Dat bewijs gaat nog wel komen, waarna de grootste kritiek zal zijn dat het zo lang geduurd heeft omdat men het moest vervalsen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:40 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Je moet toch toegeven dat het bewijs bij Saddam duizenden malen sterker is. Nu hebben we geen eens 1 foto. Ik sta er echt van te kijken hoe weinig bewijs er is.
En heel veel mensen die naasten zijn verloren door de aanslagen op 9/11, en ook degenen die naasten zijn verloren door de oorlog in Irak en Afghanistan. Willen heel graag sluitend bewijs zien dat het echt de Moslim-terroristen waren. of dat hun zoon/dochter voor een goede zaak is gestorven en niet voor 'Big Oil'.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:36 schreef Stranger het volgende:
[..]
Dit is voor mij ook de reden dat ik het heel jammer en dom zou vinden als ze hem daadwerkelijk vermoord zouden hebben. Er zijn genoeg Amerikanen die intussen denken dat 9/11 een inside job was, en een arrestatie van OBL had bij veel van hun het vertrouwen in de regering kunnen herstellen.
Journalisten kunnen worden omgekocht.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:41 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
In ieder geval moeten journalisten het lijk kunnen bekijken en er beeldmateriaal van maken.
Ja je zal altijd conspiracygekkies houden, daar gaat het ook niet om. Maar zeggen dat ie dood is en voor de rest 0,0 bewijs leveren gaat zelfs bij normaaldenkende mensen er niet in.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat bewijs gaat nog wel komen, waarna de grootste kritiek zal zijn dat het zo lang geduurd heeft omdat men het moest vervalsen.
eerst democratische voorverkiezingen hé, slimoor.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:40 schreef Hanoying het volgende:
[..]
Dat duurt nog anderhalf jaar, tegen die tijd is het effect van deze operatie 0,0
Ik hoorde gister wat andersquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:18 schreef Nyce het volgende:
De missie was om hem te doden, niet gevangen te nemen:
[..]
http://www.reuters.com/ar(...)dUSTRE7413H220110502
Er is 2 keer op hem geschoten (double tap):
http://www.guardian.co.uk(...)lled-abbottabad-raid
Dit zijn natuurlijk allemaal nog geen feiten, zoals bijna niks in dit topic.
quote:De Amerikaanse chef terrorismebestrijding John Brennan heeft laten weten dat als de commando's Bin Laden levend hadden kunnen pakken, ze dat gedaan zouden hebben. "We waren bezorgd dat Bin Laden zich zou verzetten bij een poging hem gevangen te nemen. Dat gebeurde ook. Er was een vuurgevecht en hij werd gedood."
Die hij toch wel wint.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:44 schreef Beregd het volgende:
[..]
eerst democratische voorverkiezingen hé, slimoor
Denken dat een zittende president niet opnieuw wordt voorgedragen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:44 schreef Beregd het volgende:
[..]
eerst democratische voorverkiezingen hé, slimoor.
En hij heeft idd gescoord op een van de stokpaardjes van de republikeinen, kunnen ze hem alleszins niet meer over dissen.
Dat hangt natuurlijk per persoon af, de een vertrouwt al het woord van Obama...quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:40 schreef Scorpie het volgende:
En hoe komt het dat je een bepaald land/mogendheid wel gelooft en een ander niet? Wat is sluitend bewijs? Videobeelden kunnen gemanipuleerd zijn, foto`s geshopped, DNA vervalst. Wat is dan de definitie van sluitend bewijs, zodat we met zijn allen kunnen zeggen 'oke, dit klopt' ?
Dat klopt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:50 schreef Northside het volgende:
Overigens, wat zich echt in die villa heeft afgespeeld zullen we nooit zeker weten. Blijft een eenzijdig verhaal. Daarmee zeg ik niet dat het per se gelogen is, maar wel dat het iets is om rekening mee te houden.
Misschien heeft Osama zich wel echt verstopt achter zijn vrouwen en vervolgens huilend op de grond om genade gesmeekt. Misschien heeft hij zich in ware doodsverachting met een mes op de seals geworpen en is hij strijdend ten onder gegaan. De versie die wij horen is de versie die de Amerikanen het beste uitkomt.
Klopt ook. Maar dat bewijs gaat wel komen hoor, ik denk nog voor het weekend.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:44 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Ja je zal altijd conspiracygekkies houden, daar gaat het ook niet om. Maar zeggen dat ie dood is en voor de rest 0,0 bewijs leveren gaat zelfs bij normaaldenkende mensen er niet in.
Dit, 100x dit.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:55 schreef Hephaistos. het volgende:
Denken jullie niet dat als Osama niet dood was, hij over een maand een nieuwe video opneemt en verspreid via Al-Jazeera? Een grotere vernedering is bijna niet mogelijk voor Amerika, die gaan echt niet in het wilde weg die man doodverklaren hoor.
Dat ligt er dan weer net aan welk complottheorie je aanhangt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:55 schreef Hephaistos. het volgende:
Denken jullie niet dat als Osama niet dood was, hij over een maand een nieuwe video opneemt en verspreid via Al-Jazeera? Een grotere vernedering is bijna niet mogelijk voor Amerika, die gaan echt niet in het wilde weg die man doodverklaren hoor.
Precies. Je kunt als je een beetje creatief bent zoveel theorieën bedenken. Hier heb je er tweequote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:56 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat ligt er dan weer net aan welk complottheorie je aanhangt.
Waterboarden die handelquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:01 schreef SicSicSics het volgende:
Die tweede, wat hebben ze daar nou weer aan?
Uiteraard.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:01 schreef SicSicSics het volgende:
@msnk
Die eerste zullen ze dan nu wel sluitend bewijs voor moeten hebben - anders weten ze nog niks zeker en zullen ze hem niet doodverklaren.
Hoe bedoel je?quote:Die tweede, wat hebben ze daar nou weer aan?
Leg het dan maar gewoon uit, ik zie mezelf als wel een redelijke analyst van de wereld politiek maar waarom Gadhaffi geen bondgenoot is en Al Qaeda wel dat snap ik niet.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:01 schreef Schenkstroop het volgende:
Al Qaeda is trouwens "weer bondgenoot" van het Westen he, in de strijd tegen Khadaffi.. Ik bedoel dat half sarcastisch..
- Hij is niet dood maar is een CIA agent geposteerd in de jaren 80 en heeft nu een zak geld meegekregen / nieuwe identiteit.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:59 schreef msnk het volgende:
[..]
Precies. Je kunt als je een beetje creatief bent zoveel theorieën bedenken. Hier heb je er twee
De VS weet dat hij geen nieuw filmpje kan verspreiden want:
- Hij was natuurlijk allang dood - en wordt nu gretig misbruik van gemaakt door de VS die dit wisten.
- Hij is in de handen van de VS - en wordt nu gretig misbruik van gemaakt door de VS die dit wisten.
Had je mijn post daarboven nog gelezenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
- Hij is niet dood maar is een CIA agent geposteerd in de jaren 80 en heeft nu een zak geld meegekregen / nieuwe identiteit.
- Hij is niet dood maar is een Reptillian die ....... pffffffff laat maar.
Lol lees hem nuquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:03 schreef msnk het volgende:
[..]
Had je mijn post daarboven nog gelezenVoor deze quote bedoel ik dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |