SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
Ik zie Bossie helemaal voor me al headbangendquote:Op maandag 16 mei 2011 20:58 schreef Bos81 het volgende:
En ik ga genieten van een uurtje metal/hardrock op de radio
quote:Op maandag 16 mei 2011 21:24 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik zie Bossie helemaal voor me al headbangend
en die docent dacht af en toe dat wij het over dingen op de werkvloer hadden, maar het ging dan over FOK!quote:
quote:Op maandag 16 mei 2011 23:16 schreef Againzender het volgende:
Vandaag cursus gehad met 1 collega en verder niemand anders erbij. Erg interessant hoor, eerste wat wij beiden deden was inloggen op het forum
Net met Macaroni ontbeten.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:41 schreef chufi het volgende:
Is het alweer zo laat, val al bijna weer in slaap ...
enkel / onderbeenquote:
ja alweer. Zou eik voor 2 weken zijn, maar moest 2x tussendoor om alles beter op zijn plek te krijgen. Maandag weer nieuw gips. Dan hopelijk loopgips.quote:
Nee een halve liter. dat is de standaardwaardequote:Op woensdag 18 mei 2011 13:15 schreef rubbereend het volgende:
Hoeveel ga je inleveren, litertje of 3?
quote:Op woensdag 18 mei 2011 13:15 schreef rubbereend het volgende:
Hoeveel ga je inleveren, litertje of 3?
Kan je computer dat snelle internet wel aan?quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:07 schreef tong80 het volgende:
Ja alles in 1 pakket. Telefoon, tv, en snellere internet.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:15 schreef Ole het volgende:
Kan je computer Tong dat snelle internet wel aan?
Shit de finalequote:Op woensdag 18 mei 2011 21:32 schreef rubbereend het volgende:
Kom thuis, zet de TV aan, zap naar RTL7 en 15 seconden later van de 1-0..... dat heet timing
had je nog geen telefoon en tv dan ?quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:07 schreef tong80 het volgende:
Ja alles in 1 pakket. Telefoon, tv, en snellere internet.
Eens.quote:Op donderdag 19 mei 2011 12:05 schreef Ole het volgende:
Terpstra spoort ook niet. Hoe kun je nu diploma's intrekken? Ik zou een flinke schadebergoeding eisen. De school heeft een wanprestatie geleverd, de student niet!
Dat mag je toch niet hopen. Maar wat te denken van volgende sollicitaties!quote:Op donderdag 19 mei 2011 12:09 schreef borisz het volgende:
[..]
Eens.
Ik hoop wel dat bedrijven verder kijken dan dat papiertje. Als die 63 mensen nu gewoon goed aan de slag zijn dat ze er dan niet opeens uit worden gegooid.
Ja dat is totaal belachelijk, snapt hij dan ook niet dat hij per student dan ook nog eens een enorme claim kan verwachten?quote:Op donderdag 19 mei 2011 12:05 schreef Ole het volgende:
Terpstra spoort ook niet. Hoe kun je nu diploma's intrekken? Ik zou een flinke schadebergoeding eisen. De school heeft een wanprestatie geleverd, de student niet!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |