quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:51 schreef jojomen4 het volgende:
Moederlief, wat is die Djokotron sterk bezig. Ik hoop dat hij er voor de finale uit ligt, want indien Rafa de finale haalt, is de kans groot dat hij verliest van Djokotron.
VAMOS RAFA!!!!![]()
FCK DJOKO!
Xајде Novak! (ofzo)quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:51 schreef jojomen4 het volgende:
Moederlief, wat is die Djokotron sterk bezig. Ik hoop dat hij er voor de finale uit ligt, want indien Rafa de finale haalt, is de kans groot dat hij verliest van Djokotron.
VAMOS RAFA!!!!![]()
FCK DJOKO!
Niet op gravel. Hij mag dan een top 10-speler zijn, maar als Haase gewoon naar zijn kunnen speelt, moet hij wel kunnen winnen.quote:
Nou ja een top 10 speler is natuurlijk altijd wel een zware dobber. Als het warm is en de baan snel is dat wel een zwaar voordeel voor Fish. Maar hij heeft wel meer kans dan wanneer hij op hard court zou spelen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 09:09 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Niet op gravel. Hij mag dan een top 10-speler zijn, maar als Haase gewoon naar zijn kunnen speelt, moet hij wel kunnen winnen.
Fish kan je alleen maar vangen met een zware dobberquote:
En mensen die wellicht alleen met wimbledon posten?quote:Op donderdag 26 mei 2011 09:44 schreef tja77 het volgende:
Dus dan hebben we 3 niveau's
Mensen die hier altijd posten
Mensen die hier alleen tijdens RG en Wimbledon posten
Mensen die hier alleen tijdens RG posten.
De vorige dagen waren er wat mensen in het topic waardoor we gefrustreerd raakten. Ik kan het ook niet helpen, de topics zijn zo intellectueel buiten RG en Wimbledon om (op San_Andreas na) waardoor we nu al zo snel heimwee krijgen naar die tijdenquote:Op donderdag 26 mei 2011 09:46 schreef franklop het volgende:
Jezus wat maakt het uit zegnet of je je verheven moet voelen als je hier standaard zit, doe ik toch ook niet
Volgens mij zijn er ook mensen die met de AO posten?quote:Op donderdag 26 mei 2011 09:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
En mensen die wellicht alleen met wimbledon posten?
Ik ben zelf geen fan van Nadal, maar hier doe je hem geen recht. Zijn techniek is onorthodox, maar niet per se lelijk, hij speelt met veel power maar maakt toch (doorgaans) weinig fouten, hij kan toverballen slaan en is verdedigend sterk, het is een vechter en voor sommige is die extreme spin juist een pluspunt.quote:Op donderdag 26 mei 2011 09:02 schreef Komakie het volgende:
[..]
Xајде Novak! (ofzo)
Ik snap niet wat mensen zo leuk vinden aan Nadal. Hij heeft een lelijke techniek, speelt met bizar veel spin en kan hard lopen. Ik vind het geen manier van tennissen.
Ieder zn ding inderdaad, mis Stefan Edberg nog elk toernooi, die kon pas mooi tennisen (over serve-volley gesproken)quote:Op donderdag 26 mei 2011 09:54 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Ik ben zelf geen fan van Nadal, maar hier doe je hem geen recht. Zijn techniek is onorthodox, maar niet per se lelijk, hij speelt met veel power maar maakt toch (doorgaans) weinig fouten, hij kan toverballen slaan en is verdedigend sterk, het is een vechter en voor sommige is die extreme spin juist een pluspunt.
Daarnaast is hij gewoon een van de beste rallyers ter wereld en sommige mensen houden van rally's. Moet toegeven dat ik doorgaans meer geniet van een winner uit een rally dan serve en volley.
Nu noem je ook wel de mooiste S&V'er aller tijden hier. Keek laatst was Sampras youtubejes, en dat was wat minder oogstrelend. Ook niet geholpen door het feit dat ik Sampras zijn forehand oerlelijk vind.quote:Op donderdag 26 mei 2011 10:05 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ieder zn ding inderdaad, mis Stefan Edberg nog elk toernooi, die kon pas mooi tennisen (over serve-volley gesproken)
Heb je nog vragen dan?quote:Op donderdag 26 mei 2011 07:38 schreef tja77 het volgende:
[..]
Alsof je alle wijsheid in pacht hebt wanneer je hier ook buiten RG en Wimbledon post.
![]()
[...]
Da's een goeie vraag. Het antwoord is: ja en nee. Letterlijk gezien is deze vis geen zware dobber meer, sinds hij 15 kilo is afgevallen. Figuurlijk gezien is hij wel een zware dobber en ik denk dan ook dat Haase in vijf sets van hem verliest.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |