Ik vind het niet lang geleden hoor, maar Nederland heeft lang geleden onder die vieze Spanjaarden, daarom sturen wij al onze bejaarden naar Benidorm om ze te terroriseren.quote:Op zondag 1 mei 2011 20:52 schreef Spritzr het volgende:
Dat is te lang geleden de 80-jarige oorlog. Vergeten en vergeven.
Dat komt omdat er dan meer Nederlanders zijn en dan lijkt het alsof wij hun bezetten, dat maakt het plezierig voor de rest is het een zigeunerland.quote:Op zondag 1 mei 2011 20:55 schreef meisjeonderbroekje het volgende:
is leuk op vakantie gaan in spamje vind ik en leuke mensen.....lekker eten ook en lekker rustig in de middag....
Hopelijk haar je de Spanjaarden net iets meer, maar voor de restquote:
Ha, gekkie, we hadden juist verloren ha ha!quote:Op zondag 1 mei 2011 21:02 schreef Sanddr het volgende:
Maar gelukkig versloegen we ze wel in de WK-finale!!
Heb je wel gekeken lol?quote:Op zondag 1 mei 2011 21:03 schreef Dastan het volgende:
[..]
Ha, gekkie, we hadden juist verloren ha ha!
Fransen zij ook kut ja, maar die kunnen geen oorlog voeren, alleen Napoleon was een beetje succesvol, maar dat komt omdat hij een psychologische aanpak had. Dat hield in dat als een Fransman een tegenstander versloeg, dat hij dan baguettes cadeau kreeg.quote:
coño de tu madre es jugosaquote:
Even vergeten dat Frankrijk eeuwenlang verreweg de meeste inwoners had en aldus het grootste leger van Europa had.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:07 schreef KevinMalone het volgende:
[..]
Fransen zij ook kut ja, maar die kunnen geen oorlog voeren, alleen Napoleon was een beetje succesvol, maar dat komt omdat hij een psychologische aanpak had. Dat hield in dat als een Fransman een tegenstander versloeg, dat hij dan baguettes cadeau kreeg.
En wat hebben ze ermee bereikt? Een halve inwoner aantal? Waarschijnlijk was hun kill-death ratio 1 kill op 10 deaths. Die noobsquote:Op zondag 1 mei 2011 21:12 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
Even vergeten dat Frankrijk eeuwenlang verreweg de meeste inwoners had en aldus het grootste leger van Europa had.
Zoveel onwetendheid moet toch heerlijk zijn.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:14 schreef KevinMalone het volgende:
[..]
En wat hebben ze ermee bereikt? Een halve inwoner aantal? Waarschijnlijk was hun kill-death ratio 1 kill op 10 deaths. Die noobs![]()
Je kan pas zeggen dat je absolute heerschappij had als je zoals de Duitsers zeggen de "Drang nach Osten" hebt behaald, als je de Russen kan verslaan en de Slavische volk kan verslaan dan ben je goed en anders niet, dus daaruit kan je concluderen dat Frankrijk zuigt net als Spanje.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:17 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
Zoveel onwetendheid moet toch heerlijk zijn.
Nationalisme bestond toen wel dus jij faalt, maar jij bedoeld denk ik te zeggen dat nationalisme in Nederland niet bestond, maar dat klopt ook niet echt, want waarom kwamen ze anders in opstand?quote:Op zondag 1 mei 2011 21:33 schreef Appelknaller het volgende:
TS faalt, in de tijd dat de Spanjaarden hier aan het huishouden waren bestond er niet eens nationalisme.
Van wikipedia:quote:Op zondag 1 mei 2011 21:34 schreef KevinMalone het volgende:
[..]
Nationalisme bestond toen wel dus jij faalt, maar jij bedoeld denk ik te zeggen dat nationalisme in Nederland niet bestond, maar dat klopt ook niet echt, want waarom kwamen ze anders in opstand?
En om je laatste vraag te beantwoorden, dat kwam door de opkomst van de protestanten. Daar was de Philips de 2e niet zo blij mee.quote:Het verschijnsel nationalisme kwam op met de opkomst van het begrip natie (afgeleid van het Latijn: nasci, natum = geboren worden) aan het einde van de achttiende eeuw. Het is sterk verbonden met het proces van modernisering sinds die periode. In Duitsland ontstond een cultuurnationalisme, terwijl in Frankrijk staatsnationalisme sinds de Franse Revolutie naar voren kwam. Waar deze stromingen aanvankelijk liberaal en progressief waren, gold dat niet voor het etnisch nationalisme dat opkwam in Centraal- en Oost-Europa. Nationalisme was gedurende de negentiende eeuw en de eerste helft van de twintigste eeuw één van de grootste politieke bewegingen, met onder meer uitgevonden tradities en nationalistische geschiedschrijving tot gevolg. Buiten Europa begon het nationalisme vooral vanaf de tweede helft van de twintigste eeuw terrein te winnen.
Inhoud
Alles van Wikipedia gelovenquote:
Kom jij dan even met een andere bron die wat anders beweert dan.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:39 schreef KevinMalone het volgende:
[..]
Alles van Wikipedia geloven![]()
En maak je niet druk hoor, voor die tijd werd er ook voor eigen land gevochten.
En om deze zinloze discussie af te breken, jij neemt het woord nationalisme in de mond, maar ik had het niet zo zeer over nationalisme, ook al kan dit opgevat worden als nationalisme.
Eerder omdat Spanje een vrij aardig klimaat heeft en goed bekend staat als afwisselende vakantiebestemming.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:33 schreef ieniemieniee het volgende:
Is het niet omdat Duitsland vrij recent de mensheid in het algemeen best wel heeft vernederd, terwijl Spanje lang geleden een 'normaal' maar lang oorlogje heeft gevoerd?
Dat is jouw persoonlijke mening.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:24 schreef KevinMalone het volgende:
[..]
Je kan pas zeggen dat je absolute heerschappij had als je zoals de Duitsers zeggen de "Drang nach Osten" hebt behaald, als je de Russen kan verslaan en de Slavische volk kan verslaan dan ben je goed en anders niet, dus daaruit kan je concluderen dat Frankrijk zuigt net als Spanje.
Ik zit hier toch nergens Duitsland te verdedigen?quote:Op zondag 1 mei 2011 21:49 schreef grindfreakje het volgende:
[..]
Dat is jouw persoonlijke mening.
Feit blijft dat zowel Spanje als Frankrijk in de historie veel meer grond hebben veroverd dan Duitsland. En terwijl Duitsland het moest hebben van die paar jaar 9waarbij ze trouwens ook Rusland niet versloegen) hebben de spanjaarden en de Fransen eeuwenlang deel uitgemaakt van het grote wereldtoneel.
Wat jij daar quote was het ontstaan van het woord nationalisme, maar dat neemt niet weg dat er daarvoor ook gestreden werd voor vrijheid en politieke ideologieën.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:42 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Kom jij dan even met een andere bron die wat anders beweert dan.
Ja klopt, in het geval van de 80-jarige oorlog was het motief religieus. Dus vanuit solidariteit met de protestanten, niet vanuit solidariteit met de Nederlanders. Geen nationalisme dus.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:55 schreef KevinMalone het volgende:
[..]
Wat jij daar quote was het ontstaan van het woord nationalisme, maar dat neemt niet weg dat er daarvoor ook gestreden werd voor vrijheid en politieke ideologieën.
Ja, het ging om Calvinisme, en Calvinisme leidt naar Kapitalisme,quote:Op zondag 1 mei 2011 21:57 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Ja klopt, in het geval van de 80-jarige oorlog was het motief religieus. Dus vanuit solidariteit met de protestanten, niet vanuit solidariteit met de Nederlanders. Geen nationalisme dus.
Eigenlijk wilde ik geen van de twee haten.quote:Op zondag 1 mei 2011 21:55 schreef KevinMalone het volgende:
[..]
Ik zit hier toch nergens Duitsland te verdedigen?Tevens zeg je nu dus dat je met mij eens bent dat je Spanje moet haten i.p.v. Duitsland?
Dit dus,quote:
Mee eens.quote:Op zondag 1 mei 2011 22:13 schreef KevinMalone het volgende:
[..]
Ja, het ging om Calvinisme, en Calvinisme leidt naar Kapitalisme,
maar het is wel degelijk deels politiek want Calvinisme brengt een andere leefwijze met zich mee. En het gebeuren van de 80 jarige oorlog gebeurde deels binnen de hedendaagse landsgrenzen van Nederland, dus je kan stellen dat dezelfde families nu nog in Nederland leven waarvan hun voorouders voor hun ideologie vochten of opkwamen.
En het is niet zo dat je Spanje alleen kan "haten" als je nationalistisch bent.
Ik denk dat menige Nederlandse profvoetballer er een schorsing van een paar maanden voor over zou hebben om hem een dubbele beenbreuk te schoppen.quote:Op zondag 1 mei 2011 22:13 schreef grindfreakje het volgende:
Niet dat hij zou willen maar als hij morgen bij FC-Groningen zou tekenen zou ik hem onmiddelijk meenemen op kroegentocht.
quote:En wij hebben ook een finale tegen die duikelpussies (die overrated zijn btw) verloren.
VOC-mentaliteit!quote:Op zondag 1 mei 2011 23:23 schreef Redbullchick het volgende:
Ach, de meeste Hollanders kunnen een voorbeeld nemen aan Duitsers op het gebied van beschaving. Nederlanders in Spanje.....vreeeeeeeeeeeselijk!!!
En Spanjaarden zijn ook best aardig.
Nee, het zijn die Hollanders die worden gehaat in het buitenland vanwege hun botheid, grote bekken en dominante houding.
Shut the fuck up, or we will plant our flags, steal your country's treasures and enslave you! You here! We're Dutch and we are famous for it!quote:
If wars were won by feasting,quote:Op zondag 1 mei 2011 23:51 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Shut the fuck up, or we will plant our flags, steal your country's treasures and enslave you! You here! Whe're Dutch and we are famous for it!
Denk het niet. Of je moet danny buys heten die dat bij iedere tegenspeler zou willen.quote:Op zondag 1 mei 2011 22:23 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ik denk dat menige Nederlandse profvoetballer er een schorsing van een paar maanden voor over zou hebben om hem een dubbele beenbreuk te schoppen.
En dit.quote:Op zondag 1 mei 2011 23:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Denk het niet. Of je moet danny buys heten die dat bij iedere tegenspeler zou willen.
El blanquito. Hij is gewoon goed. Kan hij er wat aan doen dat Robben tot 2x toe 1 op 1 op Casillas vergeet te scoren? Onze eigen schuld, had NL XI maar moeten spelen zoals we altijd hadden gedaan. Nu ben je voor je bek geslagen met je eigen exportproduct.
Kijk, iemand met historisch besef. Dat mag ik wel. Al hebben we daar nooit voet aan de grond gekregen, misschien maar goed ook.quote:
Door Spanje te haten haat jij Nederland en alles waar het voor staat. Landverrader, je zou je moeten schamen.quote:den Koning van Hispanje
heb ik altijd geëerd.
ik krijg nog 1400 euro van die flikker hij heeft mn unibetje verneuktquote:
quote:Op zondag 1 mei 2011 21:07 schreef KevinMalone het volgende:
[..]
Fransen zij ook kut ja, maar die kunnen geen oorlog voeren, alleen Napoleon was een beetje succesvol, maar dat komt omdat hij een psychologische aanpak had. Dat hield in dat als een Fransman een tegenstander versloeg, dat hij dan baguettes cadeau kreeg.
Die ook altijd volledig terecht is.quote:Op maandag 2 mei 2011 09:13 schreef waj1 het volgende:
Dit wordt echt zo'n slecht topic waar iedereen zijn haat gaat uitspreken tegen
verschillende volken/landen
Echt wel, mijn opa heeft nog bij de watergeuzen gezeten, bonnenkantoren overvallen en zo.quote:Op zondag 1 mei 2011 23:51 schreef poqpoq het volgende:
Denken dat de tachtigjarige oorlog ook daadwerkelijk tachtig jaar strijd waren
En dat van een Ajacied. Je bent je club onwaardig als je zo'n speler van die kwaliteiten dat toewenst. Doe je eens schamen en heel snel.quote:
Eigen schuld. 1400 euro zetten op een voetbalwedstrijd. 1 tip: zet het op de klassieker, iets meer zekerheid. Halve tamme.quote:Op maandag 2 mei 2011 01:00 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
ik krijg nog 1400 euro van die flikker hij heeft mn unibetje verneukt
Onze spelers doen zoiets niet.... vraag maar aan Robben....quote:Op maandag 2 mei 2011 11:13 schreef Chicha het volgende:
Van mij mag Iniesta in elkaar zakken van ellende de teringlijer
Net zoals Alonso/Xavi/Torres die constant zaten te duikelen
Nooit want het was niet onze schuld G. Robben ging niet vallen toen die langharige dwerg hem vasthield of wel?quote:Op maandag 2 mei 2011 11:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Onze spelers doen zoiets niet.... vraag maar aan Robben....
Wanneer leren de meeste NL'ers eens dat het onze eigen schuld was?
Ik was die lul die nederland van Brazilië liet winnen, en in de finale van Spanje liet verliezenquote:Op maandag 2 mei 2011 11:10 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En dat van een Ajacied. Je bent je club onwaardig als je zo'n speler van die kwaliteiten dat toewenst. Doe je eens schamen en heel snel.
[..]
Eigen schuld. 1400 euro zetten op een voetbalwedstrijd. 1 tip: zet het op de klassieker, iets meer zekerheid. Halve tamme.
Dat kom je wekelijks tegen als je Ajacied bent. Bij iedere uitwedstrijd zie je weer 20.000 schuimbekkende boeren op de tribune schreeuwen om bloed van de 'kkjoduh!!'. Wat dat betreft had je het kunnen verwachten dat er van dat volk zou rondlopen dat een geweldige voetballer als Iniesta het liefste zijn poten ziet breken.quote:Op maandag 2 mei 2011 11:23 schreef tja77 het volgende:
Pfff donheid alom hierro.
Als de kwaliteit van je eigen ploegje niet toereikend is, of wel aanwezig is, maar het nalaat te winnen. Dan ga je gewoon de tegenstander bashen.
Niet ieder land versloeg ons ook in de finale van een WK dat vind ik persoonlijk een stuk ergerquote:Op maandag 2 mei 2011 14:53 schreef Pipo1234 het volgende:
Elk land heeft Nederland voor een bepaalde tijd bezet, dus wat is nou eigenlijk het verschil?
Maar dat valt veelal aan jezelf te wijten....quote:Op maandag 2 mei 2011 14:54 schreef Chicha het volgende:
[..]
Niet ieder land versloeg ons ook in de finale van een WK dat vind ik persoonlijk een stuk erger
Ik mistte die kans niet hoorquote:Op maandag 2 mei 2011 15:03 schreef tja77 het volgende:
[..]
Maar dat valt veelal aan jezelf te wijten....
Logisch toch? Omdat WK finalequote:Op maandag 2 mei 2011 15:06 schreef tja77 het volgende:
[..]
Je team wel, en schijnbaar zit het nog steeds erg hoog.
Niet logisch, want 9 maanden geleden, en je kunt er toch niks meer aan doen.quote:
Toch begrijpelijk, tot op zekere hoogte, een aantal verliespartijen zit me ook nog steeds heel hoog. En die zijn niet alleen van het afgelopen seizoen. Maar die ploegen haten omdat Mijn Club van ze verloren hebben, neuh dat niet, die ploegen mag ik niet om andere zaken, niet omdat ze op dat moment beter waren.quote:Op maandag 2 mei 2011 15:20 schreef tja77 het volgende:
[..]
Niet logisch, want 9 maanden geleden, en je kunt er toch niks meer aan doen.
Het feit dat je team verliest van een land, dat land meteen te gaan haten, of de spelers die voor dat land spelen te gaan haten, is wel zo makkelijk.
Als Robben die kans gewoon had verzilverd, had je dan nog steeds zo'n hekel gehad aan Spanje? Of was je gewoon lekker gaan feesten om het WK te vieren???
Zoek eens op wat Duitschen betekent, dan lachen ze je de volgende niet meer zo uit op een feestje als je weer bijdehand wilt doen.quote:Op maandag 2 mei 2011 09:21 schreef zatoichi het volgende:
Wilhelmus vaaaaan Naaaaasssouwe ben ik van Duitschen Bloeeeed!
[...]
Deeeee kooooning van Hispanje heb ik altijd geeeee-eeeeeeeeeerd
quote:Op maandag 2 mei 2011 17:40 schreef RickoKun het volgende:
Maar in Spanje zitten mooiere meisjes kijk maar mee!
- in bewerking -
Portugalquote:Op zondag 1 mei 2011 21:19 schreef NightBoulevard het volgende:
Portugal is wel chill mooie chimeids daar.
Verdachte foto's! Is je naam toevallig Ad van den Berg?quote:Op maandag 2 mei 2011 17:40 schreef RickoKun het volgende:
Maar in Spanje zitten mooiere meisjes kijk maar mee!
Carola
[ afbeelding ]
Cornita
[ afbeelding ]
Chiquita
[ afbeelding ]
Churmato Cliquea del Parasonal en Xünchelprëtincher Krüpfelpfumper
[ afbeelding ]
Cleopatra Katerina Elizabeth Kenau
[ afbeelding ]
en natuurlijk Cuntje
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 2 mei 2011 21:52 schreef Redbullchick het volgende:
[..]
Verdachte foto's! Is je naam toevallig Ad van den Berg?
[ afbeelding ]
Zegt genoeg over jou niet zo bijstere voetbal intelligentie..quote:Op maandag 2 mei 2011 15:48 schreef valek het volgende:
Dat Iniesta pijn mag lijden tegen Real Madrid deze week.
quote:Op maandag 2 mei 2011 23:23 schreef Wruijff het volgende:
[..]
Die vriendin van Schweinsteiger![]()
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |