abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † donderdag 5 mei 2011 @ 18:16:26 #126
31818 Barbaaf
Awesomely sprightly
pi_96397010
quote:
0s.gif Op donderdag 5 mei 2011 18:08 schreef Robus het volgende:

[..]

Ze pakt de modder van de PVV op en gooit dit 1 dag voor de herdenking de pers in. Ze verweert zich niet, ze zoekt de confrontatie juist op.
Zoals al eerder vermeld, als ze dit op 9 november had gezegd had geen mens er op gelet. Overigens is dit al eerder aangekaart, de PVV heeft niet de moeite genomen deze walgelijke passage te wijzigen dus volkomen terecht dat dit nog even onder de aandacht gebracht wordt op het toepasselijke moment.
Ooit schreef oh-oh het volgende:Management en beleid en zo, dat kan elke debiel leren.
  donderdag 5 mei 2011 @ 18:31:02 #127
333790 Robus
Big Bud
pi_96397517
quote:
0s.gif Op donderdag 5 mei 2011 18:16 schreef Barbaaf het volgende:

[..]

Zoals al eerder vermeld, als ze dit op 9 november had gezegd had geen mens er op gelet. Overigens is dit al eerder aangekaart, de PVV heeft niet de moeite genomen deze walgelijke passage te wijzigen dus volkomen terecht dat dit nog even onder de aandacht gebracht wordt op het toepasselijke moment.
Precies. Ze wilde even de aandacht pakken door "deze walgelijke passage" nog even het publiek in te gooien zo 1 dag van te voren.
pi_96409021
quote:
0s.gif Op donderdag 5 mei 2011 18:31 schreef Robus het volgende:

[..]

Precies. Ze wilde even de aandacht pakken door "deze walgelijke passage" nog even het publiek in te gooien zo 1 dag van te voren.
Wanneer was het wel een goede dag? Morgen, de eerste dag na bevrijdingsdag?
  donderdag 5 mei 2011 @ 22:21:56 #129
333790 Robus
Big Bud
pi_96410411
Doet dat er toe? Ze heeft bewust gekozen om zo kort voor herdenkingsdag zo'n stuk te schrijven. In mijn ogen een schreeuw om media-aandacht.
pi_96411700
quote:
0s.gif Op donderdag 5 mei 2011 22:21 schreef Robus het volgende:
Doet dat er toe? Ze heeft bewust gekozen om zo kort voor herdenkingsdag zo'n stuk te schrijven. In mijn ogen een schreeuw om media-aandacht.
Ik hoopte hier op een malloot die 6 mei claimt voor Pim Fortuyn (waar ik trouwens wel respect voor kan hebben) en van mening was dat zulke uitspraken of die dag gelijk zou staan als iemand het graf in praten.
pi_96445784
Was het onderstaande al behandeld?

quote:
'PVV woest op Mei Li Vos'
Binnen de PVV heerst grote woede over het opinie-artikel van oud-PvdA-kamerlid Mei Li Vos die de partij adviseerde om niet naar de nationale dodenherdenking op de Dam in Amsterdam te gaan. Dat meldt weblog Dagelijkse Standaard op basis van bronnen rondom de partij.

Reden voor de woede is dat Wilders door de provocatie geen andere mogelijkheid had dan naar de moeilijk te beveiligen Dam af te reizen. Ook de Amsterdamse politie had slapeloze nachten van het bezoekje van de PVV-voorman, die alleen al vanwege zijn lengte lastig te beveiligen is.

Wilders zou niet de indruk hebben willen wekken dat zijn afwezigheid een knieval naar de oud-politica zou zijn. Vermoedelijk zou dat koren op de molen van linkse opiniemakers en media zijn geweest. De persvoorlichting van de PVV-fractie wilde "nog niet inhoudelijk" op de kwestie reageren.
Bron: http://www.spitsnieuws.nl(...)t_op_mei_li_vos.html

Weer de alom bekende slachtofferrol. Het is Wilders' eigen keuze om wel of niet te komen. Mei Li Vos was van mening dat PVV'ers beter weg konden blijven. Het is de rancune van Wilders die hem dan doet besluiten om juist te komen. Eigen keuze van een politicus die het juist van beeldvorming moet hebben, in plaats van inhoud.

Onderstaand ook nog even het hele epistel van De Dagelijkse Standaard:

quote:
EXCLUSIEF: PVV woest op onverantwoordelijke Mei Li Vos
Bronnen rondom de PVV melden aan Dagelijkse Standaard dat de publicatie van Mei Li Vos over een socialisme-'grapje' in het partijprogramma van de PVV tot grote woede binnen de fractie heeft geleid. En terecht: met haar zucht naar aandacht voor haar boekje, heeft de PvdA'er zich bijzonder onverantwoordelijk gedragen. Door de PVV ervan te beschuldigen geschiedvervalsing te plegen, dwong Mei Li Vos Wilders naar de Dam te komen.

Weinigen weten het, maar Wilders wordt voortdurend met de dood bedreigd en even voortdurend beveiligd. Op een plein als de Dam met bovendien duizenden aanwezigen, is de beveiliging van een zwaar bedreigd politicus schier onmogelijk. Binnen het Amsterdamse politiekorps zou het voornemen van Wilders om naar de dodenherdenking te gaan, zijn ingeslagen als een bom. Liever hadden ze hem thuis gehouden.

Wilders is groot, hij meet bijna twee meter, zijn kapsel is wereldberoemd in Nederland en hij kon op de Dam in feite geen kant op. Kwaadwillenden hadden een prachtkans, de PVV'er was een makkelijk herkenbare sitting duck. Normaliter zouden Wilders en zijn beveiligers er alles aan doen om niet in zo'n situatie terecht te komen. Nu werden ze ertoe gedwongen.

Na de provocatie van Vos, die Wilders opriep niet naar de Dodenherdenking te gaan, kon hij niet anders dan aanwezig zijn. Want stelt u zich eens voor dat Wilders geen acte de présence had gegeven op de Dodenherdenking. Dan had een aantal media (we zullen niet zeggen dat ze links zijn en een pesthekel aan de PVV hebben) daar een stille bevestiging van Vos' woorden in gezien.

Soms moeten publicisten en ex-PvdA-Kamerleden herinnerd worden aan hun luxepositie om ongestraft onvoorzichtig te kunnen zijn. Wilders moet zijn mening met zijn veiligheid bekopen. De blij-naïeve Mei Li Vos zou daar eens bij moeten stilstaan voordat ze op treurige wijze probeert een boekje aan de man te brengen.
Bron: http://www.dagelijksestan(...)ordelijke-mei-li-vos

Natuurlijk kon Wilders wel anders. Als zijn veiligheid echt zo'n enorm issue was, had hij gewoon enkele partijgenoten kunnen sturen en ermee kunnen volstaan om te zeggen dat hij omwille van zijn persoonlijke veiligheid afwezig is.

De risico's waren kennelijk zo fors dat Wilders temidden van allerlei andere kamerleden stond, die daarmee dus ook 'groot gevaar' hebben gelopen.
pi_96447813
quote:
15s.gif Op vrijdag 6 mei 2011 19:28 schreef Boldface het volgende:
Was het onderstaande al behandeld?

Jezus.. wat een lul..
Ga naar een dodenherdenking omdat je doden wilt herdenken, de oorlog wilt herdenken.
Maar doe dat niet om een imago op te houden.
Als je perse wilt... ga dan naar een kleine herdenking elders in het land en onaangekondigd voor de veiligheid..
Hij had idd beter thuis kunnen blijven... want hij zat daar vooral om zijn eigen imago te herdenken.
Maar zijn er dan ooit hoge PVV'ers naar de herdenking geweest in voorgaande jaren ..2006-2010?

btw... dat doet me denken aan Mark Rutte 15 augustus 2010 op de Indië-herdenking in Den Haag.
Hij was nog nooit gesignaleerd op zo'n herdenking en ineens was hij daar.. Het zal wel te maken hebben met dat hij toen binnenkort minister-president zou worden..
Jaja...... ook een imagokwestie...

[ Bericht 10% gewijzigd door Bluesdude op 06-05-2011 20:11:29 ]
  zaterdag 7 mei 2011 @ 01:42:49 #133
333790 Robus
Big Bud
pi_96463494
Zo werkt politiek toch...
  zaterdag 7 mei 2011 @ 12:16:45 #134
134847 fokthesystem
WIJ zijn 'HET'.
pi_96469299
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 01:42 schreef Robus het volgende:
Zo werkt politiek toch...
Of zo:
quote:
http://www.commondreams.org/view/2011/05/06-11
Glencore has now revealed its traders placed bets that the price of wheat
would go up. On 2 August Glencore's head of Russian grain trading called on
Russia's government to ban wheat exports. Three days later, that's what it
did. The price of wheat went up by 15% in two days. Of course, just because
a senior executive at one of the world's most powerful companies suggested a
course of action that a country chose to follow doesn't mean Glencore made
it happen. But happen it did, and the consequences rippled round the world.
'Kapitalisme' een 'politieke koers en manier van zeilen' welke het schip dat "de wereld" heet doet kapseizen op enig moment.
Zo wil griekenland uit de euro, en wilden wij er al nooit aan, maar de verkozenen van politiek-dom NL deden het toch.

Bij deze ben ik voor een register, database, waar men VRIJWILLIG in komt te staan als men niet wil meebetalen aan latere schulden (en dus ook geen eventueel winst-deel krijgt!) die men verwacht door bepaalde 'politieke koersen'. Dit te vertalen in korting op te betalen belasting, of zoals ik het zie, winst en geld er bij (i.p.v. belastingcenten terug) middels 'belegging-manieren' zoals bijv. long of short term gaan e.d. want ook dit moet natuurlijk dan weer een kapitalistisch randje hebben...

Wat het mei li vos verhaal betreft, dat is echt oud nieuws maar zal actueel blijven met andere happenings en poppetjes....
http://www.paltalk.com , niet typen maar miepen
Al bemoei jij je niet met politiek, deze bemoeit zich wel met jouw leven en geld, van de wieg tot het graf en zelfs daarna!
  zaterdag 7 mei 2011 @ 12:19:05 #135
64479 Omnifacer
Alles geven!11
pi_96469350
quote:
14s.gif Op dinsdag 3 mei 2011 23:26 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Houd dan ook lekker je idioot simpele smoel dicht.
Deed jij dat maar eens een keer.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 12:28:33 #136
134847 fokthesystem
WIJ zijn 'HET'.
pi_96469639
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 12:19 schreef Omnifacer het volgende:

Deed jij dat maar eens een keer. (verwijzende naar koos diens opmerking, "smoel houden")
Eigenlijk doet koos dat ook. Hij kan namelijk met heel veel woorden ook weinig tot niets zeggen en slechts trachten anderen te ''lashen". Maar het blijft sneu voor koos en dus voor ons die de frustraties dan 'moeten' lezen.
http://www.paltalk.com , niet typen maar miepen
Al bemoei jij je niet met politiek, deze bemoeit zich wel met jouw leven en geld, van de wieg tot het graf en zelfs daarna!
  zaterdag 7 mei 2011 @ 12:38:35 #137
64479 Omnifacer
Alles geven!11
pi_96469935
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 12:28 schreef fokthesystem het volgende:

[..]

Eigenlijk doet koos dat ook. Hij kan namelijk met heel veel woorden ook weinig tot niets zeggen en slechts trachten anderen te ''lashen". Maar het blijft sneu voor koos en dus voor ons die de frustraties dan 'moeten' lezen.
Jep :D Maar onthoud er wel even bij dat hij zichzelf wel in staat acht anderen 'idioot simpel' te noemen. Ergo: Koos is slim, iemand met een andere mening is dom. Echt een unieke eigenschap voor een marginaal journalistje :')

[ Bericht 0% gewijzigd door Omnifacer op 07-05-2011 12:44:32 ]
pi_96470252
Dames probeer het inhoudelijk te houden. Voor andere users afzeiken is dit niet de plaats (en niet de tijd aangezien Koos niet online is om van repliek te dienen).

En iemand op zijn beroep aanvallen is wel heel sneu :')
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 13:01:49 #139
336790 dotCommunism
taxes? TAXES!?
pi_96470381
quote:
4s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 12:54 schreef du_ke het volgende:
Dames probeer het inhoudelijk te houden. Voor andere users afzeiken is dit niet de plaats (en niet de tijd aangezien Koos niet online is om van repliek te dienen).

En iemand op zijn beroep aanvallen is wel heel sneu :')
Ik vind het gebruik van de term dames voor een stel mannen die op elkaar schelden een beetje beledigend eigenlijk. :P
I'm just really stupid with my money, which is why I'll never have a lot of it! Problem solved, dilemma deleted!
  † In Memoriam † zaterdag 7 mei 2011 @ 13:06:00 #140
137949 Disana
pi_96470485
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 13:01 schreef dotCommunism het volgende:

[..]

Ik vind het gebruik van de term dames voor een stel mannen die op elkaar schelden een beetje beledigend eigenlijk. :P
Ja voor de dames :D
  zaterdag 7 mei 2011 @ 13:07:48 #141
64479 Omnifacer
Alles geven!11
pi_96470521
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 13:01 schreef dotCommunism het volgende:

[..]

Ik vind het gebruik van de term dames voor een stel mannen die op elkaar schelden een beetje beledigend eigenlijk. :P
Inderdaad, als moderator op zo'n manier mensen tot de orde willen roepen :')
  † In Memoriam † zaterdag 7 mei 2011 @ 14:08:42 #142
230491 Zith
pls tip
pi_96471896
En iedereen hapt maar op het getroll van de PVV :')
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_96472153
quote:
10s.gif Op woensdag 4 mei 2011 08:38 schreef El_Matador het volgende:
.... en we gaan verder met haar verketteren ....

Aggut, het arme meiske toch... Terwijl zij nou juiist degene was die andersdenkenden wilde uitsluiten....

Zo "sociaal" :r
ik hoop alleen dat ze zich was passender heeft gekleed bij de dodenherdenking dan
bij haar boeksignering :')

http://www.dumpert.nl/med(...)neert_haar_boek.html
pi_96472193
Dit is wat de gemiddelde Nederlander weet over de dodenherdenking.
of ze allemaal PVV stemmen dat weet ik niet, maar treurig is het wel.

http://www.dumpert.nl/med(...)slotermeerplein.html
  zaterdag 7 mei 2011 @ 14:44:13 #145
39114 Angst
CorticotropinReleasingHormon
pi_96472880
In mijn ogen kan je nu voor twee redenen naar de dodenherdenking gaan:
- voor de slachtoffers van WOII
- voor de slachtoffers van onderdrukking en geweld in het algemeen.

Dat laatste kan van alles zijn, dat kan natuurlijk gaan om het communisme in china, russische pogrons, volkerenmoorden, de aanslag op de twintowers. Dat laatste is dan al het geweld op een hoop. Dat kan van allerlei politieke stromingen zijn.
Je kan dan niet zomaar één stroming er uit kiezen, net alsof er alleen door communisten is gemoord. Dat is gewoon bullshit.

Overigens hoe kwaad ik mezelf ook zou kunnen maken over deze domme PVV, zijn ze wat mij betrefd welkom op de dodenherdenking. Het mooie van de dodenherdenking is dat het je eigen keuze is om er heen te gaan en je vervolgens zelf kan bedenken waar je over nadenkt. Dat kan om verloren opa's en oma's gaan, maar ook over familie die nu vecht in Irak of wat dan ook. Dus dat moet de PVV zelf weten.
Alleen om vervolgens te zeggen dat we dat doen om opa jan te herdenken, dan ben je natuurlijk een beetje gek.
In theorie vind ik iedereen aardig!
<a href="http://img170.exs.cx/img170/7325/img90181an.jpg" rel="nofollow" target="_blank">check mijn schilderij!</a>
Jagermaster alleen als ie bloed en bloedheet is!
pi_96473058
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 13:07 schreef Omnifacer het volgende:

[..]

Inderdaad, als moderator op zo'n manier mensen tot de orde willen roepen :')
Het was een vriendelijk doch dringend verzoek aan jou om je te gedragen.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 14:50:53 #147
64479 Omnifacer
Alles geven!11
pi_96473089
quote:
4s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 14:49 schreef du_ke het volgende:

[..]

Het was een vriendelijk doch dringend verzoek aan jou om je te gedragen.
Het was inderdaad een verzoek, het is slechts jouw perceptie dat dit vriendelijk is gegaan.
pi_96473149
En als je er over door wilt zeuren kom je maar naar het POL-FB topic.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  zaterdag 7 mei 2011 @ 14:56:17 #149
64479 Omnifacer
Alles geven!11
pi_96473245
-

[ Bericht 100% gewijzigd door du_ke op 07-05-2011 15:03:37 (--> FB) ]
pi_96476182
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 mei 2011 14:44 schreef Angst het volgende:
In mijn ogen kan je nu voor twee redenen naar de dodenherdenking gaan:
- voor de slachtoffers van WOII
- voor de slachtoffers van onderdrukking en geweld in het algemeen.

Dat laatste kan van alles zijn, dat kan natuurlijk gaan om het communisme in china, russische pogrons, volkerenmoorden, de aanslag op de twintowers. Dat laatste is dan al het geweld op een hoop. Dat kan van allerlei politieke stromingen zijn.
Je kan dan niet zomaar één stroming er uit kiezen, net alsof er alleen door communisten is gemoord. Dat is gewoon bullshit.

Overigens hoe kwaad ik mezelf ook zou kunnen maken over deze domme PVV, zijn ze wat mij betrefd welkom op de dodenherdenking. Het mooie van de dodenherdenking is dat het je eigen keuze is om er heen te gaan en je vervolgens zelf kan bedenken waar je over nadenkt. Dat kan om verloren opa's en oma's gaan, maar ook over familie die nu vecht in Irak of wat dan ook. Dus dat moet de PVV zelf weten.
Alleen om vervolgens te zeggen dat we dat doen om opa jan te herdenken, dan ben je natuurlijk een beetje gek.
Helemaal mee eens.

Tussen al het gebagger zie je nog wel eens iets waar je het mee eens kan zijn :)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')