dat is ook weer zoquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:07 schreef trovey het volgende:
[..]
Had ik ook niet verwacht....iets met not done, the Queen, traditie en zo.
Vergeet niet dat de Koningin daar de touwtjes in handen heeft en niet het bruidspaar en Diana en de Queen waren nou niet bepaald maatjes.
je denkt erg Hollands, Britten zijn niet zo recalcitrant.quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:10 schreef roos85 het volgende:
[..]
dat is ook weer zomaar ik had het wel een mooie actie gevonden, puur vanwege the queen
Je moet oma niet boos makenquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:10 schreef roos85 het volgende:
[..]
dat is ook weer zomaar ik had het wel een mooie actie gevonden, puur vanwege the queen
ben ook erg Hollandsquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:11 schreef DarkElf het volgende:
[..]
je denkt erg Hollands, Britten zijn niet zo recalcitrant.
Britten zijn echt te beleefdquote:Als daar in een park bordjes staan met dat je niet op t gras mag doen ze dat niet.
In Nederland ligt het hele grasveld vol mensen dan
Toch echt een andere cultuur wat dat betreft.
Ik vond Maxima d'r jurk ook niet mooi ...jammer.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:27 schreef SEMTEX het volgende:
Maxima was een beetje ouwelijk gekleed:
[ afbeelding ]
zo kan je het ook noemenquote:
die jurk was ook mooi, en dat figuurtjequote:En idd hele mooie jurk van haar zus, wat een figuurtje zeg
Die handen van William ook zo vormelijk gevouwenquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:20 schreef trovey het volgende:
Om nog even terug te komen op het lelijke kind staande bij Kate.
[ afbeelding ]
Die gaat spijt van die foto krijgen over 30 jaar.
Dat dus, ik ben liever in Engeland dan in Nederland onder de mensenquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:14 schreef DarkElf het volgende:
Ik vind Hollanders eerder te rude
En idd hele mooie jurk van haar zus, wat een figuurtje zeg
Ik ben niet lesbisch maar ik heb toch niet echt naar haar gezicht gekekenquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:55 schreef Nober het volgende:
Pippa (wat een originele naam) heeft geen mooi gezicht, maar je kan niet alles hebben.
Volgens mij kenden ze elkaar toen nog niet, dat is ruim 9 jaar geleden...quote:Op vrijdag 29 april 2011 17:37 schreef Schieteensevenop het volgende:
wat ik me nou afvraag: Waren prins William en Kate ook op het huwelijk van Maxima en Alexander?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |