Daar lijkt inderdaad wel op, met zo'n semi-Duits accentje erbijquote:Op zaterdag 28 mei 2011 08:03 schreef RiftNL het volgende:
Als ik Stevens zie.... die man doet me denken aan zo'n Duitse officier uit een concentratiekamp hahaha wel een ekte baas onze Huub!
Ik had zijn sentimentele lulkoek en zelfverheerlijking idd niet willen missen.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 16:50 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij was in een kwartier misschien nog wel boeiender dan heel VI gisteren.
Eens! Zijn verheerlijking van Edwin was geweldig. Ondanks dat Edwin naar Hans opkeek kent Hans zijn plaats onder Edwin.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 16:47 schreef pberends het volgende:
http://www.eo.nl/programm(...)esp?article=12485180 (video)
Hans van Breukelen was geweldig gisteren in Knevel & Van den Brink.
[..]
Hij leefde daar wel in een hemel man, als je dat complex zag.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 16:53 schreef pberends het volgende:
[..]
Huub moet zich eens voorstellen dat helemaal niemand zit te wachten op dat gelul uit Oostenrijk (of was het fucking Zwitserland?).
En zo te horen heeft hij er ook een leuk zakcentje aan overgehouden.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:20 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Hij leefde daar wel in een hemel man, als je dat complex zag.
En zwijggeld.... Huub 'hypocriet' Stevens. Als ie dat geld niet had gekregen, had ie moord en brand geschreeuwd dat het verschrikkelijk was dat ie ontslagen was, nu zit ie gewoon schijnheilig te doen alsof er niets aan de hand was.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:23 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
En zo te horen heeft hij er ook een leuk zakcentje aan overgehouden.
haha jaquote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:33 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
En zwijggeld.... Huub 'hypocriet' Stevens. Als ie dat geld niet had gekregen, had ie moord en brand geschreeuwd dat het verschrikkelijk was dat ie ontslagen was, nu zit ie gewoon schijnheilig te doen alsof er niets aan de hand was.
Dat is nou eenmaal de voetballerij.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 17:33 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
En zwijggeld.... Huub 'hypocriet' Stevens. Als ie dat geld niet had gekregen, had ie moord en brand geschreeuwd dat het verschrikkelijk was dat ie ontslagen was, nu zit ie gewoon schijnheilig te doen alsof er niets aan de hand was.
Vond het ook allemaal erg overdreven. Vooral toen Derksen zoiets zei als: als Manchester gaat voetballen, zijn ze totaal kansloos. Ze zouden weggetikt worden etc.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:26 schreef ZuidGrens het volgende:
Jezus, wat wordt er negatief gedaan over Manchester zeg. Zit het nu terug te kijken maar Man U is echt niet kansloos straks hoor.
Manchester is samen met Barca gewoon het beste team van Europa. Terechte finalisten en aan elkaar gewaagd.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:26 schreef ZuidGrens het volgende:
Jezus, wat wordt er negatief gedaan over Manchester zeg. Zit het nu terug te kijken maar Man U is echt niet kansloos straks hoor.
Inderdaad, Manchester kan best wel 's winnen vanavond.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:26 schreef ZuidGrens het volgende:
Jezus, wat wordt er negatief gedaan over Manchester zeg. Zit het nu terug te kijken maar Man U is echt niet kansloos straks hoor.
Barcelona en Gijp, Buitenlands voetbal en Gijp, Derksen zijn sowieso geen goede combinatiesquote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:35 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Manchester is samen met Barca gewoon het beste team van Europa. Terechte finalisten en aan elkaar gewaagd.
Dordt heeft dat wel zekerquote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:58 schreef Doublepain het volgende:
Als United een Xavi, Özil of een Iniestatje had, dan was hij er zeker fan van..
Nee.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:37 schreef pberends het volgende:
[..]
Inderdaad, Manchester kan best wel 's winnen vanavond.
Die wou toch ook ooit Derksen slaan ofzo?quote:Op zaterdag 28 mei 2011 16:54 schreef pberends het volgende:
[..]
Daar lijkt inderdaad wel op, met zo'n semi-Duits accentje erbij![]()
.
Hoewel ik Huub dan meer flink lijken op een Jiskefet-character.
Nou..quote:Op zaterdag 28 mei 2011 18:26 schreef ZuidGrens het volgende:
Jezus, wat wordt er negatief gedaan over Manchester zeg. Zit het nu terug te kijken maar Man U is echt niet kansloos straks hoor.
1e goal kon hij weinig aan doen. Die andere 2 had Hans van Breukelen nu nog klemvast gehad.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:19 schreef bascross het volgende:
Ben benieuwd of Johan Vd Sar gaat afzagen. Staat lachwekkend te keepen.
Nonsens hoor. Tweede goal stonden 1- De verdedigers ervoor, dus Van der Sar had geen zicht en 2 - Het was een keiharde pegel, mèt stuit.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 22:50 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
1e goal kon hij weinig aan doen. Die andere 2 had Hans van Breukelen nu nog klemvast gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |