Dat "Tokkie-gespuis" ontstaat niet zomaar. In 2006 was het nog goed voor 9 zetels, in 2010 al 24 zetels.quote:Op woensdag 4 mei 2011 18:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, al zouden we alle immigranten het land uitflikkeren, dan had het Tokkie-gespuis wel iets anders om op te zeiken. De PVV slingert de discussie aan, maar ik ervaar de situatie toch heel anders dan zij.
Ach, dat gespuis is er altijd al geweest. Er was echter nog geen PVV om op te stemmen. Zoals Machiel de Graaf al zei: 'Ik ben al sinds de jaren negentig PVV'er'. Maar goed, ik heb nu geen zin in deze discussie. Ik ga richting bank.quote:Op woensdag 4 mei 2011 18:55 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dat "Tokkie-gespuis" ontstaat niet zomaar. In 2006 was het nog goed voor 9 zetels, in 2010 al 24 zetels.
Als dat gespuis er altijd al is geweest, zou de PVV in 2006 ook ongeveer 24 zetels halen. Maar dat deed het niet.quote:Op woensdag 4 mei 2011 18:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, dat gespuis is er altijd al geweest. Er was echter nog geen PVV om op te stemmen. Zoals Machiel de Graaf al zei: 'Ik ben al sinds de jaren negentig PVV'er'. Maar goed, ik heb nu geen zin in deze discussie. Ik ga richting bank.
Dat zie je mijns inziens verkeerd we betalen belastingen om een maatscappij draaiend te houden. Jij krijgt alleen van onze overheid de mogelijkheid om je te bekwamen en hiermee later hooplijk meer aan de overheid terug te betalen als ze in je geinvesteerd hebben. Het gezeur over het hoge belastingtarief van jou gaat ook nergens over als je zo ondernemend bent als je jezelf hier schets kun je hier ook meer dan genoeg gaan verdienen in een veel makkelijker ondernemingsklimaat tov de vs.quote:Op woensdag 4 mei 2011 18:50 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Uitstekend punt. Als we alle kosten terugbetalen, ben ik er wel voor dat ik mijn studiekosten volledig terugbetaal. Maar dan moeten mijn ouders ook alle belastingen die zij betaald hebben terug krijgen, waneer zij ook weggaan.
Als je het wilt doen, moet je het volledig doen
De partij was toen sterk in opkomst en heeft 9 zetels gescoord.. De LPF leden hadden elkaar juist de keet uitgevochten.quote:Op woensdag 4 mei 2011 18:58 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Als dat gespuis er altijd al is geweest, zou de PVV in 2006 ook ongeveer 24 zetels halen. Maar dat deed het niet.
ja, ik heb het liever ook niet. Maar desbetreffende user stelde het voor. Ik zei alleen: als je het doet, doe het dan volledig.quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:00 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat zie je mijns inziens verkeerd we betalen belastingen om een maatscappij draaiend te houden. Jij krijgt alleen van onze overheid de mogelijkheid om je te bekwamen en hiermee later hooplijk meer aan de overheid terug te betalen als ze in je geinvesteerd hebben.
quote:Skilled immigrants count to a mere 1.7 percent of the working population of Europe, which is very less if we compare it to 3.2 percent of the skilled immigrants in the USA.
Article Source, 2009: http://EzineArticles.com/2835692
Hoe zou dat nou komenquote:Op woensdag 4 mei 2011 19:21 schreef Zienswijze het volgende:
Ik heb cijfers voor Tijger M: http://sfb649.wiwi.hu-berlin.de/papers/pdf/SFB649DP2009-048.pdf
p. 6, figure 1-links.
Zowel in 1990 alswel in 2000 heeft de VS meer hoogopgeleide immigranten dan Europa aangetrokken.
Klopt, en dat trek je als land aan.quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:28 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Hoe zou dat nou komen.
Bijna elke intelligente wereldburger wil wel werken in de VS. De beste universiteiten en lage belastingen. Daar heeft immigratiebeleid weinig mee te maken.
Tijger_m vroeg net herhaaldelijk om cijfers dat de VS meer hoogopgeleide immigranten dan Europa aantrekt. Nou bij deze dan, nog een bron:quote:Op woensdag 4 mei 2011 18:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ok, laatste keer, aangezien je blijkbaar dislexia hebt: BEWIJS DIE STELLING EENS MET CIJFERS.
Jouw stelling was:quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:46 schreef Zienswijze het volgende:
Hij vroeg om de cijfertjes, en die heb ik gepresenteerd. Uit 3 verschillende bronnen maar liefst.
Nou ja, ik neem aan dat hoogopgeleide immigranten een betere baan hebben en dus meer belasting betalen. En minder van de staatsruif vreten.quote:Op woensdag 4 mei 2011 20:08 schreef Bondsrepubliek het volgende:
[..]
Jouw stelling was:
Maar toch doet de VS het gemiddeld beter. De gemiddelde immigrant presteert beter dan de gemiddelde immigrant hier.
Met cijfers dat de VS meer hoger opgeleide immigranten aantrekken bewijs je die stelling natuurlijk niet.
Is de hoogopgeleide immigrant dan het gemiddelde?quote:Op woensdag 4 mei 2011 20:10 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Nou ja, ik neem aan dat hoogopgeleide immigranten een betere baan hebben en dus meer belasting betalen. En minder van de staatsruif vreten.
Nee, maar het trekt meer hoogopgeleiden dan laagopgeleiden aan. Wat dat betreft kan je voorzichtige conclusies trekken.quote:Op woensdag 4 mei 2011 20:11 schreef Bondsrepubliek het volgende:
[..]
Is de hoogopgeleide immigrant dan het gemiddelde?
Sorry voor de rant die nu gaat komen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:30 schreef Zienswijze het volgende:
Wij kunnen ook de belastingen verlagen en onze universiteiten upgraden, maar dat wilt een meerderheid niet (onvoldoende).
Is het je al eens opgevallen dat het in de V.S. niet ongewoon is dat je na een ziekenhuisopname een rekening van duizenden dollars mee krijgt? Als ik de keuze heb tussen een fatsoenlijke gezondheidszorg voor fatsoenlijke prijzen of 100 dokters uit oekietoekiestan dan weet ik het toch wel.quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:30 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Klopt, en dat trek je als land aan.
Wij kunnen ook de belastingen verlagen en onze universiteiten upgraden, maar dat wilt een meerderheid niet (onvoldoende).
Ik reageeer enkel op een post van een andere user dat de VS dat wel heeft.quote:Op woensdag 4 mei 2011 20:15 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Sorry voor de rant die nu gaat komen.
Ik hoop niet dat jij een unversitaire opleiding genoten hebt want als dit discussie niveau en bij elkaar gezoek van cijfertjes ons huidige onderzoeks en vage gevolgen trek niveau van unversiteiten zou representeren dan moeten we eerst wat aan de opleidingen van onze autochtonen gaan doen.
Dus je punt is? Alsof hoogopgeleide artsten alleen maar daarvoor naar de VS emigreren.quote:Op woensdag 4 mei 2011 20:15 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Is het je al eens opgevallen dat het in de V.S. niet ongewoon is dat je na een ziekenhuisopname een rekening van duizenden dollars mee krijgt? Als ik de keuze heb tussen een fatsoenlijke gezondheidszorg voor fatsoenlijke prijzen of 100 dokters uit oekietoekiestan dan weet ik het toch wel.
quote:Former Justice and Security Commissioner Franco Frattini said on the same occasion: "Europe's ability to attract highly skilled migrants is a measure of its international strength. We want Europe to become at least as attractive as favourite migration destinations such as Australia, Canada and the USA. We have to make highly skilled workers change their perception of Europe's labour market governed as they are by inconsistent admission procedures. Failing this, Europe will continue to receive low-skilled and medium-skilled migrants only. A new vision and new tools are indispensable for reversing this trend. We will also minimise the risk of brain drain from developing countries
http://www.euractiv.com/e(...)rants/article-170986
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |