Brave New World.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:23 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Die subforum wil ik wel eens zien, wat is de volle benaming daarvan?
Geheim.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:23 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Die subforum wil ik wel eens zien, wat is de volle benaming daarvan?
Ik heb lang niet alle posts van Schenkstroop gelezen, maar wanneer hij zegt dat hij niet blindelings de DNA-match van OBL vertrouwt omdat het voldaan is door de VS is dat toch zo gek nog niet? Ze zijn niet erg neutraal in dit hele verhaalquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Brave New World
In het kort komt het erop neer dat de mensen die daar posten ervanuit gaan dat alles dat in de Main Stream Media staat niet klopt, en er dus <insert random complottheorie> aan vooraf is gegaan.
Ik heb ook ergens gelezen dat ze hem eerst door zijn hoofd hebben geschoten, en later door zijn borst (dit zou dan 'after a firefight' zijn) om er zeker van te zijn dat hij dood was. Kan de bron alleen niet vinden...quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:20 schreef Ulpianus het volgende:
Letterlijk quote van Obama:
4.22
"After a fire fight, they killed Osama Bin Laden, and took custody over his body."
Dit vertaal ik als executie. Het zou kunnen dat het een verspreking was.
Tuurlijk snap ik die agitatie tegen de VS wel, das het punt dan ook niet. Ik vind het dan alleen vermakelijk dat die agitatie ervoor zorgt dat ze een beetje verblind door hun haat alles wat Amerikaans is bashen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:20 schreef msnk het volgende:
[..]
Goede post tevens eensch![]()
Maar dan heb je ook meteen de redenen te pakken waarom er zoveel mensen zo geagiteerd reageren wanneer het de VS betreft. Juist vanwege hun foreign policy, die inderdaad niet 'verrassend' is maar dat doet niet af aan het feit dat je het prima kunt veroordelen.
Helaas denken regeringen, de mensen die er toedoen, daar anders over.
Nee.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:25 schreef Ebbao het volgende:
Als iemand "after" zegt, dan bedoelt hij toch ook "after" ? Ergo, waarom is dit vatbaar voor interpretatie?
Al zou Amerika een ander land zonder geldige reden binnenvallen, dan zou nog niemand ze voor een tribunaal slepen. Amerika kan doen wat het wil.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:17 schreef vanhal het volgende:
De amerikanen zijn nog in staat van oorlog en mogen daarom osama doden, maak ik op uit wat knoops zegt in die aflevering. Geen land die de amerikanen daarvoor voor het tribunaal slepen.
Jij hebt toch in de VS gewoond/gewerkt dacht ik? Waren de Amerikanen daar niet overtuigd dat OBL al jaren dood is?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:25 schreef speknek het volgende:
Ik denk overigens dat het heel goed wel mogelijk is dat ze er gewoon heengingen om hem uit te schakelen, en dat ze geen raket gebruikten omdat ze zeker wilden weten dat ze de goede persoon neergeschoten hadden. Ze hebben er gezien de gestroomlijnde afhandeling van z'n lijk in ieder geval fiks rekening mee gehouden.
Dat verdient niet de schoonheidsprijs; oppakken was beter geweest. Nog steeds niet heel fout, omdat hij een levensgevaarlijke, gewapende, buitenlandse strijder was.
Amerika heeft in het verleden nogal veel gelogen (o.a. massavernietigingswapens in Irak) en daar worden mensen sceptisch van. Ik begrijp het wel. Het is dan ook de taak van Amerika om substantieel bewijs te verzorgen in plaats van het lijk meteen in zee te dumpen. Zelfs Obama was zich hier bewust van, aangezien hij een elite-eenheid eropafgestuurd heeft om bewijs te verzamelen (anders had hij ook wel een bommetje op het huis kunnen schieten). Maar tot nu toe heeft Obama redelijk gefaald in de bewijsvoering.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:25 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Tuurlijk snap ik die agitatie tegen de VS wel, das het punt dan ook niet. Ik vind het dan alleen vermakelijk dat die agitatie ervoor zorgt dat ze een beetje verblind door hun haat alles wat Amerikaans is bashen.
Jij hebt wat tegen de USA, of niet?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:26 schreef Northside het volgende:
[..]
Al zou Amerika een ander land zonder geldige reden binnenvallen, dan zou nog niemand ze voor een tribunaal slepen. Amerika kan doen wat het wil.
Denk je niet dat de leider van AQ, een man met enorm veel symbolische waarde, te kennen zou geven aan de rest van de wereld en zijn achterban in het bijzonder dat hij nog in leven is?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:24 schreef msnk het volgende:
[..]
Ik heb lang niet alle posts van Schenkstroop gelezen, maar wanneer hij zegt dat hij niet blindelings de DNA-match van OBL vertrouwt omdat het voldaan is door de VS is dat toch zo gek nog niet? Ze zijn niet erg neutraal in dit hele verhaal
Mij wel. Dode obl is veel makkelijker dan levende obl.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:22 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Volgens mij bedoelt hij gewoon dat hij in het vuurgevecht in omgekomen. Het lijkt me niet dat ze hem eerst gevangennemen en dan een kogel z'n kop knallen.
Zijn statement klopt natuurlijk, Amerika zal nooit voor een tribunaal gesleept worden. Het is de sole superpower in deze wereld.quote:
Vast wel, tenzij hij al dood was natuurlijkquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:27 schreef nikk het volgende:
[..]
Denk je niet dat de leider van AQ, een man met enorm veel symbolische waarde, te kennen zou geven aan de rest van de wereld en zijn achterban in het bijzonder dat hij nog in leven is?
Nee. Alleen in Nederland en Japan.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:27 schreef msnk het volgende:
Jij hebt toch in de VS gewoond/gewerkt dacht ik?
Zal best. Daar heb je een net zo'n groot percentage cooks als hier.quote:Waren de Amerikanen daar niet overtuigd dat OBL al jaren dood is?
Als jij de logica van een peuter bezit boeit het je natuurlijk niets. Dat is te begrijpen. Veels te moeilijk voor je.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:17 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Blijf je holle nietszeggende BNW-achtige retoriek maar spuien, mij boeit het niks. BNW zit vol met 'eensgezinde' types zoals jij, dus als je medestanders zoekt, ga lekker daar heen. Heb je net de link al gegeven.
Bedankt!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:24 schreef msnk het volgende:
[..]
Ik heb lang niet alle posts van Schenkstroop gelezen, maar wanneer hij zegt dat hij niet blindelings de DNA-match van OBL vertrouwt omdat het voldaan is door de VS is dat toch zo gek nog niet? Ze zijn niet erg neutraal in dit hele verhaal
Ik heb liever een usa als supermacht dan een willekeurig moslim midden-oosten-land als supermacht.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:28 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Zijn statement klopt natuurlijk, Amerika zal nooit voor een tribunaal gesleept worden. Het is de sole superpower in deze wereld.
Hij is al jaren dood, dus er vallen weinig levenstekens te geven.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:27 schreef nikk het volgende:
[..]
Denk je niet dat de leider van AQ, een man met enorm veel symbolische waarde, te kennen zou geven aan de rest van de wereld en zijn achterban in het bijzonder dat hij nog in leven is?
Er is ook geen duidelijker statement te bedenken dan 's nachts, "tien jaar later", een kogel door je hoofd in je slaapkamer...quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:52 schreef Northside het volgende:
[..]
Alles is eerlijker dan 's nachts een kogel door je hoofd in de slaapkamer.
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |