Meestal niet zo lang, ongeveer 3 dagen bij mij meestal.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:30 schreef RobertNL het volgende:
Nog 3 dingen onderweg die deze/volgende week binnen komen, maar weer eens rondkijken voor wat nieuw spul.
Ook maar eens even wat earphones kopen bij mp4nation. Welke kopjes zijn voor 15 dollar goed te harden?
OT: iemand ervaring met pakjes (aangetekend) uit Engeland? Hoelang duurt dat +-
Pakje wordt morgen verzonden, als verzekerd aangetekend pakketquote:Op woensdag 4 mei 2011 23:21 schreef nielsvdplas het volgende:
[..]
Meestal niet zo lang, ongeveer 3 dagen bij mij meestal.
Ik weet niet waneer je hem heb besteld?
Want ik verwacht ook momenteel een pakketje uit Engeland van vorige week, maar de post was daar 4 dagen dicht door die bruiloft enz.
wow thnx man. iemand ervaring met die oortjes? zien er opzich wel netjes uit. maar kheb pas ook al die brainwaivz alpha's besteld dus kzit te twijfelen.quote:Op donderdag 5 mei 2011 00:16 schreef shiznuts het volgende:
Btw, voor oordopjesliefhebbers. Ik volg een Spaans forum dat ook die limited couponactie bij MP4Nation destijds in de gaten hield. Die hebben het nu over http://xears.com/en/Xears_Produkte.html , met 'KLANGFUZZIS' is elk setje oordopjes, dus ook die van haast 60,- -> 25 euro.
Als je op xears de Duitse taal selecteert, kun je ook beschrijvingen lezen. Lijkt dat de Raz van MP4Nation daar bij xears Thomas is. Ze zeggen dat die Thomas het had over goeie c100i-oortjes, maar dat die niet gelist staan. De FIPO in dat topic heeft 'n3i + TD II' (twee duurste en nog leverbare modellen) besteld. Kijk verder ook ff bij de customer feedback. Ziet er inderdaad wel oerdegelijk uit en worden vanuit Duitsland verscheept, dus dat zal rap aankomen ook.quote:Op donderdag 5 mei 2011 00:27 schreef ebutyouyou het volgende:
[..]
wow thnx man. iemand ervaring met die oortjes? zien er opzich wel netjes uit. maar kheb pas ook al die brainwaivz alpha's besteld dus kzit te twijfelen.
Als het aan die Spanjaarden ligt kopen we straks helemaal niets meer in Europaquote:Op donderdag 5 mei 2011 00:16 schreef shiznuts het volgende:
Btw, voor oordopjesliefhebbers. Ik volg een Spaans forum dat ook die limited couponactie bij MP4Nation destijds in de gaten hield. Die hebben het nu over http://xears.com/en/Xears_Produkte.html , met 'KLANGFUZZIS' is elk setje oordopjes, dus ook die van haast 60,- -> 25 euro.
Ok, zal er eens naar kijkenquote:Op donderdag 5 mei 2011 00:16 schreef shiznuts het volgende:
Btw, voor oordopjesliefhebbers. Ik volg een Spaans forum dat ook die limited couponactie bij MP4Nation destijds in de gaten hield. Die hebben het nu over http://xears.com/en/Xears_Produkte.html , met 'KLANGFUZZIS' is elk setje oordopjes, dus ook die van haast 60,- -> 25 euro.
ik heb ook nog 2 bestellingen uit engeland, maar bij mijn laatste duurde het een week.quote:Op woensdag 4 mei 2011 22:30 schreef RobertNL het volgende:
OT: iemand ervaring met pakjes (aangetekend) uit Engeland? Hoelang duurt dat +-
Die schroevendraaierset/bitset had ik ook, die was binnen 2 dagen naar de klote =(quote:Op donderdag 5 mei 2011 02:06 schreef Downstar het volgende:
[ afbeelding ]
Vandaag bestelling binnen gekregen van pandawill die gepost was op 26 april.
had order geplaatst van de 20 $ coupon die ik had gekregen van een refund.
Sinaasappel peller/opener
Had hem erbij gedaan om aan de 20 $ te komen.
maar werkt verbazingwekkend ook nog, en is best handig!
RJ11/12/45 crimper Netwerk Tool
Voelt goed en stevig aan en doet zijn ding. ( echter zijn ze wel stukje goedkoper op ebay te krijgen.. pandawill $11.39 op ebay staan ze al rond 6$.
En heb al een Netwerk crimper; alleen ligt die ergens bij mn broer ofzo
38 in 1 schroevendraaier set
Voelt ook stevig aan, niet zoals ik wel is heb gezien van die bijna plastic troep.
Komt in een handig doosje, wat als je hem opend de bitjes naar je toe draait zodat je ze makkelijk kunt pakken.
Vrijwel van elke soort wel een bitje in de meest gebruikte formaten beschikbaar.
Magnetische bitjes, ook een pluspuntje( hebben ook niet alle goedkopere setjes)
Verlengstukje is ook wel handig.
Was ie niet van echte chroom vanadium staal gemaaktquote:Op donderdag 5 mei 2011 09:55 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Die schroevendraaierset/bitset had ik ook, die was binnen 2 dagen naar de klote =(
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Echt die livechat bij pandawill -.-'' vraag ik wat over die zonnebril zeggen ze
Shopie: Are you: Tokko1....@......
Ik: No i am not Tokko1....@...
Shophie: Are you: Thomas
Ik: No i am not Thomas
Echt WTF, ze geven ook zomaar e-mail adressen weg aan vreemden blijkbaar
Heb nu al 4 keer mijn e-mail gegeven en ze kunnen het blijkbaar niet vinden
Edit 2:
Wie helpt me even met chinglish:
sorry for the trouble ,if you get the coupon, later we will give you coupon ,if you get sunglasses, we will send you sunglasses ,
Naar slechts 30 minuten het antwoord op mijn vraag:
we will send you soon ,maybe tomorrow
[ Bericht 31% gewijzigd door RobertNL op 05-05-2011 10:35:08 ]MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
Ok account aangemaakt, nu staan er wel bepaalde points op ( a la het bedrag) maar zie geen order erin staanquote:Op donderdag 5 mei 2011 12:03 schreef Eenskijken het volgende:
makkelijkst is om toch nog even een FP account te maken, dan staat ie er dan wss wel tussen. En het zou wel binnen 2 dagen geregeld moeten zijn ja.
yes maar ik heb ander paypal adres.. heb daar ook al account mee gemaakt maar zie niks.quote:
Ja, gaaf hè.quote:Op donderdag 5 mei 2011 08:20 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ok, zal er eens naar kijken
OT: Die BIC kat (usericon) is briljant!
Maar waar kan ik dan mijn verlichte badmintonracket kopen?quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:04 schreef Koen. het volgende:
Die reviews op BIC.
Een badminton shuttle met een lampje erin:
''This innovative idea gives good chances to now a days busy people to play at night without any trouble . The light of this Shuttlecock can identified very easily at night. consume very little energy and battery can stay very long period.''
Dat was ik.quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:04 schreef Koen. het volgende:
Die reviews op BIC.
Een badminton shuttle met een lampje erin:
''This innovative idea gives good chances to now a days busy people to play at night without any trouble . The light of this Shuttlecock can identified very easily at night. consume very little energy and battery can stay very long period.''
Precies dezelfde van pandawill? staan er meerdere op he..quote:Op donderdag 5 mei 2011 09:55 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Die schroevendraaierset/bitset had ik ook, die was binnen 2 dagen naar de klote =(
http://www.engrish.com/quote:Op donderdag 5 mei 2011 10:21 schreef RobertNL het volgende:
Edit 2:
Wie helpt me even met chinglish:
Wat is wat?quote:Op donderdag 5 mei 2011 18:49 schreef 08gnoT. het volgende:
Vraagje aan de kenners - welke is dit? http://link.marktplaats.nl/446772985
Oh ik dacht dat het een of ander Chinees prul van een paar dollar was. Het is wel een echt merk dan?quote:Op donderdag 5 mei 2011 19:00 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Wat is wat?Het aangeboden product?
Lijkt me een Flip MinoHD 4GB in Chrome.
Zijn volgens mij geen neppers van op de markt.
Wel is er goedkoper aan te komen via eBay, dunkt me.
Ja, nou ja. Ik weet dat 'ie erg populair is onder YouTubers om (daily) Vlogs (video blogs) mee te draaien. Ondersteunt makkelijke insta-upload-youtube-feature geloof ik en is natuurlijk vrij compact. Kwaliteit is ok, het is de eenvoud die de Flip-cams zo succesvol hebben gemaakt. Maar tijden veranderen en mensen hebben behoefte aan betere kwaliteit en telefoons van tegenwoordig over gelijke of betere kwaliteit en mogelijkheden beschikken dan zo'n Flip-cam. Dus mensen gebruiken eerder hun telefoon die ze dan toch bij hebben (iPhone-vlogs) of gebruiken een echt degelijke camera.quote:Op donderdag 5 mei 2011 19:02 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Oh ik dacht dat het een of ander Chinees prul van een paar dollar was. Het is wel een echt merk dan?
Niet dat ik er interesse in heb, was gewoon benieuwd hoeveel winst zij erop dacht te maken maar dan zal wel meevallen dan.
Je hebt echt vrachten van dit soort goedkope HD camera's van bekende merken, daar kan je gsm niet tegenop. Ik denk eerder dat ze de concurrentie niet meer aankunnen.quote:Op donderdag 5 mei 2011 19:12 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Ja, nou ja. Ik weet dat 'ie erg populair is onder YouTubers om (daily) Vlogs (video blogs) mee te draaien. Ondersteunt makkelijke insta-upload-youtube-feature geloof ik en is natuurlijk vrij compact. Kwaliteit is ok, het is de eenvoud die de Flip-cams zo succesvol hebben gemaakt. Maar tijden veranderen en mensen hebben behoefte aan betere kwaliteit en telefoons van tegenwoordig over gelijke of betere kwaliteit en mogelijkheden beschikken dan zo'n Flip-cam. Dus mensen gebruiken eerder hun telefoon die ze dan toch bij hebben (iPhone-vlogs) of gebruiken een echt degelijke camera.
Volgens mij hebben ze een week of twee geleden ook aangegeven ermee te stoppen. Ik denk dat die markt inmiddels wel opgedroogd is.
-edit- Linkske: http://news.cnet.com/8301-30686_3-20053075-266.html
Ja, ga huilen, dan heb je 'em sneller.quote:
Mèh. Daar word ik niet blij van niet.quote:Op donderdag 5 mei 2011 19:58 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Je hebt echt vrachten van dit soort goedkope HD camera's van bekende merken, daar kan je gsm niet tegenop. Ik denk eerder dat ze de concurrentie niet meer aankunnen.
Ik zit er zelf ook naar te kijken, voor onder de 100 euro is het leuk spul.
[ afbeelding ]
Ik wacht nu ook elke dag met smart tot de postbode langs komtquote:
Deze is ook wel sjiekjes, zullen ze vast ergens anders ook wel hebben schat ik zo. Degelijk spul inderdaad.quote:Op donderdag 5 mei 2011 07:43 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Als het aan die Spanjaarden ligt kopen we straks helemaal niets meer in Europa![]()
Deze type riemen zijn trouwens mooie producten. Goede brede dikke band en de buckle zit goed in elkaarBij Jack goedkoop verkrijgbaar, nog geen 5 euro
![]()
[ afbeelding ]
Die van mij was ook in 1.5 dag op dispatched. Maar verzenden duurt nog veruit het langst altijd dus het maakt eigenlijk ook niet zoveel uit.quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:19 schreef SuperKaasNacho het volgende:
Gisteravond iets bij BiC gekocht en er staat nu al dispatchedmet foto :3
zeg ff wanneer je 't besteld hebtquote:Op donderdag 5 mei 2011 20:36 schreef Downstar het volgende:
vandaag weer pakketje binnen met angry bird knuffeltjes van pandawill.
Was stukken eerder verzonden dan mijn vorige bestelling bij pandawill ( die schroevendraaier set etc)
maar krijg hem dus wel later binnen
ze hangen nu achter in de auto
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |