Komt omdat die berichten voor de meeste supporters niet interessant genoeg zijn. Dit van de Open dag is wel iets wat supporters op de achterste poten zet. En zoiets heb je ook nodig om de grote massa achter je te krijgen.quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:22 schreef Caland het volgende:
Toch jammer dat die Varkenoordgroep-berichten niet echt het gewenst effect hebben gehad mbt zondag. Ik vind dat het nu wel een keer tijd is voor wat hardere actie ten opzichte van een Jacobs en dergelijke.
Helemaal als je dan ook nog eens dit soort berichten leest.
Dat feit an sic is natuurlijk al treurig genoeg.quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:25 schreef Happel het volgende:
[..]
Komt omdat die berichten voor de meeste supporters niet interessant genoeg zijn. Dit van de Open dag is wel iets wat supporters op de achterste poten zet. En zoiets heb je ook nodig om de grote massa achter je te krijgen.
Dat natuurlijk wel, ja. Die discussie zullen we maar niet weer gaan oprakelen.quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:37 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Dat feit an sic is natuurlijk al treurig genoeg.
Maar oke.
LOL, alsof van der Gijp de voetbalkenner is. Ja hij zit er meestal goed in de buurt maar van Feyenoord heeft hij niet zoveel kaas gegeten, De Vrij Jupiler niveauquote:Op woensdag 11 mei 2011 19:52 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Dit is niet mijn winkel, vriend![]()
En De Vrij was ook niet echt sterk op rechts idd. En timing is timing waar je ook staat.
En o ja: Gijp is het met me eens![]()
En vanaf 0:28![]()
kk op zeg met die gasten wat is dit manquote:Op woensdag 11 mei 2011 20:14 schreef Dekatria het volgende:
En toen werd de Open Dag geschrapt.
Waar gáát dit over zeg
Uhh... Feyenoord is al jaren wegquote:Op woensdag 11 mei 2011 22:09 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
LOL, alsof van der Gijp de voetbalkenner is. Ja hij zit er meestal goed in de buurt maar van Feyenoord heeft hij niet zoveel kaas gegeten, De Vrij Jupiler niveau![]()
Gelukkig heb jij niks te zeggen, dan was Feyenoord aaallaang weg
Wat lul je nou man?quote:Op woensdag 11 mei 2011 23:12 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Uhh... Feyenoord is al jaren weg![]()
Enne handen af van Gijp!![]()
Hoe kom je daar nou weer bij?quote:Op woensdag 11 mei 2011 23:28 schreef Stokstaart het volgende:
O die Opendag was een HOAX. schrok me de tyfus no
Dat dus idd. En Feyenoord hoort gewoon aan de top.quote:Op woensdag 11 mei 2011 23:21 schreef Sportex het volgende:
Doet al jaren niet mee aan de top, lijkt me. Van der Gijp kijkt ook voornamelijk naar de topteams in elke competitie. Van de andere teams weet 'ie niet veel van, behalve als hij weer een leuk momentje ziet van een speler tegen Twente, Ajax of PSV. Dan is hij er helemaal weg van.
Ja dit soort berichten jeweetz:quote:
quote:Op woensdag 11 mei 2011 20:14 schreef Dekatria het volgende:
En toen werd de Open Dag geschrapt.
Waar gáát dit over zeg
Nu Luc zal vertrekken, zal hij de kar gaan moeten spannen samen met Fer en Wijnaldum.quote:Op donderdag 12 mei 2011 01:17 schreef Sportex het volgende:
Zeker, al is het maar afwachten hoe hij terugkeert.
Die vertrekken ook nog welquote:Op donderdag 12 mei 2011 01:19 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Nu Luc zal vertrekken, zal hij de kar gaan moeten spannen samen met Fer en Wijnaldum.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |