Ik heb niet mee gedaan dit jaarquote:Op maandag 16 mei 2011 20:26 schreef shiznuts het volgende:
[..]
'k dacht dat die inzending van -Menn0- kwam. Grappig hoe je het bij het verkeerde einde hebt met deze blinde inzendingen. Dacht inderdaad al dat je er zelf ook bij gitaar had gespeeld. Was erg goed.
quote:
Me 2quote:Op zondag 22 mei 2011 21:19 schreef princess-a het volgende:
De auditie die ik hier deed heb ik ook naar The Voice of Holland gestuurd en nu mag ik langskomen voor auditie
Ik vind je stem heel mooiquote:Op donderdag 2 juni 2011 13:23 schreef princess-a het volgende:
Ik heb mijn inzending opnieuw opgenomen![]()
http://www.mijnbestand.nl/Bestand-GZACATSG4KWL
Nog niet.. na de zomervakantie waarschijnlijk welquote:Op donderdag 2 juni 2011 14:51 schreef Bolletje... het volgende:
[..]
Ik vind je stem heel mooiHeb je zangles? Ik mis hier en daar techniek waardoor het nog
mooier zou kunnen worden
Zeker doen!!!quote:Op donderdag 2 juni 2011 15:31 schreef princess-a het volgende:
[..]
Nog niet.. na de zomervakantie waarschijnlijk wel
Hè, wat? Waarom vraag je dat hier?quote:Op vrijdag 3 juni 2011 23:55 schreef chufi het volgende:
Why the fuck the mods are changing my OP title ?
Verkeerde topic, maar je hebt inmiddels uitlegquote:Op vrijdag 3 juni 2011 23:55 schreef chufi het volgende:
Why the fuck the mods are changing my OP title ?
En ? En ? En? Hoe was het?quote:Op donderdag 26 mei 2011 23:55 schreef Bolletje... het volgende:
Gelukkig voor jullie, ik maandagochtend
Jouw pakketje is inderdaad zoek geraakt bij de post. We hebben een track & trace, onze postverzorger is er achteraan gegaan, maar omdat we alleen de hoofdprijs verzekerd hebben verzonden kunnen ze niets voor ons doen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 23:54 schreef Omdatappel het volgende:
Savale heeft zijn oortjes ruim een week gekregen. Bollie heeft haar prijs ook al ontvangen. En mijn pakketje is waarschijnlijk kwijt geraakt, kut TNT.
Yay!quote:Op vrijdag 10 juni 2011 12:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Jouw pakketje is inderdaad zoek geraakt bij de post. We hebben een track & trace, onze postverzorger is er achteraan gegaan, maar omdat we alleen de hoofdprijs verzekerd hebben verzonden kunnen ze niets voor ons doen.
Echter...Sennheiser
gaat jou een nieuwe sturen, rechtstreeks naar jouw adres!
Heb ik vanmorgen van ze gehoord.
Haha, nee nog niet.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:43 schreef savale het volgende:
Bij de TNT dacht vast iemand; hé handig voor mijNetjes van sennheiser trouwens! Heb je m nu wel binnen trouwens?
* hoopt nog op een liedje hier van omdatappel *
Ik zou die postbode van je maar eens goed in de gaten houden dan... Zie je hem lopen met die oordopjesquote:Op dinsdag 14 juni 2011 09:35 schreef Omdatappel het volgende:
[..]
Haha, nee nog niet.
Hoe ging jullie auditie?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |