abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 11 mei 2011 @ 10:07:36 #176
194833 Hanoying
vereert Zeus, zoals het hoort.
pi_96638608
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 09:53 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
Vermakelijk verhaaltje Hanoying, maar 44pje komt hier met een serieuze vraag en dan mag hij ook een objectief antwoord verwachten en niet eentje die doorspekt is met opgekropte frustraties. Er zal niemand zijn huis voor 15% minder dan de aankoopwaarde in de markt zetten, tenzij de verkoop dwingend noodzakelijk is. Maar die groep is klein. Zoals als eerder door LXIV aangegeven wringt hem de schoen bij de financierbaarheid. Want mensen willen wel kopen, er is vraag, maar kunnen niet. En ik voorspel dat die beperkte financierbaarheid een schrikreactie is en binnen een jaar weer zal versoepelen.
Dan kom je met een pracht van een reactie en krijg je de opmerking dat je geen objectief antwoord geeft omdat je zo gefrustreerd bent :D We zitten weer op FOK! hoor... Ik ben niet gefrustreerd lieve schat. Ik verdien goed, heb nooit de boot gemist wat kopen betreft en kan vandaag kopen als ik dat besluit.

Natuurlijk kunnen de prijzen wel degelijk dalen. Een groot deel van het werk wordt uiteindelijk wel door de inflatie gedaan maar ook in absolute termen is er een daling mogelijk hoor. Vergeet niet dat de overgrote meerderheid van de huizenbezitters gewoon overwaarde heeft. Als je 140 k hypo op je huis hebt dan is een virtuele daling van 380 naar 320 k niets om wakker over te liggen, hooguit reden tot wat gemopper.

Dat "de mensen niet kunnen dalen" is veel te sterk vanuit je ego bekeken... Jij kan wellicht niet dalen. Scorpie niet.. Whuzz niet.. Scorpie zijn papa echter wel en Whuzz zijn tante ook.

Je verwacht dat de financiërbaarheid in de komende tijd weer toeneemt? Hoe en waarom? Gaat de rente dalen? Wordt de leencapaciteit opgeschroeft naar 125 %? Gaat niet gebeuren hoor..
Laat ons Δωδεκάθεον's lied'ren zingen!
  woensdag 11 mei 2011 @ 10:09:46 #177
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_96638683
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 09:29 schreef Hanoying het volgende:

[..]

De valkuil zit in het feit dat de prijzen momenteel onder druk staan en dat je jezelf dus voor langere tijd vaszet in het huis dat je nu koopt.

Stel je koopt nu een huis van 260 k. Met kk en dergelijk wordt dat 282. OK.. 282 afgetikt en het huis is van jou.

Het is echter wel aannemelijk dat je huis in waarde zakt de komende 2,5 jaar. Scenario's:
* Daling met 5 %
-> Waarde huis is nu 247 k. waarde t.o.v. investering = - 35.000
* Daling met 10 %
-> Waarde huis is nu 234 k. waarde t.o.v. investering = - 48.000
* Daling met 15 %
-> Waarde huis is nu 221 k. waarde t.o.v. investering = - 61.000

In alle gevallen is er niet zoveel aan de hand als je in je huis blijft zitten. Het voornaamste nadeel is dat je niet meer kan verkopen zonder verlies en dat je je spaargeld hebt weggegooid en/of onderwaarde hebt opgebouwd maar so be it... De frustratie daarover schrijf je verder wel van je af door 20 keer per dag in dit topic te posten hoe geweldig je wel niet woont en wat voor een sukkel Xenobil wel niet is in zijn huurflat. Als dat niet genoeg is kan je ook nog eens je huis pimpen met blauwe neonstrips.

Het wordt echter vervelend als je wel wilt verhuizen (of vervelender: moet verhuizen).
* Gaan jullie over twee jaar scheiden?
-> De sjaak
* Raak jij en/of zij werkloos?
-> De Sjaak
* Kan je een betere functie krijgen op 150 km afstand?
-> jammer joh
* Wil je doorstromen naar een groter huis met ruimte voor je gezin of een betere school in de buurt?
-> Jammer joh

Het zal wel een poosje duren voor de waarde van je huis door de 282 k heen gaat. Uiteindelijk vast wel een keer maar wanneer? Als je huis eerst wegzakt tot 220 k dan is er al weer eenstijging van ruim 28 % nodig.

Het alternatief is wachten en waarom niet? Waarom zou je nu niet wachten als je met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid weet dat de prijzen in de komende periode dalen? Seriously? Waarom niet? Zelfs de NVM voorspelt een daling, de enige die nog het woord stijging in de mond durft te nemen is Bayswater maar die voorspelde een paar maanden geleden al een enorme stijging van de verkopen en een daling van het aanbod. Bayswater doet volgens eigen zeggen "iets met statistiek". Ik vermoed dat hij doelt op zijn vakkenpakket op de HAVO.

Zelfs de NVM voorspelt voor dit jaar een daling. Het aanbod loopt alleen maar op, de transacties blijven laag, de leencapaciteit staat onder druk. Waarom zou je jezelf inkopen in deze chaos? In een markt die zo voorspelbaar is als de huizenmarkt ben je dan toch echt niet helemaal fris.

Stel je wacht wel 3 jaar. He.. jullie sparen er nog even 25 mille bij waardoor jullie 60 mille spaargeld hebben. De huzien zijn ondertussen 15 % gezakt en je salaris is 20 % gestegen. (Ja dat is reeel, je bent jong toch? Ik neem aan de je een paar periodieken doortikt).

Het huis dat in 2011 nog 375 k was is nu nog maar 315. Je hebt bovendien meer spaargeld in te brengen (als je dat al wil) en je hebt een hoger salaris. Kopen die hap en klaar. Een fatsoenlijk huis waar je de komende 10 jaar goed in zit. Je hebt het starterssegment overgeslagen en hebt bovendien in no time overwaarde aangezien je de daling hebt gemist. feest...
Je "moet" gewoon kijken naar de verwachte besparing als je de aankoop uitstelt en of die besparing in verhouding staat tot het gemiste woongenot. Dat wil dus niet zeggen dat afwachten met kopen per definitie altijd goed is!

Stel dat je 20K kunt besparen door te wachten tot eind 2012. (Wat uiteraard niet zeker is!). Dan levert uitstellen dus zo'n 1000 euro per maand op. Ik streep hierbij de huur en de rentebetaling tegen elkaar weg, wat grofweg wel zal kloppen. De vraag is dan: heb jij er 1000 euro voor over om het extra woongenot te verkrijgen?

Voor mijzelf geld (andere bedragen overigens) Nee. Want ik ben op zich tevreden waar ik woon. De locatie is heel goed in allerlei opzichten. Het huis is ook ruim genoeg voor mijn gezin. Wat mis ik: een grote tuin en de mogelijkheid om in mijn eigen huis te investeren. Best belangrijk allebei, maar niet voor het geld dat het me kost om meteen in te stappen.

Zou ik echter (met mijn kinderen) op een 3-kamerflatje wonen in een buurt waarin zij niet buiten kunnen spelen, dan zou ik toch nu kopen. Zou ik iedere dag drie uur in de auto moeten zitten om op mijn werk te komen, ik zou kopen.

Alleen jijzelf kunt die vraag dus beantwoorden.
The End Times are wild
pi_96638833
Het hangt ook heel erg van je locatie af, hartje randstad dalen de prijzen amper vergeleken met "de provincie" ook lijken starterswoningen (neem alles tot 250k, appartementen niet meegerekend) nog steeds weg te "vliegen" hier in de omgeving
[b]Op zaterdag 3 juni 2006 18:14 schreef Dirktator het volgende:[/b]
Zelden zoeen hendig sjieke OP meegemaakt! :D
[quote][b]Op woensdag 14 juni 2006 20:41 schreef Jeff1981 het volgende:[/b]
En met 2 handen heb je al een trio :P
pi_96638850
http://www.refdag.nl/opin(...)stabiliteit_1_562354
ik krijg het op mijn gsm niet goed gekopieerd..
  woensdag 11 mei 2011 @ 10:16:56 #180
194833 Hanoying
vereert Zeus, zoals het hoort.
pi_96638909
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:09 schreef LXIV het volgende:

[..]
Stel dat je 20K kunt besparen door te wachten tot eind 2012. (Wat uiteraard niet zeker is!).
Zekerheid bestaat niet inderdaad maar de huizenmarkt is traag en de richting van de markt is over het algemeen zo voorspelbaar als de stand van de maan.
Laat ons Δωδεκάθεον's lied'ren zingen!
  † In Memoriam † woensdag 11 mei 2011 @ 10:17:09 #181
230491 Zith
pls tip
pi_96638920
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:14 schreef oinkoink12 het volgende:
ook lijken starterswoningen (neem alles tot 250k, appartementen niet meegerekend) nog steeds weg te "vliegen" hier in de omgeving
Dat is natuurlijk ook gewoon omdat een grotere groep mensen niet (meer) een hypotheek kan krijgen voor de duurdere woningen.
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_96638924
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:15 schreef poemojn het volgende:
http://www.refdag.nl/opin(...)stabiliteit_1_562354
ik krijg het op mijn gsm niet goed gekopieerd..
Hier noemen ze het stabiliteit ik zou het eerder stroperigheid noemen. Verhuizen is duur, voor mensen met een hoog inkomen is kopen veel voordeliger dan huren waardoor er weinig flexibiliteit is.
  woensdag 11 mei 2011 @ 10:17:16 #183
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_96638925
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 09:53 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
. En ik voorspel dat die beperkte financierbaarheid een schrikreactie is en binnen een jaar weer zal versoepelen.
Als de executieverkopen geld kosten voor de banken, dan zulen die niet makkelijk worden met financieren boven de 100 % van de taxatiewaarde, tenzij de NHG ook garantie geeft boven de 100% van de waarde

Ik denk wel dat de komende maanden tot 2012 er weer meer woningen verkocht gaan worden wegens afloop van NHG uitbreiding

quote:
Verhoging NHG
Het grensbedrag van de garantieregeling voor de aankoop van een woning is per 1 juli 2010 verhoogd van ¤ 265.000 naar ¤ 350.000. De verhoging geldt tot 1 januari 2012.


[ Bericht 8% gewijzigd door michaelmoore op 11-05-2011 10:25:13 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_96639077
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:07 schreef Hanoying het volgende:

[..]

Dan kom je met een pracht van een reactie en krijg je de opmerking dat je geen objectief antwoord geeft omdat je zo gefrustreerd bent :D We zitten weer op FOK! hoor... Ik ben niet gefrustreerd lieve schat. Ik verdien goed, heb nooit de boot gemist wat kopen betreft en kan vandaag kopen als ik dat besluit.

Natuurlijk kunnen de prijzen wel degelijk dalen. Een groot deel van het werk wordt uiteindelijk wel door de inflatie gedaan maar ook in absolute termen is er een daling mogelijk hoor. Vergeet niet dat de overgrote meerderheid van de huizenbezitters gewoon overwaarde heeft. Als je 140 k hypo op je huis hebt dan is een virtuele daling van 380 naar 320 k niets om wakker over te liggen, hooguit reden tot wat gemopper.

Dat "de mensen niet kunnen dalen" is veel te sterk vanuit je ego bekeken... Jij kan wellicht niet dalen. Scorpie niet.. Whuzz niet.. Scorpie zijn papa echter wel en Whuzz zijn tante ook.

Je verwacht dat de financiërbaarheid in de komende tijd weer toeneemt? Hoe en waarom? Gaat de rente dalen? Wordt de leencapaciteit opgeschroeft naar 125 %? Gaat niet gebeuren hoor..
Dan nog blijft je verhaal doorspekt van aannames die geen goede basis zijn voor de argumentatie waarom mensen iets wel of niet moeten doen.
  woensdag 11 mei 2011 @ 10:23:54 #185
194833 Hanoying
vereert Zeus, zoals het hoort.
pi_96639108
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:22 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Dan nog blijft je verhaal doorspekt van aannames die geen goede basis zijn voor de argumentatie waarom mensen iets wel of niet moeten doen.
Zonder specifieke informatie kan ik weinig anders dan generaliseren :P
Laat ons Δωδεκάθεον's lied'ren zingen!
pi_96639123
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:14 schreef oinkoink12 het volgende:
Het hangt ook heel erg van je locatie af, hartje randstad dalen de prijzen amper vergeleken met "de provincie" ook lijken starterswoningen (neem alles tot 250k, appartementen niet meegerekend) nog steeds weg te "vliegen" hier in de omgeving
Idem hier. De huizen boven het miljoen zijn 10% gedaald hier. Beste starter die dat kan neerleggen :'). Terwijjl de huizen in het segment 150k - 300k op 1 hand te tellen zijn. Starterswoningen zijn er niet, zijn binnen no time verkocht (klein dorp). Tja.
pi_96639196
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:23 schreef Hanoying het volgende:

[..]

Zonder specifieke informatie kan ik weinig anders dan generaliseren :P
Snap ik, daarom ook de vraag of de user in kwestie wat concreter wil worden.
pi_96639464
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:23 schreef Hanoying het volgende:

[..]

Zonder specifieke informatie kan ik weinig anders dan generaliseren :P
Waarom reken je wel altijd in je generalisatie de KK en overig financieringskosten mee in je berekeningen?

Want zelfs zonder daling heb je met jou berekeningsmethodiek op het moment dat je deze toepast al in je voorbeeld een -26.000 euro te pakken.
pi_96639525
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:14 schreef oinkoink12 het volgende:
Het hangt ook heel erg van je locatie af, hartje randstad dalen de prijzen amper vergeleken met "de provincie" ook lijken starterswoningen (neem alles tot 250k, appartementen niet meegerekend) nog steeds weg te "vliegen" hier in de omgeving
Haha.... in het hart van de randstad dalen de prijzen ook... Eerst was heel Nederland anders... nu alleen nog maar de randstad.... yeah right :)
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
  woensdag 11 mei 2011 @ 10:38:18 #190
194833 Hanoying
vereert Zeus, zoals het hoort.
pi_96639555
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:35 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Waarom reken je wel altijd in je generalisatie de KK en overig financieringskosten mee in je berekeningen?

Want zelfs zonder daling heb je met jou berekeningsmethodiek op het moment dat je deze toepast al in je voorbeeld een -26.000 euro te pakken.
Dat is toch ook zo? Alleen in een stijgende markt haalt de woningwaarde die 26 k binnen vrij korte tijd weer in.
Laat ons Δωδεκάθεον's lied'ren zingen!
pi_96639653
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:38 schreef Hanoying het volgende:

Dat is toch ook zo? Alleen in een stijgende markt haalt de woningwaarde die 26 k binnen vrij korte tijd weer in.
Al die zeepbel blazers wilden hun kk terug zien... zo bliezen ze de zeepbel extra snel op. Dus ja.... kopers zien dat als verlies.
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
pi_96639951
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:38 schreef Hanoying het volgende:

[..]

Dat is toch ook zo? Alleen in een stijgende markt haalt de woningwaarde die 26 k binnen vrij korte tijd weer in.
Waarom zou die 26K meteen (of binnen korte tijd) eruit gehaald moeten worden?

Ik zie de HRA als het instrument waarmee je in ongeveer 4 jaar de KK eruit hebt, en daarna als instrument om de hypotheek versneld af te lossen. :P
  woensdag 11 mei 2011 @ 10:52:39 #193
194833 Hanoying
vereert Zeus, zoals het hoort.
pi_96640081
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:41 schreef xenobinol het volgende:

[..]

Al die zeepbel blazers wilden hun kk terug zien... zo bliezen ze de zeepbel extra snel op. Dus ja.... kopers zien dat als verlies.
Tja.. Als je 225 k aan je huis hebt uitgegeven wil je gewoon minimaal 225 k terug bij verkoop. Zo werkt de mens nu eenmaal Xeno :P
Laat ons Δωδεκάθεον's lied'ren zingen!
  woensdag 11 mei 2011 @ 11:02:12 #194
194833 Hanoying
vereert Zeus, zoals het hoort.
pi_96640435
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:49 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Waarom zou die 26K meteen (of binnen korte tijd) eruit gehaald moeten worden?

Ik zie de HRA als het instrument waarmee je in ongeveer 4 jaar de KK eruit hebt, en daarna als instrument om de hypotheek versneld af te lossen. :P
Uiteindelijk heb je niet zoveel aan de HRA. De huizen zijn duurder door de HRA en dus betaal je de facto hetzelfde als je had gedaan zonder HRA.

Aan de andere kant geeft het wel een lekker gevoel om "ook eens wat te krijgen" natuurlijk. Als ik kijk naar het verschil tussen bruto en netto op mijn loonstrook is het verschil eigenlijk dieptriest.
Laat ons Δωδεκάθεον's lied'ren zingen!
pi_96640507
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 11:02 schreef Hanoying het volgende:

Uiteindelijk heb je niet zoveel aan de HRA. De huizen zijn duurder door de HRA en dus betaal je de facto hetzelfde als je had gedaan zonder HRA.
Leg het die subsidieknapen nog eens uit, want de meesten snappen er helemaal niets van :)

quote:
Aan de andere kant geeft het wel een lekker gevoel om "ook eens wat te krijgen" natuurlijk. Als ik kijk naar het verschil tussen bruto en netto op mijn loonstrook is het verschil eigenlijk dieptriest.
Zeker... maar dat verschil is mede dankzij de HRA zo groot en ik heb niet eens een hypotheek :(
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
pi_96640535
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 10:52 schreef Hanoying het volgende:

[..]

Tja.. Als je 225 k aan je huis hebt uitgegeven wil je gewoon minimaal 225 k terug bij verkoop. Zo werkt de mens nu eenmaal Xeno :P
Dat komt omdat men in de overtuiging leeft dat een woning geen geld mag kosten... want dan kun je net zo goed gaan huren.... :')
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
pi_96640890
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 11:02 schreef Hanoying het volgende:

Uiteindelijk heb je niet zoveel aan de HRA. De huizen zijn duurder door de HRA en dus betaal je de facto hetzelfde als je had gedaan zonder HRA.
Dat is een stelling die hier vaak geopperd wordt zonder dat er maar enige onderbouwing bij zit. De HRA is er al ruim 100 jaar dus zouden we al ruim 100 jaar teveel betalen voor huizen in NL. :P

Nee de HRA is in mijn optiek niet de opdrijvende factor van de huizenprijzen geweest. De maximale benutting van de HRA door vage bankconstructies, en hypotheken op 2 salarissen zijn de drijvende factoren daarvoor geweest.

Nou zie ik de 2 verdieners niet zo snel meer verdwijnen uit onze gejaagde maatschappij, en onze overheid probeert de eisen voor hypotheken aan te scherpen dus zal dat wel een gedeeltelijke daling van de financierbaarheid in gaan houden.
pi_96640944
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 09:53 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
Vermakelijk verhaaltje Hanoying, maar 44pje komt hier met een serieuze vraag en dan mag hij ook een objectief antwoord verwachten en niet eentje die doorspekt is met opgekropte frustraties. Er zal niemand zijn huis voor 15% minder dan de aankoopwaarde in de markt zetten, tenzij de verkoop dwingend noodzakelijk is. Maar die groep is klein. Zoals als eerder door LXIV aangegeven wringt hem de schoen bij de financierbaarheid. Want mensen willen wel kopen, er is vraag, maar kunnen niet. En ik voorspel dat die beperkte financierbaarheid een schrikreactie is en binnen een jaar weer zal versoepelen.
Er staan genoeg financieerbare huizen te koop die niet verkopen, hoe verklaar je dit dan?
Er is meer aan de hand als je het mij vraagt.

Je haalt frustraties aan, maar is het niet zo dat juist huizenbezitters gefrustreerd zijn met de huidige gang van zaken omdat dit de waarde van hun woning drukt? Zelfs diegene die niet willen verkopen en niets in de verkoop hebben staan?
Nu zullen de meeste dit wegwimpelen want eerlijk emoties toegeven doen weinig en-publiek. Alleen bij emoties die door de massa als stoer ervaren worden is dit minder, verlies valt hier niet onder.

quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 11:14 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Dat is een stelling die hier vaak geopperd wordt zonder dat er maar enige onderbouwing bij zit. De HRA is er al ruim 100 jaar dus zouden we al ruim 100 jaar teveel betalen voor huizen in NL. :P

Nee de HRA is in mijn optiek niet de opdrijvende factor van de huizenprijzen geweest. De maximale benutting van de HRA door vage bankconstructies, en hypotheken op 2 salarissen zijn de drijvende factoren daarvoor geweest.

Nou zie ik de 2 verdieners niet zo snel meer verdwijnen uit onze gejaagde maatschappij, en onze overheid probeert de eisen voor hypotheken aan te scherpen dus zal dat wel een gedeeltelijke daling van de financierbaarheid in gaan houden.
is de HRA al 100 jaar exact hetzelfde dan? is het niet iets wat aan grote verandering onderhevig is geweest gedurende die tijd maar toch nog steeds dezelfde naam draagt?
pi_96641359
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 11:14 schreef Basp1 het volgende:

Dat is een stelling die hier vaak geopperd wordt zonder dat er maar enige onderbouwing bij zit. De HRA is er al ruim 100 jaar dus zouden we al ruim 100 jaar teveel betalen voor huizen in NL. :P

Nee de HRA is in mijn optiek niet de opdrijvende factor van de huizenprijzen geweest. De maximale benutting van de HRA door vage bankconstructies, en hypotheken op 2 salarissen zijn de drijvende factoren daarvoor geweest.
Vroeger kocht je alleen een huis als je minstens de helft contant kon afrekenen, de enige die huizen bezaten waren de rijken. Doordat er dus geen horde dolle kalven was die zich met zijn alleen op een handjesvol koopwoningen dook had de HRA geen prijsopdrijvend effect, het was gewoon een leuke belastingkorting voor de rijken. De rijken waren nl. niet van plan om een zeepbel te gaan blazen... dat moet je laten doen door de massa van de armen... waar denk je anders dat de rijken rijk van moeten worden en blijven?

Grappig dat je begint over 'vage bankconstructies' die zijn juist alleen maar mogelijk als gevolg van de HRA... :)

quote:
Nou zie ik de 2 verdieners niet zo snel meer verdwijnen uit onze gejaagde maatschappij, en onze overheid probeert de eisen voor hypotheken aan te scherpen dus zal dat wel een gedeeltelijke daling van de financierbaarheid in gaan houden.
Ik zie de full time tweeverdiener wel degelijk verdwijnen, als ik in mijn persoonlijke leefomgeving kijk hoeveel vrouwen het werkende leven hekelen. Er zijn er een hoop die het liefst thuis gaan moederen.
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
  woensdag 11 mei 2011 @ 11:28:51 #200
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_96641588
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 11:24 schreef xenobinol het volgende:

Ik zie de full time tweeverdiener wel degelijk verdwijnen, als ik in mijn persoonlijke leefomgeving kijk hoeveel vrouwen het werkende leven hekelen. Er zijn er een hoop die het liefst thuis gaan moederen.
En volgend jaar dan gaat de overheid de kinderopvang en de zorgtoeslag fors aanpakken, dan zullen vrouwen niet meer fulltime gaan werken bij de blokker
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')