, in stalen kozijnen.
Misschien worden tijdens crises gewoon wel de beste woningen gebouwd?
2.60 vind ik minimaal. Zeker voor de begane grond. Maar het was daarvoor dus lager. Er zijn dus massa's huizen uit de jaren '80 en '90 met lage plafonds.quote:Op donderdag 2 juni 2011 23:52 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
het bouwbesluit van nu geeft als hoogte 2.60
http://www.ph-bouwadvies.(...)ouwbesluit-20121.pdf
Dat was tijdens de jaren 80 wel zo. Toen lag de markt helemaal stil en werden er alleen kwaliteitshuizen gebouwd en verkocht. In de periode ervoor werd alles verkocht en was de kwaliteit laag.quote:Op donderdag 2 juni 2011 23:46 schreef skrn het volgende:
[..]
Misschien worden tijdens crises gewoon wel de beste woningen gebouwd?
Die hebben vaak veel grond en dat is op goede plekken veel waard.quote:Op donderdag 2 juni 2011 23:29 schreef droom_econoom8 het volgende:
[..]
Dan reken je buiten al die leenkneusjes die wegkwijlen bij een jaren '30 huis
Premie A, B en C stamt uit die tijd.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 00:10 schreef machtpen het volgende:
[..]
Dat was tijdens de jaren 80 wel zo. Toen lag de markt helemaal stil en werden er alleen kwaliteitshuizen gebouwd en verkocht. In de periode ervoor werd alles verkocht en was de kwaliteit laag.
Dat is helemaal niet logisch, omdat er bij huizen verschillende factoren een rol spelen in de bepaling van de waarde. Locatie is daar één van, maar ook het gevoel dat je bij een huis hebt. Sommige mensen gruwelen van nieuwbouw en anderen juist weer niet.quote:Op donderdag 2 juni 2011 23:20 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Een nieuw huis is duurder dan een 2e hands huis dat lijkt me gewoon logisch.
Daarnaast vergelijkt men vaak andere cijfers. Nieuwbouw wordt b.v. zonder tuin geleverd, terwijl je bij bestaande bouw vaak een tuin erbij krijgt. En een vergelijkbare tuin bij nieuwbouw kost al snel aardig wat geld.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 09:42 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
Dat is helemaal niet logisch, omdat er bij huizen verschillende factoren een rol spelen in de bepaling van de waarde. Locatie is daar één van, maar ook het gevoel dat je bij een huis hebt. Sommige mensen gruwelen van nieuwbouw en anderen juist weer niet.
Een prachtig huis uit 1900 staat nog wel 100 jaar. Een nieuwbouwhuis uit 2010 is over 50 jaar echt wel gesloopt.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 09:42 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
[..]
Dat is helemaal niet logisch, omdat er bij huizen verschillende factoren een rol spelen in de bepaling van de waarde. Locatie is daar één van, maar ook het gevoel dat je bij een huis hebt. Sommige mensen gruwelen van nieuwbouw en anderen juist weer niet.
Wat een kul zeg.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 10:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Een nieuwbouwhuis uit 2010 is over 50 jaar echt wel gesloopt.
Ik heb in alle typen woningen gewoondquote:Op vrijdag 3 juni 2011 00:15 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Premie A, B en C stamt uit die tijd.
dat slaat natuurlijk helemaal nergens opquote:Op vrijdag 3 juni 2011 10:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Een prachtig huis uit 1900 staat nog wel 100 jaar. Een nieuwbouwhuis uit 2010 is over 50 jaar echt wel gesloopt.
Mooi is dat. Je krijgt een aanbieding van een bedrijf dat vrijwel zeker een edge heeft ten opzichte van jou. Als zo'n bedrijf al zover is dat ze geld steken in het actief aanbieden van stukken grond dan kun je er wel bijna 100% zeker van zijn dat ze eerst zelf gedegen research hebben gedaan om er zeker van te zijn dat die grond waardeloos is.quote:Op donderdag 2 juni 2011 21:11 schreef LXIV het volgende:
Overigens kreeg ik vorige week een telefoontje van een bedrijf, of ik interesse had in investeren in grond. (ik verdenk mijn broker ervan ze mijn telefoonnummer te hebben gegeven). Voor de aardigheid heb ik ze het pakketje maar laten opsturen. Was niet zo'n geweldige deal. bijna 50 euro m/2. Had je ook helemaal geen rendement van verder (pacht oid). Pas als die grond in een bestemmingsplan kwam, dan kreeg je 80% van de opbrengst. Volgens mij is industriegrond al rond de 50 euro/m2, dus veel zul je er nooit mee opschieten. Binnenkort bellen ze me terug.
Tuurlijk wel.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 10:12 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
[..]
dat slaat natuurlijk helemaal nergens op
Nee, ik ben van mening dat de huidige woningen ( van de laatste 20 jaar het meest degelijk zijn en het langste meegaan, (de beste dakpannen, beste isolatie, kozijnen, fundering, contactloze spouwankers en stenen)quote:
Makelaar vetelde me laatst dat jaren 70-80 woningen het meest degelijk zijn. Mooi steentje voor steentje gemetseld en niet van die kolossale gipsblokken zoals je tegenwoordig vaak ziet.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 10:46 schreef michaelmoore het volgende:
Nee, ik ben van mening dat de huidige woningen ( van de laatste 20 jaar het meest degelijk zijn en het langste meegaan, (de beste dakpannen, beste isolatie, kozijnen, fundering, en stenen)
die oude binnenmuren zijn ook kalkzand-stenen en die grote blokken ook hoor, zit geen verschil tussen.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 10:53 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Makelaar vetelde me laatst dat jaren 70-80 woningen het meest degelijk zijn. Mooi steentje voor steentje gemetseld en niet van die kolossale gipsblokken zoals je tegenwoordig vaak ziet.
Qua isolatie zal het nu idd wel een stuk verbeterd zijn, maar bij een stevige orkaan denk ik dat die Vinex wijken en masse de lucht in vliegen.
dat makelaars maar wat kletsen ben ik met je eensquote:Op vrijdag 3 juni 2011 10:56 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
die oude binnenmuren zijn ook kalkzand-stenen en die grote blokken ook hoor, zit geen verschil tussen.
Die makelaars die kletsen maar een beetje popi-jopi
Een tussenwand heeft geen stevigheid nodig, die mag best van GIBO blokken zijn
Goed punt. Ik vraag me ook wel eens af wat de levensduur is van al die moderne materialen.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 10:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Een prachtig huis uit 1900 staat nog wel 100 jaar. Een nieuwbouwhuis uit 2010 is over 50 jaar echt wel gesloopt.
quote:Spouwmuurisolatie die goed wordt aangebracht gaat net zo lang mee als de levensduur van uw woning. U krijgt 10 jaar garantie.
quote:Op vrijdag 3 juni 2011 11:03 schreef PierreBetfair het volgende:
Ik heb de ballen verstand van de bouw van een huis,
tegenwoordig zie ik soms nieuwbouwwijken dat ik denk ..... als dat maar goed gaat.
Dat is hetzelfde verhaal als ik van de echte vakmensen op de bouw hoor. Vaklui met 20 - 40 jaar ervaring.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 10:06 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Een prachtig huis uit 1900 staat nog wel 100 jaar. Een nieuwbouwhuis uit 2010 is over 50 jaar echt wel gesloopt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |