rond de 120 euro denk ik. En ik zou naar de runnersworld gaan, omdat ze daar een analyse maken van hoe je loopt en de schoenen daarbij adviseren!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 09:12 schreef DevilsAndDust het volgende:
Mag pas morgen weer hardlopen.. Gister 3,5 km aan een stuk gelopen, toen was het rondje om. Vond ik best goed.
. Het is trouwens wel tijd voor goede hardloopschoenen. Kan iemand zeggen op wat voor bedrag ik dan ongeveer moet rekenen? En kan ik naar de Intersport gaan, of raden jullie aan om naar een echte hardloopzaak te gaan zoals Runnersworld?
Henk, tof, als je terugkomt ben je gipsloos!
Oh, en: Adele.. Toegang tot Baardmans server.
.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 09:12 schreef Blurred86 het volgende:
oh, verkeerde smileymaar ik zit op mobiel en ik weet niet hoe ik dan wel de goeie smiley krijg
ja dat zegt men altijd he, maar hoewel mijn 'gewone' schoenen altijd op een heel specifieke manier slijten is dat aan mijn hardloopschoenen totaal niet te zienquote:Op dinsdag 3 mei 2011 09:21 schreef XcUZ_Me het volgende:
Why not? Misschien kunnen ze al e.e.a. afleiden uit het slijtagebeeld?
Mensen die aan je verdienen mogen je niet uitlachen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 09:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik ben zo bang dat ze me uit gaan lachen, als ik op zo'n band moet lopen..
Misschien ben je (lichamelijk) niet moe genoeg. Ik merk dat, als ik te weinig actief ben, ik een stuk slechter slaap. Om eerlijk te zijn slaap ik alleen heel goed als ik bijna de hele dag buiten ben of minimaal 2 uur gesport hebquote:Op dinsdag 3 mei 2011 10:06 schreef Viking84 het volgende:
Goeiemorgen. Weer laat wakker want weer een tijdje wakker gelegen vannacht. Zo irritant, want ik wil er een normaal ritme op nahouden en ik voel me niet erg gestresst dus waar dat wakker liggen vandaan komt????
Jee voor hpkw zonder gips. Ga je de lekkere dokter nog zien? (jaja die waren jullie allemaal alweer vergeten he?
)
Cool! Helsinki!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 10:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
Brrr. Max 9 graden in Helsinki de komende dagen. Ik neem m'n winterjas maar mee.
Zeg dat.quote:
Ja, heb er ook wel zin in! Vlieg donderdag. Vrijdag zit ik vooral binnen voor de conferentie, maar vrijdagavond en zaterdag lekker vrij!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |