wij gaan kamperen en het lijkt me ideaal om over een pyjama heen te doen.quote:Op zondag 15 mei 2011 23:20 schreef Meimeltje het volgende:
Pessie, je brengt me op het idee! (sorry ik heb geen pakje voor je, hier pas vanaf maat 86 en die past nog).
Mocht iemand een joggingpak (jongens) in maat 110/116 hebben dan hoor ik het ook graag!
Ik bedacht me ineens dat het met de avond4daagje wel fijn zou zijn.
pm maar, ik heb een hele berg waaronder ook geslachtsneutrale dingen. ik moet zo jut&jul uit bed halen die naar ik verwacht stennis zullen schoppen, dus reactie kan wat vertraagd zijn tot na 7 uurquote:Op maandag 16 mei 2011 15:56 schreef ferrari_rood het volgende:
Iemand hele kleine maatjes in de aanbieding? (prematuur)
Dat van mij is jongensspulquote:Op maandag 16 mei 2011 15:56 schreef ferrari_rood het volgende:
Iemand hele kleine maatjes in de aanbieding? (prematuur)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb wel een heel pak luiers voor premature baby's gekregen van mijn buurvrouw. Ik verwacht dat ik er niets aan heb. Zal ik ze naar jou opsturen? Of heb je totaal niets aan luiers?quote:Op maandag 16 mei 2011 15:56 schreef ferrari_rood het volgende:
Iemand hele kleine maatjes in de aanbieding? (prematuur)
Dat is lief maar ik verwacht dat ze in maat 1 naar huis komt. En dat daarbij de verzendkosten hoger zijn dat de aanschaf of je moet in de buurt wonenquote:Op maandag 16 mei 2011 16:22 schreef Cyntiaa het volgende:
[..]
Ik heb wel een heel pak luiers voor premature baby's gekregen van mijn buurvrouw. Ik verwacht dat ik er niets aan heb. Zal ik ze naar jou opsturen? Of heb je totaal niets aan luiers?
Ik stuur ze via mijn werk naar je toe, kost je nietsquote:Op maandag 16 mei 2011 16:23 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Dat is lief maar ik verwacht dat ze in maat 1 naar huis komt. En dat daarbij de verzendkosten hoger zijn dat de aanschaf of je moet in de buurt wonen
PM je adres maar, stuur ik ze meteen morgen naar je toe!quote:
Ja, en ik was nog zo overtuigd dat hij wel bleef zitten. Nou mooi niet hoor.quote:Op maandag 16 mei 2011 16:23 schreef mefke79 het volgende:
Bodpa, je hebt er geen klap aan, maar ik ben blij te lezen dat ik niet alleen een jochie heb waarbij dat broekje van de Hema niet blijft hangen! (en dan te bedenken dat ik em een maat groter ook nog heb)
Ik had voor Kyllian een paar keer Adidas joggingpakjes, maar daar maakte ik volgens mij het elastiek wel strakker in. Dyon heeft dat ook zeker wel nodig. Ik snap ook niet dat ze broeken zo wijd maken, want op zich heeft Kyllian een redelijk gemiddeld postuur, maar hij moet bijna altijd een riem om.quote:Op maandag 16 mei 2011 17:16 schreef bodpa09 het volgende:
[..]
Ja, en ik was nog zo overtuigd dat hij wel bleef zitten. Nou mooi niet hoor.
@Meimel: Kylian is ook vrij smal toch? Weet jij toevallig welke joggingbroekjes mooi slank vallen?
Misschien een beetje offtopic, maar barbashop.nl heeft ook veel tweedehands kleertjes voor leuke prijsjes. Ik was ook op zoek naar 98/104 en kwam daar een hoop leuke dingetjes tegenquote:Op dinsdag 17 mei 2011 11:00 schreef LovelyLady het volgende:
Zijn er nog mensen met jongetjeskleding maatje 98/104?
Vooral broeken zijn erg welkom
Geen broeken, wel truien/longsleeves.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 11:00 schreef LovelyLady het volgende:
Zijn er nog mensen met jongetjeskleding maatje 98/104?
Vooral broeken zijn erg welkom
Die blauwe Esprit valt zeker als 98 (als ik hem op de 104 blouse van H&M leg zijn ze net zo groot).quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:58 schreef Ca.ra het volgende:
Oeh een leuk geruit bloesje! En die rode longsleeve! Gereserveerd(hoop ik...)
De blauwe vind ik ook leuk maar Esprit valt altijd krap he. Als daar een andere kandidaat voor is, is het ook prima. Anders komen we m binnenkort een keer passen
ik heb wel wat denk ik, 1 in 38-40 in groenig, 1 in bruin mt 40 en 1 weer groenig in 40-42, bij benadering.quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:58 schreef octopussy het volgende:
Zijn er hier nog dames die mij kunnen helpen aan zomerse positiebroeken (kort of lang) in een maat die overeen komt met maat 40? Van H&M heb ik broeken die goed zitten in maat 42 en Mamalicious in (inchmaat) 30. Ik kan mijn gewone broeken al niet meer aanen ga volgende week op zonvakantie.
kostdat? zonder de handkolf en flessenwarmer want die heb ik alquote:Op woensdag 18 mei 2011 15:14 schreef Jelief het volgende:
Ik heb nog een dubbel elektrische kolf staan van ameda.(ameda lactaline personal in rugzak) Met nog een zooi flesjes erbij van ameda én avent en katoenen pads van avent.een flessenwarmer zit er nog bij en een handkolf van avent.
Je kunt de kolf ook enkelzijdig gebruiken.
Ik heb nooit spruw gehad.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik wil er heel graag iemand blij mee maken, heb je interesse in alles of een deel: pm!
owja een prijs,100 euro voor alles bij elkaar.
neem ze wel mee zaterdag, kun je ff kijken en desnoods passenquote:Op woensdag 18 mei 2011 23:02 schreef wickie het volgende:
Huup, mocht Octo geen interesse in de eerste 2 broeken hebben, dan heb ik dat wel denk ik.
Laatst verpraatte ze zich (of expres?) in aanbiedingen topic over een Noppies sale waar ze heen ging. Toen legde ik pas de link met de kloonquote:Op donderdag 19 mei 2011 08:11 schreef huuphuup het volgende:
oh ik was al op de hoogte van de octoklono![]()
maar officieel dan ook gefeliciteerd
![]()
welke kloon was je dan?Ik weet het alquote:Op donderdag 19 mei 2011 20:19 schreef octopussy het volgende:
Hihi, dank jullie wel. Ik heb er eigenlijk niet eens bij stilgestaan dat ik niet onder mijn kloon postte![]()
Nouja, soort van coming out dus.
Asy, ik heb 2 goed passende spijkerbroeken. Maar toch bedankt.
Huup, ik ben benieuwd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |