Geen broeken, wel truien/longsleeves.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 11:00 schreef LovelyLady het volgende:
Zijn er nog mensen met jongetjeskleding maatje 98/104?
Vooral broeken zijn erg welkom
Die blauwe Esprit valt zeker als 98 (als ik hem op de 104 blouse van H&M leg zijn ze net zo groot).quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:58 schreef Ca.ra het volgende:
Oeh een leuk geruit bloesje! En die rode longsleeve! Gereserveerd(hoop ik...)
De blauwe vind ik ook leuk maar Esprit valt altijd krap he. Als daar een andere kandidaat voor is, is het ook prima. Anders komen we m binnenkort een keer passen
ik heb wel wat denk ik, 1 in 38-40 in groenig, 1 in bruin mt 40 en 1 weer groenig in 40-42, bij benadering.quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:58 schreef octopussy het volgende:
Zijn er hier nog dames die mij kunnen helpen aan zomerse positiebroeken (kort of lang) in een maat die overeen komt met maat 40? Van H&M heb ik broeken die goed zitten in maat 42 en Mamalicious in (inchmaat) 30. Ik kan mijn gewone broeken al niet meer aanen ga volgende week op zonvakantie.
kostdat? zonder de handkolf en flessenwarmer want die heb ik alquote:Op woensdag 18 mei 2011 15:14 schreef Jelief het volgende:
Ik heb nog een dubbel elektrische kolf staan van ameda.(ameda lactaline personal in rugzak) Met nog een zooi flesjes erbij van ameda én avent en katoenen pads van avent.een flessenwarmer zit er nog bij en een handkolf van avent.
Je kunt de kolf ook enkelzijdig gebruiken.
Ik heb nooit spruw gehad.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik wil er heel graag iemand blij mee maken, heb je interesse in alles of een deel: pm!
owja een prijs,100 euro voor alles bij elkaar.
neem ze wel mee zaterdag, kun je ff kijken en desnoods passenquote:Op woensdag 18 mei 2011 23:02 schreef wickie het volgende:
Huup, mocht Octo geen interesse in de eerste 2 broeken hebben, dan heb ik dat wel denk ik.
Laatst verpraatte ze zich (of expres?) in aanbiedingen topic over een Noppies sale waar ze heen ging. Toen legde ik pas de link met de kloonquote:Op donderdag 19 mei 2011 08:11 schreef huuphuup het volgende:
oh ik was al op de hoogte van de octoklono![]()
maar officieel dan ook gefeliciteerd
![]()
welke kloon was je dan?Ik weet het alquote:Op donderdag 19 mei 2011 20:19 schreef octopussy het volgende:
Hihi, dank jullie wel. Ik heb er eigenlijk niet eens bij stilgestaan dat ik niet onder mijn kloon postte![]()
Nouja, soort van coming out dus.
Asy, ik heb 2 goed passende spijkerbroeken. Maar toch bedankt.
Huup, ik ben benieuwd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |