Hoezo ajax voetbal gemaakt? Was er zonder ajax geen voetbal in Nederland dan ofzo. Waren er dan minder supporters? Want hoezo hebben we het dan over successupporters van twentequote:Op maandag 9 mei 2011 02:11 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Oke. Vanaf 1965 heeft Ajax niet veel gewonnen nee, beetje zoals Twente heh? Twente heeft ook wat..19 kampioenschappen, 4 EC-1 ,1 EC-2 en de uefa cup? Ook wat wereldbekers en 15 KNVB bekers... Gast donder op. Ajax heeft voetbal gemaakt in Nederland.
In dit geval moet ik maar even zeggen dat jij je beter bezig kan houden met animequote:Op maandag 9 mei 2011 07:50 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Hoezo ajax voetbal gemaakt? Was er zonder ajax geen voetbal in Nederland dan ofzo. Waren er dan minder supporters? Want hoezo hebben we het dan over successupporters van twente
Ajax heeft het totaal-voetbal grotendeels uitgevonden, zoals het nu nog steeds bij veel clubs wereldwijd gespeeld wordt...quote:Op maandag 9 mei 2011 07:50 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Hoezo ajax voetbal gemaakt? Was er zonder ajax geen voetbal in Nederland dan ofzo. Waren er dan minder supporters? Want hoezo hebben we het dan over successupporters van twente
die kans zit er natuurlijk in en als je de grootste club bent wordt er ook het hardst gelachen als je het niet redt, dat is inherent aan de grootste zijn, ik kan daar niet mee zitten.quote:Op maandag 9 mei 2011 01:33 schreef GGMM het volgende:
Hebben jullie er ook al over nagedacht wat je gaat doen als we geen kampioen worden?
Inderdaad. Als je in januari had gezegd dat we met deze selectie (die echt ronduit matig te noemen is, met 3 sterkhouders als uitzondering) nog meededen op de laatste speeldag voor het kampioenschap had ik je vierkant uitgelachen.quote:Op maandag 9 mei 2011 08:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
die kans zit er natuurlijk in en als je de grootste club bent wordt er ook het hardst gelachen als je het niet redt, dat is inherent aan de grootste zijn, ik kan daar niet mee zitten.
Ik heb het al eerder gezegd , ik ben verbaasd dat we uberhaupt nog meedoen en je kan het zomaar nog winnen ook en dit met een veredeld jeugdelftal.
Verder is het heel simpel; als we winnen zondag zijn we de verdiende kampioen, doen we dat niet is Twente de verdiende kampioen, klaar op naar het volgende seizoen
Ach.. Frank en Ronald zijn allebei geen grote sprekers.quote:Op zondag 8 mei 2011 22:35 schreef DuTank het volgende:
Even voor de mensen die Ronald de Boer adoreren als gast bij Studio Voetbal en dat hij wijze praat zou hebben: hij zegt echt simpele en domme dingen
quote:Op maandag 9 mei 2011 04:57 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
OMG![]()
Ajacieden zijn dus ook nog eens de beste zangers van het land? Raar he, dat mensen zo'n hekel hebben aan Ajax? Komt niet eens door de spelers, maar gewoon door trieste rukkers zoals jij
Alleen jammer dat ze het zelf al zeker 10 jaar niet meer spelen.quote:Op maandag 9 mei 2011 08:15 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Ajax heeft het totaal-voetbal grotendeels uitgevonden, zoals het nu nog steeds bij veel clubs wereldwijd gespeeld wordt...
Er staat 'grotendeels' uitgevonden, lezen. En dat klopt gewoon, in de tijd van '71, '72 en '73 heeft Ajax 3x de EC1 gewonnen met totaalvoetbal, waarvan de basis werd gelegd door Rinus Michels een paar jaar daarvoor.quote:
In deze tijd is onmogelijk voor een Nederlandse ploeg omdat te spelen logisch toch als je talenten 1 jaar nadat ze zijn doorgebroken al worden weggekaapt.quote:Op maandag 9 mei 2011 09:22 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Alleen jammer dat ze het zelf al zeker 10 jaar niet meer spelen.
En uitgevonden gaat wel erg ver.
Nog steeds zie je de basis er in terug. Ajax speelt lang niet altijd het beste voetbal, maar wel vaak genoeg mooi voetbal (tenzij ze tegen clubs spelen met 10 verdedigers). Dat kan je van een PSV bijv. niet zeggen. Twente speelt ook anders, maar is zeker ook aantrekkelijk.quote:Op maandag 9 mei 2011 09:22 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Alleen jammer dat ze het zelf al zeker 10 jaar niet meer spelen.
En uitgevonden gaat wel erg ver.
Ik kan ook alleen maar aan het worst case scenario denkenquote:Op maandag 9 mei 2011 11:06 schreef Vjenne12345 het volgende:
Het ergste kan nog zijn dat je dit seizoen derde eindigt.
Hoewel PSV nog lang niet gewonnen heeft van Groningen.
Ik ben waarschijnlijk de enige die liever heeft dat we 3e worden dan 2e, zo'n voorronde CL haalt de hele voorbereiding in de war, natuurlijk is er meer geld te verdienen maar sportief gezien heeft geen enkele NL club wat te zoeken in de CLquote:Op maandag 9 mei 2011 11:06 schreef Vjenne12345 het volgende:
Het ergste kan nog zijn dat je dit seizoen derde eindigt.
Hoewel PSV nog lang niet gewonnen heeft van Groningen.
Ajax heeft CL inkomsten nodig..quote:Op maandag 9 mei 2011 11:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik ben waarschijnlijk de enige die liever heeft dat we 3e worden dan 2e, zo'n voorronde CL haalt de hele voorbereiding in de war, natuurlijk is er meer geld te verdienen maar sportief gezien heeft geen enkele NL club wat te zoeken in de CL
Dat heeft Ajax financieel gezien helemaal niet nodig ....quote:
Wij hadden gewoon rode cijfers geschreven zonder de verkoop van Suarez.quote:Op maandag 9 mei 2011 11:19 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Dat heeft Ajax financieel gezien helemaal niet nodig ....
Doordat je de beste speler kwijt bent. Ajax heeft het gewoon nodig om wat extra's te kunnen.quote:Op maandag 9 mei 2011 11:19 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Dat heeft Ajax financieel gezien helemaal niet nodig ....
En nog doe je me om het kampioenschap, goed héquote:Op maandag 9 mei 2011 11:21 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Doordat je de beste speler kwijt bent. Ajax heeft het gewoon nodig om wat extra's te kunnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |