Hard rijden is verboden omdat je iemand anders daarmee schade kan berokkenen, maar als iemand een joint rookt doet ie daar niemand kwaad mee. Op zijn hoogst wat mensen die bekrompen zijn en vinden dat wat er door de wetgever verboden is ook wel met een goede reden verboden is.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:04 schreef Roces18 het volgende:
Waar slaat dat nou weer op. Het probleem is het drugs en niet dat het verboden is. Als je iets niet mag moet je het ook niet doen.
Als ik te hard rijd dan zeg ik toch ook niet tegen oom agent: ja had je het niet illegaal moeten maken als dat het probleem is
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:04 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Waar slaat dat nou weer op. Het probleem is het drugs en niet dat het verboden is. Als je iets niet mag moet je het ook niet doen.
Als ik te hard rijd dan zeg ik toch ook niet tegen oom agent: ja had je het niet illegaal moeten maken als dat het probleem is
Als ik iemand met 120 aanrijd of 300 dood gaan ze toch welquote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:12 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Hard rijden is verboden omdat je iemand anders daarmee schade kan berokkenen, maar als iemand een joint rookt doet ie daar niemand kwaad mee. Op zijn hoogst wat mensen die bekrompen zijn en vinden dat wat er door de wetgever verboden is ook wel met een goede reden verboden is.![]()
Hoe komen shops aan hun voorraad, die wordt zomaar daar naar toe getoverd denkt onze naieve overheid, en zoals we dus kunnen constateren ook wel wat fok users.
Over snelwegen lopen normaliter geen personen.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:22 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Als ik iemand met 120 aanrijd of 300 dood gaan ze toch wel
Als ze meeroken door jouw schadelijke damp in te ademen, dan kan ik me iets hier bij voorstellen. Maar goed dat heb je ook met tabak en gewone sigarettenquote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:44 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Over snelwegen lopen normaliter geen personen.
Daarom mag je in woonwijken ook maar 30![]()
Maar je geeft wel dus aan dat de regel van te hard rijden is omdat je dus andere mensen ermee schade kan berokkenen. Hoe zit het nu met wiet en de schade die je andere mensen daarmee aandoet?
Dat heb je zelfs door het fijnstof die door het drukkke verkeer in NL gemaakt wordt, maar dat verkeer verbieden we ook niet.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:53 schreef vergezocht het volgende:
[..]
Als ze meeroken door jouw schadelijke damp in te ademen, dan kan ik me iets hier bij voorstellen. Maar goed dat heb je ook met tabak en gewone sigarettendus dat moet je ook verbieden.
Je kan natuurlijk niet elk iedere schadelijke stof aan de mens verbieden. Want zelfs teveel water drinken ineens is gevaarlijkquote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:56 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat heb je zelfs door het fijnstof die door het drukkke verkeer in NL gemaakt wordt, maar dat verkeer verbieden we ook niet.
quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:40 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Mensen oppakken omdat ze planten vervoeren
[/quote]quote:Op vrijdag 6 mei 2011 17:00 schreef 16meter het volgende:
[quote]Op woensdag 4 mei 2011 19:40 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Mensen oppakken omdat ze planten vervoeren
Je doet niet alleen anderen mensen schade met plichtsverzuim, verwaarlozing, ruzie, geheugenstoornissen als je eenmaal verslaafd bent maar ook je eigen lichaam. En wie hoest die ziektekosten allemaal voor verslaafde afgedankte kut lichaam op. Ik liever nietquote:Op vrijdag 6 mei 2011 16:44 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Over snelwegen lopen normaliter geen personen.
Daarom mag je in woonwijken ook maar 30![]()
Maar je geeft wel dus aan dat de regel van te hard rijden is omdat je dus andere mensen ermee schade kan berokkenen. Hoe zit het nu met wiet en de schade die je andere mensen daarmee aandoet?
Het gaat over wiet hè. Niet over alcohol.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 17:16 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Je doet niet alleen anderen mensen schade met plichtsverzuim, verwaarlozing, ruzie, geheugenstoornissen als je eenmaal verslaafd bent maar ook je eigen lichaam. En wie hoest die ziektekosten allemaal voor verslaafde afgedankte kut lichaam op. Ik liever niet
Inderdaad dat is nog ergerquote:Op vrijdag 6 mei 2011 17:22 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het gaat over wiet hè. Niet over alcohol.
=edit=quote:
Ik zou het minder slecht noemen.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 17:37 schreef vergezocht het volgende:
[..]
=
Marihuana is veel gezonder dan alcohol. That's a fact. Niet te ontkennen dus.
Ik zou ze allebei lekker noemen.quote:
Zo vrij is het niet. Je mag niet eens met wat gedroogde planten over de weg rijden!quote:Op vrijdag 6 mei 2011 18:14 schreef Roces18 het volgende:
(En ik mag schelden wat ik wil, dit is een vrij land
Werden onze belastingcenten maar eens gebruikt waarvoor ze bedoeld waren..quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:15 schreef Snapcount2 het volgende:
[..]
Het was waarschijnlijk voor eigen gebruik.![]()
Legaliseer drugs gewoon en gooi er net zo een tax op als op alcohol en sigaretten. Je hoeft minder uit te geven aan politie en justitie trekt aan de andere kant een stapel geld binnen. Kunnen we dat geld uit gaan geven om echte criminaliteit te gaan bestrijden.
90% van de prijs van cocaïne komt door het transport van Colombia naar hier, gevarentoeslag... Als het legaal was zou het makkelijk voor ¤5/g in de winkel kunnen liggen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:15 schreef Jordony het volgende:
[..]
Ok dus jij wilt dat er op de weg honderden vrachtwagens rijden vol cocaine? Is wel heel makkelijk geld verdienen dan voor iedereen. Leuke nevenactivteit voor een bedrijfMaar ja het is waar, verbod zorgt voor criminaliteit...
Het is niet toegestaan om 5 planten te hebben, maar je wordt niet vervolgd als je ze meteen meegeeft wanneer de politie bij je langskomt.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 10:16 schreef Farenji het volgende:
De rechter heeft onlangs geoordeeld dat het een ieder is toegestaan om tot 5 planten te kweken. Ongeacht het feit dat de oogst veel meer is dan de toegestane hoeveelheid 5 gram. Als we nou allemaal 5 plantjes in huis nemen, dan stoten we massaal het brood uit de mond van de criminaliteit, en dan hoeven er ook geen vrachtwagens met 3000 kg wiet over de weg, dus kunnen alle "wet is wet"-moraalriddertjes ook rustig slapen. En kan de politie haar capaciteit gebruiken voor zaken die wel van belang zijn.
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 10:16 schreef Farenji het volgende:
De rechter heeft onlangs geoordeeld dat het een ieder is toegestaan om tot 5 planten te kweken. Ongeacht het feit dat de oogst veel meer is dan de toegestane hoeveelheid 5 gram. Als we nou allemaal 5 plantjes in huis nemen, dan stoten we massaal het brood uit de mond van de criminaliteit, en dan hoeven er ook geen vrachtwagens met 3000 kg wiet over de weg, dus kunnen alle "wet is wet"-moraalriddertjes ook rustig slapen. En kan de politie haar capaciteit gebruiken voor zaken die wel van belang zijn.
quote:Op zondag 8 mei 2011 10:53 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
90% van de prijs van cocaïne komt door het transport van Colombia naar hier, gevarentoeslag... Als het legaal was zou het makkelijk voor ¤5/g in de winkel kunnen liggen.
[..]
Het is niet toegestaan om 5 planten te hebben, maar je wordt niet vervolgd als je ze meteen meegeeft wanneer de politie bij je langskomt.
http://www.rijksoverheid.(...)iker-beschikken.htmlquote:Thuis wietplanten telen
Het is niet toegestaan om thuis wietplanten of hennepplanten te telen. Maar met het telen van 5 planten of minder wordt u meestal niet vervolgd als u afstand doet van de planten. Bij deze hoeveelheid gaat het Openbaar Ministerie (OM) er vanuit dat er geen sprake is van beroepsteelt of bedrijfsmatige teelt.
Strafvervolging bij hasj of hennepplanten
Als u niet meer dan 5 gram hasj of niet meer dan 5 hennepplanten bezit, neemt de politie de drugs en planten in beslag. Meestal vindt er geen strafvervolging plaats. Als u meer dan 5 gram bezit, wordt u altijd vervolgd
quote:Het is niet toegestaan om thuis wietplanten of hennepplanten te telen. Maar met het telen van 5 planten of minder wordt u meestal niet vervolgd als u afstand doet van de planten. Bij deze hoeveelheid gaat het Openbaar Ministerie (OM) er vanuit dat er geen sprake is van beroepsteelt of bedrijfsmatige teelt.
Strafvervolging bij hasj of hennepplanten
Dat dus ja.quote:Op zondag 8 mei 2011 11:08 schreef paddy het volgende:
[..]
[..]
http://www.rijksoverheid.(...)iker-beschikken.html
Daarom zei ik ook makkelijk, maar de overheid wil er natuurlijk ook wel wat aan verdienen hè. En daarnaast weet ik ook niet of het wel in Nederland geproduceerd kan worden, ivm klimaat?quote:Op zondag 8 mei 2011 11:23 schreef juxtaposition het volgende:
[..]
Deeltjesversneller, coke is goedkoper te produceren dan koffie.
5 euro per kg zou mogelijk zijn.
Dan heb je gelijkquote:Op zondag 8 mei 2011 11:43 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Daarom zei ik ook makkelijk, maar de overheid wil er natuurlijk ook wel wat aan verdienen hè. En daarnaast weet ik ook niet of het wel in Nederland geproduceerd kan worden, ivm klimaat?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |