Idd ja. Gijp kijkt er wel 10 per weekend en die is toch ook niet vrijgezel....quote:
René gaat op zaterdagmiddag alleen ff een kop koffie drinken en een kwartiertje een balletje trappen in de tuin van zijn vriendin die 2 straten verderop woont en dan trekt hij zich weer terug in zijn huisje.quote:Op zondag 29 mei 2011 16:43 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Idd ja. Gijp kijkt er wel 10 per weekend en die is toch ook niet vrijgezel....
zo wat heeft die daaronder zitten?quote:
Ik in Vondelquote:Op zondag 29 mei 2011 18:51 schreef Morendo het volgende:
Ah, dan kwam ik Yolanthe dus laatst tegen in het Goffertpark.
Ik dacht vroeger dat patjepeeër een soort gepureerde friet was ofzo.quote:Op zondag 29 mei 2011 18:31 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Patjepeeër is echt het woord van het jaar ofzo.
Het bier en de asbak staan staan inmiddels op tafel.quote:Op zondag 29 mei 2011 21:45 schreef msnk het volgende:
Zometeen is ook SV met Theo Janssen, lekker fappen op Ajax. Tissues liggen klaar
quote:Op zondag 29 mei 2011 21:46 schreef DrDentz het volgende:
Echte fans kijken geen Jack van Gelder maar Yolanthe op 3.
"Als Yolanthe de selectie van Ajax volgend seizoen ook eens mag verwennen wordt Ajax op zijn gemak volgend seizoen weer kampioen."quote:Op zondag 29 mei 2011 21:48 schreef msnk het volgende:
Yolanthe boven AjaxBitches come and go, je club is voor je leven
quote:Op zondag 29 mei 2011 21:49 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
"Als Yolanthe de selectie van Ajax volgend seizoen ook eens mag verwennen wordt Ajax op zijn gemak volgend seizoen weer kampioen."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |