Ik had meer een mental picture over 30 paarden die persweeen tegen probren te houdenquote:Op woensdag 11 mei 2011 20:00 schreef Aventura het volgende:
[..]
Van onderuit kotsen. Mooie beeldspraak, die houden we erin! : D
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
Ik ben toen met Jochem uiteindelijk naar het ziekenhuis gegaan omdat ik buikpijn had. Gewoon stomme buikpijn die ik niet weg kreeg (midden in de nacht, dus douchen niet gedaanquote:Op woensdag 11 mei 2011 15:57 schreef Ienemini het volgende:
ja het blijft maar zeuren pijn, beweegt iedere keer. maar kan me niet voorstellen dat dit weeen zijn.
misschien heeft ze wel een mes in dr rug gehad? volgens mij bedoelde ze het gewoon als gemene steken...idd denk niet dat het makkelijk is om uit te leggen maar ik heb het aan haar gevraagd hoe ze zich toen voeldequote:Op woensdag 11 mei 2011 20:30 schreef Kleurdoos het volgende:
alsof ze ooit een mes in r rug heeft gehad
zelfs als je het meemaakt kan je nog niet uitleggen hoe t voelt
Ja, die van mij waren maar geldig t/m 15 Mei, echt ^&*&. Ik moest ze dus wel nu gebruiken, anders had ik ook gewoon gewacht. Stom he?quote:Op woensdag 11 mei 2011 19:40 schreef mefke79 het volgende:
Susie, je kan steunkousen overwegen..niet sexy, niet mooi, niet heel fijn...maar men wat ben ik blij dat ik het gedaan heb deze keer. En jullie moeten de hele zomer nog door he...er komt een punt dat dat vocht niet meer wegtrekt na een nachtje..
Juud, ik gebruik die bonnen wel na de geboorte. Ik heb hier 1,5 pak liggen in maat 1 en zie verder wel. Heeft mijn man ook wat te doen die eerste week
joh!quote:Op woensdag 11 mei 2011 20:35 schreef bitterend het volgende:
[..]
misschien heeft ze wel een mes in dr rug gehad? volgens mij bedoelde ze het gewoon als gemene steken...idd denk niet dat het makkelijk is om uit te leggen maar ik heb het aan haar gevraagd hoe ze zich toen voelde
tja...je commentaar op wat ik zei was ook zoiets van duh? dus ik dacht ik leg het uit voor gevalletje dat....quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |