quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:28 schreef MariaEtcetera het volgende:
If you like Piiiiiiña Coladaaaaaaaaa!!
Getting caaaaaught in the rain!
Dankje! Ook wel eens leuk om te horenquote:Op vrijdag 29 april 2011 21:28 schreef Perruche het volgende:
Hoi!
Heerlijk maleisisch gegeten
XM mooi lijstje hoor!
Voor het eerst gegeten met een Maleisische collega in Londen, en het was zooooo lekker en thuis in A'dam heb ik 2 Maleisische restaurants gevonden (om de hoek nog wel!).quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:28 schreef motorbloempje het volgende:
maleisisch?waar doe je dat en wat heb je op?
Je hebt 4/5 van 450gr groente op? Complimenten!quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dankje! Ook wel eens leuk om te horen.
Nou zo doorgaan dan. Je hebt geen troep, groente fruit, volkoren en zuivel, echt prima. En dan ook nog een S!quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dankje! Ook wel eens leuk om te horen.
ah, tof! *onthoudt* als we nog 's in A'dam zijn.quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:33 schreef Perruche het volgende:
[..]
Voor het eerst gegeten met een Maleisische collega in Londen, en het was zooooo lekker en thuis in A'dam heb ik 2 Maleisische restaurants gevonden (om de hoek nog wel!).
De ene heet Nyonya en de andere Wau.
En het is echt zoooo lekker! Zelf maken kan ik helaas niet...
quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:34 schreef sigme het volgende:
[..]
Je hebt 4/5 van 450gr groente op? Complimenten!
Ik ben flabbergasted en zeer fier op u.quote:
Hmpf. Hoe raad je 't zo? Gelukkig is 'ie er nu weer (net: biertje, hapje eten en zo meteen naar bed en dan om 3:45 weer op..)quote:
Omdat je wel eens hebt verteld dat je lijstjes stukken minder zijn als je alleen bent. Nu ja, je lijstje is stukken minder, dus.. ja..quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:49 schreef sigme het volgende:
[..]
Hmpf. Hoe raad je 't zo? Gelukkig is 'ie er nu weer (net: biertje, hapje eten en zo meteen naar bed en dan om 3:45 weer op..)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |