Googlemaps en wat proberen. Kom je nog eens ergensquote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:33 schreef Neo-Mullen het volgende:
Hmm ik heb alleen knooppunt gegevens en dat is best irritant omdat ik dus eigenlijk geen idee heb hoe ik dus daadwerkelijk fiets. Iemand een oplossing hiervoor?
Naja ik heb gegevens als "volg knooppunt 89, 97, 96, 94"etc...quote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:35 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Googlemaps en wat proberen. Kom je nog eens ergens
Zijn dat niet van die fietsknooppunten?quote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:37 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Naja ik heb gegevens als "volg knooppunt 89, 97, 96, 94"etc...
google maps vindt geen knooppunten
Hmm irritant zoietsquote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:39 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Zijn dat niet van die fietsknooppunten?
[ afbeelding ]
Zoiets dus? Dan heb je gewoon een kaart waar je even kan kijken waar je heenmoet. Heb je meteen even pauze
Kan ook wel. Gewoon 1 keer goed op de kaart kijken. Je hebt volgens mij nog routebordjes tussendoor. Eventueel kaart uitprinten en zo'n ding aanschaffen:quote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:40 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Hmm irritant zoiets
En inderdaad, zulke knooppunten zijn het.
Wil gewoon in 1 keer door, tis maar een route van 45km...
Naja probleem is eigenlijk dat ik gewoon van tevoren wil weten waar ik heen fiets, en niet tijdens de rit.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:48 schreef Gripper het volgende:
Als je vantevoren een route langs knooppunten uitstippelt: op een stuk sporttape schrijven, en dat op je bovenbuis plakken.
Dankje, de bandjes zijn Schwalbe Luganoquote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:28 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Toffe fiets!
Wat voor banden zijn dat? Ziet er wel tof uit met die blauwe randDenk dat dat op mijn fiets ook goed zou staan.
Je moet ook het rondje maken Pas van Wolfhaag, noordkant van het drielandenpunt en dan afdalen naar Vaals.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:23 schreef nodisch18 het volgende:
Drielandenpunt is leuk! Maar die afdaling over belgisch grondgebied...![]()
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:57 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Neo, hier kun je een knooppuntenroute van tevoren uitstippelen
http://www.fietsersbond.n(...)veplanner/index.html
quote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:57 schreef nodisch18 het volgende:
Overigens op www.afstandmeten.nl staan wel alle knooppunten ingetekend!
In zo´n soort fietsende sigaar lijkt me wel lachen om een keer te doen. Benieuwd wat voor snelheid je dan haalt.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 14:46 schreef kanovinnie het volgende:
Hoe denken wielrenners eigenlijk over ligfietsen en ligfietsers?
Nou zit je hun toe te juichen terwijl ik je die tip gafquote:
Ik heb geen GPSquote:Op vrijdag 13 mei 2011 14:49 schreef Gripper het volgende:
[..]
Nou zit je hun toe te juichen terwijl ik je die tip gaf![]()
En als je na dat uitstippelen geen GPS wilt meenemen, schrijf je dus een aantal knooppunt nummers op een stuk tape, en neem je dat mee.
Hoezo 4 rondjes? Ik fiets altijd 1 stuk. Veel leuker imo.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:08 schreef motorbloempje het volgende:
Dus!
Training was vandaag voor mij in totaal 4 rondjes met daarin een vlak stuk, klim, weer stukje vlak en daarna lichte daling met snelheid maken.
Denk dat we dat zo'n half uur hebben gedaan? Misschien iets langer?
En heenweg naar sportcentrum was 20 minuten en terugweg iets langzamer want heb die hele weg terug naast m'n man gefietst![]()
Is nog wat kloten met de versnellingen en hoe dat allemaal werkt. Ben blij dat ik m'n kliksysteem er nog niet op heb gezet. Eerst zo maar eens even oefenen, maar wil dat in de loop van volgende week of de week erna toch maar even gaan doen, maar dan ook wellicht met nieuwe fietsschoenen... Verder ging het wel lekker, voor zo'n eerste keer! Maar heb nu wel wat last van m'n onderrug.. dus bedenk nog even of ik het stuur íets hoger zet...
Ook nog 's uitvogelen of ze in Hull ook spinninglessen geven, érgens, want spinnen moeten missen lijkt me ècht niet leuk
Ah, ik fiets altijd meestal alleenquote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:12 schreef motorbloempje het volgende:
is een training met een groep, heb niet veel te zeggen over het parcours, en ik vond het wel fijn
Ik heb op m´n huidige fiets nog geen moment last van m´n rug gehad. Op alle vorige fietsen had ik hier wel veel last van. Bij rugklachten misschien dus toch iets mis met afstelling van je fiets, al zal het ook wel heel erg persoonlijk zijn.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:11 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Hoezo 4 rondjes? Ik fiets altijd 1 stuk. Veel leuker imo.
Sowieso kan ik je als tip geven om zsm te beginnen met het kliksysteem. Het blijft een barriere die je moet nemen.
En blijf maar van dat stuur af, ik had eerst ook altijd last van mijn rug en nek (heb je dat niet?). Nu heb ik er alleen last van op lange stukken.
Oja, en om je niet helemaal af te kraken, wel netjes dat je begonnen bent
![]()
Het is vooral in het begin wennen aan de houding lijkt mij? Natuurlijk heeft de afstelling er wat mee te maken en het zal zeker waar zijn dat het afstellen van je fiets handig is. Maar imo is dat na de eerste keer op je fiets zitten te voorbarig.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:18 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik heb op m´n huidige fiets nog geen moment last van m´n rug gehad. Op alle vorige fietsen had ik hier wel veel last van. Bij rugklachten misschien dus toch iets mis met afstelling van je fiets, al zal het ook wel heel erg persoonlijk zijn.
Op de langere tochten wel nek en zadelpijn, helaas..
Ik had juist last van mijn nek door de houding, het constante omhoogkijken.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:19 schreef motorbloempje het volgende:
Nek had ik overigens geen last van, maar denk dat met motorrijden en al die wind m'n nek wel wat gewend is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |