Respect!quote:Op zondag 8 mei 2011 04:19 schreef Oosten het volgende:
A1 loopt vol met Twente supporters
Trots
Meer foto's
Ga jij maar fijn SBS6 kijken dan, zet ik Veronica wel op dit jaarquote:Op vrijdag 6 mei 2011 14:49 schreef Saekerhett het volgende:
Bekerfinale is al sinds jaar en dag op SBS 6.
Bedankt voor de info , als ik tijd heb zal ik gaan kijken op veronicaquote:Op zondag 8 mei 2011 12:36 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ga jij maar fijn SBS6 kijken dan, zet ik Veronica wel op dit jaar
En dat geeft garantiequote:Op zondag 8 mei 2011 12:51 schreef IDisposable het volgende:
Ajax heeft nog nooit van Twente in bekerverband verloren. Ik zie dat dus ook nu niet gebeuren. Ze winnen sowieso vrijwel alle finales van de beker. Ik kan mij niet eens de laatste keer herinneren dat ze een bekerfinale verloren.
Gelukkig zijn alle FCT supporters koosjer.quote:Op zondag 8 mei 2011 12:54 schreef eight het volgende:
In totaal worden ruim 34 duizend supporters aangevoerd. Vanuit Amsterdam zijn rond het middaguur bijna tweehonderd bussen in konvooi naar Rotterdam vertrokken.
De bussen worden begeleid door agenten. De snelweg wordt voor het konvooi afgezet. Overig verkeer moet achteraan aansluiten.
Vanuit Twente rijden ook bijna tweehonderd bussen, maar daar is geen sprake van een konvooi.. Na de wedstrijd is er tussen 20.30 en 23.00 uur hinder in tegengestelde richting te verwachten.
bron:nu.nl
Ik begrijp werkelijk niet waarom dat Ajax tuig nog mee mag. . Dat is natuurlijk een groot nadeel voor de club en de goede supporters, maar nog altijd beter als enorm veel geld uitgeven aan een konvooi en andere extra veiligheidsmaatregelen alleen voor Ajax.
Als supporters van Twente zich kunnen gedragen, waarom kunnen die Tokkies uit Amsterdam dat dan niet?
Het begint om 18:00..de bussen zijn nog onderwerg, en voor Ajax was het verplicht combi.,quote:Op zondag 8 mei 2011 13:02 schreef rubje het volgende:
ff als rotterdammer; Waar hangt het merendeel van jullie aanhang uit?Op Zuid of toch richting centrum?
want voorlopig zie ik niks dat op een bekerfinale luidt op het stadhuisplein.
quote:Op zondag 8 mei 2011 13:02 schreef rubje het volgende:
ff als rotterdammer; Waar hangt het merendeel van jullie aanhang uit?Op Zuid of toch richting centrum?
want voorlopig zie ik niks dat op een bekerfinale luidt op het stadhuisplein.
Toen was ik trots als Heerenveen supporterquote:
Nee natuurlijk niet. Alleen is het daar een kleine minderheid. en laten we eerlijk zijn, tussen die groep uit Amsterdam zit toch echt veel bagger. De nette Ajax supporters moeten zich toch nu ook groen en geel ergeren dat ze in een konvooi als een stel criminelen naar het stadion worden vervoerd.quote:Op zondag 8 mei 2011 12:58 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Gelukkig zijn alle FCT supporters koosjer.
quote:12:58 uur: Op twitter meldt Leon 't Hart dat in de omgeving van Utrecht de supportersbussen van FC Twente worden 'bekogeld'. De touringcars met duizenden supporters van FC Twente vertrokken om 11.00 uur vanuit Enschede naar De Kuip.
Wat jij wilt, bij Ajax is het ook de minderheid. F-side doet niets meer en de Vak410 zijn niet de snuggerste maar de meesten doen niet aan criminele activiteitenquote:Op zondag 8 mei 2011 13:11 schreef eight het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. Alleen is het daar een kleine minderheid. en laten we eerlijk zijn, tussen die groep uit Amsterdam zit toch echt veel bagger. De nette Ajax supporters moeten zich toch nu ook groen en geel ergeren dat ze in een konvooi als een stel criminelen naar het stadion worden vervoerd.
Utreg was toch voor FCT of wa. Of hebben ze een trauma van de 1/2 finale/.quote:Op zondag 8 mei 2011 13:22 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Triest. Zeker niks te doen op zondagmiddag
Klopt, alleen is de minderheid in percentage een flink stuk groter. Vandaar ook het konvooi.quote:Op zondag 8 mei 2011 13:18 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Wat jij wilt, bij Ajax is het ook de minderheid. F-side doet niets meer en de Vak410 zijn niet de snuggerste maar de meesten doen niet aan criminele activiteiten
Dit + het aanvallen van de spelersquote:Op zondag 8 mei 2011 13:23 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Utreg was toch voor FCT of wa. Of hebben ze een trauma van de 1/2 finale/.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |