Of de inzendingen...quote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:25 schreef eleusis het volgende:
[..]
er wordt zoveel vals gezongen dat er toch echt wat mis moet zijn met het geluid on stage...
Pardon? Wij zijn wandelende vlaggenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:26 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Jullie vlaggen niet, jullie pompommen!
Of haar tietenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:26 schreef Tha_Erik het volgende:
Straks smelten de polyesther kledingstukken.
Ohjaquote:
Al vind ik het bij een paar lui een groot omgebouwde-kerel-gehalte hebben... niet dit land, maar eerdere zangerinnen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:25 schreef speknek het volgende:
Knappe meisjes in korte rokjes en een oppernicht, zo Songfestival.
Dat was ook bijna gelukt, zonder die dikke technische faal van nul commentaar mogelijkquote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:27 schreef speknek het volgende:
Wel mooie zaal zeg, volgens mij willen die Duitsers echt een dikke middelvinger naar de zuidelijke landen geven.
Dat het commentaargeluid wegviel is dan weer een smetje.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:27 schreef speknek het volgende:
Wel mooie zaal zeg, volgens mij willen die Duitsers echt een dikke middelvinger naar de zuidelijke landen geven.
Is dat die Mylordosquote:
hahaha opaaaa idd van vorig jaarquote:
Hij moet alleen zijn mond houdenquote:
Jezus ja! Ik dacht: ze herpakken zich, dit is niet zo slecht... En toen kwam die peuter/rapper weerquote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:29 schreef Tha_Erik het volgende:
Ze hadden die "rapper"/brommer niet moeten inzetten. Gewoon een nummer door dit cutiepietje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |