Dat wint hij echt wel hoor, maak je maar geen zorgenquote:Op donderdag 12 mei 2011 00:12 schreef BobW het volgende:
Morgen alle resterende spelers in actie.
Ik heb Nadal niet zien spelen, maar wat ik lees ging het niet gemakkelijk. Ben benieuwd hoe veel moeite hij met Lopez heeft.
Volgende keer s.v.p. openen via 'Open nieuw deel'. Dan komt het nieuwe deel automatich bij je MyAT als je het vorige deel bij je MyAT had staan.quote:
Ja, maar gebeurt dat niet vrijwel altijd. Als bijna winnen voldoende was zouden er veel en veel meer upsets zijn dan nu. Federer heeft ook zo vaak bijna verloren op GS'en. OP RG 2009 tegen Haas. In de AO 2010(?) tegen Tips. Wimbledon 2010 tegen Falla.quote:Op donderdag 12 mei 2011 09:47 schreef Alovenac het volgende:
Nadal had het gisteren in de eerste twee sets echt lastig. Zonde dat Lorenzi dat een paar gemakkelijke volleys mist aan het einde van de tweede en in het begin van de derde, anders had het nog wel eens anders kunnen lopen.
Ja, zal hij niet blij mee zijn gelet op die lange partij van gisteren. Ben benieuwd hoe het Nadal vandaag vergaat.quote:Op donderdag 12 mei 2011 11:42 schreef TheGeneral het volgende:
Nadal gaat over 20 minuten tegen Lopez beginnen. Een vroegertje voor hem deze keer.
Denk dat hij het prima vindt. Zo lang was die partij ook weer niet en hij was rond 16:00 klaar. Nu is hij tenminste om een uur of 2/3 klaar en heeft hij weer veel herstel tijd.quote:Op donderdag 12 mei 2011 11:51 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, zal hij niet blij mee zijn gelet op die lange partij van gisteren. Ben benieuwd hoe het Nadal vandaag vergaat.
2 uur en 36 minuten vind jij niet lang? Ik vind het behoorlijk lang.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:13 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Denk dat hij het prima vindt. Zo lang was die partij ook weer niet en hij was rond 16:00 klaar. Nu is hij tenminste om een uur of 2/3 klaar en heeft hij weer veel herstel tijd.
Met een half uur tussen punten duurt elke wedstrijd lang. Nadal doet al twee uur over 6-3 6-3.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:25 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
2 uur en 36 minuten vind jij niet lang? Ik vind het behoorlijk lang.
Valt volgens mij wel mee dat zijn partijen zo lang duren. Nadal is soms al met 50 minuten klaar. De partij tegen Baghdatis vorige week (6-1 6-3) duurde 82 minuten. Die tegen Llodra van vorige week (6-2 6-2) duurde 75 minuten.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:29 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Met een half uur tussen punten duurt elke wedstrijd lang. Nadal doet al twee uur over 6-3 6-3.
Heb je dat van Menstennisforums.com?quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:29 schreef TheGeneral het volgende:
Blijkbaar was Nadal niet 100% fit voor deze partij en heeft hij erover na gedacht om niet te spelen vandaag. Uiteindelijk is hij toch gegaan.
Nadal is volgens mij zelden tot nooit binnen 50 minuten klaar. Bekend is gewoon dat zijn partijen veel langer duren dan de gemiddelde partijen van de toppers.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:41 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Valt volgens mij wel mee dat zijn partijen zo lang duren. Nadal is soms al met 50 minuten klaar, en ook dan neemt hij zijn tijd tussen punten. Snap niet dat die umpires daar trouwens geen waarschuwingen voor geven. Komt een beetje laf op me over.
De commentators zeiden dat.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:42 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Heb je dat van Menstennisforums.com?
Hij speelt inderdaad wat beter. Maar ook vandaag maakt hij hele rare fouten.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:51 schreef Norrage het volgende:
Reeks die topic mensen
En Nadal speelt wel beter vandaag...maar hij is kennelijk niet fit...Tsja..
het is geen federer (beide ouders zijn wetenschapper) of novak (spreekt 5 talen) nee.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:54 schreef Norrage het volgende:
Ik weet niet of het aan mij ligt, maar volgens mij zou Nadal als hij gewoon naar school zou gegaan misschien nog net VMBO aankunnen...ik vind hem echt zo niet snugger...(niet alleen qua scheduling)
Hij is wel heel goed met zijn talen.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:54 schreef Norrage het volgende:
Als hij niet fit is is het toch echt zijn eigen domme schuld...Beetje Barcelona spelen
Ik weet niet of het aan mij ligt, maar volgens mij zou Nadal als hij gewoon naar school zou gegaan misschien nog net VMBO aankunnen...ik vind hem echt zo niet snugger...(niet alleen qua scheduling)
Ja maar toch, ik blijf zijn Barcelona echt heel raar vinden...quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:58 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Hij is wel heel goed met zijn talen.![]()
Qua Barcelona: tja, je weet niet wat mis met hem is. Als het een griepje/voedselietsje/hoofdpijn is of iets dergelijks, heeft Barcelona er weinig mee te maken. Daarnaast is twee weken tennis, week rust, twee weken tennis nou ook niet suicidaal zwaar oid.
Ja maar elke partij lijkt me intensief hoor. Dit soort toernooitjes, hetzelfde geldt voor Belgrado bij Djoko (al had ie daar een W/O), blijven intensief. Ook mentaal. Maar goed. Het schema was dit jaar wel minder slopend dan vorige jaren, maar gezien Nadals blessuregevoeligheid en vooral zijn redenering om Barcelona uberhaupt te spelen (hij heeft die 500 punten hard nodig..ja je reet, Djoko neemt die #1 plaats sowieso wel over...) blijft het een rare keuze.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:03 schreef TheGeneral het volgende:
Dat Barcelona maakt natuurlijk geen drol uit. Die paar potjes tegen Gimeno-Traver, Giraldo, Monfils en Dodig stellen natuurlijk geen reet voor. Alleen de finale tegen Ferrer zal echt inspannend geweest zijn, maar dat is maar 1 partij.
Dat vind ik niet. Nadal op gravel tegen dat soort clowns. Hij breakt dit soort figuren vrijwel altijd direct hun 1e game. Dan zal hij neem ik aan ook veel losser spelen en geen druk voelen. Voor Djokovic lijkt me dat ook in dit geval gelden. Dat zijn partijen van niks. En die redenering van Nadal slaat inderdaad nergens op.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:07 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja maar elke partij lijkt me intensief hoor. Dit soort toernooitjes, hetzelfde geldt voor Belgrado bij Djoko (al had ie daar een W/O), blijven intensief. Ook mentaal. Maar goed. Het schema was dit jaar wel minder slopend dan vorige jaren, maar gezien Nadals blessuregevoeligheid en vooral zijn redenering om Barcelona uberhaupt te spelen (hij heeft die 500 punten hard nodig..ja je reet, Djoko neemt die #1 plaats sowieso wel over...) blijft het een rare keuze.
Misschien is mijn frustratie over de keuze van Nadal om Barcelona te spelen ook vooral gebaseerd op "Barcelona is so important, no, for being no 1, no?"quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:11 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Dat vind ik niet. Nadal op gravel tegen dat soort clowns. Hij breakt dit soort figuren vrijwel altijd direct hun 1e game. Dan zal hij neem ik aan ook veel losser spelen en geen druk voelen. Voor Djokovic lijkt me dat ook in dit geval gelden. Dat zijn partijen van niks. En die redenering van Nadal slaat inderdaad nergens op.
Maar dan nog, de manier waarop Nadal speelt is wel altijd intensief, hij zal meer na een pot voelen dan een Djokovic of Federer.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:11 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Dat vind ik niet. Nadal op gravel tegen dat soort clowns. Hij breakt dit soort figuren vrijwel altijd direct hun 1e game. Dan zal hij neem ik aan ook veel losser spelen en geen druk voelen. Voor Djokovic lijkt me dat ook in dit geval gelden. Dat zijn partijen van niks. En die redenering van Nadal slaat inderdaad nergens op.
Wellicht wel. Maar dan nog met een week rust erna lijkt mij het geen probleem voor een topfitte atleet als Nadal of Djokovic.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:16 schreef Salamando het volgende:
[..]
Maar dan nog, de manier waarop Nadal speelt is wel altijd intensief, hij zal meer na een pot voelen dan een Djokovic of Federer.
Ja okee, maar dan nog lijkt Rafa me niet heel slim. Ik heb het niet gebaseerd op het feit dat hij slecht Engels spreekt ofzo. Hij maakt af en toe echt domme opmerkingen en snapt er soms echt niks van...quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:35 schreef rooneyelst het volgende:
Enige reden waarom djoko 5 talen spreekt is omdathij op jonge leeftijd al de hele wereld overging om te tennissen..Rafa heeft gewoon 16 jaar op de gravel baan gestaan in spanjeWaarschijnlijk als hij in zijn eigen taal kan praten komt die wel wat slimmer over...
Hetzelfde had je met f1 coureur kimi raikkonen die leek ook te dom om te poepen als hij in het engels een persconferentie gaf maar in zijn eigen taaltje is het gewoon een snugger persoon..
Federer en Djokovic zijn ook gewoon beter in talen dat merk je wel.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:35 schreef rooneyelst het volgende:
Enige reden waarom djoko 5 talen spreekt is omdathij op jonge leeftijd al de hele wereld overging om te tennissen..Rafa heeft gewoon 16 jaar op de gravel baan gestaan in spanjeWaarschijnlijk als hij in zijn eigen taal kan praten komt die wel wat slimmer over...
Hetzelfde had je met f1 coureur kimi raikkonen die leek ook te dom om te poepen als hij in het engels een persconferentie gaf maar in zijn eigen taaltje is het gewoon een snugger persoon..
Ik vind dat de meeste tennissers weinig te melden hebben.quote:Op donderdag 12 mei 2011 13:50 schreef San_Andreas het volgende:
Rafa komt inderdaad niet heel erg snugger over en dat is niet alleen zijn beperkte taalvermogen.
Welk smoesje, dat hij Barcelona niet had moeten spelen? En als hij wanneer verliest, in zijn volgende partij of in de finale tegen Djokovic?quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:09 schreef Szura het volgende:
Ah, Nadal heeft z'n smoesje alweer klaar als hij mocht verliezen, zie ik.
Die vermoeidheid van m.quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:11 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Welk smoesje, dat hij Barcelona niet had moeten spelen? En als hij wanneer verliest, in zijn volgende partij of in de finale tegen Djokovic?
"I try my best but I tired no? Could lose to anyone when I'm tired, no? Is good excuse no?"quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:13 schreef Szura het volgende:
[..]
Die vermoeidheid van m.
Gewoon, wanneer hij verliest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |