kcaltechnisch precies hetzelfde als alle andere dagen hoorquote:Op woensdag 18 mei 2011 16:05 schreef V1z0R het volgende:
Volgens mij mag jij ook wel wat meer dan dat toch MarMar?
Dat is inderdaad bijzonder weining. Knap dat je toch zoveel bent afgevallen, wat een discipline moet je dan hebben!quote:Op woensdag 18 mei 2011 16:14 schreef MarMar het volgende:
[..]
kcaltechnisch precies hetzelfde als alle andere dagen hoormisschien heb je een ander idee bij maaltijdsalade dan ik, maar daar zit ook gewoon koude kipfiletreepjes en stukjes aardappel en ei in.
Ik verwacht dat het de komende maand met alle etentjes en verjaardagen een beetje stil blijft staan als ik de eindbalans opmaak, althans dat hoop ik toch. Mijn onderhoud is berekend op 1380, dus dat is bijzonder weinig
Lieverd, ik zeg net dat ik je begrijp.quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:24 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
heb ik dat ergens gezegd dat ik dat zou doen?? en eten, tsja, t simpele feit is dat ik geboren ben als mens en niet als braadkip. daar ben ik erg blij mee, maar het weerhoudt me er niet van om gebruik te maken van t feit dat er braadkippen zijn.
Activiteitenniveau 0 komt meer in de buurt, activiteitenniveau 1 is nog wel gewoon door huis lopen enzo voorzover ik weet. Ik heb het uit laten rekenen, niet zelf uitgerekend. 70 moet het worden trouwensquote:Op woensdag 18 mei 2011 16:18 schreef loveli het volgende:
MarMar, hoe kan jouw BMR zo laag zijn? Als ik uitga van lengte 1.75, gewicht 74 (heb ik dat goed onthouden?), leeftijd 35, activiteitenniveau 1, dan geeft de door mij gebruikte calculator meer dan 1500 kcals.
Ik heb echt een enoooooorrrrm groot/dik/zwaar boek van 'm, maar dat ligt thuis, dus als je nog een uurtje hebt kan ik het dan wel opzoekenquote:Op woensdag 18 mei 2011 16:21 schreef Probability het volgende:
Is er hier iemand die verstand heeft van het werk van Dali? Of dat er ergens een catalogus met al zijn werk? Heb een foto van een schilderij/kunstwerk maar ik weet de titel niet
Als je een echte dierenliefhebber bent geef je geen dieren 'cadeau' lijkt mij..quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:29 schreef anna82 het volgende:
[..]
Dat zou ik echt heel bijzonder vinden! Ik zou de kat dan vrijlaten in onze binnentuin, dan vindt hij ongetwijfeld een huisje waar hij het heel fijn zou krijgen.
Ik zit nu heel hard na te denken wie van mijn vrienden/kennissen/collega's/familie mij een kat kado zou doen
Je geeft iig geen parkietje aan iemand die je een aantal jaar ervoor een kat hebt gegeven.quote:Op woensdag 18 mei 2011 16:33 schreef Probability het volgende:
[..]
Als je een echte dierenliefhebber bent geef je geen dieren 'cadeau' lijkt mij..
Ja hoorquote:Op woensdag 18 mei 2011 16:31 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik heb echt een enoooooorrrrm groot/dik/zwaar boek van 'm, maar dat ligt thuis, dus als je nog een uurtje hebt kan ik het dan wel opzoeken
Bruine bolletjes zou ik doen, of gewoon boterhammen, ontbijt misschien met een handje muesli erdoor. Ga nou niet mijn menu nadoen, tenzij je ook in een rolstoel zitquote:Op woensdag 18 mei 2011 16:36 schreef Mixende_match het volgende:
katjes![]()
verder: aaargh word gek van mezelf haha. na 1 week nog niks afgevallen
lijstje:
O: bosvruchten yoghurt van Optimel, glas lauw water
T: 2 thee en 1 suikervrij snoepje, 1 banaan.
L: 2 witte bolletjes met gehaktbalmoest op haha
T: appel
D: gekookte aardappel, brocoli, filetlapjes.
T: yoghurt met kiwi denk ik..
ik ehb nu een bureau waar ik achter kan staan, ipv zitten..verbrand ook meer kcal. Probeer ik een uur per dag te doen. Is ook een veel actievere werkhouding!quote:Op woensdag 18 mei 2011 16:29 schreef MarMar het volgende:
Ik kan me eigenlijk wel voorstellen dat zelfs bij een kantoorbaan en weinig activiteit je zomaar 100 tot 200 kcal per dag meer verbrandt als je wel gewoon kan (trap)lopen enzo.
That makes sence toch?
En vergeet niet: naar je werk lopen/fietsen, traplopen, in je kantoor lopen (ik wel iig), stressen (zorgt bij mij voor veel vermoeidheid haha)... etc etc.quote:Op woensdag 18 mei 2011 16:41 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik ehb nu een bureau waar ik achter kan staan, ipv zitten..verbrand ook meer kcal. Probeer ik een uur per dag te doen. Is ook een veel actievere werkhouding!
Vrienden van me hebben er wel eens mee gedreigd.quote:Op woensdag 18 mei 2011 16:33 schreef Probability het volgende:
[..]
Als je een echte dierenliefhebber bent geef je geen dieren 'cadeau' lijkt mij..
Zelfs al van en naar je auto lopenquote:Op woensdag 18 mei 2011 16:45 schreef Perruche het volgende:
[..]
En vergeet niet: naar je werk lopen/fietsen, traplopen, in je kantoor lopen (ik wel iig), stressen (zorgt bij mij voor veel vermoeidheid haha)... etc etc.
niet echtquote:Op woensdag 18 mei 2011 16:29 schreef MarMar het volgende:
Ik kan me eigenlijk wel voorstellen dat zelfs bij een kantoorbaan en weinig activiteit je zomaar 100 tot 200 kcal per dag meer verbrandt als je wel gewoon kan (trap)lopen enzo.
That makes sence toch?
haha ik weet niet waarom maar daar moet ik een beetje om lachenquote:Op woensdag 18 mei 2011 16:41 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik ehb nu een bureau waar ik achter kan staan, ipv zitten..verbrand ook meer kcal. Probeer ik een uur per dag te doen. Is ook een veel actievere werkhouding!
quote:Op woensdag 18 mei 2011 17:52 schreef XcUZ_Me het volgende:
Met een drankje op het Vrijthof
en...
Er komen bitterballen aan!
klierepierquote:Op woensdag 18 mei 2011 17:35 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
niet echthttp://en.wiktionary.org/wiki/sence
quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:07 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik googlde op een schoonmaker bij ons en toen zag ik hem ineens helemaal naakt
ik denk wel dat ze thuis is met jouw pakketjequote:Op woensdag 18 mei 2011 18:12 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]!
Buurvrouw heeft een pakketje voor me aangenomen, en nu is ze niet thuis!
Hè, gaan jullie elkaar eens amuseren, in plaats van nerden!quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:15 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ik denk wel dat ze thuis is met jouw pakketje
Ik stem nota bene op de PvdD (sterker nog, ik ben lidquote:Op woensdag 18 mei 2011 15:29 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
nou ja, ik wist niet dat t hier zo partij voor de dieren was allemaal, dus ik hoopte op een iets mildere reactie. zoals ik al zei gign t meer om mijn oprechte verbazing dat mensen eraan denken om de dierenambulance te bellen, en dat ik (denkende dat de maatschappij voor die kosten opdraait) dat een beetje overdreven vond...
daarna stelde ik die mening bij, omdat blijkt dat t vooral vrijwilligers zijn etc. t is niet alsof ik geen geld geef aan inzameling voor t dierenasiel enzo, dat doe ik dus wel.
blijkbaar is t meer geaccepteerd om een hekel aan kinderen te hebben dan om niks te geven om huisdieren...
Daar snap ik nou echt niks van. Waarom zou je zo'n verstoten kitten aan zijn lot overlaten? Of er is niks aan te doen en dan is een spuitje wel zo humaan. Of het beestje is gewoon gezond en kan met een beetje hulp nog zo'n 15 jaar een leuk huisdier voor iemand zijn.quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:17 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik stem nota bene op de PvdD (sterker nog, ik ben lid).
Maar ik ben het met Kwak eens, een verstoten kitten zachtjes laten verkommeren vind ik niet zo'n halsmisdrijf.
En nu normaal doen als je 'em tegenkomt.quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:07 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik googlde op een schoonmaker bij ons en toen zag ik hem ineens helemaal naakt
Ik zou het niet aan z'n lot overlaten (ik heb er wel eens een gevonden en een tamelijk onwillige dierenambulance het laten ophalen - heeft me al met al vrij veel tijd & moeite gekost die ochtend).quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:21 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Daar snap ik nou echt niks van. Waarom zou je zo'n verstoten kitten aan zijn lot overlaten? Of er is niks aan te doen en dan is een spuitje wel zo humaan. Of het beestje is gewoon gezond en kan met een beetje hulp nog zo'n 15 jaar een leuk huisdier voor iemand zijn.
Die van ons dus ook al 20 jaarquote:Op woensdag 18 mei 2011 18:33 schreef MarMar het volgende:
Hier leeft al jaren een schildpad in een slootje, die is ooit wel aan zijn lot overgelaten denk ik.
Het is de beroemde wijkschildpad en hij doet het prima, echt grappig om te zien
Als het nog heel erg lang duurt, mailen. Mijn pakket is een keer kwijtgeraakt, had na een maand nog niets (en kreeg mijn geld terug).quote:Op woensdag 18 mei 2011 17:54 schreef motorbloempje het volgende:
Hé, daar zijn we weerik heb een boek besteld eind april. Volgens Bookdepository is hij op 28 verstuurd, maar hij is er nog steeds niet
![]()
en ik heb het boek nodig voor m'n essay
!
Het is echt een zeldzaam figuur, naturist, veganist, hele gekke denkwijzes. Hij heeft zelfs eens om salarisverlaging gevraagd, hij kon wel met minder toe namelijkquote:Op woensdag 18 mei 2011 18:27 schreef loveli het volgende:
[..]
En nu normaal doen als je 'em tegenkomt.
Daar kan ik dan wel weer sympathie voor opbrengenquote:Op woensdag 18 mei 2011 18:44 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Het is echt een zeldzaam figuur, naturist, veganist, hele gekke denkwijzes. Hij heeft zelfs eens om salarisverlaging gevraagd, hij kon wel met minder toe namelijk
Toch een stuk zachtere dood dan levend verscheurd worden - wat een vrij natuurlijke dood is in de natuur. En een beest vangen en afspuiten, mwah, ik denk dat alleen de mensen zich daarvan beter voelen.quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:40 schreef conleche het volgende:
Verder is er in mijn ogen niks zachts aan een dier laten verkommeren. Dan heeft het eerst honger en dorst en voelt zich alleen en dan gaat het dood, ik vind dat wel het tegenovergestelde van zachtjes eigenlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |