abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:30:29 #1
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_96483121
quote:
CIA-baas: Live-verbinding viel weg bij dood Bin Laden
zaterdag 7 mei 2011 13:19

Er zijn geen live-beelden van het moment waarop de Amerikaanse Navy-Seals 's werelds meest gezochte terrorist Osama bin Laden doodschieten.

Er zijn toch geen live-beelden van de dood van Osama bin Laden
Lees alles over de operatie en de dood van de Al-Qa'ida-leider in het dossier Osama bin Ladens dood

Dat heeft CIA-baas Leon Panetta gezegd tegen de Amerikaanse publieke omroep.

Helm
Vanwege technische problemen ging het beeld op zwart toen de Navy-Seals het huis van Bin Laden binnenvielen.

De Amerikaanse commando's maakten met behulp van camera's op hun helm opnames van de operatie, maar op het moment dat ze het huis bestormden, viel de live-verbinding weg.

Zwart
Ook de Amerikaanse president Barack Obama, die vanuit Washington DC meekeek, kon niets meer zien. Het scherm bleef 25 minuten, het grootste deel van de operatie, op zwart.

Het Witte Huis meldde eerder dat Obama live getuige was van 'operatie-Geronimo'. 'We konden redelijk volgen wat er gebeurde,' zegt Panetta, 'maar hadden geen directe verbinding toen de Navy-Seals het huis binnengingen.'

Na eerder Al-Qa'ida, hebben nu ook de Taliban de dood van Bin Laden erkend.

Door Jeroen Langelaar
http://www.elsevier.nl/we(...)j-dood-Bin-Laden.htm

Nu ben ik helemaal niet van de samenzweringen ofzo, maar dit vind ik alweer erg vreemd.

Op de eerste plaats is het al bizar dat ze Bin Laden, die ongewapend was, van dichtbij een hoofdschot hebben gegeven. Als er iemand is die je eens graag zou willen ondervragen dan is het Bin Laden natuurlijk wel. Waarom hem dan daar neerschieten (om daarna pas te identificeren :') ) als je hem net zo gemakkelijk kunt boeien en mee kunt nemen in je helicopter?? Dat is heel vreemd en je zou toch verwachten dat alle mogelijke handelswijzen met hun voor- en nadelen eerst uitgebreid besproken worden.

Dan op de tweede plaats dat overhaaste zeemansgraf. Waar dan ook weer geen foto's van zijn. Waarom moest dit allemaal zo snel. Zou het niet interessant zijn sectie te verrichten oid?

En dan blijkt nu weer dat de verbinding wegviel. Eigenlijk is er dus helemaal niemand die gezien heeft wat er daar gebeurt is, op die SEALS na. Kan toeval zijn natuurlijk, maar het is wel een frappant toeval.

Zelf denk ik dat Bin Laden nog gewoon in leven is en op dit moment ergens in een martelgevangenis ondervraagd wordt. Het voordeel voor de Amerikanen is dat ze geen gezeur aan de kop hebben over een proces/martelingen/mensenrechten. Bovendien wanen de mensen die Bin Laden zou kunnen gaan verraden zich nu nog veilig, dus als er snel gehandeld wordt kunnen er misschien meer vliegen gevangen worden.

[b]Poll: Wat is er met Bin Laden gebeurd?[/b]
Nekschot en zeemansgraf
Leeft en wordt ondervraagd
Heeft nooit echt bestaan
Anders, nl ...
]Tussenstand:
The End Times are wild
pi_96483183
Interessant onderwerp, maar ik denk dat dit topic al snel gesloten zal worden omdat er al een andere reeks is. ;(
  Moderator zaterdag 7 mei 2011 @ 20:35:34 #3
138438 crew  Pizzakoppo
pi_96483301
Dit begint inderdaad wel heel aparte vormen aan te nemen, het lijkt aannemelijker te zijn dat het een hoax is dan dat het de waarheid is...
pi_96483340
Of hij leeft/dood is betwijfel ik nog, maar dat zeemansgraf geloof ik geen ruk van. Als hij dood is dan, hebben ze hem heus nog wel ergens liggen daar in Amerika
Ga maar naar hey enne ho, enne SwompSwompSwomp
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:38:37 #5
104871 remlof
Europees federalist
pi_96483411
Ah, dus Hillary zette haar hand voor de mond toen de verbinding weg viel :')
  Donald Duck held zaterdag 7 mei 2011 @ 20:38:38 #6
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_96483412
Die staat gewoon op sterk water in de oval office.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_96483421
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:35 schreef Pizzakoppo het volgende:
Dit begint inderdaad wel heel aparte vormen aan te nemen, het lijkt aannemelijker te zijn dat het een hoax is dan dat het de waarheid is...
Leg me uit, hoe gaat deze redenering precies?
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:38:54 #8
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_96483423
Mocht het allemaal zo gegaan zijn zoals het Witte Huis beweert, en eigenlijk ga ik daar wel vanuit, dan kunnen we wel vaststellen dat ze er een hele aparte werkwijze op nahouden die onnodig veel vragen oproept die ze makkelijk hadden kunnen voorkomen.

1 ongewapende man van dichtbij door zijn kop geschoten, toevallig dat op dat moment de communicatie is weggevallen, en dan ook nog zo snel het lijkt gedumpt wat nergens voor nodig was, want het is al aangetoond dat dat hele 'islamitisch gebruik' verhaal ook niet helemaal klopt (48 uur ipv 24 uur, lichaam moet helemaal gewassen zijn, en in zee gooien is hoogst ongebruikelijk....)
  Moderator zaterdag 7 mei 2011 @ 20:42:12 #9
138438 crew  Pizzakoppo
pi_96483552
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:38 schreef NDAsilenced het volgende:

[..]

Leg me uit, hoe gaat deze redenering precies?
Nou ja, ik vond het allemaal al een aparte gang van zaken dat de volksvijand nummer 1 van de USA linea recta een kogel kreeg en in zee gedumpt werd zonder enige vorm van proces, ondervraging of iets dergelijks en nu is de verbinding weggevallen. Natuurlijk is dit gebaseerd op gevoel en niet op feiten, dat is ook niet mogelijk, maar iets zegt me dat het allemaal anders is gegaan dan dat ons wordt geprobeerd voorgespiegeld.
  Redactie Games zaterdag 7 mei 2011 @ 20:42:21 #10
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_96483563
Nee man, Bin Laden is gewoon een poppetje van die CIA, die een Burn Notice gekregen heeft, nadat hij niet meer naar de Amerikanen wilde luisteren, in de werkelijkheid zit de CIA zelf achter de aanslagen, maar ze zoeken iemand om de schuld in de schoenen te schuiven. Bin Laden, was allang dood.
Of ze hebben hem gewoon gevangen genomen zodat ze hem aan de waterboarding ondervragingstechniek kunnen onderwerpen. En dat is gewoon makkelijk zonder dat gezeur van Amnesty International in je nek..
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_96483659
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:30 schreef LXIV het volgende:

Nu ben ik helemaal niet van de samenzweringen ofzo, maar dit vind ik alweer erg vreemd.

Het in twijfel trekken van de hele gang van zaken maakt je niet automatisch tot een aluhoedje.

Alleen lijkt het soms wel zo zwart/wit.
pi_96483670
Omdat iedereen nu denkt dat binladen dood is, kan ze hem in geheim plaats lekker martelen.

Of ze hebben gewoon executie missie gedaan en vervolgens lichaam ergens gedumpt.

iets wat Russen toen ook zouden doen met Hitler.
Al die ontdekkingsreizen door mensen, ze hebben nooit tegenhouden door domheid van mensen
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:46:29 #13
329603 knuppelhaar
gevalletje onzin
pi_96483728
Lijkt mij aanemelijk dat Bin Laden zelfmoord heeft gepleegd op het moment dat de Amerikanen binnen kwamen. Echt niet dat hij zich levend laat pakken.

En nu kan Obama lekker met de eer strijken. :)
pi_96483755
Ik gok op: Anders, nl...

...dat hij al geruime tijd dood is en dat ze gewacht hebben op een gunstig moment om dit te brengen.
pi_96483784
Een land dat miljarden heeft uitgegeven aan allerlei technologieen binnen defensie etc., presteert het om een paar padvinders op pad te sturen die een cameraatje dragen waarvan de verbinding wegvalt op het moment supreme. :')
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:48:24 #16
292419 NoXia
Productiefoutje
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:48:49 #17
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_96483810
Er zijn natuurlijk wel beelden, alleen willen ze deze niet vrijgeven. En door dit te stellen probeert men er gemakkelijk onderuit te komen en de druk van de ketel te halen.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:50:03 #18
8252 mvdejong
Home is where the cat is.
pi_96483846
Ik hou nog steeds een kleine kans open dat Osama Bin Laden al jaren en jaren dood is. Klein, maar niet helemaal uitgesloten.

Scenario :
Zowel voor de Amerikanen als voor al Qaeda had het voordelen om naar de buitenwereld iets anders voor te stellen, een stilzwijgende samenwerking. Al Qaeda brengt twijfelachtige boodschappen van OBL naar buiten, en de CIA bevestigt de authenticiteit.

Uiteindelijk was het politiek voor Obama (zeker in de nasleep van zijn geboorteplaats-discussie) voordeliger om een groot succes te scoren tegen het terrorisme, dan de grote boze OBL als spookbeeld te gebruiken om de burgerrechten van Amerikanen en buitenlanders teniet te doen. Voor al Qaeda is het natuurlijk ook niet meer mogelijk om de leugen van de VS aan de kaak te stellen, ze hebben net zoveel boter op hun hoofd.

Ik heb al jaren het idee dat hij allang dood is, en er zijn wel een hoop redenen om aan het verhaal van de Amerikanen te twijfelen :
- en het zeemansgraf, waardoor de rest van de wereld op de integriteit van de CIA moet vertrouwen dat het echt OBL was (zijn daar trouwens opnamen van, zodat moslims kunnen verifieren dat hij volgens de vereiste rituelen is begraven, afgezien van het feit dat een moslim alleen een zeemansgraf mag krijgen als hij daadwerkelijk op volle zee is overleden);
- dat hij gewapend zou zijn geweest, of niet;
- dat het doel van de operatie was om hem te doden (volkomen onwaarschijnlijk, een gevangen en vernederde OBL is veel meer waard in de propaganda);
- het weigeren de foto's van de dode OBL vrij te geven;
- en dan nu de verklaring dat net op een van de meest cruciale momenten uit de recente Amerikaanse geschiedenis de video-apparatuur defect zou zijn (bij dit soort operaties zijn gewoonlijk alle deelnemende special forces heren met een helmcamera uitgerust).
Sam the American Eagle : You, sir, are a demented, sick, degenerate, barbaric, naughty freako!
Alice Cooper : Why, thank you!
Sam the American Eagle : Freakos: One. Civilization: Zero.
  Moderator zaterdag 7 mei 2011 @ 20:52:20 #19
138438 crew  Pizzakoppo
pi_96483932
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:50 schreef mvdejong het volgende:

Uiteindelijk was het politiek voor Obama (zeker in de nasleep van zijn geboorteplaats-discussie) voordeliger om een groot succes te scoren tegen het terrorisme, dan de grote boze OBL als spookbeeld te gebruiken om de burgerrechten van Amerikanen en buitenlanders teniet te doen. Voor al Qaeda is het natuurlijk ook niet meer mogelijk om de leugen van de VS aan de kaak te stellen, ze hebben net zoveel boter op hun hoofd.

Maar waarom zou Bush niet met een knal willen stoppen als president, ik bedoel, de publieke opinie had absoluut gunstiger gestemd geweest als hij een paar maand voor zijn stoppen Osama had vermoord...
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:52:34 #20
181126 MouzurX
Misschien?
pi_96483942
Weet je wat ik denk?

Het MOET wel zo zijn gegaan aangezien overheden altijd dingen helemaal verneuken.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:53:16 #21
181126 MouzurX
Misschien?
pi_96483975
Dit bericht zegt trouwens niet dat er totaal geen beelden zijn, ik neem aan dat zo'n headcam ook record?
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_96484006
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:38 schreef Yi-Long het volgende:
Mocht het allemaal zo gegaan zijn zoals het Witte Huis beweert, en eigenlijk ga ik daar wel vanuit, dan kunnen we wel vaststellen dat ze er een hele aparte werkwijze op nahouden die onnodig veel vragen oproept die ze makkelijk hadden kunnen voorkomen.

1 ongewapende man van dichtbij door zijn kop geschoten, toevallig dat op dat moment de communicatie is weggevallen, en dan ook nog zo snel het lijkt gedumpt wat nergens voor nodig was, want het is al aangetoond dat dat hele 'islamitisch gebruik' verhaal ook niet helemaal klopt (48 uur ipv 24 uur, lichaam moet helemaal gewassen zijn, en in zee gooien is hoogst ongebruikelijk....)
Ik kan mij voorstellen dat je satelietverbinding slechter wordt of wegvalt als je eerst buiten staat en daarna een betonnen gebouw binnenloopt met weet ik veel wat apparatuur dat ook nog eens het signaal kan storen.
Hoe weet je of hij dichtbij in zijn hoofd is geschoten?
Het lijk dumpen in zee zijn voldoende redenen voor gegeven, waar is het lijk dan nog wel voor nodig? hij was geidentificeerd. Of vindt je dat zijn organen ter donatie nog gesteld moesten worden?
Hoezo erken jij deze interpretatie van Islamitisch gebruik, en waar is gezegd dat ze deze uberhaupt tot de letter hebben. Voor zover ik weet hebben zeg getracht om Islamitisch gebruik te respecteren, welke interpretatie dat dan precies is weten we niet. Overigens, waar komt die verwachting bij je vandaan dat er bij deze acties wel even een paar imams beschikbaar stonden met expertise over begrafenisrituelen?
Allemaal loze vragen en verdachtmakingen. Schijnbaar de hobby van veel mensen tegenwoordig.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 20:54:37 #23
8252 mvdejong
Home is where the cat is.
pi_96484017
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:52 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Maar waarom zou Bush niet met een knal willen stoppen als president, ik bedoel, de publieke opinie had absoluut gunstiger gestemd geweest als hij een paar maand voor zijn stoppen Osama had vermoord...
Bush had volgens mij nooit wat te vertellen, hij werd geregeerd door de mensen achter hem, met name Rumsfeld en Cheney. Zolang het voor de CIA en de wapen-industrie nuttiger was om een grote vijand in leven te hebben, werd hem altijd verteld dat ze geen flauw idee hadden waar hij zat.
Sam the American Eagle : You, sir, are a demented, sick, degenerate, barbaric, naughty freako!
Alice Cooper : Why, thank you!
Sam the American Eagle : Freakos: One. Civilization: Zero.
pi_96484146
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:30 schreef LXIV het volgende:

En dan blijkt nu weer dat de verbinding wegviel. Eigenlijk is er dus helemaal niemand die gezien heeft wat er daar gebeurt is, op die SEALS na.
Hoop gezever bij elkaar. Je hebt altijd nog een backup geheugen zoals Sd card of weet ik wat wat je uitzend.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 21:00:25 #25
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_96484233
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:54 schreef NDAsilenced het volgende:

[..]

Ik kan mij voorstellen dat je satelietverbinding slechter wordt of wegvalt als je eerst buiten staat en daarna een betonnen gebouw binnenloopt met weet ik veel wat apparatuur dat ook nog eens het signaal kan storen.
Hoe weet je of hij dichtbij in zijn hoofd is geschoten?
Het lijk dumpen in zee zijn voldoende redenen voor gegeven, waar is het lijk dan nog wel voor nodig? hij was geidentificeerd. Of vindt je dat zijn organen ter donatie nog gesteld moesten worden?
Hoezo erken jij deze interpretatie van Islamitisch gebruik, en waar is gezegd dat ze deze uberhaupt tot de letter hebben. Voor zover ik weet hebben zeg getracht om Islamitisch gebruik te respecteren, welke interpretatie dat dan precies is weten we niet. Overigens, waar komt die verwachting bij je vandaan dat er bij deze acties wel even een paar imams beschikbaar stonden met expertise over begrafenisrituelen?
Allemaal loze vragen en verdachtmakingen. Schijnbaar de hobby van veel mensen tegenwoordig.
Je zoekt meer dan 10 jaar naar de meest gezochte man ter wereld. Je geeft er tientallen miljarden dollars aan uit. Duizenden levens gaan er verloren aan deze zaak.

Vervolgens heb je hem ein-de-lijk te pakken, je weet dat de hele wereld meekijkt, en wat doe je? Je dumpt het lijk binnen no-time in zee(!) Je laat er geen onafhankelijke journalisten bij om het te bevestigen. Je haalt er geen onafhankelijke lijkschouwer bij om een 2de autopsie te doen (als er al een 1ste autopsie gedaan is), en er zijn dus nu nergens bewegende beelden van...

...tja.... dan zal het vast helemaal aan mij liggen, maar dat roept toch wel een aantal vraagtekens op.
pi_96484267
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:54 schreef NDAsilenced het volgende:
Allemaal loze vragen en verdachtmakingen. Schijnbaar de hobby van veel mensen tegenwoordig.
Zo loos zijn alle vragen niet. Je gelooft toch zelf niet dat de Amerikanen zo primitief zijn dat ze de beelden niet opslaan tijdens zo'n onderneming? Dat een live-verbinding wegvalt zou nog kunnen, maar dat is echt niet het enige waar ze zich afhankelijk van maken.

Voor tientallen miljarden aan technologie en dan iets dat zelfs het Keniaanse leger nog voor elkaar zou krijgen, lukt dan niet. :') Alsof er 0,0 voorbereidingen zijn getroffen voor zo'n cruciale missie.

[ Bericht 2% gewijzigd door Absurditeit op 07-05-2011 21:08:32 ]
  Redactie Games zaterdag 7 mei 2011 @ 21:07:54 #27
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_96484528
2020.US.2011.05.06.Kill.Shot.Bin.Ladens.Death.HDTV.XviD-sHoTV
Stelletje aandachtsgeile Amerikanen.. :')
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_96484968
Ik ben van mening dat ze dit soort zaken van te voren ook moeten bespreken, eerst was er de twijfel of er wel een foto kwam en daarna kwam Obama met het bericht dat het niet ging gebeuren.

Over dit soort zaken denk je toch van te voren? Als je naar buiten brengt dat je wereld's meest gezochte man hebt gedood en geen bewijs hebt, dan ga ik twijfelen.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 21:21:26 #29
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_96485118
Ik geloof de VS in dit geval. Omdat het allemaal niet zo netjes is gegaan.
En omdat al qaeda dat zelfs ook toegeeft.

Wat ik wel raar vind zijn die berichten uit het verleden over zijn ziekte, hij zou toch wekelijks dialyse nodig hebben? Dan moet iemand in pakistan hem wel gezien hebben lijkt me.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 21:23:06 #30
181126 MouzurX
Misschien?
pi_96485184
Weet je wat ook mogelijk is en in het hele verhaal past:

De seals hebben expres de verbinding verpest en daarna er op los geschoten omdat ze bin laden dood willen.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_96485363
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:52 schreef MouzurX het volgende:
Weet je wat ik denk?

Het MOET wel zo zijn gegaan aangezien overheden altijd dingen helemaal verneuken.
:D
  zaterdag 7 mei 2011 @ 21:32:25 #32
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_96485617
Bij deze wil ik trouwens ook even bekendmaken dat ik vanmiddag in het toilet bij de McDonald's in Utrecht Mladic bij een urinoir zag staan!

Aangezien dit een levensgevaarlijke oorlogsmisdadiger is, heb ik mijn burgerplicht gedaan en hem zijn nek omgedraaid en door de wc gespoeld.

Helaas heb ik geen camera op mijn telefoon, dus heb er geen plaatjes van kunnen schieten, maar het is echt waar!!!
  zaterdag 7 mei 2011 @ 21:33:18 #33
181126 MouzurX
Misschien?
pi_96485655
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:26 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

:D
Ja toch?
Zo veel fouten en domme dingen, gewoon zo "overheid".
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_96485686
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:32 schreef Yi-Long het volgende:
Bij deze wil ik trouwens ook even bekendmaken dat ik vanmiddag in het toilet bij de McDonald's in Utrecht Mladic bij een urinoir zag staan!

Aangezien dit een levensgevaarlijke oorlogsmisdadiger is, heb ik mijn burgerplicht gedaan en hem zijn nek omgedraaid en door de wc gespoeld.

Helaas heb ik geen camera op mijn telefoon, dus heb er geen plaatjes van kunnen schieten, maar het is echt waar!!!
Die heb je wel op je telefoon, maar je telefoon spoelde je per ongeluk mee toch?
  zaterdag 7 mei 2011 @ 21:36:10 #35
9362 Dubbelzuurrr
Humanistisch misantroop
pi_96485768
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:21 schreef Daniel1976 het volgende:
Ik geloof de VS in dit geval. Omdat het allemaal niet zo netjes is gegaan.
Feilloze redenatie. Vergeet je niet een steunbetuiging te sturen aan de directeur van 't Hofnarretje?
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
pi_96485834
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:33 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Ja toch?
Zo veel fouten en domme dingen, gewoon zo "overheid".
Ik geloof niet dat de Navy-Seals een hoog prutsgehalte hebben, dus nee.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 21:38:13 #37
9362 Dubbelzuurrr
Humanistisch misantroop
pi_96485843
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:33 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Ja toch?
Zo veel fouten en domme dingen, gewoon zo "overheid".
Gelukkig is de executie niet uitgevoerd door 'het volk', want die hadden de hele missie waarschijnlijk voortijdig afgebroken om te stemmen op de PVV.
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
pi_96485990
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:53 schreef MouzurX het volgende:
Dit bericht zegt trouwens niet dat er totaal geen beelden zijn, ik neem aan dat zo'n headcam ook record?
Goed punt.
Waarschijnlijk hebben ze die in de consternatie na Bin Laden's dood per ongeluk ook gewist.
pi_96486010
Ik ben helemaal niet van de samenzweringstheorieën.. Maar dit soort toevalligheden geloof ik niet in.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 21:43:43 #40
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_96486064
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:41 schreef Farenji het volgende:

[..]

Goed punt.
Waarschijnlijk hebben ze die in de consternatie na Bin Laden's dood per ongeluk ook gewist.
Dat was een spijtig incident. Ze wilden die man van de fotorolletjes van Srebrenica nog een tweede kans geven. Legt 'ie de SD-tjes in een badje met foto-ontwikkelaar. Die man was 12 jaar uit de running geweest, dus wat weet die nog van digitale techniek?
The End Times are wild
  zaterdag 7 mei 2011 @ 22:01:14 #41
181126 MouzurX
Misschien?
pi_96486716
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:38 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat de Navy-Seals een hoog prutsgehalte hebben, dus nee.
Navy seals hebben hun taak toch ook gedaan? Alleen alles eromheen is standaard "overheid"
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 22:05:04 #42
9362 Dubbelzuurrr
Humanistisch misantroop
pi_96486854
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 22:01 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Navy seals hebben hun taak toch ook gedaan? Alleen alles eromheen is standaard "overheid"
Dus jij weet wat de taak was van de Navy-seals en dat ze die hebben volbracht?
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 22:06:22 #43
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_96486896
quote:
11s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:38 schreef remlof het volgende:
Ah, dus Hillary zette haar hand voor de mond toen de verbinding weg viel :')
Ze kreeg de beelden van haar overspelige man en Monica L. voor het eerst te zien. :')

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_96487301
Kom op zeg, wel een hoax opzetten om bin laden te laten verdwijnen om vervolgens een stealh-helikopter te laten crashen die in de toekomst nog waardevoller kan zijn dan die hele strijd tegen het terrorisme.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 22:23:15 #45
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_96487473
Dit is trouwens koren op de molen van alle conspiracy denkers. :{

Maar goed, ik ben blij dat ik het al vanaf het begin niet geloofde. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_96487623
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:00 schreef Yi-Long het volgende:

[..]

Je zoekt meer dan 10 jaar naar de meest gezochte man ter wereld. Je geeft er tientallen miljarden dollars aan uit. Duizenden levens gaan er verloren aan deze zaak.

Vervolgens heb je hem ein-de-lijk te pakken, je weet dat de hele wereld meekijkt, en wat doe je? Je dumpt het lijk binnen no-time in zee(!) Je laat er geen onafhankelijke journalisten bij om het te bevestigen. Je haalt er geen onafhankelijke lijkschouwer bij om een 2de autopsie te doen (als er al een 1ste autopsie gedaan is), en er zijn dus nu nergens bewegende beelden van...

...tja.... dan zal het vast helemaal aan mij liggen, maar dat roept toch wel een aantal vraagtekens op.
Je doet alsof dit een fucking show is, veels te simpel gedacht. Verwar ook niet een zoektocht naar Bin Laden met de algemene de war on terror.
quote:
..Duizenden levens gaan er verloren aan deze zaak..
WAAR háál je het vandaan? :')
  zaterdag 7 mei 2011 @ 22:30:54 #47
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_96487761
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 22:27 schreef NDAsilenced het volgende:

[..]

Je doet alsof dit een fucking show is, veels te simpel gedacht. Verwar ook niet een zoektocht naar Bin Laden met de algemene de war on terror.

[..]

WAAR háál je het vandaan? :')
Uhm... gewoon uit het nieuws...
pi_96487787
Mijn visie in het kort:

Osama is toevallig de ongelukkige persoon is die uitgekozen is om als boeman te fungeren. Het Islamitische terreur moest een gezicht krijgen waar iedere westerling angst voor zou hebben. In werkelijkheid is het allemaal psychologische oorlogsvoering waarbij de tvkijker het doelwit is. De televisie en de krant zijn dan ook het wapen. Osama is waarschijnlijk al lang niet meer. Ze hebben hem wellicht al uit de weg geruimd voordat die hele War on Terror begon.

Alternatief: Hij was een CIA operative..

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 07-05-2011 22:32:11 ]
  zaterdag 7 mei 2011 @ 22:38:42 #49
329603 knuppelhaar
gevalletje onzin
pi_96488052
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:01 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

Zo loos zijn alle vragen niet. Je gelooft toch zelf niet dat de Amerikanen zo primitief zijn dat ze de beelden niet opslaan tijdens zo'n onderneming? Dat een live-verbinding wegvalt zou nog kunnen, maar dat is echt niet het enige waar ze zich afhankelijk van maken.

Voor tientallen miljarden aan technologie en dan iets dat zelfs het Keniaanse leger nog voor elkaar zou krijgen, lukt dan niet. :') Alsof er 0,0 voorbereidingen zijn getroffen voor zo'n cruciale missie.

Dat opslaan geloof ik niet. Stel dat een van hen gevangen wordt dan is alle informatie over het gehele verloop van de operatie in handen van de vijand. :)
  zaterdag 7 mei 2011 @ 22:46:30 #50
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_96488365
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:50 schreef mvdejong het volgende:
de integriteit van de CIA
:')

'nuff said
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_96488415
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 22:38 schreef knuppelhaar het volgende:

[..]

Dat opslaan geloof ik niet. Stel dat een van hen gevangen wordt dan is alle informatie over het gehele verloop van de operatie in handen van de vijand. :)
Alle informatie? Je kunt precies opslaan wat je wilt en dat hoeft niet eens per se lokaal te gebeuren.
pi_96488419
Het is pure information warfare dat nu gaande is. Het is een strijd om de wereld opinie naar de hand te zetten. In het Midden Oosten is nu van alles gaande. De VS heeft zieltjes nodig voor iets groots.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 22:48:10 #53
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_96488462
Goed, misschien bekijken we het wel van de verkeerde kant, en speelt er iets anders.

De USA moet gewoon weten dat dit soort zaken allemaal vragen oproepen. Vragen die ontzettend makkelijk voorkomen hadden kunnen (moeten) worden, en blijkbaar was er dus geen enkele intentie om die vragen te voorkomen.

Dus wat als het nou de bedoeling is dat de hele wereld nu massaal bezig is met DEZE vragen?

Want wanneer je zo'n rij aan vreemde beslissingen en 'blunders' hebt, dan sluit ik eerlijk gezegd toeval uit en begin ik te denken aan opzet....

... en dan is het dus wellicht de bedoeling dat we ons bezig houden met deze vragen, om wellicht ons af te leiden van andere vragen die we ons wellicht zouden moet afvragen?

...en wat zouden die vragen dan zijn!?
pi_96488504
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 22:48 schreef Yi-Long het volgende:
... en dan is het dus wellicht de bedoeling dat we ons bezig houden met deze vragen, om wellicht ons af te leiden van andere vragen die we ons wellicht zouden moet afvragen?

...en wat zouden die vragen dan zijn!?
Biertje?
  zaterdag 7 mei 2011 @ 22:52:38 #55
329603 knuppelhaar
gevalletje onzin
pi_96488656
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 22:47 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

Alle informatie? Je kunt precies opslaan wat je wilt en dat hoeft niet eens per se lokaal te gebeuren.
:|W

Als er geen verbinding is dan zal het wel lokaal moeten... En dan heb je dus vanaf het moment van dat men de helikopter uit komt...
pi_96489020
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 22:48 schreef Yi-Long het volgende:
Goed, misschien bekijken we het wel van de verkeerde kant, en speelt er iets anders.

De USA moet gewoon weten dat dit soort zaken allemaal vragen oproepen. Vragen die ontzettend makkelijk voorkomen hadden kunnen (moeten) worden, en blijkbaar was er dus geen enkele intentie om die vragen te voorkomen.

Dus wat als het nou de bedoeling is dat de hele wereld nu massaal bezig is met DEZE vragen?

Want wanneer je zo'n rij aan vreemde beslissingen en 'blunders' hebt, dan sluit ik eerlijk gezegd toeval uit en begin ik te denken aan opzet....

... en dan is het dus wellicht de bedoeling dat we ons bezig houden met deze vragen, om wellicht ons af te leiden van andere vragen die we ons wellicht zouden moet afvragen?

...en wat zouden die vragen dan zijn!?
Interessante ommezwaai! ^O^

Afleiding... zand in het water strooien om de boel te vertroebelen. Mensen achter een spook aan laten jagen... in cirkeltjes laten dwalen. Puur zoals psychologische oorlogsvoering bedoeld is. 9/11 is was niet tegen de VS gericht, maar tegen jou en mij. De imperialisten zijn met iets groots bezig.

Sorry voor de paranoïde BNW post... maar toch denk ik dat 9/11 niet is wat we allemaal geacht worden te geloven. :@
pi_96490001
Dat hij dood is lijkt me duidelijk... Anders staat de VS wel heel erg voor lul als hij over 10 dagen weer in het nieuws komt. Of hij dood is gegaan door deze actie is een tweede. Het verhaal is al 20 keer aangepast binnen een week tijd en het bewijs dat hij echt dood is is nog niet gegeven. Als je vervolgens denkt: hé ze liegen over zulke domme dingen en kunnen/willen niet met bewijs komen, misschien liegen ze wel over de echte deaud van Osama! DAN ben je een gek alluhoedje.

Trouwens ook wel mooi dat ze meteen na zijn dood weer je rechten af probeerden te pakken vanwege al die duizenden terroristen die op het punt staan uit wraak plof te doen.
pi_96490093
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 23:28 schreef Glazenmaker het volgende:
Dat hij dood is lijkt me duidelijk... Anders staat de VS wel heel erg voor lul als hij over 10 dagen weer in het nieuws komt. Of hij dood is gegaan door deze actie is een tweede. Het verhaal is al 20 keer aangepast binnen een week tijd en het bewijs dat hij echt dood is is nog niet gegeven. Als je vervolgens denkt: hé ze liegen over zulke domme dingen en kunnen/willen niet met bewijs komen, misschien liegen ze wel over de echte deaud van Osama! DAN ben je een gek alluhoedje.

Trouwens ook wel mooi dat ze meteen na zijn dood weer je rechten af probeerden te pakken vanwege al die duizenden terroristen die op het punt staan uit wraak plof te doen.
^O^
  zaterdag 7 mei 2011 @ 23:33:39 #59
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_96490193
Sorry, maar dit topic is heel erg kort door de bocht.

Dat er geen live-verbinding was wil toch niet zeggen dat er helemaal geen opnames zijn? :)
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_96490258
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 22:52 schreef knuppelhaar het volgende:

[..]

:|W

Als er geen verbinding is dan zal het wel lokaal moeten... En dan heb je dus vanaf het moment van dat men de helikopter uit komt...
Want mensen die miljarden investeren in allerlei technologieen, weten niet beter dan zich puur afhankelijk te maken van die ene verbinding? Het kan alsnog prima niet-lokaal worden geslagen, wanneer die ene live-verbinding wegvalt. Dat is alsnog een stuk waarschijnlijker dan het pure amateurisme dat jij de Amerikanen toedicht in dit soort situaties.
pi_96490606
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 22:38 schreef knuppelhaar het volgende:

[..]

Dat opslaan geloof ik niet. Stel dat een van hen gevangen wordt dan is alle informatie over het gehele verloop van de operatie in handen van de vijand. :)
Dan gooi je er een encryptie overheen. Daar kun je dmv marteltechnieken als vijand ook wel achter komen dan, maar dat kun je net zo goed als je hem z'n herinnering wilde laten navertellen ipv een encryptiecode.

Ik vind het maar een raar verhaal dit :)
  zaterdag 7 mei 2011 @ 23:55:53 #62
329603 knuppelhaar
gevalletje onzin
pi_96491058
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 23:35 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

Want mensen die miljarden investeren in allerlei technologieen, weten niet beter dan zich puur afhankelijk te maken van die ene verbinding? Het kan alsnog prima niet-lokaal worden geslagen, wanneer die ene live-verbinding wegvalt. Dat is alsnog een stuk waarschijnlijker dan het pure amateurisme dat jij de Amerikanen toedicht in dit soort situaties.

Voordat je instincten als debunker inslaan raad ik je aan te lezen waarom een reactie überhaubt geplaatst wordt:
quote:
Zo loos zijn alle vragen niet. Je gelooft toch zelf niet dat de Amerikanen zo primitief zijn dat ze de beelden niet opslaan tijdens zo'n onderneming?
Jij stelt zelf dat beelden opgeslagen worden. Ik reageer daarop, en dan dicht ik Amerikanen amateurisme toe? Kom op zeg. :{w En wanneer ze betere verbindingen hebben dan gebruiken ze die wel voor de live-verbinding. Niet dat die het ineens wél zullen doen onder zoveel beton of wat dan ook het signaal storen.

Verder geen commentaar, ik discussieer liever met mensen die nadenken voordat ze iets posten.
  zondag 8 mei 2011 @ 00:11:38 #63
321876 Cherna
Fuck the System
pi_96491701
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 23:02 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Interessante ommezwaai! ^O^

Afleiding... zand in het water strooien om de boel te vertroebelen. Mensen achter een spook aan laten jagen... in cirkeltjes laten dwalen. Puur zoals psychologische oorlogsvoering bedoeld is. 9/11 is was niet tegen de VS gericht, maar tegen jou en mij. De imperialisten zijn met iets groots bezig.

Sorry voor de paranoïde BNW post... maar toch denk ik dat 9/11 niet is wat we allemaal geacht worden te geloven. :@
Maak jezelf nou niets wijs. Dat de wereld niet pluis is weten we wel allemaal. Maar je gaat hier toch wel erg ver. Hou het simpel. Hoe kun je zoiets organiseren zoals 9/11 etc met zoveel mensen zonder dat het uitlekt. Osama is niet een verzinsel. Ja een uit de hand gelopen creatie van de CIA die zich tegen hun keerde en daardoor uitgeschakeld diende te worden. Het enige dat ik vreemd vind is waarom het 10 jaar geduurd heeft voordat ze hem uiteindelijk uitgeschakeld hebben. Maar men zal politiek gezien wel het juiste moment gekozen hebben.
krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela
pi_96492301
Kan ook nog zijn dat Obama gewoon beduveld is in die 25 minuten dat de verbinding uitviel hè (heel convenient net op het moment dat ze het huis binnen vielen tot het moment waarop Bin Laden werd doodgeschoten). Ze leggen een man neer die lijkt op Bin Laden en Obama ziet dat het Bin Laden is en komt naar buiten met het nieuws etc.
I´m back.
pi_96492454
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 00:26 schreef Ryan3 het volgende:
Kan ook nog zijn dat Obama gewoon beduveld is in die 25 minuten dat de verbinding uitviel hè (heel convenient net op het moment dat ze het huis binnen vielen tot het moment waarop Bin Laden werd doodgeschoten). Ze leggen een man neer die lijkt op Bin Laden en Obama denkt dat het Bin Laden is en komt naar buiten met het nieuws.
Al hadden ze een zak aardappels kapotgeschoten, dan nog gelooft de hele wereld het dat het Osama Bin Photoshop Laden is geweest.
pi_96492716
Tja, het is een wat vreemd verhaal, maar ik geloof de VS wel. Het zou ook kunnen zijn dat ze Bin Laden wel degelijk nog aan de tand hebben gevoeld. Om Obama hier niet medeplichtig van te maken zouden ze de communicatie afgebroken hebben.

Dat Osama al jaren dood is of nog leeft zie ik als zeer onwaarschijnlijk.
  zondag 8 mei 2011 @ 00:52:43 #67
321876 Cherna
Fuck the System
pi_96493309
Dat je verschillende verhalen hoort is vrij goed mogelijk. De media is zoals altijd vaak op sensatie gericht. Dat de verbinding zwart valt is wat mij betreft ook vrij logisch. Wanneer zie je een executie life.? Lijkt me dus normaal dat je dan de verbinding sluit. Mocht het wel zo zijn dat hooggeplaatste heren in het Witte huis wel alles gezien hebben ook dan wil je niets aan de buitenwereld laten zien. Lijkt me dus ook logisch.
krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela
pi_96493328
quote:
2s.gif Op zondag 8 mei 2011 00:36 schreef Dastan het volgende:
Tja, het is een wat vreemd verhaal, maar ik geloof de VS wel. Het zou ook kunnen zijn dat ze Bin Laden wel degelijk nog aan de tand hebben gevoeld. Om Obama hier niet medeplichtig van te maken zouden ze de communicatie afgebroken hebben.

Dat Osama al jaren dood is of nog leeft zie ik als zeer onwaarschijnlijk.
Je gelooft imperialisten op hun blauwe ogen?
:D
pi_96493402
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 00:52 schreef Cherna het volgende:
Dat je verschillende verhalen hoort is vrij goed mogelijk. De media is zoals altijd vaak op sensatie gericht. Dat de verbinding zwart valt is wat mij betreft ook vrij logisch. Wanneer zie je een executie life.? Lijkt me dus normaal dat je dan de verbinding sluit. Mocht het wel zo zijn dat hooggeplaatste heren in het Witte huis wel alles gezien hebben ook dan wil je niets aan de buitenwereld laten zien. Lijkt me dus ook logisch.
Het is meer de woordvoerder van het witte huis die het merendeel van de verhalen de wereld instuurt... Trouwens zonder proces iemand executeren is verboden dus jij zegt hier dat we de commandant van deze opp moeten arresteren!?
pi_96493535
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 00:53 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Je gelooft imperialisten op hun blauwe ogen?
:D
Nee, er is ook meer bewijs aangevoerd dan alleen `blauwe ogen´.
pi_96493565
quote:
13s.gif Op zondag 8 mei 2011 00:58 schreef Dastan het volgende:

[..]

Nee, er is ook meer bewijs aangevoerd dan alleen `blauwe ogen´.
Zoals?
  zondag 8 mei 2011 @ 00:59:07 #72
321876 Cherna
Fuck the System
pi_96493577
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 00:55 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Het is meer de woordvoerder van het witte huis die het merendeel van de verhalen de wereld instuurt... Trouwens zonder proces iemand executeren is verboden dus jij zegt hier dat we de commandant van deze opp moeten arresteren!?
Tja de CIA heeft zijn eigen wetten. De KGB doet/deed niets anders met verraders en mensen die zich tegen hun keren en een gevaar zijn voor de maatschappij in hun ogen. Dit gaat buiten alles om.
krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela
pi_96493660
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 00:58 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Zoals?
Inderdaad... ik ben wel benieuwd naar dat bewijs. :Y
pi_96493671
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 00:58 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Zoals?
Bevestiging van zowel de Amerikaanse regering als Al-Qaida.

Natuurlijk kun je hier een heel complot van maken, maar de eenvoudigste weg is toch wel het geloven in deze liquidatie.
pi_96493707
quote:
2s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:01 schreef Dastan het volgende:

[..]

Bevestiging van zowel de Amerikaanse regering als Al-Qaida.

Natuurlijk kun je hier een heel complot van maken, maar de eenvoudigste weg is toch wel het geloven in deze liquidatie.
:')

Sorry.. maar dan geloof je ze toch op hun "blauwe" ogen. :')
pi_96493751
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:02 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

:')

Sorry.. maar dan geloof je ze toch op hun "blauwe" ogen. :')
Alsof de videobeelden van zijn verblijf en Osama zelf, gevonden hardeschijfmateriaal, de reactie van Pakistan, diverse foto's van het huis, et cetera niet bijdragen aan hun verhaal.
pi_96493873
quote:
13s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:03 schreef Dastan het volgende:

[..]

Alsof de videobeelden van zijn verblijf en Osama zelf, gevonden hardeschijfmateriaal, de reactie van Pakistan, diverse foto's van het huis, et cetera niet bijdragen aan hun verhaal.
Nee. Nooit van vervalsing gehoord zeker? Zoek maar eens op "psyop".
pi_96493945
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:07 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Nee. Nooit van vervalsing gehoord zeker? Zoek maar eens op "psyop".
Als jij dat wilt geloven, prima. Maar ga anderen die wel de voor de hand liggende verklaring accepteren niet bespotten. Dat is een beetje laag. Jij hebt net zo weinig `bewijs´ voor jouw overtuiging als ik heb.
pi_96494007
quote:
13s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:09 schreef Dastan het volgende:

[..]

Als jij dat wilt geloven, prima. Maar ga anderen die wel de voor de hand liggende verklaring accepteren niet bespotten. Dat is een beetje laag. Jij hebt net zo weinig `bewijs´ voor jouw overtuiging als ik heb.
Daar heb je een punt. Excuses :)
pi_96494263
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 00:59 schreef Cherna het volgende:

[..]

Tja de CIA heeft zijn eigen wetten. De KGB doet/deed niets anders met verraders en mensen die zich tegen hun keren en een gevaar zijn voor de maatschappij in hun ogen. Dit gaat buiten alles om.
CIA heeft eigen wetten die buiten de universele mensenrechten omgaan? Grapjas... Er is een verschil tussen nooit kunnen vervolgen omdat het een geheime organisatie is en het legaal executeren van ongewapende tegenstanders zonder proces of wat dan ook.
pi_96494421
Het treurigst zijn de beelden van de achtergelaten helikopter. Staatsgeheim nummer één, een geluidloze helikopter, op zijn neus in een groentetuintje van de buren. Ze vlogen tegen een muurtje. Het had allemaal glorieus moeten zijn, maar dit zijn de beelden die we zien: een helikopter achter een lullig zeiltje. Het is de lelijkste afrekening ooit. Nu al.

lees hier deze rake column: http://www.depers.nl/buit(...)Telefoonnummers.html
Er is nog een boekenplank actief op ons mooie forum, dat is boekenplank. jawel deze creatieve geest jat mijn naam en zet er een punt achter. Deed hij dat laatste maar.
pi_96494544
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:25 schreef boekenplank het volgende:
Het treurigst zijn de beelden van de achtergelaten helikopter. Staatsgeheim nummer één, een geluidloze helikopter, op zijn neus in een groentetuintje van de buren. Ze vlogen tegen een muurtje. Het had allemaal glorieus moeten zijn, maar dit zijn de beelden die we zien: een helikopter achter een lullig zeiltje. Het is de lelijkste afrekening ooit. Nu al.

lees hier deze rake column: http://www.depers.nl/buit(...)Telefoonnummers.html
En de Pakistanen hebben zo'n lek luchtruim.. jaja.

De VS.. is dat niet het land waar ook Disney vandaan komt?

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 08-05-2011 01:31:21 ]
pi_96494628
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:30 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

De VS.. is dat niet het land waar ook Disney vandaan komt?
Breek me de bek niet open over Walt Disney.
Er is nog een boekenplank actief op ons mooie forum, dat is boekenplank. jawel deze creatieve geest jat mijn naam en zet er een punt achter. Deed hij dat laatste maar.
pi_96494705
Wat is het verschil tussen de 'War on Terror' en een reality-soap eigenlijk? Dat de acteurs soms echt doodgaan? :P
pi_96494791
Niet zo moeilijk doen zo laat nog.
Er is nog een boekenplank actief op ons mooie forum, dat is boekenplank. jawel deze creatieve geest jat mijn naam en zet er een punt achter. Deed hij dat laatste maar.
pi_96494797
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:37 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Wat is het verschil tussen de 'War on Terror' en een reality-soap eigenlijk? Dat de acteurs soms echt doodgaan? :P
Door wat er in een soap gebeurt, gaan ze niet je basale rechten afnemen.

Wat heb ik gewonnen? O-)
pi_96494807
De gehele Disney collectie.
Er is nog een boekenplank actief op ons mooie forum, dat is boekenplank. jawel deze creatieve geest jat mijn naam en zet er een punt achter. Deed hij dat laatste maar.
pi_96494999
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:42 schreef boekenplank het volgende:
De gehele Disney collectie.
Die heb ik al -O-
pi_96495188
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:51 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Die heb ik al -O-
Dan is enige vorm van communicatie tussen ons niet meer mogelijk. Waarom niet?

Er is nog een boekenplank actief op ons mooie forum, dat is boekenplank. jawel deze creatieve geest jat mijn naam en zet er een punt achter. Deed hij dat laatste maar.
  zondag 8 mei 2011 @ 09:19:54 #90
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_96497493
Geen idee wat ze wel of niet met Osama hebben uitgespookt, ik vind het allemaal even moeilijk te geloven. Ik ga het liefst voor de keuze :
dit gedoe is gewoon een afleidingsmanoeuvre omdat Obama met zijn geboortebewijs heeft geknoeid. :P
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  zondag 8 mei 2011 @ 09:23:50 #91
28585 Dhalsim
Paradigm shift
pi_96497535
Het zogenaamd beredeneren van de mens bestaat voornamelijk uit het zoeken naar argumenten waardoor we kunnen blijven geloven wat we geloven. Maar dat lijkt me voor menigeen toch een moeilijke opgave bij propaganda zoals deze...
in moments of temporary stillness we can see our chaos in motion
  zondag 8 mei 2011 @ 10:16:25 #92
8898 Darklight
The Truth Will Set You Free
pi_96498137
Ze hebben gezegd dat er wel verbinding was, maar met een vertraging van ruim 20minuten.
Dus ze hebben het wel gezien, alleen niet live idd
pi_96498455
quote:
2s.gif Op zondag 8 mei 2011 01:01 schreef Dastan het volgende:

[..]

Bevestiging van zowel de Amerikaanse regering als Al-Qaida.

Natuurlijk kun je hier een heel complot van maken, maar de eenvoudigste weg is toch wel het geloven in deze liquidatie.
Bevestiging van Al-Qaida was op een internet forum! Bij deze wil ik graag bevestigen dat Osama nog bij mij in de achtertuin leeft. EDIT: http://news.blogs.cnn.com(...)rms-bin-ladens-dead/ oh yeah ik heb vertrouwen in onze journalistiek... Lees dit eens en zeg dan nog een keer dat Al Qaida Osama heeft dood verklaart .

[ Bericht 10% gewijzigd door paddy op 08-05-2011 14:29:01 ]
  zondag 8 mei 2011 @ 10:55:58 #94
262 Re
Kiss & Swallow
pi_96498669
we want to believe.... of niet...

ik zou zeggen, nou en
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_96503778
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:30 schreef LXIV het volgende:

[..]

http://www.elsevier.nl/we(...)j-dood-Bin-Laden.htm

Nu ben ik helemaal niet van de samenzweringen ofzo, maar dit vind ik alweer erg vreemd.

Op de eerste plaats is het al bizar dat ze Bin Laden, die ongewapend was, van dichtbij een hoofdschot hebben gegeven. Als er iemand is die je eens graag zou willen ondervragen dan is het Bin Laden natuurlijk wel. Waarom hem dan daar neerschieten (om daarna pas te identificeren :') ) als je hem net zo gemakkelijk kunt boeien en mee kunt nemen in je helicopter?? Dat is heel vreemd en je zou toch verwachten dat alle mogelijke handelswijzen met hun voor- en nadelen eerst uitgebreid besproken worden.

Dan op de tweede plaats dat overhaaste zeemansgraf. Waar dan ook weer geen foto's van zijn. Waarom moest dit allemaal zo snel. Zou het niet interessant zijn sectie te verrichten oid?

En dan blijkt nu weer dat de verbinding wegviel. Eigenlijk is er dus helemaal niemand die gezien heeft wat er daar gebeurt is, op die SEALS na. Kan toeval zijn natuurlijk, maar het is wel een frappant toeval.

Zelf denk ik dat Bin Laden nog gewoon in leven is en op dit moment ergens in een martelgevangenis ondervraagd wordt. Het voordeel voor de Amerikanen is dat ze geen gezeur aan de kop hebben over een proces/martelingen/mensenrechten. Bovendien wanen de mensen die Bin Laden zou kunnen gaan verraden zich nu nog veilig, dus als er snel gehandeld wordt kunnen er misschien meer vliegen gevangen worden.
Spec. Ops troepen gaan niet aardig checken of iemand mischien een wapen heeft , eerst de doelen uitschakelen en dan checken ze pas op wapens, komt nog eens bij dat het ook kan dat het hele huis vol met exposieven kan zitten en dat er maar een knopje drukken nodig zou zijn om alles en iedereen op te blazen, het is nl iemand die altijd heeft gezegt dat ze hem nooit levend zouden pakken.
Er was tevens ook geen belang bij Bin Laden levend te pakken te krijgen , dat was dus ook niet het doel van deze operatie , Bin Laden uitschakelen was het doel , en dat is gedaan.
ten tweede , waarom zouden ze foto's maken van zijn zeemans graf ? het is nl niet interesant is om een foto van een stukje zee te zien en het zal vast wel op video staan , die wij gewoon nooit te zien zullen krijgen.
En dat de verbinding wegviel , dat is de live verbinding , wat niet vreemd is , dat gebeurt wel vaker als ze gebouwen binnen gaan, zo sterk zijn de zenders die de militairen dragen nou ook weer niet.
Al die gasten hebben camara's op hun helm die het gewoon opnemen , maw er zijn dus gewoon beelden van de gehele actie en niet een maar van elke soldaat die daar was zijn helmcam.
Bin Laden is gewoon hardstikke dood en aan zwemmen met de vissen, er is geen conspiracy.
pi_96503796
dubbel
pi_96504862
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 21:00 schreef Yi-Long het volgende:

[..]

Je zoekt meer dan 10 jaar naar de meest gezochte man ter wereld. Je geeft er tientallen miljarden dollars aan uit. Duizenden levens gaan er verloren aan deze zaak.

Vervolgens heb je hem ein-de-lijk te pakken, je weet dat de hele wereld meekijkt, en wat doe je? Je dumpt het lijk binnen no-time in zee(!) Je laat er geen onafhankelijke journalisten bij om het te bevestigen. Je haalt er geen onafhankelijke lijkschouwer bij om een 2de autopsie te doen (als er al een 1ste autopsie gedaan is), en er zijn dus nu nergens bewegende beelden van...

...tja.... dan zal het vast helemaal aan mij liggen, maar dat roept toch wel een aantal vraagtekens op.
Ik ben het trouwens met deze eens. In één van de reeks zei sp3c al, dat het in dit geval juist handig zou zijn alles vast te leggen. (hij had het over een camera op een helm ofzo) helemaal mee eens.

quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 20:32 schreef ForumPimp het volgende:
Interessant onderwerp, maar ik denk dat dit topic al snel gesloten zal worden omdat er al een andere reeks is. ;(
Zit wat in, maar in elk nieuw topic uit die reeks worden toch de reacties herhaald, en ik vind dit nieuwsbericht interessant genoeg om naast dat topic te laten lopen. Na dit topic kan er wel gewoon verder in die reeks gepost worden wat mij betreft Bin Laden gedood! #19 - Met Obama op Ground Zero.
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
  zondag 8 mei 2011 @ 14:27:52 #98
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_96504904
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 22:48 schreef Yi-Long het volgende:
Goed, misschien bekijken we het wel van de verkeerde kant, en speelt er iets anders.

De USA moet gewoon weten dat dit soort zaken allemaal vragen oproepen. Vragen die ontzettend makkelijk voorkomen hadden kunnen (moeten) worden, en blijkbaar was er dus geen enkele intentie om die vragen te voorkomen.

Dus wat als het nou de bedoeling is dat de hele wereld nu massaal bezig is met DEZE vragen?

Want wanneer je zo'n rij aan vreemde beslissingen en 'blunders' hebt, dan sluit ik eerlijk gezegd toeval uit en begin ik te denken aan opzet....

... en dan is het dus wellicht de bedoeling dat we ons bezig houden met deze vragen, om wellicht ons af te leiden van andere vragen die we ons wellicht zouden moet afvragen?

...en wat zouden die vragen dan zijn!?
Wat de ware toedracht is van 911. Alleen Osama kan hierop een antwoord geven, bijvoorbeeld tijdens een proces. Om de een of andere reden wilden de Amerikanen dus niet dat dit gebeurde.
The End Times are wild
  zondag 8 mei 2011 @ 15:44:02 #99
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_96506821
Ik denk dat ie op Hawaii woont, met een vervalst geboortecertificaat, de locals noemen hem Presley.
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
pi_96507750
Ik geloof er echt geen kut van dat die verbinding op zwart ging...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')