Wat noem jij het gros? Op het platteland hebben ze er geen last van nee. Maar in de grote steden wel. Hele wijken die geterroriseerd worden.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:07 schreef Disana het volgende:
[..]
We hebben een paar rotjochies van buitenlandse afkomst. Het gros van Nederland heeft nergens last van, het gros van de allochtonen draait normaal mee in de maatschappij. De PVV wil ons anders doen geloven en jij trapt daarin.
Ik vond je antwoord behoorlijk onbeschoft anders. Je kent me helemaal niet maar noemt me dom. Dat is niet de manier om een redelijke discussie te voeren, zoals je aangaf te willen.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:08 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Vind het mooi dat jij achter capitale letters onbeleefdheid hoort, ik druk mijn punt gewoon uit omdat ik bang ben dat jij als blinde het niet leest. Het zal niet het eerste zijn wat linkse mensen niet zien
Ik ben alles behalve links hoor. Moet je links zijn om de PVV en haar aanhang te verachten ?quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:08 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Vind het mooi dat jij achter capitale letters onbeleefdheid hoort, ik druk mijn punt gewoon uit omdat ik bang ben dat jij als blinde het niet leest. Het zal niet het eerste zijn wat linkse mensen niet zien
Genoeg allochtonen die wel braaf zijn ja. Maar van alle criminelen is de groep allochtonen buitensporig vertegenwoordigd als je ze afzet tegen welk percentage ze uitmaken van de bevolking.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:07 schreef Disana het volgende:
[..]
We hebben een paar rotjochies van buitenlandse afkomst. Het gros van Nederland heeft nergens last van, het gros van de allochtonen draait normaal mee in de maatschappij. De PVV wil ons anders doen geloven en jij trapt daarin.
Klopt. Die rijden ook in een busje rond om her en der constant rotzooi te trappen. Vooral vasthouden dat idee.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:07 schreef Disana het volgende:
[..]
We hebben een paar rotjochies van buitenlandse afkomst.
Ik heb het wel gelezen, en ik heb ook een hekel aan de hele islamquote:Op zaterdag 30 april 2011 14:09 schreef Farenji het volgende:
[..]
De PVV heeft een hekel aan de *gehele* islam (want "gematigde islam bestaat niet"), en de islam is een overtuiging.
Jij bent de zoveelste PVV'er die maar wat blaat zonder dat ie het verkiezingsprogramma van de PVV heeft gelezen. Dat is natuurlijk ook de enige verklaring voor de populariteit van de PVV: niemand heeft het programma gelezen en blaat maar wat zoals het hem/haar uitkomt!
Ik reageer op de buitensporige overdrijving van TS als zou het land aan de rand van de afgrond staan vanwege hordes criminele allochtonen.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:10 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Genoeg allochtonen die wel braaf zijn ja. Maar van alle criminelen is de groep allochtonen buitensporig vertegenwoordigd als je ze afzet tegen welk percentage ze uitmaken van de bevolking.
Ken jij alle PVVérs dan? Wij worden toch ook dom en toetervolk genoemd?quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vond je antwoord behoorlijk onbeschoft anders. Je kent me helemaal niet maar noemt me dom. Dat is niet de manier om een redelijke discussie te voeren, zoals je aangaf te willen.
Zwart wit denken is blijkbaar ook een tallent voor niet PVVérsquote:Op zaterdag 30 april 2011 14:12 schreef gelly het volgende:
Het is eigenlijk heel simpel. Als je achter de PVV , haar standpunten en manier van werken staat dan moet je niet gaan huilen als je op een zelfde manier behandeld wordt.
Wow, er is alweer iemand dom. Je maakt je belofte niet lang waar dat je een redelijke discussie wilde.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:11 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Ik heb het wel gelezen, en ik heb ook een hekel aan de hele islamAls jij Shari-ah achtige praktijken niet hekelt ben je gewoon dom. Misshcien moet je dan PVVér worden aangezien julie denken dat wij dom zijn
Deze figuren bijv.. Daar heb ik een hekel aan
http://2.bp.blogspot.com/(...)BMr%2BWilders%2B.jpg
U begrijpt het niet meneer.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:12 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Zwart wit denken is blijkbaar ook een tallent voor niet PVVérs
Wijs even aan waar ik dat zeg? Tegen wie ben je nu aan het schoppen, de mensen in dit topic of een onzichtbare linkse vijand die jou naar eigen zeggen racist noemt.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:12 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Ken jij alle PVVérs dan? Wij worden toch ook dom en toetervolk genoemd?
Dat werkt 2 kanten op. Als die "rot"allochtoontjes de wind van voren krijgen ook.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:12 schreef gelly het volgende:
Het is eigenlijk heel simpel. Als je achter de PVV , haar standpunten en manier van werken staat dan moet je niet gaan huilen als je op een zelfde manier behandeld wordt.
Dat komt omdat je geen discussie met mij aan gaat. Je noemt geen argumenten. Je praat maar wat en schuift opmerkingen als "als je pvvér bent moet je niet raar opkijken van reacties" naar me. Dat is geen discussie voeren maar gewoon tegengas gevenquote:Op zaterdag 30 april 2011 14:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Wow, er is alweer iemand dom. Je maakt je belofte niet lang waar dat je een redelijke discussie wilde.
En omdat er een aantal idioten zijn moeten wij in onze grondwet zetten dat we een theocratie zijn?quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:11 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Ik heb het wel gelezen, en ik heb ook een hekel aan de hele islamAls jij Shari-ah achtige praktijken niet hekelt ben je gewoon dom. Misshcien moet je dan PVVér worden aangezien julie denken dat wij dom zijn
Deze figuren bijv.. Daar heb ik een hekel aan
http://2.bp.blogspot.com/(...)BMr%2BWilders%2B.jpg
Kun je mij 1 partij noemen die het opneemt voor Marokkaans straattuig ?quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:14 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Dat werkt 2 kanten op. Als die "rot"allochtoontjes de wind van voren krijgen ook.
Maar dan valt heel links moreel superieur Nederland over je heen. Dat doen ze dan ook niet voor die allochtoontjes, maar voor hun eigen "goed gevoel van goeddoenerij"
Hè? Ik weet niet wie je citeert, maar ik ben het niet.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:14 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Dat komt omdat je geen discussie met mij aan gaat. Je noemt geen argumenten. Je praat maar wat en schuift opmerkingen als "als je pvvér bent moet je niet raar opkijken van reacties" naar me. Dat is geen discussie voeren maar gewoon tegengas geven
Je laatste regel ben ik helemaal mee eens. Maar vrijheiden opgeven doe je juist door de immigratie te laten gaan zoals het gaat. Als jij straks naar de wil van de uit de handgelope menigte immigranten moet luisteren omdat je al die tijd lag te slapenquote:Op zaterdag 30 april 2011 14:14 schreef lutser.com het volgende:
[..]
En omdat er een aantal idioten zijn moeten wij in onze grondwet zetten dat we een theocratie zijn?
Wij moeten onze vrijheden opgeven omdat we bang zijn voor een paar puberale moslims radicalen?
Er zijn honderden jaren over heen gegaan om een maatschappij te krijgen waar je word behandeld naar de groep waar je uitkomt maar de acties die je zelf doet, laten we dat alsjeblieft zo houden.
Criminelen keihard aanpakken. Het kan me geen fluit intreseren in welke god ze wel of niet geloven.
Alle linkse partijen. Die moffelen zo dat het allochtoonse straattuig gewoon onder alle allochtonen valt.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:15 schreef gelly het volgende:
[..]
Kun je mij 1 partij noemen die het opneemt voor Marokkaans straattuig ?
Genoeg. Alle partijen die roepen dat de PVV mensen buitensluit. Want de PVV zegt niet dat alle buitenlanders slecht zijn, maar de kut marokkaantjes, oftewel het straattuig. Om bijv de PVDA te noemen. En ja ik weet wat je gaat zeggen, de PVDA roept ook dat er een probleem is. Ze doen er alleen niets aan, ze roepen het niet hard genoeg en houden het liever stil want stel je voor dat je iets slechts zeg over onze lieve arabieren.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:15 schreef gelly het volgende:
[..]
Kun je mij 1 partij noemen die het opneemt voor Marokkaans straattuig ?
Nou doe ik het lekker toch, anders moet je dat tweede stuk zin even om gaan bouwen.quote:Op zaterdag 30 april 2011 13:40 schreef Dutch21 het volgende:
Hallo mensen!
[...] Ik ben geen racist, voordat ik dat naar mijn hoofd krijg. [...] tegenover ons autochtone Nederlanders.
Klopt, wanneer mensen dit niet doen (van welk etnische afkomst dan ook) dienen deze gestraft te worden volgens ons rechtssysteem. En zo gebeurt het ook. Ik geloof alleen dat in jouw deel over de Islam en je voorbeeldgroep Marokkanen je grootste probleem is dat het proces: oppakken, vervolgen en zwaarte van berechting, naar jouw idee te licht is. Waarom benoem je dat maar met één klein zinnetje, notabene tussen haakjes?quote:Gewoon aanpassen, je houden aan de wet en niet voor problemen gaan zorgen.
Nee hoor, de PVV wil tientallen miljoenen moslims uit Europa deporteren vanwege de islamisering.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:17 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Genoeg. Alle partijen die roepen dat de PVV mensen buitensluit. Want de PVV zegt niet dat alle buitenlanders slecht zijn, maar de kut marokkaantjes, oftewel het straattuig. Om bijv de PVDA te noemen. En ja ik weet wat je gaat zeggen, de PVDA roept ook dat er een probleem is. Ze doen er alleen niets aan, ze roepen het niet hard genoeg en houden het liever stil want stel je voor dat je iets slechts zeg over onze lieve arabieren.
Ja, want alle moslims willen een sharia.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:11 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Ik heb het wel gelezen, en ik heb ook een hekel aan de hele islamAls jij Shari-ah achtige praktijken niet hekelt ben je gewoon dom. Misshcien moet je dan PVVér worden aangezien julie denken dat wij dom zijn
Je leest zelf ook amper.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:17 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Het was niet als provoceren bedoelt, maar bedankt dat je alles hebt gelezenniet dus.
Wat ?quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:16 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Alle linkse partijen. Die moffelen zo dat het allochtoonse straattuig gewoon onder alle allochtonen valt.
Als 'die immigranten´ mijn vrijheden willen afpakken zal ik daar ook wat van zeggen maar op het moment is de PVV een belangrijk politieke partij die de vrijheid van godsdienst en de vrijheid van onderwijs af wil schaffen. Die 'tsunami' zie ik in de tweede kamer in elk geval niet terug.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:16 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Je laatste regel ben ik helemaal mee eens. Maar vrijheiden opgeven doe je juist door de immigratie te laten gaan zoals het gaat. Als jij straks naar de wil van de uit de handgelope menigte immigranten moet luisteren omdat je al die tijd lag te slapen
Dat.quote:
Het is allemaal een beetje vergezocht hè.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:17 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Het was niet als provoceren bedoelt, maar bedankt dat je alles hebt gelezenniet dus.
Je weet wie de term "kut-marokkaan" het eerst in de media gebezigd heeft?quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:17 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Genoeg. Alle partijen die roepen dat de PVV mensen buitensluit. Want de PVV zegt niet dat alle buitenlanders slecht zijn, maar de kut marokkaantjes, oftewel het straattuig. Om bijv de PVDA te noemen. En ja ik weet wat je gaat zeggen, de PVDA roept ook dat er een probleem is. Ze doen er alleen niets aan, ze roepen het niet hard genoeg en houden het liever stil want stel je voor dat je iets slechts zeg over onze lieve arabieren.
Genoeg, en ik ben zeker niet bang voor moslims. Niet iedereen wilt de sharia uiteraard. Maar laat ik het nog één keer zeggen. Iedereen die zwijgt, en een mening heeft TEGEN die sharia, en zelf moslims is, die is fout. Een moslim die gematigd is, kiest at the end of the day toch voor zijn broeders als het moment daar is. Of die nou al die tijd gematigd was of niet. En zolang ze zich stil houden en niet mee protesteren, zijn ze in mijn ogen net zo fout, je laat het immers gebeuren.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:18 schreef Farenji het volgende:
[..]
Ja, want alle moslims willen een sharia.
Hoeveel moslims heb jij precies gesproken? Of ben je zo bang voor ze dat je dat niet durft?
Ah, ok. Dus als je maar hard genoeg roept gaan problemen weg.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:17 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Genoeg. Alle partijen die roepen dat de PVV mensen buitensluit. Want de PVV zegt niet dat alle buitenlanders slecht zijn, maar de kut marokkaantjes, oftewel het straattuig. Om bijv de PVDA te noemen. En ja ik weet wat je gaat zeggen, de PVDA roept ook dat er een probleem is. Ze doen er alleen niets aan, ze roepen het niet hard genoeg en houden het liever stil want stel je voor dat je iets slechts zeg over onze lieve arabieren.
Je leest ook niet goed. Maar bedankt voor je nutteloze bijdragequote:Op zaterdag 30 april 2011 14:20 schreef dotCommunism het volgende:
"Ik ben geen racist, maar... <lijst met dingen waarom bruine mensen eng zijn en weg moeten>"
Hahah. Nee. Op staan, demonstreren en er wat aan doen.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:21 schreef gelly het volgende:
[..]
Ah, ok. Dus als je maar hard genoeg roept gaan problemen weg.
[ afbeelding ]
De PVV'er
Wilders, en hij maakte een zeer goed feitelijk punt.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:20 schreef Farenji het volgende:
[..]
Je weet wie de term "kut-marokkaan" het eerst in de media gebezigd heeft?
Helemaal fout.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:23 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Wilders, en hij maakte een zeer goed feitelijk punt.
Volgens mij was het zo'n vervloekte PvdA' er. Volgens mij was het zo'n linkse droeftoeter die immigratie als eerste op de politieke agenda zette. Volgens mij was het "rechts" die de deuren van Nederland heeft opengezet.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:23 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Wilders, en hij maakte een zeer goed feitelijk punt.
Jij studeert zeker Psygologie? Misschien wil je een jaartje overdoen want je hele conclusie is fout.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:24 schreef Re het volgende:
ik begin mijn mening wel iets aan te passen, denk niet echt meer dat het iets van xenofobie is, meer gewoon complete indoctrinatie gecombineerd met het gevoel dat al het zogenaamde slechte in Nederland altijd wordt veroorzaakt door een ander (of je nou een wijzende Marokkaan bent of een kansloze uitkeringstrekker etc.) In zo'n polariserende maatschappij is er ruimte voor verwijding van mensen naar de extremen van de huidige politiek
Het was Wilders niet. Het was Rob Oudkerk van de PvdA, de partij die volgens jou het probleem niet onderkende.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:24 schreef Dutch21 het volgende:
[..]
Omdat? Als jij nog lig te slapen wilt het niet zeggen dat de wereld dan ook stil staat
In elke partij heb je vreemde vogels en deserteurs. Dat tekent de hele partij nog niet.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Het was Wilders niet. Het was Rob Oudkerk van de PvdA, de partij die volgens jou het probleem niet onderkende.
Jammer dat ze gelijk die insteek weer lieten vallen door toen het er echt op aan kwam vol tegen te protesteren en thee te gaan drinkenquote:Op zaterdag 30 april 2011 14:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Het was Wilders niet. Het was Rob Oudkerk van de PvdA, de partij die volgens jou het probleem niet onderkende.
Niemand heeft 'die insteek' laten vallen, want niemand ontkent dat er problemen zijn met groepen jonge Marokkanen. Maar wat Wilders je wijs wil maken is dat we bedreigd worden door een hele bevolkingsgroep en zijn geloof.quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:29 schreef Dutch21 het volgende:
Jammer dat ze gelijk die insteek weer lieten vallen door toen het er echt op aan kwam vol tegen te protesteren en thee te gaan drinken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |