Ik vind dit niet echt een besparing, maar meer een risico. Een keer per jaar iets hebben en je 'besparing' is weg, 2 keer en het kost je alleen maar geld.quote:Op donderdag 26 mei 2011 09:45 schreef Metro2005 het volgende:
Ik heb geen tandartsverzekering. Per maand duur en ze betalen uit tot slechts 1000 euro
Scheelt 15 euro per maand
[...]
Eigen risico zorgkosten staat op 300 euro per maand, vrij veel maar bespaart ook veel,als weinig gebruikt maakt of denkt te gaan maken van medische voorzieningen dan bespaar je daar een stuk meer mee dan je eigen risico kost als je een keer wat hebt.
Scheelt 15 euro per maand
Als je 6 jaar lang niks hebt heb je het er al uit. Ze vergoeden immers maar tot 1000 euro, daarboven moet je het zelf betalen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:21 schreef CaLeX het volgende:
[..]
Ik vind dit niet echt een besparing, maar meer een risico. Een keer per jaar iets hebben en je 'besparing' is weg, 2 keer en het kost je alleen maar geld.
Een wortelkanaal behandeling en je bent al de sjaak.
6,5 jaar en dat is nog exclusief de kleinere kosten die je tussendoor hebt (controle, gaatje (her)vullen, etc) want die kosten gaan ook nog eens van je 'besparing' af. Waardoor ik denk dat je er zelfs 8 jaar over doet om het eruit te halen,quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:27 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Als je 6 jaar lang niks hebt heb je het er al uit. Ze vergoeden immers maar tot 1000 euro, daarboven moet je het zelf betalen.
Je kan beter je haar en baard laten staan en eenmalig een schaar kopen, en dan zoeentje:quote:Op donderdag 19 mei 2011 19:04 schreef Motar het volgende:
Ome Motar is trouwens kaal en scheert zich elke ochtend onder de douche, niet met gilet of andere mini grasmaaiers maar met de simpele doch effectiefe mesjes van gibellini.
[ afbeelding ]
Ik doe een week met een mesje en mijn hoofd is elke dag glad, zonder plakken huid die aan het mes blijven hangen.
Met een mesje doe ik één week en de prijs van een 20pack is rond de 5 euro bij de lidl.
Let wel ik scheer me onder de douche (met Xilon scheerschuim dirck van den broek 0,69 eurocent 200ML) en ik denk dat als ik me droog scheer ,met alleen schuim het waarschijnlijk minder goed gaat.
Ik ben nu bijna 4 jaar elke dag kaal voor echt weinig geld.
Na het douchen wat nivea achtige creme en we glimmen de dag weer door.
Net als bij treinen?quote:Op vrijdag 6 mei 2011 02:15 schreef Socios het volgende:
Iedere uitgegeven cent noteren en rubriceren.
*Zucht*quote:
Ik blijf het gewoon ronduit schandalig vinden,quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:27 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Als je 6 jaar lang niks hebt heb je het er al uit. Ze vergoeden immers maar tot 1000 euro, daarboven moet je het zelf betalen.
Meestal kan je het zelf oplossen, een gebroken been/arm kan je zelf gipsen.quote:Op zondag 29 mei 2011 12:25 schreef loecje het volgende:
ziekte kosten verzekering afzeggen lijkt me niet zo slim. de boete valt dan nog wel mee, maar stel dat er iets gebeurd dan mag je dat allemaal zelf betalen.
Van een flat springen kost ook niets.quote:Op zondag 29 mei 2011 11:36 schreef feesbeeest het volgende:
Tips
- Zeg je ziektekosten verzekering af
- Zeg je telefoon/internet/tv abonnement af
Nieuws kan je ook gratis in de krant/radio horen/lezen
- Douche om de dag, elke dag douchen is niet nodig
- Koop meubels bij de kringloop winkel
- gebruik 1 bord en 1 glas per dag
- Ga met de fiets, dump je auto
- Drink water!
- Ga naar buiten zonder geld, dan kan je ook niets uitgeven![]()
- Als je uitgaat gewoon als smoesje gebruiken dat je geen geld bij je hebt en je vrienden laten betalen
- 2 tot 3x bij de buren eten
- Verbouw je eigen groentes als mogelijk.
- Zo weinig mogelijk doortrekken
- Gewoon niet scheren is toch nergens voor nodig?
- Geen douche gel/shampoo gebruiken maar gewoon een blok zeep
- Stofzuigen 3x per jaar
- Kleding bijna niet wassen, gewoon deodorant overheen
- Schoenen kapot? Koop badslippers
- Als je gaat douchen, 1 glas is voldoende. Gewoon een soort van vacuüm aan je lichaam laten vastplakken en klaar
- Woon je bij je ouders heb je ook geen kosten
- Geen huisdieren kosten alleen maar geld
- Geen kinderen kosten allemaal geld
Als je dit toepast, bespaar je tonnen met geld![]()
...
Er zijn vast mensen die blij zullen zijn met deze tips.quote:Op zondag 29 mei 2011 12:27 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Van een flat springen kost ook niets.
Ziektekostenverzekering hoeft sowieso niets te kosten als je het niet kan betalen. Voor mensen die het niet kunnen betalen, die kunnen een zorgtoeslag aanvragen. Mensen die boven een bepaald quotum zitten, moeten het wel betalen, maar dan is het maar net hoe je pakket, buiten het basispakket samenstelt.quote:Op zondag 29 mei 2011 12:26 schreef feesbeeest het volgende:
[..]
Meestal kan je het zelf oplossen, een gebroken been/arm kan je zelf gipsen.
Als je het wel kan betalen maar gewoon wil bezuinigen.(vrekken)quote:Op zondag 29 mei 2011 12:35 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ziektekostenverzekering hoeft sowieso niets te kosten als je het niet kan betalen. Voor mensen die het niet kunnen betalen, die kunnen een zorgtoeslag aanvragen. Mensen die boven een bepaald quotum zitten, moeten het wel betalen, maar dan is het maar net hoe je pakket, buiten het basispakket samenstelt.
Ok, maar slim is het niet. En je arm zelf gipsen en zetten, succes hequote:Op zondag 29 mei 2011 12:37 schreef feesbeeest het volgende:
[..]
Als je het wel kan betalen maar gewoon wil bezuinigen.(vrekken)
Haha, deze tips ga ik zelf niet gebruikenquote:Op zondag 29 mei 2011 12:41 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ok, maar slim is het niet. En je arm zelf gipsen en zetten, succes he
zorgtoeslag is niet echt toereikend voor je zorgkosten. maximaal 61euro voor minimaal 100euro zorgpremiequote:Op zondag 29 mei 2011 12:35 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ziektekostenverzekering hoeft sowieso niets te kosten als je het niet kan betalen. Voor mensen die het niet kunnen betalen, die kunnen een zorgtoeslag aanvragen. Mensen die boven een bepaald quotum zitten, moeten het wel betalen, maar dan is het maar net hoe je pakket, buiten het basispakket samenstelt.
Ziektekosten is toch gewoon wettelijk verplicht?quote:Op zondag 29 mei 2011 12:37 schreef feesbeeest het volgende:
[..]
Als je het wel kan betalen maar gewoon wil bezuinigen.(vrekken)
89 euro is de goedkoopste verzekering voor 2011, dat wil zeggen, ook met het laagste eigen risico. Je kan het bedrag omlaag krijgen met eigen risico verhogen, maar dat is lullig als je dan in een keer geopereerd wordt (al gauw duizend euro) en je dus de volle 670 euro in 1x moet ophoesten.quote:Op zondag 29 mei 2011 12:49 schreef loecje het volgende:
[..]
zorgtoeslag is niet echt toereikend voor je zorgkosten. maximaal 61euro voor minimaal 100euro zorgpremie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |