quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:08 schreef Ewelina het volgende:
Als ik dat nou kon.... net zo heerlijk snurken zoals mijn katten....
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:01 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Maar je doet ook niet aan sport, toch? Miss is dat wel een idee?
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:01 schreef motorbloempje het volgende:
Je sport niet hè Ewelina? Misschien dat het werkt om dat wèl te gaan doen? Ik merk iig dat ik een stuk beter slaap als ik genoeg beweging krijg
Structurele probleem zit ergens anders, hoewel ik weet dat het kan helpen. Overigens dans ik wel regelmatig (zij het niet in de sportschool).quote:
We hebben wel een rondleiding gehad, en ik heb o.a. dat circuitje uitgelegd gekregen. Dat was wel na de aanmelding.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:11 schreef XcUZ_Me het volgende:
@mini: ik heb geen idee, ik heb dat hele kennismakingsgesprek nooit gehad. Heb me aangemeld en ben gewoon gaan sporten
.
Oeh, ik heb afgelopen weekend ook weer eens gedanstquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:12 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Structurele probleem zit ergens anders, hoewel ik weet dat het kan helpen. Overigens dans ik wel regelmatig (zij het niet in de sportschool).
Ik wil ook!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:16 schreef Perruche het volgende:
Morgen ga ik weer bodypumpenjeej. Wel iets minder gewicht want mijn knieen deden er zeer van
![]()
RPM durf ik niet meer aan, zo actief...
Ja, klinkt bekend. Het kost veel meer energie om na de wandelminuten weer op te starten en in een goed ritme te komen. Helaas is het in het begin even doorbijten, maar zodra ik 15-20 minuten achter elkaar kan lopen, is het exit tussenstopsquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:21 schreef motorbloempje het volgende:
Overigens: ik heb dus meer moeite met elke keer een klein stukje hardlopen + wat wandelen tussendoor dan in één keer een groter stuk lopen...dat vind ik echt heel stom/verelend, aangezien we tijdens de combinatietrainingen a la Evy zeg maar naar een half uur hardlopen toewerken voor die 5km
meer mensen hier ' last van '?
Oh, ik dans gewoon thuisquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:17 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Oeh, ik heb afgelopen weekend ook weer eens gedanst! Na afloop van een optreden van Kensington, en de bandleden bleven ook plakken op de dansvloer
.
Ja, maar ik zie ook mensen echt een 1-op-1 kennismakingsgesprek en rondleiding krijgen. Dat hebben wij nooit gehad.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:13 schreef Duvel het volgende:
[..]
We hebben wel een rondleiding gehad, en ik heb o.a. dat circuitje uitgelegd gekregen. Dat was wel na de aanmelding.
Hmm...quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:35 schreef Perruche het volgende:
Bananenik eet er elke dag 1 bij het ontbijt. Njam! Zit ook een stofje in waardoor je goed slaapt btw
![]()
Ewelina, ik denk echt dat koffie minderen en regelmatig (elke dag?) bewegen vruchten afwerpt. Mijn vriendje geloofde me niet en nu hij elke dag een uur fietst en gezond eet volt ie zich hartstikke lekker
Broccoli, goeie! Daar kook ik er zo ook nog wat van voor bij de lunchquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:33 schreef conleche het volgende:
What's up with the banana's? Is dat het nieuwe broccoli?
Zeelucht helpt ook nog wel een beetjequote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:38 schreef conleche het volgende:
Vooral fysiek bezig zijn werkt erg goed! Op vakantie viel ik echt als een blok in slaap, omdat ik de hele dag aan het bewegen en wandelen was. Als je studeert of een zittend beroep hebt, moet je misschien overwegen om iedere dag op zijn minst een uur te gaan wandelen. Na het avondeten of zo.
Yarp! Ik heb mega-lui werk (thuis, op m'n bolle bips voor de pc, voor zowel werk als studiequote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:38 schreef conleche het volgende:
Vooral fysiek bezig zijn werkt erg goed! Op vakantie viel ik echt als een blok in slaap, omdat ik de hele dag aan het bewegen en wandelen was. Als je studeert of een zittend beroep hebt, moet je misschien overwegen om iedere dag op zijn minst een uur te gaan wandelen. Na het avondeten of zo.
Ik fiets elke dag en het maakt geen zak uit hoe moe ik ben. Probleem ligt ergens anders en de trucjes die hier genoemd worden doe ik al.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:38 schreef conleche het volgende:
Vooral fysiek bezig zijn werkt erg goed! Op vakantie viel ik echt als een blok in slaap, omdat ik de hele dag aan het bewegen en wandelen was. Als je studeert of een zittend beroep hebt, moet je misschien overwegen om iedere dag op zijn minst een uur te gaan wandelen. Na het avondeten of zo.
Dat.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:49 schreef Viking84 het volgende:
Pak dan de oorzaak vh probleem aan Ewelina? Keertje naar huisarts ofzo?
Net lijstje uniek as everquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:49 schreef uniekhoorn het volgende:
Lijstje:
Pre O: 250 magere kwark, 100 vla, trosje druiven, schep rabarber
S: 7 km hardlopen met 11.0 km/uur (jippie!)
O/L (nu net): boterham lever, volk. beschuit kaas, beschuit aardbeien
T's: appel, peer, paar aardbeien, tomaatjes, boterham lever, krentenbol, gekookt ei, blokje choco
D: 500 gr sperziebonen, kabeljauwfilet, rijst, sla
T: 250 kwark
Mee bezig, lang leve de wachttijden.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:49 schreef Viking84 het volgende:
Pak dan de oorzaak vh probleem aan Ewelina? Keertje naar huisarts ofzo?
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:53 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Net lijstje uniek as ever
nom-tip: kabeljauwfilet in (parma)ham gebakken
[ afbeelding ]
Uit ervaring weet ik helaas dat het best mogelijk is om shin splint aan één kant te ontwikkelen. Voorzichtig aan doen hoor!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:29 schreef V1z0R het volgende:
Mogguh!
Na een bak magere kwark weet je weer waarom je normaal volle kwark eet
@ Sjaapje, weet niet of je dit leest maar ik vind je lijstje van gister abominabel
Das heul niet genoeg voor wie dan ook!
Heb het gevoel dat ik last krijg van shinsplints, wanneer ik m'n rechter voet zeg maar omhoog buig voel ik het trekken in m'n scheenbeen. Links echter geen last, dus kan ook een kleine overbelasting zijn van het benen trainen.
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:01 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Uit ervaring weet ik helaas dat het best mogelijk is om shin splint aan één kant te ontwikkelen. Voorzichtig aan doen hoor!
In banaan zit L-tryptofaan, da's een aminuzuur en is grondstof voor serotonine. Van serotonine (=neurotransmitter) word je zen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:33 schreef conleche het volgende:
What's up with the banana's? Is dat het nieuwe broccoli?
Yup. Mensen die geen fysiek werk doen moeten op een andere manier aan hun beweging komen, tijdens bewegen komt je hoofd ook nog eens tot rust. Mensen die sporten hebben minder last van depressieve gevoelens dan mensen die niet (voldoende) bewegen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:38 schreef conleche het volgende:
Vooral fysiek bezig zijn werkt erg goed! Op vakantie viel ik echt als een blok in slaap, omdat ik de hele dag aan het bewegen en wandelen was. Als je studeert of een zittend beroep hebt, moet je misschien overwegen om iedere dag op zijn minst een uur te gaan wandelen. Na het avondeten of zo.
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:29 schreef V1z0R het volgende:
En van krachttraining wordt je gewoon rete-moe!
loveli, in bananen zit wel zo weinig l-tryptofaan dat het niet echt bijdraagt aan je zen gevoel.
Kun je beter Parmezaanse kaas of zonnebloempitten nemen.
Oi, en ik maar bananen eten voor m'n rijexamen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:29 schreef V1z0R het volgende:
En van krachttraining wordt je gewoon rete-moe!
loveli, in bananen zit wel zo weinig l-tryptofaan dat het niet echt bijdraagt aan je zen gevoel.
Kun je beter Parmezaanse kaas of zonnebloempitten nemen.
Ik heb vandaag op een heel raar moment college (12.45 - 13.30), precies in mijn lunchmoment. Zit nu nog thuis, dus kan makkelijk lunch maken en etenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:34 schreef Perruche het volgende:
Hmm nog anderhalf uur tot mijn pauze.
Mo, nu al je lunch op? Hongerlap
Goedkope vitrage ergens scoren en zelf een hor fabriceren. Je hebt ook een "systeempje" met een soort klitteband dat je op je kozijn plakt en gaas dat je daarop vast zet zodat je raam afgedekt is.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:26 schreef Chicolate het volgende:
Nou ik ga vanavond eindelijk weer sporten, ben benieuwd of het werkt. En het huis laten luchten, het is een soort sauna-hok bij mij thuis maar als ik de deur open zet heb ik meteen 10 muggen binnen zitten (leuk, wonen naast een stilstaande sloot). Ik wil ramen die open kunnen
.
Bij mij werkt het wel. Kan ook met de koolhydraten te maken hebbenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:29 schreef V1z0R het volgende:
En van krachttraining wordt je gewoon rete-moe!
loveli, in bananen zit wel zo weinig l-tryptofaan dat het niet echt bijdraagt aan je zen gevoel.
Kun je beter Parmezaanse kaas of zonnebloempitten nemen.
Ja? Zijn ze lekker, die collega's?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:38 schreef Perruche het volgende:
Ik heb net een stuk taart op
jarige collega's
Banaan = 9mg per 100gquote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:36 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Bij mij werkt het wel. Kan ook met de koolhydraten te maken hebben
Idem hier! Vriendje mag geen nederlands doen van mij vanavond, ik ga lekker koken en dan gamen en simpsons kijken enzo!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:46 schreef MariaEtcetera het volgende:
Lekker Parkietchen!![]()
Ik heb zin in vanavondEerste relax-avond-met-zn-tweetjes in een bijna een week! Vorige week woensdag was mn mams er, donderdagavond was sporten / Maarten helpdesk spelen voor mams
, vrijdagaaf schutting slopen, zaterdag tot 22.00 schutting, zondag weer schutting en in de aaf even bij vriendje's ouders langs, gisteravond heg/schutting...
Vanavond lekker hangen/gamen!![]()
Uit de losse pols, wat ik ervan onthouden heb is dat wetenschappelijk onderzoek heef tuitgewezen dat bananen bewezen effect hebben op happy fuzzy feelings.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:46 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Banaan = 9mg per 100g
Parmezaanse kaas = 560mg per 100g
Whey = 1300mg per 100g
Het zit gewoon veel in eiwitrijke producten, varkensvlees, kip, kalkoen... Wat bananen er van inbrengen is te verwaarlozen.
Volgens mij gaat het om de wisselwerking met andere stofjes. Ik word van een banaan veel gelukkiger dan van een stuk parmezaanse kaas (oe, wat kan de zieke geest deze opmerking verkeerd begrijpenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:46 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Banaan = 9mg per 100g
Parmezaanse kaas = 560mg per 100g
Whey = 1300mg per 100g
Het zit gewoon veel in eiwitrijke producten, varkensvlees, kip, kalkoen... Wat bananen er van inbrengen is te verwaarlozen.
Yay!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:47 schreef Perruche het volgende:
[..]
Idem hier! Vriendje mag geen nederlands doen van mij vanavond, ik ga lekker koken en dan gamen en simpsons kijken enzo!
Hihihihiquote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:52 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Volgens mij gaat het om de wisselwerking met andere stofjes. Ik word van een banaan veel gelukkiger dan van een stuk parmezaanse kaas (oe, wat kan de zieke geest deze opmerking verkeerd begrijpen)
Zo'n plakhor had ik, maar het waaide continue open/weg. Er staat hier vaak een stevige wind. En mijn pc staat onder het raam, dus ik ga daar echt geen natte doek ophangenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 11:36 schreef loveli het volgende:
[..]
Goedkope vitrage ergens scoren en zelf een hor fabriceren. Je hebt ook een "systeempje" met een soort klitteband dat je op je kozijn plakt en gaas dat je daarop vast zet zodat je raam afgedekt is.
Tip voor overdag: natte witte lakens voor het raam waar de zon op staat. Warmte wordt gebruikt om het water te verdampen en niet om je huis op te warmen, soort airco-idee.
Ik las ook plaksnor en zag het ook voor me.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:16 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ohai! Vergeet niet dat eten ook nodig is voor je lichaam he mixende_match! Sonja Bakker staat helaas niet echt goed te boek wat betreft voldoende voedingsstoffen, zeg maar. ---> edit: lololol, spuit 19623475475! Heb je de OP gelezen? Staat nuttige info in!
Chico: ik las 'plaksnor'
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:16 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ohai! Vergeet niet dat eten ook nodig is voor je lichaam he mixende_match! Sonja Bakker staat helaas niet echt goed te boek wat betreft voldoende voedingsstoffen, zeg maar. Heb je de OP gelezen? Staat nuttige info in!
Chico: ik las 'plaksnor'
Hear, hear!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:16 schreef conleche het volgende:
Nee hoor, jij gaat helemaal niet Sonja Bakkeren.Da's een volslagen idioot dieet.
Jij weet heul niet hoe mijn gezicht eruit zietquote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:17 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik las ook plaksnor en zag het ook voor me.
Dat beeld van van die nep-carnavals-Mexicanen lag dus niet aan mij!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:17 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik las ook plaksnor en zag het ook voor me.
Mooi, een hoop ruimte voor verbetrering.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:12 schreef Mixende_match het volgende:
Zo jullie gaan hard met de topics haha, 2 topics geleden vroeg MarMar om mijn lijstje. Dit is een beetje algemeen (ongezond haha) lijstje:
O: 2 beschuitjes met muisjes en chocopasta of chocohagelslag. (soms volkoren soms naturel beschuit), +kop thee.
T: koekjes en thee.
L: meestal 2 witte bolletjes met salade of Paté of kaas.
D: meestal aardappelschijfjes rauw roerbakken in olijfolie, schnitzel oid en sla of blikje groente of roerbakgroente.
T: thee, koekjes en 's avonds vaak chips
Geen Sonja!!!!! Fatsoenlijk eten is het geheim.quote:Haha we gaan vanaf vandaag sonja bakkeren. Hoop dat het een beetje werktwe doen niet alles, maar wel veel van het dieet.
Lijstje van vandaag is wat beter, ik zie behalve muisjes (=zooi) lijnzaad en yoghurt en fruit.quote:Ik wil ongeveer 5kilo kwijt, mijn vriend 5-10 kilo (denk haha)
BMI van mij is 23 die van hem 27 geloof ik.
Lijstje van vandaag tot nu toe:
O: Lijnzaadcrackers met muisjes (gebrek aan boodschappen)
Glasje lauw water en kop thee.
T: banaan
L: strakjes magere yoghurt met appel!
NOM!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:17 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
*tissue en vers visje aanreikt* There there!
Nee, nog nietquote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:43 schreef loveli het volgende:
Noes, i killed it?
Tijd voor lunch. Met supplementjes. XM, visolie al ontdekt? Vooral in deze periode onmisbaar. *voert omega-3*
Waarom maak jij je daar druk om? Je lijkt me een slim mens. Oh en IQ tests kan je oefenen he!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:49 schreef anna82 het volgende:
Ik wil ook weekend. Maar ik realiseer me net dat het pas dinsdag is...
Vriend van mij heeft mijn CV verspreid binnen zijn bedrijf. Bij de selectie hoort een IQ-test en daar maak ik me nu al zorgen over. Hoezo voorbarig?
Ik ga vanmiddag weer hardlopen, want mijn benen zijn nog immer BlubWat goed dat de bienties bij jou steviger worden Perruche, dat geeft de mensch weer moed.
Oh, ik ken alleen het origineel en dat vind ik in potentie mooi, maar de uitvoering is zo gezapig. Vanavond maar even Tuben!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:49 schreef MariaEtcetera het volgende:
Doordat Blurred hem ooit gelinkt had luister ik nog steeds met grote regelmaat Romeo and Juliet van The Killers, best glappig want dat is het enige nummer van hen wat ik mooi vind, en het origineel van The Dire Straits vind ik minder![]()
</nutteloze mededeling>
De Tuinen of eigenlijk elke willekeuruige drogist. Kopen. Slikken. En veel, minstens een gram per dag. En dan volgende maand rapport uitbrengen of PMS-klachten erger, minder of gelijk zijn.quote:
"Vroeger" toen supplementen nog niet zo algemeen waren, moest je voor vitamines en andere gezonde dingen naar obscure zaakjes waar gorilla's in trainingsbroek en haltershirt achter de balie stonden.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:53 schreef V1z0R het volgende:
Ik ben dit weekend in De Tuinen geweest! (Moederdag...) Ze hebben er gewoon rekken vol met whey en andere supps
Valt daar de huid als gatenkaas ook onder?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:51 schreef loveli het volgende:
[..]
De Tuinen of eigenlijk elke willekeuruige drogist. Kopen. Slikken. En veel, minstens een gram per dag. En dan volgende maand rapport uitbrengen of PMS-klachten erger, minder of gelijk zijn.
Nou ja, op papier mag ik dan slim zijn (qua opleidingsniveau danquote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:50 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Waarom maak jij je daar druk om? Je lijkt me een slim mens. Oh en IQ tests kan je oefenen he!
Mwehe herkenbaar! Mijn mams is ook fan van De Tuinenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:53 schreef V1z0R het volgende:
Ik ben dit weekend in De Tuinen geweest! (Moederdag...) Ze hebben er gewoon rekken vol met whey en andere supps
Ik ben het eens met Chico!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:56 schreef anna82 het volgende:
[..]
Nou ja, op papier mag ik dan slim zijn (qua opleidingsniveau dan), ik heb nog nooit een dergelijke test gedaan en ben bang gigantisch door de mand te vallen.
Realistisch gezien is het natuurlijk wel zo dat als ik niet door die test heenkom, ik gewoon niet geschikt ben om bij dat bedrijf te werken. Lijkt me beter om daar bij voorbaat achter te komen. Zo, ingedekt
Waarom is dat slecht? Dan geef ik dat doorquote:
Guilty... 't is alleen zo makkelijkquote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:55 schreef loveli het volgende:
[..]
"Vroeger" toen supplementen nog niet zo algemeen waren, moest je voor vitamines en andere gezonde dingen naar obscure zaakjes waar gorilla's in trainingsbroek en haltershirt achter de balie stonden.
En jij hebt volgens mij helemaal geen whey nodig, luilak!
Fructose heeft geen directe invloed op de suikerspiegel, daarom dachten ze dat het goed was tegen diabetes. Maar.. als je voor onderzoek een rat diabetes wilt laten krijgen, voor je 'em een maand vol met fructose en hij is insulineresistent.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:58 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Waarom is dat slecht? Dan geef ik dat door![]()
M'n tante is voedingsconsulente oids en die heeft het haar aangeraden geloof ik...
Ahaa! Volgens mij gebruikt ze het tegenwoordig in de koffie ipv zoetjes, dus zoveel zal het niet zijn, maar ik zal het doorgeven! Merci!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:01 schreef loveli het volgende:
[..]
Fructose heeft geen directe invloed op de suikerspiegel, daarom dachten ze dat het goed was tegen diabetes. Maar.. als je voor onderzoek een rat diabetes wilt laten krijgen, voor je 'em een maand vol met fructose en hij is insulineresistent.
We kunnen een gram of 20 fructose per dag prima hebben, maar als we meer binnekrijgen, kunnen we het niet verwerken. De lever verwerkt het en bij te veel fructose krijg je een vervette lever. En diabetes type II ivm de insulineresistentie.
/kort door de bocht
Blurred weet er meer van
Alles van de Dire Straits is extreem gezapig! Technisch misschien goed, maar zo duf!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:51 schreef anna82 het volgende:
[..]
Oh, ik ken alleen het origineel en dat vind ik in potentie mooi, maar de uitvoering is zo gezapig. Vanavond maar even Tuben!
/niet nutteloos dus
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:15 schreef uniekhoorn het volgende:
Zo, ook nog 7 km gewandeld
Rituals, je boeken zijn binnen
Ik neem Heleen mee naar Belgie..
Wat fijnquote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:35 schreef uniekhoorn het volgende:
Wow, goed Mo!
Joepie, mijn aanstaande moest vannacht werken maar chef belde op of hij morgen overdag wil!! Kunnen we samen, joepie![]()
Jaaah, goed aangekomen, handig zo'n schoenendoos
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:49 schreef MariaEtcetera het volgende:
Doordat Blurred hem ooit gelinkt had luister ik nog steeds met grote regelmaat Romeo and Juliet van The Killers, best glappig want dat is het enige nummer van hen wat ik mooi vind, en het origineel van The Dire Straits vind ik minder![]()
</nutteloze mededeling>
Dat is inderdaad een fijn nummer.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:22 schreef MariaEtcetera het volgende:
Jätje's eigen huisje![]()
Dit is ook een fijn nummer, ik heb hem bij Club Power en ik zat er net bij mee te zingen/blèren![]()
![]()
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:59 schreef Mini. het volgende:
Hoe kun je nou geen interesse in muziek hebben? Geen enkele soort?
Haha! wat een commotie! Ik weet niet, vroeger was ik helemaal "into" muziek - nieuwe bandjes zoeken, naar concerten gaan, zelfs zelf nog in een bandje gespeeld (een blauwe maandag), festivals bezoeken en meer van zulks.. Maar ik weet niet, soms luister ik wel naar muziek, maar al jarenlang dezelfde en vind bijna niets prettig om naar te luisteren. Ook in cafe's ofzo vind ik muziek vaak vervelend omdat het zo luid staat.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 14:01 schreef MarMar het volgende:
* MarMar is muziekverslaafd..
Geen verstand.. verstand ergens van hebben is helemaal niet nodig om iets wel of niet leuk te vinden.
Is er helemaal geen muziek die je voorkeur heeft of die je graag luistert ofzo Perruche?
En dat inderdaad! Overal al zoveel lawaai, doe mij maar lekker stilte.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 14:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik herken het wel! Ik heb in de trein mn ipod op, omdat ik het geneuzel van de medepassagiers niet wil horen en dan luister ik naar van alles en nog wat.
Maar thuis heb ik eigenlijk nooit muziek op. Zit de hele dag al tussen pratende mensen en 'geluid' en dan vind ik het heerlijk als het stil is 's avonds.
Ruilen?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 14:14 schreef Perruche het volgende:
[..]
En dat inderdaad! Overal al zoveel lawaai, doe mij maar lekker stilte.
Bahahahaha wat mega-irritant doch geniaal! *stuurt door naar zuslief*quote:
Dat kan ik me voorstellen.quote:
ik ook niet. Ik luister thuis ook zelden naar muziek, ik vid het prettiger en rustiger zo zonder.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 14:10 schreef Perruche het volgende:
[..]
[..]
Haha! wat een commotie! Ik weet niet, vroeger was ik helemaal "into" muziek - nieuwe bandjes zoeken, naar concerten gaan, zelfs zelf nog in een bandje gespeeld (een blauwe maandag), festivals bezoeken en meer van zulks.. Maar ik weet niet, soms luister ik wel naar muziek, maar al jarenlang dezelfde en vind bijna niets prettig om naar te luisteren. Ook in cafe's ofzo vind ik muziek vaak vervelend omdat het zo luid staat.
Veel vrienden van me zijn idd ook "audiofielen" of hoe noem je dat. Soms doe ik voor de lol met vriendje wat zingen en gitaar spelen, maar dat zijn altijd zijn liedjes. Ik luister al jaren hetzelfde - jack johnson, spaanse muziek, wat italiaanse bands, wat vreemde engelse bands. Dat is eigenlijk voornamelijk muziek waar mn ex me naar heeft laten luisteren. En heel soms kopieer ik wat van vriendje.
Maar ik vind interesse in... dus aanduiden dat je er moeite voor doet, er naar opzoek gaat, en dat doe ik dus niet. Kan best genieten van een mooi klassiek stuk of vrolijk worden van salsa, maar ik ontdek geen nieuwe bands ofzo, dat moet me worden aangedragen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |