7 dagen per week sporten is helemaal niets mis mee, mits niet elke dag voluit. Mensen die dat doen zijn volgens mij niet gek maar juist verstandig.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:42 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat zijn mensen die zich niet realiseren dat je een eet- en beweegpatroon de rest van je leven moet kunnen volhouden, wil het zin hebben. Je kunt wel als een gek zeven dagen per week gaan sporten, maar dat is niet goed voor je lijf + je houdt het onmogelijk langere tijd vol.
sporten en bewegen is een groot verschil.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 16:27 schreef bananablues het volgende:
[..]
7 dagen per week sporten is helemaal niets mis mee, mits niet elke dag voluit. Mensen die dat doen zijn volgens mij niet gek maar juist verstandig.
7 dagen per week op je luie gat zitten is echter héél slecht, maar wel lang vol te houden (met alle gevolgen van dien).
Toen alle voertuigen+supermarkten nog niet bestonden, hoe denk je dat we toen als mens de dag door kwamen? Vooral bewegen inderdaad. Nog even en mensen worden bang om moe te worden zeg. Bewegingsarmoede is 1 van de grote oorzaken van problemen in de westerse wereld.
En gezonde leef- en eetpatronen zijn helemaal niet moeilijk vol te houden, als je het ECHT wilt. Probleem is dat mensen zich te snel laten verleiden door de snelle beloning (oh chips is lekker) ipv de beloning op lange termijn (lekker in je vel zitten, gezond blijven en gelukkig zijn).
Je kan best wel elke ochtend een stuk hardlopen hoor, of noem jij dat bewegen?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 20:36 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
sporten en bewegen is een groot verschil.
Nee, dat kan niet. Elke dag wandelen kan wel, elke dag hardlopen niet.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:12 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je kan best wel elke ochtend een stuk hardlopen hoor, of noem jij dat bewegen?
hardlopen vind ik sporten.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:12 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je kan best wel elke ochtend een stuk hardlopen hoor, of noem jij dat bewegen?
Ik sport in de sportschool of met hardlopen. Bewegen doe ik door tijdens de reis naar het werk een halte (bus, metro, tram) eerder uit te stappen zodat ik nog een stuk moet lopen. Niet de roltrap pakken maar de gewone trap. Sowieso, op elkaar gepakt op de roltrap (zijn ook altijd dezelfde friet-etende figuren) of snel boven via een trap die helemaal vrij is.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 20:36 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
sporten en bewegen is een groot verschil.
Zonder dit hele topic door te nemen; neem geen prefabs zoals ontbijtkoek. Zit relatief veel suiker / eventueel vet in, wat vrij loze calorieen zijn.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 08:15 schreef telefeun het volgende:
Ik ben sinds een aantal weken begonnen met afvallen, ik ben echt één brok motivatie alleen als ik mezelf vrijdags weeg zakt dit weer helemaal weg.
Ik val maar ca. 2 á 3 ons per week af. En mijn buik- en borstomvang wil ook niet echt naar beneden.
Nu is mijn vraag of jullie mij advies zouden kunnen geven over mijn beweegschema en mijn voedingspatroon.
Beweegschema
Ik sport ca. 4 uur per week in de sportschool, twee uur cardio, twee uur kracht.
Voedingspatroon
Ontbijt 2 boterhammen of knäckebrödjes met pindakaas/vruchtenhagel/filet americain/boterhammen worst/ham en 1 á 2 bekers halfvolle melk
Tussendoor Een plakje ontbijtkoek
Lunch 3 boterhammen met pindakaas/pekelvlees en lever/ham/boterhammen worst/vruchtenhagel en een flesje water
Tussendoor Een plakje ontbijtkoek of een appel
Diner Meestal wat mijn moeder klaarmaakt, dit kan aardappels met groente en een stukje vlees zijn of iets van pasta (macaroni/spaghetti). En na het eten soms een appel of een sinaasappel
Ik drink ook de hele dag door water en nooit een colaatje o.i.d.
Serieuze reacties a.u.b.!
BVD!
Oprahquote:Op maandag 30 mei 2011 20:08 schreef spookje-van-het-noorden het volgende:
dietiste?
jezelf cadeaus geven als je afvalt?
jezelf straffen als je aankomt?
harder werken, als oprah het kan kan jij het ook!
Waha, valt mee hoor;)quote:Op zaterdag 28 mei 2011 13:22 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee, dat kan niet. Elke dag wandelen kan wel, elke dag hardlopen niet.
Je kunt wel elke dag sporten, maar dan moet je niet elke dag hetzelfde doen, want je moet je spieren ook voldoende rust gunnen en dat doe je niet als je elke dag sport. Muv echte bikkels die al jaaaaaaaaren hardlopen, wellicht.
En als je niet uitkijkt zit er straks 6, 8, 10, 12 kilo en counting aanquote:Op maandag 30 mei 2011 21:40 schreef bambino het volgende:
Als je wilt afvallen, en dit ook redelijk snel wilt doen, zou je cambridge dieet moeten gebruiken.
Heb dit zelf een maand of 3 gedaan en ben 20 kilo afgevallen.
Daarna motivatie verloren :/ en nu zit er weer een kilo of 3 bij op
Het gaat wel allemaal via een consulent, dus je krijgt advies en dergelijke.
Als je meer wilt weten kun je naar hun website gaan.
Het is wel een shake dieet, dus je eet absoluut niks, je mag ook niks.
Je mag alleen 3 shakes per dag (evt. een soep van hetzelfde dieet maar goed)
www.cambridgedieet.nl
Daar kun je zoeken naar een consulent bij jou in de buurt
quote:Op maandag 30 mei 2011 21:40 schreef bambino het volgende:
Als je wilt afvallen, en dit ook redelijk snel wilt doen, zou je cambridge dieet moeten gebruiken.
Heb dit zelf een maand of 3 gedaan en ben 20 kilo afgevallen.
Daarna motivatie verloren :/ en nu zit er weer een kilo of 3 bij op
Het gaat wel allemaal via een consulent, dus je krijgt advies en dergelijke.
Als je meer wilt weten kun je naar hun website gaan.
Het is wel een shake dieet, dus je eet absoluut niks, je mag ook niks.
Je mag alleen 3 shakes per dag (evt. een soep van hetzelfde dieet maar goed)
www.cambridgedieet.nl
Daar kun je zoeken naar een consulent bij jou in de buurt
Maar dat ligt niet aan het dieet maar aan de instelling van de persoon.quote:Op maandag 30 mei 2011 22:07 schreef Cat_Tank het volgende:
[..]
En als je niet uitkijkt zit er straks 6, 8, 10, 12 kilo en counting aan![]()
No offense intended, maar ik ben zéér kritisch wanneer het over shakedieten gaat. Ik ken 5 mensen die dit doen of gedaan hebben, Cambridge of Modifast. Bij 3 zit inmiddels het gewicht er dubbel en dwars weer aan, puur omdat ze na het shake dieet nog niet weten wat ze wel en niet kunnen eten om in balans te blijven. 1 is nog bezig, 1 is net gestopt en heeft nog geen benul van wat ze allemaal in d'r mond stopt
Daar heb je gelijk inquote:Op maandag 30 mei 2011 22:54 schreef bambino het volgende:
[..]
Maar dat ligt niet aan het dieet maar aan de instelling van de persoon.
Als jij altijd patat pizza en crap eet, dan gaat afvallen, en na de tijd weer hetzelfde gaat eten, natuurlijk kom je dan aan.
Maar goed, niet iedereen is het eens met dit soort dieeeten maar sommige mensen (Waaronder ik) hebben dat soort dingen nodig om een grote stap te zetten.
Bij cambridge heb je om de zoveel weken een tussen week.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:01 schreef Cat_Tank het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk inMaar ik ben van mening dat door het volgen van een dieet waarin je wel 'gewoon' eet, je ten minste wel énig besef krijgt van wat ongeveer kan en mag om te eten om gewicht te verliezen of te behouden. Echt goede programma's kennen dan ook de stabiliseer fase, waarin je een paar week de tijd neemt om te kijken met welk eet- en leefpatroon je zonder moeite op gewicht kan blijven. Die shakeprogramma's hebben vaak maar 1 doel: snel gewicht eraf. Een goed dieet heeft 2 doelen: zo snel als gezond mogelijk is gewicht eraf EN leren dit zo te houden. Cliché met een reden: diëten is geen 'fase', het is een lifestyle.
Ja ik ken het, vriendinnen hebben het gedaan en mijn moeder vroeger ookquote:Op maandag 30 mei 2011 23:10 schreef bambino het volgende:
[..]
Bij cambridge heb je om de zoveel weken een tussen week.
Daarin moet je verplicht avond eten met een strict plan (wat je wel en niet mag en hoe veel). Dit wordt gedaan omdat shakes wel de meeste voedingswaardes aan je lichaam toedienen maar het wel belangrijk is om af en toe normaal voedsel binnen te krijgen.
Ook is er helemaal aan het einde van het programma (wanneer je je doel bijna bereikt hebt) een afbouw periode.
In die periode overleg je met je consulent wat je allemaal kunt eten en wanneer je als nog de shakes neemt.
Dit duurt minimaal 3 weken.
In die 3 weken leer je dus welke dingen je kunt eten zonder meteen weer aan te komen.
Maar goed ieder zijn eigen ding natuurlijk
Zijn broodbeleg is veel te vet en als je melk wil drinken, pak dan magere melkquote:Op dinsdag 31 mei 2011 10:48 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Waarom iedereen nou doorgaat over die ontbijtkoek snap ik niet. Alsof één zo'n ding een heel dieet kan saboterenMisschien dat ze niet zo gezond zijn, maar in één zo'n plak zitten 200 calorieën. Niet extreem veel dus.
Afvallen doe je niet door een of ander flut dieetje te volgen. Afvallen is een kwestie van je levensstijl aanpassen. Iets wat je de rest van je leven kunt volhouden.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:10 schreef bambino het volgende:
[..]
Bij cambridge heb je om de zoveel weken een tussen week.
Daarin moet je verplicht avond eten met een strict plan (wat je wel en niet mag en hoe veel). Dit wordt gedaan omdat shakes wel de meeste voedingswaardes aan je lichaam toedienen maar het wel belangrijk is om af en toe normaal voedsel binnen te krijgen.
Ook is er helemaal aan het einde van het programma (wanneer je je doel bijna bereikt hebt) een afbouw periode.
In die periode overleg je met je consulent wat je allemaal kunt eten en wanneer je als nog de shakes neemt.
Dit duurt minimaal 3 weken.
In die 3 weken leer je dus welke dingen je kunt eten zonder meteen weer aan te komen.
Maar goed ieder zijn eigen ding natuurlijk
truthquote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:01 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Afvallen doe je niet door een of ander flut dieetje te volgen. Afvallen is een kwestie van je levensstijl aanpassen. Iets wat je de rest van je leven kunt volhouden.
Dat vat het wel samen.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 09:43 schreef Jarno het volgende:
[..]
En wat is daar precies mis mee eigenlijk?
Je hoeft echt niet elke keer kipfilet op je brood te doen hoorquote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:13 schreef Jarno het volgende:
Zijn er nou echt mensen die met plezier elke dag magere kipfilet op hun brood proppen? Of een schaaltje magere yoghurt naar binnen lepelen? Begrijp me niet verkeerd, ik probeer het ook zoveel mogelijk te doen maar dan heb je het dus écht over volhouden... wat geniet je dan nog?
het is maar welke waarde je aan eten hechtquote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:13 schreef Jarno het volgende:
Zijn er nou echt mensen die met plezier elke dag magere kipfilet op hun brood proppen? Of een schaaltje magere yoghurt naar binnen lepelen? Begrijp me niet verkeerd, ik probeer het ook zoveel mogelijk te doen maar dan heb je het dus écht over volhouden... wat geniet je dan nog?
Really? Runderrookvlees? 20+ kaas?? Mja... dan ben ik misschien toch iets te bourgondisch aangelegd...quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:28 schreef Cat_Tank het volgende:
[..]
Je hoeft echt niet elke keer kipfilet op je brood te doen hoorEr zijn meer dingen die lekker en goed zijn wat echt geen straf is om te eten.
rosbief, fricandeau, er is echt lekkere 30+ kaas (pitjeskaas bijv), geitenkaas (is een stuk minder erg dan smeerworst of kaas)...quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:31 schreef Jarno het volgende:
[..]
Really? Runderrookvlees? 20+ kaas?? Mja... dan ben ik misschien toch iets te bourgondisch aangelegd....
I know, het ging me voornamelijk om een beetje balans na het flippen over een stukje ontbijtkoekquote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:32 schreef DarkElf het volgende:
[..]
rosbief, fricandeau, er is echt lekkere 30+ kaas (pitjeskaas bijv), geitenkaas (is een stuk minder erg dan smeerworst of kaas)...
te veel eiwitten is trouwens slecht voor mensen hun nieren, dat ze t even wetenquote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:34 schreef Jarno het volgende:
[..]
I know, het ging me voornamelijk om een beetje balans na het flippen over een stukje ontbijtkoek. Kijk, als iemand bodybuilder is en elke dag 3 kilo eiwitten ofzo naar binnenpropt, prima, moet -ie helemaal zelf weten, maar wmb slaat dit topic verder nogal door
.
Kaas is een vet achtige substantie die lang in je lichaam blijft hangen. Een gemiddelde geitenkaas is erg vet en zeker calorie rijker dan een gemiddelde smeerworst of kaas. Daarnaast bevat geitenkaas meer verzadigde vetten dan de worst of gemiddelde kaas.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:32 schreef DarkElf het volgende:
[..]
rosbief, fricandeau, er is echt lekkere 30+ kaas (pitjeskaas bijv), geitenkaas (is een stuk minder erg dan smeerworst of kaas)...
ik geloof sowieso niet in diëten maar in je levensstijl omgooienquote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:40 schreef ZureLucht het volgende:
[..]
Kaas is een vet achtige substantie die lang in je lichaam blijft hangen. Een gemiddelde geitenkaas is erg vet en zeker calorie rijker dan een gemiddelde smeerworst of kaas. Daarnaast bevat geitenkaas meer verzadigde vetten dan de worst of gemiddelde kaas.
Begrijp dus de tip niet helemaal.
Een goede diëtist zou kaas helemaal uit je dieet halen. Met uitzondering van Huttenkase.
Onzinverhaal over de eiwitten. Te veel suiker is slecht voor je bloeddruk en lever. En wat je zegt, in je laatste zin, daar heb je gelijk in.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:39 schreef DarkElf het volgende:
[..]
te veel eiwitten is trouwens slecht voor mensen hun nieren, dat ze t even weten![]()
Kunnen je nieren goed van over de zeik raken.
en verder slaan mensen vaak door op fok, daar is t fok voor blijkbaar
Geen onzinverhaalquote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:43 schreef ZureLucht het volgende:
[..]
Onzinverhaal over de eiwitten. Te veel suiker is slecht voor je bloeddruk en lever. En wat je zegt, in je laatste zin, daar heb je gelijk in.
Sportte je ook al zoveel toen je nog niet aan 't lijnen was?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 08:15 schreef telefeun het volgende:
Ik ben sinds een aantal weken begonnen met afvallen, ik ben echt één brok motivatie alleen als ik mezelf vrijdags weeg zakt dit weer helemaal weg.
Ik val maar ca. 2 á 3 ons per week af. En mijn buik- en borstomvang wil ook niet echt naar beneden.
Nu is mijn vraag of jullie mij advies zouden kunnen geven over mijn beweegschema en mijn voedingspatroon.
Beweegschema
Ik sport ca. 4 uur per week in de sportschool, twee uur cardio, twee uur kracht.
Voedingspatroon
Ontbijt 2 boterhammen of knäckebrödjes met pindakaas/vruchtenhagel/filet americain/boterhammen worst/ham en 1 á 2 bekers halfvolle melk
Tussendoor Een plakje ontbijtkoek
Lunch 3 boterhammen met pindakaas/pekelvlees en lever/ham/boterhammen worst/vruchtenhagel en een flesje water
Tussendoor Een plakje ontbijtkoek of een appel
Diner Meestal wat mijn moeder klaarmaakt, dit kan aardappels met groente en een stukje vlees zijn of iets van pasta (macaroni/spaghetti). En na het eten soms een appel of een sinaasappel
Ik drink ook de hele dag door water en nooit een colaatje o.i.d.
Serieuze reacties a.u.b.!
BVD!
Ennn,quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:44 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Geen onzinverhaalTe veel eiwitten is belastend voor je nieren, dat is een feit.
Bel de gemiddelde nefroloog en vraag het hem/haar.
DAT KAN NIET WANT JE EET KAAS EN DUS GA JE DEAUD!!!1111111111!!!quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:41 schreef DarkElf het volgende:
Ben op die manier, blijvend, genoeg afgevallen.
het gaat om veel te veel. en ik heb er verder geen verstand van weet alleen dat veel te veel gewoon niet goed is.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:46 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ennn,
als je krachtsport doet in de sportschool? 2 eieren + shakie na het sporten?
of is dat teveel eiwit ofzo? heb er nooit last van in ieder geval
ach dood gaan we toch wel, dan maar met kaas ipv zonderquote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:49 schreef Jarno het volgende:
[..]
DAT KAN NIET WANT JE EET KAAS EN DUS GA JE DEAUD!!!1111111111!!!.
Ok ik ben er weer klaar mee geloof ik.
Je bent je hele leven op dieet idd.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:41 schreef DarkElf het volgende:
[..]
ik geloof sowieso niet in diëten maar in je levensstijl omgooien
Dieet hou je maar geruime tijd vol, levensstijl is als t goed is iets wat je langer kan doen
Ben op die manier, blijvend, genoeg afgevallen.
2 eieren kaas - ham shakequote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:51 schreef DarkElf het volgende:
[..]
het gaat om veel te veel. en ik heb er verder geen verstand van weet alleen dat veel te veel gewoon niet goed is.
goeie, directe, reden om dus niet te veel eiwit te nuttigenquote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:53 schreef SimtekF1 het volgende:
Het enige waar ik last van krijg als ik veel eiwit naar binnen werk is winderigheid.
Beetje getraind lichaam kan 40 gram per twee uur verwerken. 100 gram is veel te veel.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:53 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
2 eieren kaas - ham shake
misschien wel 100gram eiwit? is niet weinig hoor.. dan is het goed mogelijk dat je meer eiwitten gaat eten zonder dat het niet goed is voor je nieren.
Als ik teveel suiker naar binnen werk, krijg ik zo'n hoofdpijn.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:53 schreef SimtekF1 het volgende:
Het enige waar ik last van krijg als ik veel eiwit naar binnen werk is winderigheid.
Op www.voedingscentrum.nl staat een gratis eetmeter waar je in kunt vullen wat je de hele dag eet en drinkt. Daarna kun je kijken hoeveel voedingsstoffen en vitaminen je binnen krijgt met die voeding. Wat rood is, is 'niet goed', geel is een beetje goed en groen is goed. Er staat dan ook nog bij waar al die voedingsstoffen in zitten.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:53 schreef ZureLucht het volgende:
Tip TS:
1. Hou twee weken bij wat je eet, wanneer je eet en wat je drinkt in een schrift.
2. Ga na die twee weken een week lang ieder pak omdraaien en lees de calorieën. Met behulp van calorietabel.nl en zulks.
3. Pas de hoeveelheid calorieën aan het gewenste. Denk dan aan bijvoorbeeld 30% vet 40% eiwitten en 30% koolhydraten verhoudingen.
Mja, beter dan kapot gaan van de spierpijn een dag later.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:54 schreef DarkElf het volgende:
[..]
goeie, directe, reden om dus niet te veel eiwit te nuttigen
De ellende begint meestal al bij de verkeerde probleemanalyse, of het ontbreken ervan. Als je te dik bent is het probleem meestal dat je aankomt. Dan moet je daarvan de oorzaak wegnemen.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:01 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Afvallen doe je niet door een of ander flut dieetje te volgen. Afvallen is een kwestie van je levensstijl aanpassen. Iets wat je de rest van je leven kunt volhouden.
Het is wel het verstandigst om gelijk eiwitten te nemen hoor.. zo snel mogelijk.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 12:01 schreef ZureLucht het volgende:
[..]
Beetje getraind lichaam kan 40 gram per twee uur verwerken. 100 gram is veel te veel.
Als jij al zegt, misschien. Twee eieren kaas en een eiwitshake na je training, zit je wat mij betreft al niet goed. Ga je eens inlezen dan weet je dat koolhydraten na je traning beter zijn. Eiwitten neem je later.
krijg nooit last van ietsquote:Als ik teveel suiker naar binnen werk, krijg ik zo'n hoofdpijn.
Als ik teveel vet naar binnen werk, wordt ik zo misselijk en krijg ik zo'n opgeblazen gevoel.
Teveel is nooit goed.
Elke voedingsstof die je veel te veel tot je neemt is niet goed voor je.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:51 schreef DarkElf het volgende:
[..]
het gaat om veel te veel. en ik heb er verder geen verstand van weet alleen dat veel te veel gewoon niet goed is.
Klopt alleen zijn er bijv. mensen die denken, oh ik eet low carb dan eet ik maar meer eiwitten want eiwitten zijn goed voor je... etc .. dus die vergeten gewoon even dat te veel nooit goed isquote:Op dinsdag 31 mei 2011 12:10 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Elke voedingsstof die je veel te veel tot je neemt is niet goed voor je.
die weten niet wanneer het teveel is, niet dat ze denken dat teveel wel goed is ofzoquote:Op dinsdag 31 mei 2011 12:12 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Klopt alleen zijn er bijv. mensen die denken, oh ik eet low carb dan eet ik maar meer eiwitten want eiwitten zijn goed voor je... etc .. dus die vergeten gewoon even dat te veel nooit goed is
Eiwitshake neem je een uur voor je training in omdat het eerst die tijd nodig heeft voordat het is afgebroken in de gewenste aminozuren. Na de training neem je de koolhydraten zodat de glucose in je spieren die je zojuist hebt verbruikt (ATP verhaal), aangevuld kunnen worden.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 12:09 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Het is wel het verstandigst om gelijk eiwitten te nemen hoor.. zo snel mogelijk.
het liefst voordat je eiwitten neemt inderdaad iets van snelle koolhydraten, dit zit vaak ook in geringe mate in die shakes.
[..]
[..]
krijg nooit last van ietseiwitshake komt heel snel in je bloed ivm vocht en alles, gaat door je dawmwand heen, voordat dat broodje ei verteerd is gaat wel wat meer tijd overheen lijkt mij
En hoeveel is te veel?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 12:12 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Klopt alleen zijn er bijv. mensen die denken, oh ik eet low carb dan eet ik maar meer eiwitten want eiwitten zijn goed voor je... etc .. dus die vergeten gewoon even dat te veel nooit goed is
je leest alleen wat je wilt lezen?quote:
quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:51 schreef DarkElf het volgende:
[..]
het gaat om veel te veel. en ik heb er verder geen verstand van weet alleen dat veel te veel gewoon niet goed is.
Dat verschilt pp! Ik val altijd als eerste bij mijn buik af (en ik heb al amper buikquote:Op vrijdag 27 mei 2011 08:33 schreef Hellaflush het volgende:
[..]
Helaas val je in je buik als laatst af, dus nog even geduld.
Ik ga er niet eens in opquote:Op dinsdag 31 mei 2011 12:06 schreef cinnamongirl het volgende:
Waarom zo moeilijk doen. Je kan gewoon ALLES blijven eten wat je wilt, alleen niet in de hoeveelheden die je misschien zou willen. Een boterham kan dus prima met pindakaas of volvette Goudse kaas!!! En Filet A. is vrij mager, hoor...
Je moet er gewoon achter komen hoeveel kcal je kan nuttigen zonder aan te komen of af te vallen (bijvoorbeeld met de Formule van Harris-Benedict). Als je wilt afvallen, ga je daar 500 kcal onder zitten.
Ben je op gewicht, dan ga je langzaam weer meer eten.
Nee, dat kan ook niet. Want het is een waarheid als een koe: meer verbruiken dan je tot je neemt = afvallen.quote:
Op in is het natuurlijk. Had iemand aan de telefoon en drukte te snel op invoerenquote:Op dinsdag 31 mei 2011 12:23 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Nee, dat kan ook niet. Want het is een waarheid als een koe: meer verbruiken dan je tot je neemt = afvallen.
Ben het hier totaal niet mee eens als het afvallen niet lukt. En Filet American is vrij mager in vergelijking met worst of kaas. Filet American bevat uit mijn hoofd 9 gram vet per 100 door de o.a. de mayonaise en dierlijke vetten uit het vlees.quote:Een boterham kan dus prima met pindakaas of volvette Goudse kaas!!! En Filet A. is vrij mager, hoor...
Nee, ik had die reactie niet van je gelezen. Vriendelijk van je dat je het toch voor de discussie of eigenlijk een dialoog, het mij duidelijk wil maken.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 12:18 schreef DarkElf het volgende:
[..]
je leest alleen wat je wilt lezen?
Voor jou nogmaals dan:
[..]
Mocht een teveel aan eiwitten slecht zijn praat je over zulke grote hoeveelheden dat eet niemand hier. Daarom is het ook niet nodig te melden.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 12:18 schreef DarkElf het volgende:
[..]
je leest alleen wat je wilt lezen?
Voor jou nogmaals dan:
niet als je veel water drinkt.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 11:44 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Geen onzinverhaalTe veel eiwitten is belastend voor je nieren, dat is een feit.
Bel de gemiddelde nefroloog en vraag het hem/haar.
aardappels zijn goed man...quote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:07 schreef Burdie het volgende:
Yikes, wat eet je bizar veel koolhydraten. Ik zou daar eens mee minderen, de aardappels laten staan bijvoorbeeld. En de ontbijtkoek vervangen door groente of proteïne. Zul je zeker effect merken.
Dat dus.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:10 schreef Burdie het volgende:
[..]
Voor de aardappelverwerkende industrie, ja
quote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:10 schreef Burdie het volgende:
[..]
Voor de aardappelverwerkende industrie, ja
Als je nieren niet top werken mag je geen eiwitrijk dieet doen, ook niet met veel water er bij.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |