abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_97429099
quote:
17s.gif Op zaterdag 28 mei 2011 14:35 schreef innepin het volgende:
Ohhhh volgens mij voel ik al iets kriebelen in mijn buik!
Is t daar niet te vroeg voor? Zelfs bij een 2e? (15.3 wk)
ne! ik deze keer bij 14 wk 4!
pi_97431772
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2011 15:11 schreef Vanyel het volgende:

[..]

:D
Zoals de mevrouw van onze minispeelgoedwinkel in de wijk zegt: verantwoord houten speelgoed koop je voor de ouders, plastic voor de kleintjes :+
:D!

Voor Ivan hebben we speelgoed overgeslagen en zijn we meteen op boeken overgestapt. :+
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_97431835


[ Bericht 100% gewijzigd door groofskendezoveelste op 28-05-2011 20:29:51 ]
  zaterdag 28 mei 2011 @ 20:30:53 #204
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_97431902
:o
Ik wilde er net op gaan reageren! :D *weer inslikt dus. ;)
***
pi_97431915
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 mei 2011 20:30 schreef Brighteyes het volgende:
:o
Ik wilde er net op gaan reageren! :D *weer inslikt dus. ;)
ik zag m ook voorbij komen _O-
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_97431924
Ik ben zo'n onoplettende koe. 8)7
  zaterdag 28 mei 2011 @ 20:55:43 #207
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_97432981
Voorliggende placenta en ik voelde haar met ongeveer 15/16 weken al bewegen. :D

Vanmiddag even een dorpje verder wezen winkelen met meneer...van 15.00 tot 17.00 met een tussenstop. Lekker om even op pad te zijn, een hele dag thuis is echt niets voor mij.

Wat voor het mupke gekocht, slofjes en een broekje van Lief! en een boek voor mezelf...
http://www.natuurlijkoude(...)chap-vanuit-je-hart/
pi_97434506
Ik ben er vandaag ook nog even op uitgeweest, zijn een stuk wezen lopen in het bos. Was heerlijk. Verder wat gehangen, en ben bezig een tweede boxkleed te maken. Nog even de achterkant erop, bijknippen, dan de goede kant naar buiten keren, en met de hand dichtmaken, en die is ook af... En ik weet nu al dat het ik het laatste uit ga lopen stellen.. :')

Vanmorgen tijdens het lopen was mijn buik toch wel wat onrustig, en nu is het weer rustig(al zag ik gisteren tijdens het CTG dat als ik het rustig noem, ik nog steeds elke 5-10 minuten een harde buik heb..)
pi_97437730
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2011 12:20 schreef Beessie-Jen het volgende:

en over geen meiden krijgen; ik denk dat ik nooit een jongentje ga krijgen... ws houden wij het bij 2... dus een zoon zit er dan niet in...
dat dachten wij ook... en was eigenlijk ook al ingesteld op een 4de meid... Maar zijn nu ook héél blij dat we een zoon (en de meiden een kleine broerr) verwachten.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 0% gewijzigd door Lujaxa op 28-05-2011 22:34:17 ]
je mag de moed even verliezen, maar de hoop NOOIT opgeven Luna Jade Xandy
Kyan
pi_97438625
Nog even terugkomend op het speelgoed/tv, met opdringen bedoel ik dat je het werkelijk overal ziet. Het is net als A-merken in de supermarkt; het ligt vaak op ooghoogte. En als ik dan hier om me heen kijk tussen de mensen lijkt het wel alsof je niet meetelt als je kindje geen Bumba/Nijntje etc. heeft. De markt speelt daar gewoon heel handig op in. En daar pas ik voor. Het is niet zo dat ik mensen erom veroordeel, iedereen voedt zijn of haar kinderen op een eigen manier op, en ze komen stuk voor stuk op wel hun pootjes terecht. Maar ik ben altijd iemand geweest die alternatieven zoekt, of zoals andere mensen het zeggen: jij zwemt ook altijd tegen de stroming in.
Mocht mijn kind er zelf voor kiezen om als K3 of Kabouter Plop rond te lopen, wie ben ik om het tegen te houden, maar tot die tijd zie ik ze liever zelf de wereld ontdekken zonder Studio 100 etc...
Hopelijk is het nu iets duidelijker en het was niet mijn bedoeling om mensen voor het hoofd te stoten. Mocht dit wel zo overgekomen zijn, mijn excuses.
pi_97438702
mijn kind mag t kijken op tv, maar ik hoef die meuk gewoon niet in huis, geen disneyprinsessen of bumba.. maar gewoon een bak koelkastmagneten en memory enzo.
zoveel mogelijk merkloos. Ik wil niet dat het zo'n merksloerie wordt, assiesnapwaikbedoel
  zaterdag 28 mei 2011 @ 22:58:01 #212
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_97439388
pfff mijn kind adoreert hello kitty; en ook al haatte ik het vreselijke poesje die ik werkelijkwaar overal tegenkom.. Als ik dat snoetje zie; als zij in de winkel hello Kitty ziet; of als ik dr laat kiezen uit shirtjes uit dr kast en ze steevast voor Kitty kiest, dan *smelt* deze mama toch even van dat bekkie en die gelukzalige blik in dr oogjes.. (tis net een klein ekstertje dan ;))
en tja; ik ben dus over mijn standpunt heen gestapt; en als Evie gelukkig is met een shirt met hello Kitty; dan vind mama het prima... O+
:@

en H&M is niet zo duur, dus Hello kitty ook niet ;)
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_97440376
Tijdens de zwangerschap van Rienk heb ik geroepen dat ik W&P echt vreselijk vind. Ik heb ook niks gekregen van hun. Maar vorig jaar heeft hij een stapeltoren gekregen en die vind ik stiekem heul leuk ;) Verder merkspul heeft hij niet.

Bumba, teletubbies enzo vind hij wel leuk. Maar hij is het blijst met Hopla O+
En daar is niks van te krijgen.

Hij heeft plastic, hout en boekjes en hij speelt met alles door elkaar. En het mooie van plastic? Het geluid kan ook uit! :+
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_97441302
@GGB, ik snap wat je bedoeld denk ik. Zo lang ik het vol hou probeer ik het ook buiten de deur te houden, die commercie... Juk..
pi_97444096
K3 komt er bij mij niet in, vreselijk vind ik t. Liever laat ik ze kijken naar winnie de oorglazen van vroeger oid. Maargoed :)

Vandaag de stad ingeweest, toch wel een stuk gelopen en ik voelde mn banden al. Toen we even rustig thuis hadden gezeten en weer de hort op gingen deden mn banden pijn!! Auwie! Alsof je spierpijn hebt ofzo. Vanavond ook naar de bios geweest en toen de film was afgelopen had ik grote moeite met opstaan vanwege de pijn.
Zijn de banden die bij je schaambeen/lies zitten.
Herkent iemand dit?
Momenteel is mn meisje lekker actief. Nog ff over mn buik voelen en dan gaat deze (bijna) mama lekker slapen.
Fijne nacht!
Tralalalaaa
pi_97448885
Ik herken het TAP, heb er ook last van helaas.... En ik lig 4 weken achter op jou, dus dat belooft nog wat :p
pi_97448903
Ik heb wel soms dat ik ineens heel erg pij aan de zijkant hebt, als ik me (snel) omdraai, onverwachte beweging maak, of moet niesen ofzo.. ik weet niet precies wat bandenpijn is, maar dit schaar ik daar wel onder. Net of er aan de zijkanten wordt getrokken :X

Hallo LLM's, wachten jullie allemaal netjes tot een juni-baby??
  zondag 29 mei 2011 @ 09:46:14 #218
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_97448913
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 mei 2011 12:05 schreef mefke79 het volgende:
oja, het is heeeeel fijn dat mensen aan je denken. Maar het is ook heeeeeeeel vervelend als je op een gegeven moment echt elke dag sms'jes krijgt met de vraag of er al iets gebeurt en of het weekend vrijgehouden kan/moet worden voor kraambezoek. De vorige keer begon ze pas met 40 weken, nu dus al met 39. En ik ben zo beleefd geweest om dat met haar eigen zwangerschap dus gewoon niet te doen...
Ik heb op een gegeven moment een statusupdate op hyves/facebook gezet: huidige status: helemaal NIETS!

En toen niet meer gereageerd op smsjes/mailtjes
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_97449040
Goeiemorgen!

Ik meld mij met een buik vol uk..

Ik denk dat ik wacht tot juni, en ik vrees zelfs tot half juni.. Maar wie weet valt het mee...
  zondag 29 mei 2011 @ 10:05:33 #220
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_97449108
TAP heb ik ook gehad, die schaamstreek/liespijn. Ook nu na de bevalling is die zone van spieren nog gevoelig als ik teveel doe of Alexa heel eigenwijs optil :')
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
  zondag 29 mei 2011 @ 10:56:52 #221
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_97449875
Meld!

Hier ook nog rust in de buik, ik ga ook wel voor Juni gok ik zo...

Vanmiddag even bij mijn moeder op de thee, iedere dag doe ik maar iets buiten de deur, want van alleen maar thuiszitten word ik niet zo vrolijk.

Verder beetje strijken en relaxen....
pi_97450113
Geniet er nu nog maar van Juud, want misschien zit je na de bevalling wel een paar dagen binnen.. Maar daarna kun je van de zomer gaan genieten :)
  zondag 29 mei 2011 @ 11:15:07 #223
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_97450259
@tap; idd vast bandenpijn... zo zal ik het in elk geval ook ongeveer omschrijven. Ik heb gister ook eigenlijk net even te ver gelopen en had ook dat vervelende gevoel in mijn liezen en helemaal onderaan bij mijn schaambeen..

Juud; gezellig genieten bij je moeder hoor :)

lieveheersbeesje ook nog MET beeb... succes met de laatste loodjes!!!

Mef; hoe is het met jou? je bekken? en Tienus? wanneer mocht je nu weer langs komen?

Ik heb dinsdag weer een controleafspraak, en over 2 weekjes de groeiecho. ben best benieuwd :)
wij zijn gister ook gezellig bij mijn ouders geweest, was een leuke dag. Evie heeft ook genoten.
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  zondag 29 mei 2011 @ 13:01:04 #224
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_97453090
Welke zomer?? :( Wat een baggerweer!

Even een vraagje; lees hier over een groei-echo. Ik vroeg me dus af; krijg je na de 20 wkn echo nog ergens een keer een echo of is het dan maar wachten tot de beeb er is?

Ben overigens best nerveus voor de 20 wkn echo. Net van de week een verhaal gehoord van iemand waarbij een hartafwijking is geconstateerd.... Nog 6 nachtjes slapen....
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  zondag 29 mei 2011 @ 13:25:56 #225
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_97453952
Susie; volgens mij is dat per praktijk verschillend; bij mijn praktijk krijg je een termijnecho, gewenst de SEO (20 wk), groeiecho (30 wk) en liggingsecho (35 wk).
en ik was ook zenuwachtig voor de 20 weken echo hoor... er kan natuurlijk altijd ook iets vervelend uitkomen. Ik ging er echt niet heen, met het gevoel alleen baby te spieken en geslacht te weten te komen... dat zijn leuke bijkomstigheden, maar idd het allerbelangrijkste is echt dat het kindje gezond is.
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  zondag 29 mei 2011 @ 15:38:57 #226
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_97457957
_O- :D ik dacht echt dat (8> een zeldzaam geval was met zijn GTST verslaving!! Gelukkig dus niet! :+

Hier ook na de 20-weken echo een controle-echo bij 30 weken en een groeiecho met 35 weken. Wij mogen dinsdag weer! Ben dan alweer bijna 36 weken! :o

Gisteren ben ik met ons nichtje en mijn vriendin lekker naar een Pickwick High Tea geweest. Hhhmm!! Lange stukken lopen wordt wel steeds minder... dus na 10 minuten lekker in de HEMA gaan zitten om wat te drinken :9 . Daarna echt alleen de winkels die nog moesten, toen patat halen en daarna naar huis.

Volgende week zaterdag een dagje Zutphen met 2 vriendinnen. Ik heb ze al gewaarschuwd dat dat voor mij niet veel wandelen zal worden, maar dat was al vanzelfsprekend 'nee, tuurlijk niet! We gaan lekker terrasjes hangen!'.. :D

De dag erna naar Ouwehands met andere vrienden en hun kids. Oftewel; we komen de tijd wel door! En deze pinguin waggelt vrolijk mee! :+
**Life is e@sier with your eyes closed**
  zondag 29 mei 2011 @ 15:53:37 #227
100412 mefke79
komt goed!
pi_97458582
het is hier heerlijk zonnig weer! Ik hang dus in de tuin. Morgen wordt het nog warmer, dan ga ik de tuinslang maar binnen handbereik houden.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  zondag 29 mei 2011 @ 15:58:00 #228
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_97458736
zonnig en warm??/ ECHT?? het is hier bewolkt en regenachtig.. en echt geen buitenweer. Hoop dat het straks een poosje droog blijft en ik nog even met mijn dreumes op de fiets kan klimmen...
(wat een verschil in weersomstandigheden dan!)
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  zondag 29 mei 2011 @ 16:00:22 #229
100412 mefke79
komt goed!
pi_97458824
bj het was gewoon te warm in de zon in lange broek. Zit nu in scahduw en wind, prima te doen. Ik schat een graad of 20. bij ons begon het ook grijs hoor.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_97459686
Het is hier erg winderig en bewolkt..
  zondag 29 mei 2011 @ 16:34:58 #231
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_97460040
Ik zie hier vanuit het raam al tijden een flinke zon in casa elkerliek :+

Ik zit nog steeds op fase 0 , alleen uit bed om te plassen en nog 3,5 l via infuus.
Spuug nog steeds ondanks vezel en vetbeperkt eten. Morgen bespreking met dieetist. De verpleging is wel erg lief hier O+
Engaging Infinite Improbability Drive..
  zondag 29 mei 2011 @ 16:43:01 #232
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_97460327
Nog steeds in het zks dus Evenstar, wat vervelend. Maar gelukkig heb je goede verpleging! Dat moet je inderdaad ook maar treffen hoor!

Wat een mazzel Mef! Hier nog geen zon gezien vandaag! En wat een verschil toch in dit kleine landje.
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_97461890
Hier ook geen zon te zien, maar dat maakt niet uit. Ben toch de hele middag met vriendlief op pad geweest om een spijkerbroek voor hem te kopen. Uiteindelijk ook weer met babykleertjes thuisgekomen.
Gisteren overigens de grote inkopen gedaan: kinderkamer, wandelwagen, autostoeltje, box en badspullen zijn besteld en worden over 12 weken geleverd. Nu kunnen we het leeghalen van de nu nog hobbykamer dus niet meer te lang voor ons uitschuiven. Ik heb er zin in om die kamer te gaan schilderen *O* Volgende week maar eens in de bouwmarkt gaan kijken welke tint paars we als accentkleur gaan gebruiken *O*
pi_97462235
Wat leuk al dat shoppen SummerBreeze!!

Hier is het de hele dag heel vies weer en ik voelde me down :{
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  zondag 29 mei 2011 @ 18:39:16 #235
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_97464142
Wij hebben hier nog helemaal geen meubeltjes gekocht :@
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_97464243
Balen Evenstar, sterkte!

Leuk inderdaad het shoppen Summerbreeze, wat voor meubels en wagen heb je gekocht?

Hier vanmiddag lekker gehigh-tead! Zit er nog vol van.. oef. Heb alleen wel een klein rolletje met een stukje gerookte zalm op.. :o ik eet dat nooit, dacht dat het wel kon omdat het gerookt was.. maar beter niet kunnen doen las ik op internet.. :X Nou ja, zal wel loslopen.

Verder al een paar dagen het gevoel ik heel vol zit, en dat mn eten heel hoog blijft zitten. Maar niks te klagen, het overgeven 's ochtends is ook nogsteeds te overleven en er zit een heel lief kindje in mijn buik!

Ik ben serieus aan het overwegen om een pretecho te doen, ik wil zo graag weten wat er in mijn buik zit! 4 weken wachten tot 20 wk echo is ondraaglijk >:) ;) :D

[ Bericht 0% gewijzigd door Jipster op 29-05-2011 18:48:18 ]
pi_97464517
Jipster een pretecho moet je doen! hihi we konden ook niet wachten! daarom met 16 weken 2d om de geslacht te kijken! O+
en gisteren heb ik een angelsounds besteld bij de kijkshop :@
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  zondag 29 mei 2011 @ 18:58:26 #238
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_97464791
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 18:39 schreef Susie het volgende:
Wij hebben hier nog helemaal geen meubeltjes gekocht :@
Ik nog hrlemaal niets.. :@ .
Jipster Beetje ongeduldig? ;) balen van t spugen/misselijk zijn :{

Bitterend die is pas vanaf 20 weken toch?
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_97464880
wat bedoel je _evenstar_? wat is pas vanaf 20 weken?
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_97464956
Ik moet trouwens zeggen...die hormonen...pff ik ben veel down, veel lusteloos en wat ik in 10 jaar lang heb gehuild heb ik nu in 2 dagen! :X :X
Ik herken mijzelf bijna niet meer :@...ik hoop dat het straks beter gaat
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_97464960
Haha ja Evenstar, ik ben ongeduldig!! :P Ik heb net gemaild voor een pretecho.. haha.
Vanaf 20 weken kun je het bij de SEO te horen krijgen, vanaf een 16 weken doen ze ook geslachtsbepalingen bij pretecho's als je wil (en betaalt) ;)
pi_97465041
Goedzo Jipster! *O*

Ohja sorry evenstar! inderdaad het geslacht kan je vanaf week 16 zien via een echo!!

[ Bericht 29% gewijzigd door bitterend op 29-05-2011 19:11:41 ]
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  zondag 29 mei 2011 @ 19:14:29 #243
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_97465327
De angelsounds van kijkshop is pas vanaf 20 weken toch?
En dat verdriet even aan toegeven ! Het is ook niet niks allemaal wat er allemaal aan het gebeuren is.
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_97465498
oh dat bedoelde je! miss_sly van hier heeft het hartje met die apparaat kunnen horen vanaf 14 weken! en een collega vanaf 15 weken! ik dacht dat het de moeite waard was om te proberen

Ik snap niet waar ik dan verdrietig van word... :N
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_97465625
Jipster, ik herken je "ongeduldigheid" naar het geslacht.... we zijn bij zowel Amber als Tess ook eerder gegaan :D

Bitterend, ik had een Angelsounds en heb Tess bij 9w al kunnen horen. Mijn AS is doorgegaan naar Miss en daarna naar BE :D
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_97465741
Vicky zo vroeg al! ik had met 11 weken 's ochtends een echo..alles was goed, en 's middags naar de vk kon ze ukkie niet meer vinden! hij lag te ver naar achteren ofzo zei zei..uiteindelijk na lang zoeken toch kwam het! dus gaaf dat je al zo vroeg kon horen! :D
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_97465883
Haha Vicky ook! Ik vind het soms eigenlijk erg, want aller aller aller eerst wil en hoop ik dat alles goed en gezond is en blijft etc. En dat is ook nog steeds mijn prioriteit en wens nummer 1. Maar dat geslacht, die 'honger' die is er dan toch, en gewoon omdat het kan (tegenwoordig pretecho's)..
pi_97465922
Jipster, bij mij was het bij 16 weken en 5 dagen nog niet duidelijk te zien wat het geslacht van uk is... Dus ga dan met 18 weken ofzo...
pi_97465936
Ik had mijn mama gevraagd of ze al leuke kadootjes voor ons heeft, zegt ze: nee, je weet toch nog niet wat het wordt??
nog een reden dus hahaha kan ik haar laten shoppen :9
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_97465951
Jipster, er zijn er hier nog meer van FOK hoor :D Die honger herken ik zo goed. Ik had bij Tess een kleine "voorkeur" voor een jongetje. :@

Bitterend, ja echt zo vroeg al. Ze lag heel diep maar met een beetje zoeken vond ik het hartje.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')