quote:Op maandag 9 mei 2011 09:24 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Buh ik bedoelde ook niet Grim Batol... geen idee waarom ik dat zei, ik bedoelde de PvP faction. Dat is toch de trinket?
ja daaromquote:Op maandag 9 mei 2011 09:57 schreef Sapstengel het volgende:
Gewoon teleport naar moonglade en daar naar de druid trainer.
Oh wacht, riding. Die kan je daar niet leren.
Ja. Wat je wel kan halen uit GB is de dagger (dacht ik) van de eerste baas, ook BiS pre-raiding.quote:Op maandag 9 mei 2011 09:24 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Buh ik bedoelde ook niet Grim Batol... geen idee waarom ik dat zei, ik bedoelde de PvP faction. Dat is toch de trinket?
Ik heb nu 2 hele goede trinkets die mij een chance op 1710 spelldmg geven. Dat is een leuke buff, zeker als je er 2 hebtquote:Op maandag 9 mei 2011 08:30 schreef Silmarwen het volgende:
Dragonmaw voor je neck. En vergeet Therazane niet voor je enchants, gewoon de dailies doen, ben je snel zat exalted. En ik geloof dat de faction in Grim Batol een toffe trinket heeft voor casters maar dat weet ik niet zeker.
En Knut wil je nu vast wurgen. xD Die heeft nog een 318 wand en kan de nieuwe HC's nog niet doen. xD
Alle níeuwe.. Dat zijn er dan 4?quote:Op maandag 9 mei 2011 11:01 schreef Tijntje83 het volgende:
Ja, alle nieuwe factions behalve de PVP factions.
oi rustig maarquote:Op vrijdag 6 mei 2011 23:52 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Tijd voor een upgrade ja, al een jaar of vier. Maar sommige dingen zijn wat belangrijker geweest de afgelopen jaren (verhuizen x 3, rijbewijs, auto, etc etc). En wat, vriendlief aankijken? We zijn uit elkaar is 1, en 2, wat is dat eigenlijk voor vraag? Ik kan niet voor m'n eigen geld zorgen ofzo?
En lage fps ja, laagste video settings ook. Het is gewoon een oud beestje, kan WoW nog net hebben. *aait
volgens mij 18% (or was het 17?)quote:Op maandag 9 mei 2011 12:57 schreef Bootje84 het volgende:
Ik kan het ff niet zo 123 vinden.. Wat is tegenwoordig de hitcap voor een caster / warlock.?
Je kan er elke dag zelfs 6 peninsula en 12 pvp-zone doenquote:Op maandag 9 mei 2011 11:48 schreef Sapstengel het volgende:
Ja die bovenste 5 hebben gewoon een tabard. Alleen Baradin's Warden/Hellscream's Reach niet, maar als je elke dag de dailies doet (6 op peninsula en 6 in de PvP zone zelf mits jouw faction die bezit) dan ben je zo exalted. 12x275 rep en dan nog wat extra elke dag als je meevecht in die battles en de daily win-quest daarvan doet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |