Waarom?quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:59 schreef Claudia_x het volgende:
Ik denk dat Leentje vannacht weer elke 2 uur wakker wordt om te drinken.Ik ga vooral mezelf er heel stom door vinden.
quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:48 schreef Vanyel het volgende:
Zeker een stuk of tig's waard. Ik ben wel steeds stiekem een beetje bang dat het te mooi is om waar te zijn.
quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:50 schreef Claudia_x het volgende:
Ze bestaan, kinderen die vanaf 3 maanden doorslapen en daarna vrijwel nooit meer wakker worden 's nachts. Onze Ivan is er een van.
quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:52 schreef Vanyel het volgende:
Volgens mij vind ik jullie Ivan wel een leukerd
quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:53 schreef Claudia_x het volgende:
Als je 's nachts goed slaapt is de wereld sowieso een stuk leuker.
quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:53 schreef CrazyPrincess het volgende:
[opschepmodus] Truus sliep vanaf een paar weken al door (nachten van 12 tot 14 uur)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:54 schreef kaatjejannie het volgende:
In het kader van de fokwet zeg ik niks over Ilse haar slapen.
Fijn dat ze zo lekker slaapt Vanyel!
Ilse is zo lekker aan het kletsen, en toen ze vanmiddag (gelukkig) gepoept had lag ze op de commode: bahbahbahbah. Niet dat ze doorheeft wat ze zegt.. Maar het klinkt wel zo leuk!*poef* nu is het weg
Moe en me daardoor moeilijk kunnen concentreren op m'n werk en me daar schuldig over voelen, vitten op m'n vriendje, mezelf niet leuk vinden in de spiegel.quote:
Af en toe nog zichtbaar, meestal ziet het er al uit als een normale navel met nog wat opgerekte huid erover heenquote:Op woensdag 11 mei 2011 21:27 schreef Vanyel het volgende:
Mijn sokken verdwijnen nooit
Misschien gaat mijn kind daarom ook nog niet zo tof zitten als die van jullie
Dottirs navel is stukken minder puilend maar nog niet echt mooi. Denk wel dat het met een maandje of wat nauwelijks meer opvalt. Je merkt gewoon echt dat de darm niet meer door het gaatje past. Nu moet die opgerekte huid alleen nog bijtrekken. Is ie bij jullie nog zichtbaar mrien?
Ik heb niet zo goed geslapen afgelopen dagen, maar de heldin liet bij mijn ouders 's nachts zelfs goed 9 uur tussen de voedingen, dus ik heb goeie hoop voor bijslapen vannacht.
quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:08 schreef Claudia_x het volgende:
Ik was pas zo moe dat ik weigerde om Lena te voeden, geloof ik. Toen ik 's ochtends wakker werd dacht ik dat ze had doorgeslapen (een uur of 11). Wat ik niet wist is dat m'n lief haar een fles had gegeven. Dat was nogal een deceptie.
Dat is wel matig jaquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:02 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Moe en me daardoor moeilijk kunnen concentreren op m'n werk en me daar schuldig over voelen, vitten op m'n vriendje, mezelf niet leuk vinden in de spiegel.
herkenbaar:quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:09 schreef DJMO het volgende:
heey een nieuw topichad ik al verteld dat Geert begon te huilen toen ik Sphie bij 'm neerlegde en het ding liet piepen? so far de eerste kennismaking met Sophie
Dat herken ik welquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:08 schreef Claudia_x het volgende:
Ik was pas zo moe dat ik weigerde om Lena te voeden, geloof ik. Toen ik 's ochtends wakker werd dacht ik dat ze had doorgeslapen (een uur of 11). Wat ik niet wist is dat m'n lief haar een fles had gegeven. Dat was nogal een deceptie.
quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:04 schreef Vanyel het volgende:
Ik moest vandaag een pasfoto laten maken. Ook niet tof met die postnatale plofkop.
Kleine beetjes niet, maar wel heel vaak opeens inderdaad.quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:09 schreef Claudia_x het volgende:
Zijn er trouwens meer baby's die de hele dag door kleine beetjes poepen? Zal wel een virusje zijn?
Vast de homo's die je zo schattig vindenquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:12 schreef Claudia_x het volgende:
Ach, het zorgt er wel voor dat ik nu absoluut niet aan een derde moet denken, haha. Zo zielig ben ik niet. Soms slaapt Lena ineens heel goed en dan ben ik ook weer uitgerust. Af en toe heb ik zelfs het idee dat ik weer wat mannelijke aandacht krijg, maar dat zal ik me wel in m'n hoofd halen.
Mrien, hoe gaan de nachten daar?
quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:14 schreef CrazyPrincess het volgende:
[..]
Vast de homo's die je zo schattig vinden
Gefeliciteerd ferrariquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:13 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik kom mij hier melden
Afgelopen zondag is onze dochter met spoed gehaald. Helaas was ik pas 34wk zwanger dus ze moet nog even in het ziekenhuis blijven.
Zaterdag ga ik weer naar huis toe en ik vind het nu al moeilijk haar in het ziekenhuis achter te moeten laten.
Welkom hier! Ik had je een heel andere kraamtijd gegund. Wat moet het rot zijn om haar achter te laten.quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:13 schreef ferrari_rood het volgende:
Zaterdag ga ik weer naar huis toe en ik vind het nu al moeilijk haar in het ziekenhuis achter te moeten laten.
quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:14 schreef CrazyPrincess het volgende:
[..]
Vast de homo's die je zo schattig vinden
Prima hoorquote:
Nee, nog geen ei geprobeerd. Kaas enzo gaat prima, van de week weer een keer pizza op en dat was zo lekkerquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:12 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Mrien heb je al ei geprobeerd? Wat denk je, wat is beter, na 4 weken provoceren of wachten tot 6 weken?
Ow dat lijkt me zo vreselijk moeilijk ferrari_roodquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:13 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik kom mij hier melden
Afgelopen zondag is onze dochter met spoed gehaald. Helaas was ik pas 34wk zwanger dus ze moet nog even in het ziekenhuis blijven.
Zaterdag ga ik weer naar huis toe en ik vind het nu al moeilijk haar in het ziekenhuis achter te moeten laten.
Hebben ze een idee waarom je na de bevalling nog zo misselijk was/bent?quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:17 schreef ferrari_rood het volgende:
Na 2 dagen kolven heb ik al een ontsteking dus ik ben gestopt. Ik vind het wel heel moeilijk maar ik werd zelf zo ziek weer spugen dat dit het beste is.
Had Jelle ook, groenige poep, dun. Groenige poep kan met meerdere dingen te maken te hebben (hoeft ook helemaal niet ergens mee te maken te hebben). Nu was het alweer normaal gelukkig, paar dage laterquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:14 schreef Claudia_x het volgende:
Lena's poep is ook groen en ik meen me te herinneren dat dat te maken heeft met krampen. Het is ook ontzettend dun, diarree-achtig. Daarom vermoed ik een virusje, maar het duurt inmiddels al wel weer een tijdje. Volgende keer toch maar op het consutlatiebureau ter sprake brengen.
Eerst mijn bd en waarschijnlijk reageer ik heel heftig op hormonen dus van de bv.quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:18 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Hebben ze een idee waarom je na de bevalling nog zo misselijk was/bent?
quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:16 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
![]()
Soms denk ik wel eens dat mensen me aankijken omdat ik vergeten ben m'n kleding te fatsoeneren na een voeding of kolfsessie.
*auw*quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:19 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Eerst mijn bd en waarschijnlijk reageer ik heel heftig op hormonen dus van de bv.
Even kijken hoe het gaat nu ik stop. Nu staan mijn tetten op ontploffen dus prettig is het niet
Ik loop er regelmatig zo bij binnenshuis. Er is nog weinig charmants aan me momenteel.quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:20 schreef huuphuup het volgende:
[..]![]()
dat je borst nog zo naar buiten hangt aan 1 kant hahhahhaha
oh ik zie het mezelf wel een keer doen met mn lamme kop
Waarom zouden ze anders kijken?quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:16 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
![]()
Soms denk ik wel eens dat mensen me aankijken omdat ik vergeten ben m'n kleding te fatsoeneren na een voeding of kolfsessie.
ja ditoquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:21 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik loop er regelmatig zo bij binnenshuis. Er is nog weinig charmants aan me momenteel.
ah ok dus minimaal 4 weken en dan als je kindje rustig is provoceren?quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:22 schreef mrien het volgende:
Huup, er wordt aangeraden te wachten tot je kindje rustig is en dan gaan provoceren. Niet met tandjes/koorts enzo. Mja..bleken er 2 dagen later opeens 2 tanden te zijn, toen ben ik wel doorgegaan. De bedoeling was overigens wel met 4 weken, maar ik kwam elke keer niet in de winkel, en was ik in de winkel vergat ik het weer..zucht
daar zijn die tietpads dan weer handig voorquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:26 schreef CrazyPrincess het volgende:
Ik heb sinds ik bv geef zo vaak harde tepels dat het echt niet leuk is om sommige shirtjes aan te doen
Minimaal die 4 weken zou ik zeker wel aanhouden ja.quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:25 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ah ok dus minimaal 4 weken en dan als je kindje rustig is provoceren?
ik lees overal die 4 tot 6 weken namelijk, maar de dietiste kon me eigenlijk niet echt zeggen waarom ik daarop moest wachten.
Ik wil graag de provocatie met zekerheid gedaan hebben voor we naar de kinderarts terug gaan.
De periode van lekkende tetten is hier wel voorbij, dus geen pads.quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:27 schreef huuphuup het volgende:
[..]
daar zijn die tietpads dan weer handig voorziet het er nog een beetje acceptabel uit.
Dat denken ze van Truus ook, zelfs als ik d'r wel iets rozes aantrekquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:28 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Welkom ferrari! Wat klote dat je, je nog steeds niet beter voelt! Sterkte!
Ach dames, maak je geen zorgen, er zijn al 2 mensen die vroegen of ik weer zwanger ben![]()
en ze denken ook nog eens dat mijn baby een jongen is. moet ze nu elke dag een jurkje aan?
Ik heb dat ook..quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:21 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik loop er regelmatig zo bij binnenshuis. Er is nog weinig charmants aan me momenteel.
Er zijn anders best mooie voedingsbh's hoorquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:34 schreef CrazyPrincess het volgende:
Ik wil echt geen voedingsBH's meer aan. Ik wil me weer vrouw en sexy voelen. Niet een koe die slechts een melkfunctie heeft
Waarschijnlijk ook onbetaalbaar?quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:35 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Er zijn anders best mooie voedingsbh's hoor
Ik zal ns zoeken welke ik hier ook weer heb. Hij is mooier dan het meeste niet-voedings wat ik in de kast heb liggen
ik mag liever niet buitenshuis voeden, maar toen ik Geert gisteren aan de borst had, en er een collectant voor de deur stond was het wel: doe jij even open, ik weet nooit wat ik moet zeggen .. met kind aan de borst zo die deur opengegooidquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:23 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ja dito![]()
daarom zie ik mezelf ook wel een keer zo de deur open maken voor de buurvrouw of voor de postbode
ik moest vandaag voor een punctie in mn hals naar t ziekenhuis -niets boeiends verder- maar men, als ik had geweten dat ik mn shirt uit moest had ik een charmantere voedingsbh aangetrokken
![]()
oh er stonden nog posts op de vorige paginaquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:27 schreef mrien het volgende:
[..]
Minimaal die 4 weken zou ik zeker wel aanhouden ja.
Wanneer moet je naar de kinderarts toe?
Hotmilks vallen gewoon zoals je maat is. Ik vind Anita's niet fijn, die zijn te 'slap' en rekken naar mijn idee te snel uit (hier wel in elk geval..) Volgens mij zou je, als je een kleinere omvang wilt, maar wel dezelfde cup, naar 80H moeten (als ik het goed zeg).. 80H zou hetzelfde zijn als 85G qua cup..quote:Op donderdag 12 mei 2011 08:07 schreef Vanyel het volgende:
Heb je enig idee hoe die van Hot Milk vallen, vergeleken met Anita?
Mijn Anita 85G is te wijd en mijn 80G te klein qua cup, das niet zo handig gepland..
Alleen die modellen... zucht... Alsof die echt ooit zwanger zijn geweest.quote:Op woensdag 11 mei 2011 22:35 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Er zijn anders best mooie voedingsbh's hoor
Ik zal ns zoeken welke ik hier ook weer heb. Hij is mooier dan het meeste niet-voedings wat ik in de kast heb liggen
gevonden
[ afbeelding ]
Qua maat had ik dat inderdaad in gedachten, maar ik wil graag een niet-Anita. Ik heb deze nu 3 maanden en ze zakken zo ongeveer onder de beugel door, terwijl dat qua maat eigenlijk nog niet zo zou moeten zijn. Je bent dus niet de enige waar ze zo rekken.quote:Op donderdag 12 mei 2011 09:49 schreef Orea het volgende:
[..]
Hotmilks vallen gewoon zoals je maat is. Ik vind Anita's niet fijn, die zijn te 'slap' en rekken naar mijn idee te snel uit (hier wel in elk geval..) Volgens mij zou je, als je een kleinere omvang wilt, maar wel dezelfde cup, naar 80H moeten (als ik het goed zeg).. 80H zou hetzelfde zijn als 85G qua cup..
Dat dacht ik ook, ik wist alleen niet hoe ik het kon verwoorden.quote:Op donderdag 12 mei 2011 10:17 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Alleen die modellen... zucht... Alsof die echt ooit zwanger zijn geweest.
Maar die is inderdaad mooi, en hij was ook niet duur.
Wat een klein poppetjequote:Op donderdag 12 mei 2011 10:29 schreef ferrari_rood het volgende:
Hierbij een foto van onze dochter
[ afbeelding ]
Daar heb ik toch wel zo'n schijt aan. Ik zit voor mezelf in een bikini, niet om de hele wereld te plezieren!quote:Op donderdag 12 mei 2011 10:54 schreef Solagratia het volgende:
Welkom FR met je kleine kleine meisje! Gefeliciteerd ook nog! Gaat het al beter met jou? Wat een klein popje zeg zo op de foto.
Over voedingsbh's kan ik niet meepraten. Mijn cup was met borstvoeding hoogstens een grote B waardoor ik gewoon de voedingsbh's van de HEMA aan had. Alleen had ik bijna constant stijve tepels en dat zag je door die bh wel goed
Ik draag geen bikini meer. Mijn buik is nog echt slapjes en zitten flinke strepen op. Ik wil liever zelfs een burkiniIk heb ook huge ass striae op mijn bovenbenen en zelfs mijn kuiten.
Voor de rest is er heel veel geschreven wat ik nu al niet meer weet. Oh ja Leia had lekker geslapen! Yeah! maar wel hoesterig, hopelijk is dat snel weer over!
Wat goed pessiequote:Op donderdag 12 mei 2011 10:15 schreef pessie het volgende:
Ik ga deze zomer in badpak. Al heb ik mn bikini gepast en past die weer, toch voel ik me nog een beetje ongemakkelijk.
Ferrari welkom! Wat naar dat je je meisje achter moet laten, fijn dat ze het boven verwachting goed doet.
Nieuws: Nathan sliep van 20.00 tot 6.00!!!!!!!![]()
![]()
![]()
Na 9.5 maanden hebben we het eindelijk een keer meegemaakt! Een hele nacht slapen!
Hopelijk maar een klein verkoudheidje en kunnen jullie vannacht bijslapenquote:Op donderdag 12 mei 2011 08:21 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Leia, heb je lekker gepoept?
Mijn muppet is sneu. Verkouden, niezen met grote snottebellen en een shag-hoestje. Gelukkig nog geen temp. En der longen klinken schoon. Om 1.00u bezig geweest met uien, neusspray, luuf en der matras wat omhoog gelegd. Vanaf 4u elk half uur wakker
weet je al wat je doet als je weg moet uit het ziekenhuis? ik kan je de ronald mc donald huizen van harte aanbevelen! veel rondlopen is nu pijnlijk en vermoeiend, maar op de langere termijn is het goed hoor! tis echt een fijne lijn tussen steeds op de grens zitten van wat je kanquote:Op donderdag 12 mei 2011 11:02 schreef ferrari_rood het volgende:
Met mij gaat wel ben wel erg emotioneel en heb echt last van stuwing hoop dat dat snel stopt zodat ik mij weer wat fitter voel.
Ik loop al wel weer goed rond maar moet er wel voor waken niet teveel te willen doen.
Zolang ik in het z-huis ben (tot zaterdag) probeer ik elke grote ronde bij haar te zijn zodat ik haar zelf kan verschonen en daarna kan buidelen.
quote:Op donderdag 12 mei 2011 11:13 schreef ferrari_rood het volgende:
Hier is dus geen ronald macdonald huis we moeten zelf heen en weer
Ik rij 's morgens met mijn vriend mee en laat mij dan ophalen
Hij gaat vanuit zijn werk en ik kook en 's avonds gaan we samen. Het zullen zware weken worden maar dat weet jij (simmu) alles van.
Bientje ik hoop dat ze snel opknapt en jullie vannacht weer lekker slapen
Misschien kun je beter je energie steken in het vinden van een oplossing daarvan dan in het aanschaffen van een stukje symptoombestrijdingquote:Op donderdag 12 mei 2011 11:17 schreef pessie het volgende:
CP, op de camping in Rome boeit het me niet, maar op het zomerhuis bij de familie van mn man wel. Zijn tantes hebben onderhand elk dieet uitgeprobeerd en vinden dat ik dat ook moet doen. Ze hebben trouwens nog steeds allemaal brede heupen, maar dat wordt als minder erg gezien dan een dikkere buik (ik ben een appel, weinig heup, veel buik).
Ik ben nogal gevoelig voor wat een ander zegt.
FR, wat naar dat jullie geen RMCD huis hebben!
Veel dingen kunnen me niet meer zoveel schelen, ik wordt alleen zo moe van die eeuwige lijn verhalen. Dus vermijd ik ze liever.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:23 schreef CrazyPrincess het volgende:
[..]
Misschien kun je beter je energie steken in het vinden van een oplossing daarvan dan in het aanschaffen van een stukje symptoombestrijding
Maar goed, ik heb makkelijk praten
Hahaha mijn vet zit ook vooral op mn buikquote:Op donderdag 12 mei 2011 11:17 schreef pessie het volgende:
CP, op de camping in Rome boeit het me niet, maar op het zomerhuis bij de familie van mn man wel. Zijn tantes hebben onderhand elk dieet uitgeprobeerd en vinden dat ik dat ook moet doen. Ze hebben trouwens nog steeds allemaal brede heupen, maar dat wordt als minder erg gezien dan een dikkere buik (ik ben een appel, weinig heup, veel buik).
Ik ben nogal gevoelig voor wat een ander zegt.
FR, wat naar dat jullie geen RMCD huis hebben!
Nee joh gek! Tis echt nog geen gezicht hoor.. Ik heb nog een flinke hoofdrol... Zo met kleding, ja dan kijk ik in de spiegel en dan lijkt het heel wat... Maar als ik niets heb om de zooi mee te bedekken dan zie je echt wel dat ik nog best wat werk heb.quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:53 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Hahaha mijn vet zit ook vooral op mn buikik word er ook moe van. Mn schoonmoeder vindt het ook nodig om me continu op heel vervelende wijze te wijzen op hoe ik zou moeten eten en zulks
mens ga fietsen... let lekker op je eigen groeiende trekhaak in plaats van op mij.
En Tico jij bent allang bikini-klaarmafketel.
Je hebt een goddelijk lijf joh!
Dat dus. K zou willen dat k zo'n lichaam had!quote:Op donderdag 12 mei 2011 12:53 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Hahaha mijn vet zit ook vooral op mn buikik word er ook moe van. Mn schoonmoeder vindt het ook nodig om me continu op heel vervelende wijze te wijzen op hoe ik zou moeten eten en zulks
mens ga fietsen... let lekker op je eigen groeiende trekhaak in plaats van op mij.
En Tico jij bent allang bikini-klaarmafketel.
Je hebt een goddelijk lijf joh!
Dat ligt aan de manier van dik zijn, voor een peer maakt het weinig uit, daar ligt de nadruk toch op de benen en kont, een eventueel slanke taille zie je met een badpak dan niet meer.quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:20 schreef Ticootje het volgende:
Badpakken vind helemaal zo afdoen.. Ik weet niet, in een badpak lijkt je al snel zo massief.
Nou dat dus.. Mn reet past gewoon niet in badpakken.quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:21 schreef Claudia_x het volgende:
Kwestie van een mooie badpak uitzoeken. Vaak lijk je er nog slanker in ook. Alleen de achterkant is vaak wat problematisch.
ach welnee, ene oor in, andere oor uit. Het is ook alleen mn schoonmoeder die steeds blijft zemelen. Ze heeft er zelf in een jaar tijd ook 10 kilo aangevroten dus ik zie het gewoon als projectie.quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:05 schreef Claudia_x het volgende:
Ik begrijp dat gepruts met tankini's niet zo. Er zijn ook heel leuke badpakken.
Ik vind het heel naar voor jullie dat jullie zulke opmerkingen krijgen, pessie en huup. Ongelooflijk hoe onbeschoft mensen kunnen zijn, familie nota bene.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |