Ja, waarschijnlijk wel.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:35 schreef RenRen- het volgende:
Kunnen CC-gegevens onderschept worden?
Leuk voor mijn moeder, weer.
zou ik wel ff checken onder welke voorwaarden dat verzekerd is: valt over het algemeen erg tegen net als die zogenaamde garantie op gekochte artikelenquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:37 schreef Ferdii het volgende:
ik blokkeer helemaal niets. Laat maar leegplunderen, is toch verzekerd.
Dan wordt het een grote gemeenschappelijke zaak om sony aan te gaan klagen vanwege de slechte beveiliging van onze gegevens.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:43 schreef Misan het volgende:
[..]
zou ik wel ff checken onder welke voorwaarden dat verzekerd is: valt over het algemeen erg tegen net als die zogenaamde garantie op gekochte artikelen
gisteren of eergisterenquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:48 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Is er ook bekend tot hoe lang terug? Ik heb namelijk geen mail ontvangen van Sony.
Je bedoelt tot hoe lang terug de CC gegevens onderschept zijn. als je die ooit hebt ingevuld op PSN stonden ze op de servers bij sony en bestaat er een kans dat hackers ze hebben gedownload en ze geuncrypt hebben. Maar of die verhalen kloppen is maar de vraag, veel mensen zitten elkaar ook nogal op te naaien heb ik het idee.quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:48 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Is er ook bekend tot hoe lang terug? Ik heb namelijk geen mail ontvangen van Sony.
Ik heb geen flauw idee, ik zag alleen dit topic, en eerder al dat mensen mails hadden gekregen over de situatie van het PSN bij sony, maar had niets ontvangen, dus dacht het beter te kunnen vragen. Zijn CC-maatschappijen ook op de hoogte? De vorige keer dat zoiets voorviel, werd mijn moeder gebeld dat haar CC geblokt was, en dat ze een nieuwe zou krijgenquote:Op vrijdag 29 april 2011 12:54 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Je bedoelt tot hoe lang terug de CC gegevens onderschept zijn. als je die ooit hebt ingevuld op PSN stonden ze op de servers bij sony en bestaat er een kans dat hackers ze hebben gedownload en ze geuncrypt hebben. Maar of die verhalen kloppen is maar de vraag, veel mensen zitten elkaar ook nogal op te naaien heb ik het idee.
Je bedoelt tijdens een betaling?quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:35 schreef RenRen- het volgende:
Kunnen CC-gegevens onderschept worden?
Leuk voor mijn moeder, weer.
3 mei werd er geroepen in een artikel op tweakersquote:Op vrijdag 29 april 2011 13:01 schreef ecktebaazz het volgende:
Nog steeds geen bericht van iemand of iets met de waarschijnlijke datum waarop PSN weer online komt?
Zoals wat dan? Ik kijk films/series altijd via USB, daar heb je toch geen PSN voor nodig?quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:21 schreef Roces18 het volgende:
Ik kan sommige films zelfs niet afspelen omdat psn aan voor moet staan! Wat een onzin
Ik had laatst gewoon een baggerfilm met kutkwaliteit voor m'n vriendin gedownload en toen zei XBL na 2 minuten dat hij moest stoppen met afspelen omdat er een soort beveiliging in het videobestand zatquote:Op vrijdag 29 april 2011 13:23 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Zoals wat dan? Ik kijk films/series altijd via USB, daar heb je toch geen PSN voor nodig?
En dan mag je zeker als klant gaan bewijzen dat het vanwege de PSN hack isquote:Wat is er gebeurd bij Sony?
Hackers hebben ingebroken op het PlayStation Network van Sony (een internetomgeving van Sony waar spellen kunnen worden besteld). Waarschijnlijk zijn hierbij gegevens van gebruikers van het Sony PlayStation Network gestolen, waaronder mogelijk ook creditcard gegevens. Sony heeft echter nog niet bevestigd dat er gegevens zijn gestolen en zo ja, welke. Het is op dit moment daarom nog onduidelijk of hierbij ook ING creditcards betrokken zijn en zo ja, welke gegevens er zijn gestolen.
Wat gebeurt er als er fraude op mijn creditcard plaatsvindt vanwege de hack op het Sony PlayStation Network?
Mocht er onverhoopt fraude op uw creditcard plaats hebben gevonden naar aanleiding van de hack van het Sony PlayStation Network, dan vergoedt de ING uw schade.
Ik moet de eerste onlinewinkel nog tegenkomen waar ik wat kan bestellen zonder een CVC-code in te voeren. Waarom zou dat bij Sony anders zijn?quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:31 schreef KeFFuR1208 het volgende:
Maar ze roepen overal dat Sony die CVC-code niet heeft omdat ze die nooit hebben gevraagd, maar ik ben er toch zeker van dat ik die in moest vullen bij mijn CC-gegevens in de PS-Store
Klopt, maar ik heb genoeg legale Blu-Rays en enkele daarvan hebben psn nodig om blu-ray live te starten ofzo ietsquote:Op vrijdag 29 april 2011 13:23 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Zoals wat dan? Ik kijk films/series altijd via USB, daar heb je toch geen PSN voor nodig?
Die CVC codes staan misschien op een server die niet gekraakt is?quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:31 schreef KeFFuR1208 het volgende:
Maar ze roepen overal dat Sony die CVC-code niet heeft omdat ze die nooit hebben gevraagd, maar ik ben er toch zeker van dat ik die in moest vullen bij mijn CC-gegevens in de PS-Store
Ze roepen overal dat ze die code nooit hebben gevraagd en dus niet hebben opgeslagen... Ik weet het ook niet.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:35 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Ik moet de eerste onlinewinkel nog tegenkomen waar ik wat kan bestellen zonder een CVC-code in te voeren. Waarom zou dat bij Sony anders zijn?
Dat was ook in eerste instantie wel de gedachte ja vanwege dat hele gedoe met hackergroep.quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:37 schreef KeFFuR1208 het volgende:
"Ze hebben Sony gehackt omdat ze het niet een waren met beslissingen die ze hebben gemaakt, niet om (creditcard)gegevens buit te maken."
What. The. FUCK!____!!!1!
Dan nog, vrij kansloze opmerking als creditcard-maatschappij. Stel dat je iemand aan de telefoon hebt waartegen je dit zegt en die ziet vervolgens af van het blokkeren van de cc. Kunnen leuke situaties uit voortkomen.quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:40 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dat was ook in eerste instantie wel de gedachte ja vanwege dat hele gedoe met hackergroep.
Ik heb pas 2 maanden geleden mijn PS3 op internet aangesloten en moest het toen toch echt wel invullen, samen met de verloopdatum. En daarna is het wel heel makkelijk om dingen te kopen uit de psn store, paar keer op ja klikken en je hebt weer iets aangeschaft.quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:37 schreef KeFFuR1208 het volgende:
Ze roepen overal dat ze die code nooit hebben gevraagd en dus niet hebben opgeslagen... Ik weet het ook niet.
Ik denk dat PSN aan het eind van je vakantie het weer doetquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:42 schreef kaching02 het volgende:
vakantie begint!
(maar geen zak te doen) sony moet is opschieten, en dat ze er maar een cross-gamechat erin pleuren
Ik zit niet eens op die shit te wachten. Laat ze eerst maar eens PSN maken, stelletje slome debielen daarquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:45 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Dat chross game-chat, zoals ik het nu zie zeggen ze daarover: we wilden dit in de toekomst gaan invoeren, maar als goedmakertje voeren we het nu alvast in. Oftewel: de technische mogelijkheid was er al, maar we hielden dit nog even achter om het op een mooi moment te kunnen gebruiken. Vind dit niet helemaal zuiver overkomen.
Of zie ik het helemaal verkeerd en hebben ze dit speciaal ontwikkeld als goedmakertje voor de hack en 2 (zoals het er nu naar uit gaat zien) weken downtime?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hey hallo wat een enorm kuttopic.
dat vind ik dan ook weer nergens op slaanquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:46 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik denk dat PSN aan het eind van je vakantie het weer doet
quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:47 schreef Gemaskerde het volgende:
Maar gelukkig is het mooi weer!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Waarom heet een verdieping een verdieping, terwijl het eigenlijk een verhoging is?
Dat sowieso natuurlijk, maar dat spreekt voor zich. Als ze dit dan als goedmakertje brengen vraag ik me af of dit niet iets was wat ze eigenlijk al op de plank hadden liggen en nu brengen als een speciaal hiervoor ontwikkelde functie.quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:46 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Ik zit niet eens op die shit te wachten. Laat ze eerst maar eens PSN maken, stelletje slome debielen daar
daar heb je dan ook weer gelijk inquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:49 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Dat sowieso natuurlijk, maar dat spreekt voor zich. Als ze dit dan als goedmakertje brengen vraag ik me af of dit niet iets was wat ze eigenlijk al op de plank hadden liggen en nu brengen als een speciaal hiervoor ontwikkelde functie.
Ik denk dat vrijwel elke bedrijf dat wel eens doet. Zo zal FOK! misschien op dit moment ook wat nieuwe functies hebben, maar wachten ze het op het moment waarbij deze functie het meeste impact heeft.quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:49 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Dat sowieso natuurlijk, maar dat spreekt voor zich. Als ze dit dan als goedmakertje brengen vraag ik me af of dit niet iets was wat ze eigenlijk al op de plank hadden liggen en nu brengen als een speciaal hiervoor ontwikkelde functie.
Leuk goedmakertje, ik denk dat ze eerst flink bezig moeten gaan om het vertrouwen van de mensheid weer te krijgenquote:Op vrijdag 29 april 2011 15:45 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Dat chross game-chat, zoals ik het nu zie zeggen ze daarover: we wilden dit in de toekomst gaan invoeren, maar als goedmakertje voeren we het nu alvast in. Oftewel: de technische mogelijkheid was er al, maar we hielden dit nog even achter om het op een mooi moment te kunnen gebruiken. Vind dit niet helemaal zuiver overkomen.
Of zie ik het helemaal verkeerd en hebben ze dit speciaal ontwikkeld als goedmakertje voor de hack en 2 (zoals het er nu naar uit gaat zien) weken downtime?
In Sony's persbericht:quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:45 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik heb pas 2 maanden geleden mijn PS3 op internet aangesloten en moest het toen toch echt wel invullen, samen met de verloopdatum. En daarna is het wel heel makkelijk om dingen te kopen uit de psn store, paar keer op ja klikken en je hebt weer iets aangeschaft.
quote:Het bedrijf wil gebruikers wel gerust stellen met het feit dat de CVC code, de drienummerige beveiligingscode, niet in de databank staat.
Zou heel goed kunnen, maar dat wil niet zeggen dat het dan geen rare gang van zaken is.quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:50 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Ik denk dat vrijwel elke bedrijf dat wel eens doet. Zo zal FOK! misschien op dit moment ook wat nieuwe functies hebben, maar wachten ze het op het moment waarbij deze functie het meeste impact heeft.
Eens, maar dat is dan weer wel een marketingtechniek, maar verder vind ik het ook niet echt een mooie actie.quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:55 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Zou heel goed kunnen, maar dat wil niet zeggen dat het dan geen rare gang van zaken is.
Lees dikgedrukte tekst nog eens. Wat had je dan verwacht wat ze zouden gaan zeggen?quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:59 schreef Stephan1237 het volgende:
Sony's aansprakelijkheid na hack onduidelijk
Sony is niet aansprakelijk in het geval een onbevoegde buitenstaander zichzelf toegang verschaft tot persoonlijke gegevens. Dat beweert Sony althans zelf in zijn gebruikersvoorwaarden voor PlayStation Network, ontdekte Edge. Of de uitgever volgens de Nederlandse wet ook niet aansprakelijk gesteld kan worden is vooralsnog onduidelijk.
-knip-
bron gamer.nl
Lekker...
77miljoen aan tekst bestanden duurt geen jaren hoorquote:Op vrijdag 29 april 2011 16:03 schreef Roces18 het volgende:
Sony kan zeggen wat ze willen in hun voorwaarden maar de wet staat er altijd nog boven
PS. Ik ken niet alle feiten omtrent dit maar een hacker die 77 miljoen gegevens pakt? Daar ben je dus jaren aan voor het downloaden dus lijkt me een beetje vaag.
Haha had die inderdaad ontvangen vandaag. Bol actie van de dag.quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:08 schreef kaching02 het volgende:
little big planet 2 was gister 40 euro op bol.com en nu nog maar 20![]()
Zelfde hierquote:Op vrijdag 29 april 2011 16:21 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Hmm, ik zit erover na te denken het vorige deel was wel leuk!
Wel met credicard! Je kan wel een database met 2,2 miljoen creditcardnummers van me overkopenquote:Op vrijdag 29 april 2011 16:23 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Grrr. kan er niet eens met Paypal betalen!
Nee, heb 'm via acceptgiro maar betaald, is die dan ook morgen thuis per brievenpost?quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:28 schreef KeFFuR1208 het volgende:
[..]
Wel met credicard! Je kan wel een database met 2,2 miljoen creditcardnummers van me overkopen
Er is dus een lijst met 2.2 miljoen CC gegevens te koopquote:So was the "credit card" table really encrypted?
Rumors are following thru various underground "credit card" trading forums, and on the new #psnhack twitter list that a large section of the PSN database containing complete personal details along with over 2.2million working credit card numbers with the much-needed CVV2 code are being offer up for sale to the highest-bidder, after the "hackers" tried to sell the DB back to Sony for a price, but they of course didn't answer!
The following information is from Kevin Stevens, Security Researcher in hostile times from his @killercube on Twitter:
Hackers offer to return DB containing 2.2million CC's to Sony for a price, they say NO!
Quote:
Discussion about #psnhack and possible speculation about the hackers being from Europe Logs - efnet - #ps3dev - 2011-04-26
<Mathieulh>trixter, people I know had a shell on the psn servers
<Mathieulh>did you know that sony didn't disable the function that sets the psn server under maintenance ?
The hackers that hacked PSN are selling off the DB. They reportedly have 2.2 million credits cards with CVVs #psnhack
Sony was supposedly offered a chance to buy the DB back but didn't #psnhack
@mikkohypponen That is what is going around on some underground forums. The DB contains pretty much everything
@the_pc_doc That is what I thought but the guys selling it say that they have CVV2 numbers
@RiquezJP Well not properly securing your server breaks compliance as far as I know.
@RangerRick Yeah, this information about the CVV2 numbers could be bogus. The guys selling the DB could just be making it up.
Supposedly the hackers selling the DB says it has: fname, lnam, address, zip, country, phone, email, password, dob, ccnum, CVV2, exp date
78 uur!quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:28 schreef kaching02 het volgende:
hoeveel uur gameplay zit er eigenlijk in?
zit gewoon bij de gamequote:Op vrijdag 29 april 2011 16:29 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Nee, heb 'm via acceptgiro maar betaald, is die dan ook morgen thuis per brievenpost?
als ik die uitgespeeld heb zal psn weer online zijn denk ikquote:Op vrijdag 29 april 2011 16:31 schreef rickyszz het volgende:
[..]
78 uur!![]()
http://pshype.nl/nieuws/1116
Nee hij bedoeld wanneer hij het spel ontvangt (ivm. Konginnedag) denk ik teminstequote:
ja, er stond op werkdagen voor 21:30 besteld, morgen in huis dus ja en de acceptgiro krijg je op het pakketje van de gamequote:
En die maps die vind je op psn????quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:35 schreef Gemaskerde het volgende:
Tevens volgens deze video schijnen er ook miljoenen eigengemaakte maps van gebruikers te bespelen
haha ik ga gewoon even de singleplayer uitspelenquote:
hoeso?quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:45 schreef KeFFuR1208 het volgende:
Vandaag besteld is volgende week vrijdag in huis.
Bol.com
een tekstbestand met alleen de klantgegevens zal ongeveer 4 kb bestaan.quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:03 schreef Roces18 het volgende:
Sony kan zeggen wat ze willen in hun voorwaarden maar de wet staat er altijd nog boven
PS. Ik ken niet alle feiten omtrent dit maar een hacker die 77 miljoen gegevens pakt? Daar ben je dus jaren aan voor het downloaden dus lijkt me een beetje vaag.
quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:38 schreef kaching02 het volgende:
[..]
ja, er stond op werkdagen voor 21:30 besteld, morgen in huis dus ja en de acceptgiro krijg je op het pakketje van de game
ik had precies hetzelfde!quote:
kun je hem zelf niet bestellen?quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:51 schreef Pino0 het volgende:
Wie kan hem voor mij extra bestellen?
Maak ik meteen 20,- over als ik het heb gestort. (begin volgende week)
vandaag is ie nog 20 morgen weer 40 dus ik zou het vandaag doen (wat ik overigens ook gedaan hebquote:Op vrijdag 29 april 2011 16:58 schreef Gemaskerde het volgende:
Beetje jammer van die levertijd.
Ik ga er nog even over twijfelen, aangezien ik op dit moment al een tijdje geen werk heb enzo
Ik weet, maar bedankt voor info.quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:59 schreef kaching02 het volgende:
[..]
vandaag is ie nog 20 morgen weer 40 dus ik zou het vandaag doen (wat ik overigens ook gedaan heb)
een stofzuiger ofzoquote:Op vrijdag 29 april 2011 17:02 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Ik weet, maar bedankt voor info.
Nadeel van die dagaanbiedingen is dat er altijd een mogelijkheid kan zijn dat de dag erna iets anders komt wat je graag wilt hebben.
True, vaak zijn dagdeals wel de grootste onzinproducten die er zijnquote:
vandaag welquote:Op vrijdag 29 april 2011 17:06 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
True, vaak zijn dagdeals wel de grootste onzinproducten die er zijn
Moet je Ibood eens volgen, is mij nog nooit overkomen dat er iets interessant langskwam.
nee, ik bedoel op bol.comquote:Op vrijdag 29 april 2011 17:22 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Op Ibood? Die gare bestekset? Je maakt een grap zeker!
Van welke site heb je dat?quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:28 schreef SteveBudin het volgende:
Ik blokkeer ook niks. Ik heb wat automatische incasso's lopen op dat ding en die staan gepland voor het begin van de maand en ik heb geen zin om dat allemaal om te zetten. Ik weet ook 100% zeker dat ze mijn CVC-code niet hebben omdat ik sinds maart een nieuwe kaart heb met hetzelfde nummer (maar wel en ander CVC en vervaldatum)
[..]
En dan mag je zeker als klant gaan bewijzen dat het vanwege de PSN hack is![]()
dinsdag pas hoorquote:Op vrijdag 29 april 2011 17:59 schreef FaceTime het volgende:
Op werkdagen voor 21.30 uur besteld, morgen in huis
Little big planet 2 besteld :-|)
Nope, dinsdag waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:29 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Nee, heb 'm via acceptgiro maar betaald, is die dan ook morgen thuis per brievenpost?
Waarom slordig?quote:Op vrijdag 29 april 2011 18:26 schreef Gemaskerde het volgende:
Hmm, vandaag weer eens geen nieuws over updates van Sony? Slordig, slordig..
Nu staat er ineens bij levertijd 2-3 dagenquote:Op vrijdag 29 april 2011 17:59 schreef FaceTime het volgende:
Op werkdagen voor 21.30 uur besteld, morgen in huis
Little big planet 2 besteld :-|)
hadden ze wel is eerder mogen zeggenquote:Op vrijdag 29 april 2011 19:09 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Nu staat er ineens bij levertijd 2-3 dagen
Ja, daarom heb ik ook eventjes een e-mail naar hen verstuurd!quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:12 schreef kaching02 het volgende:
[..]
hadden ze wel is eerder mogen zeggen
Via Acceptgiroquote:Op vrijdag 29 april 2011 16:59 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Nee, heb mijn laatste 50 euro aan mijn rijbewijs aanvragen uitgegeven.
daar heb je helemaal gelijk inquote:Op vrijdag 29 april 2011 19:14 schreef bjorntju het volgende:
[..]
Via AcceptgiroHoef je niet direct te betalen.
En ook al je NAW-gegevens, zou dat genoeg zijn voor identity theft? Een cc kan je blokkeren.quote:Op vrijdag 29 april 2011 16:29 schreef MMaRsu het volgende:
Gepost?
fname, lnam, address, zip, country, phone, email, password, dob, ccnum, CVV2, exp date
Er is dus een lijst met 2.2 miljoen CC gegevens te koop
Veel gegevens staan ook al in het telefoonboek en anders zetten mensen het al zelf op Hyves/Facebook/etcquote:Op vrijdag 29 april 2011 19:35 schreef PirE het volgende:
[..]
En ook al je NAW-gegevens, zou dat genoeg zijn voor identity theft? Een cc kan je blokkeren.
Iets met luiheid en denken dat Sony zijn zaakjes wel goed op orde heeft qua beveiligingquote:Op vrijdag 29 april 2011 19:58 schreef Roces18 het volgende:
Waarom vul je dan ook je creditcard daar in koop gewoon een psn card.
Update voor een game? Want dat werkte al.quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:11 schreef Solique het volgende:
Zojuist een auto-update ontvangen vanuit PSN (ps3 stond uit)
Hierna inloggen is PSN zelf nog wel down, ze lijken dus iets als update rond gegooid te hebben.
NOOB! Schiet eens op.quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:29 schreef MarkM het volgende:
[..]
Update voor een game? Want dat werkte al.
Heb je deel 1 gespeeld? Zo ja, koop 2. Zo niet. Koop eerst 1 voor 5 euro ofzo. Als je die leuk vind koop deel 2.quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:58 schreef Gemaskerde het volgende:
Hmm zit nog te twijfelen als ik Little big planet 2 ga bestellen
Thanks voor tip.quote:Op vrijdag 29 april 2011 22:03 schreef mash_ het volgende:
[..]
Heb je deel 1 gespeeld? Zo ja, koop 2. Zo niet. Koop eerst 1 voor 5 euro ofzo. Als je die leuk vind koop deel 2.
Same here, 20 euro is niet verkeerd voor een spel dat zoveel mensen als zo goed bestempelen maar het ziet er echt niet... goed uit of zo. Maar ja, het zou niet het eerste spel zijn dat in het echt veel leuker is dan wat je in filmpjes.quote:Op vrijdag 29 april 2011 21:58 schreef Gemaskerde het volgende:
Hmm zit nog te twijfelen als ik Little big planet 2 ga bestellen
Inderdaad precies dit, keek het ook even op youtube. Lijkt een beetje op Mario voor de PS3. Vandaar die twijfel, lijkt niet echt speciaal maar wel weer veel goede reviews.quote:Op vrijdag 29 april 2011 22:19 schreef msnk het volgende:
[..]
Same here, 20 euro is niet verkeerd voor een spel dat zoveel mensen als zo goed bestempelen maar het ziet er echt niet... goed uit of zo. Maar ja, het zou niet het eerste spel zijn dat in het echt veel leuker is dan wat je in filmpjes.
ik heb het vanmiddag ook besteld ik ben benieuwd en ik heb deel 1 ook niet gespeeldquote:Op vrijdag 29 april 2011 22:24 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Inderdaad precies dit, keek het ook even op youtube. Lijkt een beetje op Mario voor de PS3. Vandaar die twijfel, lijkt niet echt speciaal maar wel weer veel goede reviews.
Wat maakt het verder uit? Er is verder toch geen nieuws over PSN, dus kunnen we net zo goed het topic nuttig blijven gebruikenquote:
bij mij is ie ook verzondenquote:Op zaterdag 30 april 2011 08:36 schreef rickyszz het volgende:
Yeah, little big was nog om 1:30 verzonden.ik hoop dat dat ook zo bij de rest is
!
Nieuwe service van Sony die ze een week geleden hebben gestart!quote:Op vrijdag 29 april 2011 19:58 schreef Roces18 het volgende:
En oja, waarom heet dit topic Playstation Notwork, is Notwork iets nieuws?
quote:Op zaterdag 30 april 2011 09:21 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Nieuwe service van Sony die ze een week geleden hebben gestart!
Er was onlangs een wedstrijd waarbij Sony 10 jaar lang je salaris ging betalen, waardoor je not naar je work hoeft.quote:Op zaterdag 30 april 2011 09:21 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Nieuwe service van Sony die ze een week geleden hebben gestart!
quote:Op zaterdag 30 april 2011 09:33 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Er was onlangs een wedstrijd waarbij Sony 10 jaar lang je salaris ging betalen, waardoor je not naar je work hoeft.
quote:Geachte klant,
Hierbij laten we u weten dat we onderstaand(e) artikel(en) uit uw bestelling met bestelnummer XXXXXX helaas niet binnen de aangegeven levertijd kunnen leveren.
Titel: LittleBigPlanet 2 - Sony
Aantal: 1
Wij verwachten dat we bovenstaand(e) artikel(en) uiterlijk 13 mei 2011 op het door u opgegeven adres kunnen laten bezorgen.
Onze excuses voor het ongemak en bij voorbaat dank voor uw geduld.
Met vriendelijke groet,
bol.com
uiterlijk 13 mei omgquote:
Bij mij het zelfde, waarschijnlijk hebben wij net de paar laatste exemplaren gekochtquote:Op zaterdag 30 april 2011 10:51 schreef kaching02 het volgende:
bij mij dit :
Onderstaand(e) artikel(en) uit uw bestelling met bestelnummer XXXXXXXX van 29 april 2011 hebben wij overgedragen aan de bezorgdienst. U ontvangt de bestelling zo spoedig mogelijk.
hetzelfde artikel
dan komen ze dinsdag waarschijnlijk binnenquote:Op zaterdag 30 april 2011 11:00 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Bij mij het zelfde, waarschijnlijk hebben wij net de paar laatste exemplaren gekocht
Heb zo'n gevoel dat niemand wat wijzer gaat worden van die persconferentie.quote:Op zaterdag 30 april 2011 12:26 schreef Dutchguy het volgende:
Morgen persconferentie?
Sony to hold press conference tomorrow regarding PSN
Sony Corps Executive Deputy President Kazuo Hirai is to host a news conference on Sunday regarding the security breach of the PlayStation Network.
According to the news release, Hirai will speak at 2:00 p.m. Japan time (09:00 a.m. ET) about the breach, as well as the firms information management system and the schedule to resume services.
The Japanese electronic giant warned earlier in the week that hackers had stolen names, addresses, and possibly credit card details from the 77 million user accounts from the PlayStation Network, its been down ever since.
We expect to hear what Sony intend to do to appease fans during this press conference.
http://www.shoptonews.net(...)playstation-network/
quote:Op zaterdag 30 april 2011 11:24 schreef MFE15 het volgende:
Pfoe, wat duurt dit lang zeg, laat Playstation Network nou maar weer online komen...
Of blij...ze gaan vast geen conferentie houden om te vertellen dat de services morgen weer werken....quote:Op zaterdag 30 april 2011 12:48 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Heb zo'n gevoel dat niemand wat wijzer gaat worden van die persconferentie.
Niemandquote:Op zaterdag 30 april 2011 13:23 schreef honda1990 het volgende:
Dat ik niet online kan gamen vind ik niet zo'n punt opzich, ik zou alleen de demo's van GT5 en assassins creed willen. Weten jullie waar ik die kan downloaden, op een usb stick kan zetten en de demo's kan spelen?
Ik heb het wel gespeeld maar snap die hype toch ook niet zo. Wat een takkespelquote:Op zaterdag 30 april 2011 13:48 schreef eight het volgende:
Little Big Planet nog nooit gespeeld. Ik dacht dat dit spel voor kinderen was...
Echter zie ik hier verschillende mensen enthousiast zijn over het spel.
Wat is er zo bijzonder aan?
Inderdaadquote:Op zaterdag 30 april 2011 14:09 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Tegen de tijd dat PSN het weer doet is hij binnen een paar uur overbelast en weer offline..
Ik ookquote:Op zaterdag 30 april 2011 14:15 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Inderdaad
Damn, heb wel even zin in potje COD:BO
Had het net een paar uur, voordat PSN er uit lag.
quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:27 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Ik ook![]()
Dan maar even Cod 4 op de pc doen![]()
Uiteraard, Mijn PSN-ID is: Ricky96-NL (ja ik weetquote:Op zaterdag 30 april 2011 14:37 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]Ik leef met je mee vriend!
Tevens had het ook al eens in topic 2 gevraagd weekje geleden, maar heeft iemand nog zin om PSN-ID te delen, zodat we eens met z'n allen COD o.i.d. kunnen spelen?
PSN-ID: Mena9900
Games: COD:BO, COD:MW2, Battlefield BC2, Grid
Zal je toevoegen wanneer PSN het weer doet(net als alle users in topic 2 die hun PSN-ID achterlieten)quote:Op zaterdag 30 april 2011 14:45 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Uiteraard, Mijn PSN-ID is: Ricky96-NL (ja ik weet)
De Games die ik speel waarvan COD BO het meest: COD BO, COD MW2, Battlefield BC2 En binnenkort LBP2
Mijn PSN doet het sowieso niet aangezien ik op CFW zit. Ik dacht alleen dat dit het topic was voor het nieuws over Psn en niet over de PS3 in het algemeen. Dat is toch niet zo raar?quote:Op vrijdag 29 april 2011 23:03 schreef msnk het volgende:
[..]
U mad brah? U mad cuz ur PSN isnt working?
Foei!quote:Op zaterdag 30 april 2011 15:10 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Mijn PSN doet het sowieso niet aangezien ik op CFW zit. Ik dacht alleen dat dit het topic was voor het nieuws over Psn en niet over de PS3 in het algemeen. Dat is toch niet zo raar?
Stomme vraag misschien, maar wat is CFW?quote:Op zaterdag 30 april 2011 15:25 schreef MMaRsu het volgende:
Wat? Er is niks illegaals aan CFW als je er niks verkeerds mee doet..
Net zoals het niet illegaal is om je Iphone te jailbreaken.
ik wil wel een keer potje black ops doen als psn weer online isquote:Op zaterdag 30 april 2011 14:37 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]Ik leef met je mee vriend!
Tevens had het ook al eens in topic 2 gevraagd weekje geleden, maar heeft iemand nog zin om PSN-ID te delen, zodat we eens met z'n allen COD o.i.d. kunnen spelen?
PSN-ID: Mena9900
Games: COD:BO, COD:MW2, Battlefield BC2, Grid
Uiteraard, alleen geen party-chat zoals op de Xboxquote:Op zaterdag 30 april 2011 16:12 schreef Pino0 het volgende:
Add mij ook maar,
MAX033LK voor Black ops, ben nog level 1, wel veel gespeeld op de 360.
Moet ff wennen aan de controls, maar kan je bij ps3 ook een soort party maken waar je met zn alle inzit?
Nicequote:Op zaterdag 30 april 2011 15:59 schreef kaching02 het volgende:
[..]
ik wil wel een keer potje black ops doen als psn weer online is
hebben jullie headset?
Ben zelf ook pas level vijf, aangezien ik het spel nog niet zo veel hebben kunnen spelen.quote:Op zaterdag 30 april 2011 16:12 schreef Pino0 het volgende:
Add mij ook maar,
MAX033LK voor Black ops, ben nog level 1, wel veel gespeeld op de 360.
Moet ff wennen aan de controls, maar kan je bij ps3 ook een soort party maken waar je met zn alle inzit?
op carloow1 ben ik 1e prestige level 30 :dquote:Op zaterdag 30 april 2011 16:18 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Nice
Nee geen headset, misschien binnekort een aanschaffen.
[..]
Ben zelf ook pas level vijf, aangezien ik het spel nog niet zo veel hebben kunnen spelen.
Als het goed is wel, doormiddel van clantag, volgens mij.
Wedden dat ik toch beter benquote:Op zaterdag 30 april 2011 16:20 schreef kaching02 het volgende:
[..]
op carloow1 ben ik 1e prestige level 30 :d
ik heb vandaag ook nog niet gekeken maar ik weet het gewoonquote:Op zaterdag 30 april 2011 16:27 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]?
Ben niet zo'n verslaafde die elke seconde kijkt.
Je kan sneller op playstation.nl kijken dan in dit topic postenquote:Op zaterdag 30 april 2011 16:27 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]?
Ben niet zo'n verslaafde die elke seconde kijkt.
Okéquote:Op zaterdag 30 april 2011 16:28 schreef MagischMannetje het volgende:
[..]
Je kan sneller op playstation.nl kijken dan in dit topic posten
leukquote:Op zaterdag 30 april 2011 16:28 schreef Pino0 het volgende:
Beter gaan we dan een keertje rondje tdm doen met alleen maar fokkers
Bazenteam!quote:Op zaterdag 30 april 2011 16:28 schreef Pino0 het volgende:
Beter gaan we dan een keertje rondje tdm doen met alleen maar fokkers
kben heel slecht hoorquote:
bij iedereenquote:
ja, helemaal waarquote:Op zaterdag 30 april 2011 17:49 schreef Pino0 het volgende:
maar op black ops kan je dus gewoon mensen inviten ofzo en als iedereen headset heeft dus ook gewoon praten via BO zelf?
Ik ben ook erg slecht, maar ik joinquote:
als psn weer online moet iedereen maar ff zijn online id geven da's makkelijk als nuquote:Op zaterdag 30 april 2011 17:50 schreef HerbertThePervert het volgende:
Ja als PSN weer online is doen we FOK! ground war
quote:Op zaterdag 30 april 2011 17:50 schreef kaching02 het volgende:
[..]
als psn weer online moet iedereen maar ff zijn online id geven da's makkelijker als nu
ik vind black ops beterquote:Op zaterdag 30 april 2011 18:04 schreef Roces18 het volgende:
ground war bah s&d ftw. Maar black ops zuigt hard. Liever modern warfare 2 nog steeds.
waarom vind je het zuigen?quote:Op zaterdag 30 april 2011 18:04 schreef Roces18 het volgende:
ground war bah s&d ftw. Maar black ops zuigt hard. Liever modern warfare 2 nog steeds.
de officïele sony headset (heb ik ook) en is 45 euroquote:Op zaterdag 30 april 2011 18:47 schreef Pino0 het volgende:
[..]
waarom vind je het zuigen?
mw2 haalde het bloed onder mijn nageltjes vandaan man
Wat is trouwens een goede betrouwbare bluetooth headset voor op mijn PS3tje?
quote:Op zaterdag 30 april 2011 17:50 schreef HerbertThePervert het volgende:
Ja als PSN weer online is doen we FOK! ground war
Daar zat ik vanmiddag ook aan te denken, maar dat zal toch niet gebeuren denk ik.quote:Op zaterdag 30 april 2011 19:45 schreef AQuila360 het volgende:
Maar wat nu als PSN nooit meer online gaat?
dat gebeurt toch niet anders koop ik gewoon een xboxquote:Op zaterdag 30 april 2011 20:02 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Daar zat ik vanmiddag ook aan te denken, maar dat zal toch niet gebeuren denk ik.
Maar als dat gebeurt hebben die jappen wel een heel erg groot probleem
Daar gaan we niet van uitquote:Op zaterdag 30 april 2011 19:45 schreef AQuila360 het volgende:
Maar wat nu als PSN nooit meer online gaat?
Ik vind het keihard zuigen omdat het world at war is met nieuwe maps en ik haat world at war ziet er uit als een spel uit 2005quote:Op zaterdag 30 april 2011 18:47 schreef Pino0 het volgende:
[..]
waarom vind je het zuigen?
mw2 haalde het bloed onder mijn nageltjes vandaan man
Wat is trouwens een goede betrouwbare bluetooth headset voor op mijn PS3tje?
Geen enkele developer die dan nog omkijkt naar de PS3. Het lijkt mij dat Sony zoiets niet laat gebeurenquote:Op zaterdag 30 april 2011 19:45 schreef AQuila360 het volgende:
Maar wat nu als PSN nooit meer online gaat?
Aanklagen en hun leegclaimenquote:Op zaterdag 30 april 2011 20:50 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Geen enkele developer die dan nog omkijkt naar de PS3. Het lijkt mij dat Sony zoiets niet laat gebeuren
Geen slecht idee, speel ik ook weer eens Black Ops na 3 maanden. Weet nog steeds niet waarom ik het zolang niet meer speel...quote:Op zaterdag 30 april 2011 17:50 schreef HerbertThePervert het volgende:
Ja als PSN weer online is doen we FOK! ground war
Ik denk dat wanneer het allemaal weer doet, je dat hier ongetwijfeld zal lezenquote:
Ik heb zelf geen PS3.quote:Op zaterdag 30 april 2011 22:42 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik denk dat wanneer het allemaal weer doet, je dat hier ongetwijfeld zal lezen
Of juist niet, omdat iedereen meteen game't haha.quote:Op zaterdag 30 april 2011 22:42 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik denk dat wanneer het allemaal weer doet, je dat hier ongetwijfeld zal lezen
Ik geloof het nietquote:
Koninwat?quote:Op zondag 1 mei 2011 01:51 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Jezus wat gaat zo'n topic nog hard op koninginnedag zeg!
QFTquote:Op zondag 1 mei 2011 02:32 schreef DrDentz het volgende:
Ja pfft die tsunami daar deed me niks maar dit raakt mij toch wel. Ben benieuwd naar die persco.
quote:markmacd Mark MacDonald
To recap: PSN back up "this week", all PSN members to get free software and 1 month of PlayStation plus free, plus more goodies TBA later
Also from Sony PSN "Welcome Back" program: all existing PSN customers get 30 days of PlayStation Plus premium service for free.
Sony PSN "Welcome Back" program:"selected PlayStation entertainment content for free download", details for each region to be announced soon
17 hours ago Favorite Retweet Reply
PR in Sony conference packet says PSN back up "this week", PS3 to have forced system update that requires password change before login
Tsja zoals je weet is niks 100% beveiligd, denk.zelfs dat de Amerikaanse gov. niet bestand is tegen een groep van de beste hackers ter wereld.quote:Op zondag 1 mei 2011 07:22 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
feit dat ze geen beveiligingsexpert in dienst hadden is vrij slecht tho O.o
Sony heeft bevestigd dat multiplayer deze week weer mogelijk is.quote:Op zondag 1 mei 2011 08:34 schreef Pino0 het volgende:
Laat die mappack van black ops maar komen, maar er staat op PS blog, some PSN services availible this week, dus k heb er een hard hoofd in dat PSN online komt, miss PS store oid.
Volledige functionaliteit komt 'deze maand'. Leuke aankondiging als het 1 mei is.quote:Op zondag 1 mei 2011 08:34 schreef Arguru het volgende:
[..]
Sony heeft bevestigd dat multiplayer deze week weer mogelijk is.
Het is ook nooit goedquote:Op zondag 1 mei 2011 07:45 schreef Roces18 het volgende:
Interessant maar hopen dat het wel goede DLC is en niet voor spellen die ik nooit van mijn leven zal spelen
Ik heb het recht om er over te zeiken want door die kneuzen kan ik niet online spelen nu.quote:Op zondag 1 mei 2011 07:54 schreef Document1 het volgende:
Iets gratis krijgen (dlc) en er dan nog over gaan zeiken, triest.
Die mappack van Black ops komt toch niet. Die is veel te duur daarvoor.quote:Op zondag 1 mei 2011 08:34 schreef Pino0 het volgende:
Laat die mappack van black ops maar komen, maar er staat op PS blog, some PSN services availible this week, dus k heb er een hard hoofd in dat PSN online komt, miss PS store oid.
Je bedoelt hier de verantwoordelijke hackers mee natuurlijkquote:
Waarom zou Sony iets gratis van Activision weggeven? Overigens gaan wij dat wel doen, dus hopelijk gaat het PSN snel online, anders heb je er nog niets aanquote:Op zondag 1 mei 2011 09:06 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Die mappack van Black ops komt toch niet. Die is veel te duur daarvoor.
Wat 256. SHA2? Kan ook 512, waar trek je de grens? Probleempje daarbij is dat daar weer een key bij nodig is, die dan ook weer te pakken is door hackers, als je die wat slecht beveiligd. En als je geen beveiligingsteam hebt is de kans daarop dat ze niet handig hebben nagedacht natuurlijk ook groot.quote:Op zondag 1 mei 2011 07:25 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Tsja zoals je weet is niks 100% beveiligd, denk.zelfs dat de Amerikaanse gov. niet bestand is tegen een groep van de beste hackers ter wereld.
Sony moet gewoon alle gegevens 256 versleutelen.
Zeker kopen! Ik heb 'm zelf ook en ben er erg tevreden overquote:Op zaterdag 30 april 2011 23:43 schreef Pino0 het volgende:
http://www.redcoon.nl/ind(...)S3_Wireless_Headset/
hoor goede verhalen over, denk dat ik hem maar is ga halen
ik ben er ook heel tevreden over(ik heb hem ook)quote:Op zondag 1 mei 2011 10:52 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Zeker kopen! Ik heb 'm zelf ook en ben er erg tevreden over
deze week komt psn zeker terug en de rest in de komende maandquote:Op zondag 1 mei 2011 11:38 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Een "deel" komt terug. Maar welk deel dan en wat niet?
Welke rest?quote:Op zondag 1 mei 2011 11:41 schreef kaching02 het volgende:
[..]
deze week komt psn zeker terug en de rest in de komende maand
We krijgen dus inderdaad een vergoeding, netjes!quote:Op zondag 1 mei 2011 07:06 schreef CaptainObvious39 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
So far.
edit:
Press release; http://blog.us.playstatio(...)available-this-week/
geen ideequote:
Ik kreeg een link in dit topic of vorig topic, maar daar onder staan allerlei reacties dat het niet werkt dus heb me er niet aan gewaagd.quote:Op zondag 1 mei 2011 12:31 schreef Anti-vermoeidheid het volgende:
kan je trouwens demo's downloaden via de computer en dan via usb op de ps3 rammen?
Nee, maar je kan wel splitscreen en dan enemy's doenquote:Op zondag 1 mei 2011 12:32 schreef kaching02 het volgende:
iedereen zegt dat je combat training kan doen als psn offline is, maar da kan toch helemaal niet?
Ik zie het, het loopt allemaal via PSNquote:Op zondag 1 mei 2011 12:33 schreef honda1990 het volgende:
[..]
Ik kreeg een link in dit topic of vorig topic, maar daar onder staan allerlei reacties dat het niet werkt dus heb me er niet aan gewaagd.
halloquote:Op zondag 1 mei 2011 12:36 schreef Gemaskerde het volgende:
Niemand die mij teruggroet?
Beetje jammer dit.
Goedendagquote:Op zondag 1 mei 2011 12:36 schreef Gemaskerde het volgende:
Niemand die mij teruggroet?
Beetje jammer dit.
Gratis minigames en ps1 games, kortingen, trailers, exclusieve demos.quote:Op zondag 1 mei 2011 12:31 schreef kaching02 het volgende:
wat kun je eigenlijk allemaal met playstation plus?
leipquote:Op zondag 1 mei 2011 12:46 schreef Zaibatsu01 het volgende:
[..]
Gratis minigames en ps1 games, kortingen, trailers, exclusieve demos.
Ja maar dan ben je ze weer kwijt als je Plus-promo afgelopen is?quote:Op zondag 1 mei 2011 12:47 schreef kaching02 het volgende:
[..]
leip
ze moeten het eigenlijk later doen want dan heb je korting op de nieuwe black ops mappen![]()
Nee hoor dat vervalt niet.quote:Op zondag 1 mei 2011 12:48 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Ja maar dan ben je ze weer kwijt als je Plus-promo afgelopen is?
quote:Op zondag 1 mei 2011 13:10 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
http://headlines.nos.nl/forum.php/list_messages/24316
Inclusief Japanse excuus buiging.
2.2 miljoen CC gegevens noem ik niet klein.quote:Op zondag 1 mei 2011 13:37 schreef honda1990 het volgende:
Ik ben absoluut geen Japan fan o.i.d. maar ik vind zo'n buiging dus echt heel erg mooi. Zeker voor zoiets kleins eigenlijk.
quote:Op zondag 1 mei 2011 13:37 schreef mash_ het volgende:
[..]
2.2 miljoen CC gegevens noem ik niet klein.
Ik noem dat wel relatief klein, maargoed dat is maar net waar je het mee vergelijkt. Ik vind het in iedergeval heel erg mooi.quote:Op zondag 1 mei 2011 13:37 schreef mash_ het volgende:
[..]
2.2 miljoen CC gegevens noem ik niet klein.
Maar wel Honda in je usernamequote:Op zondag 1 mei 2011 13:37 schreef honda1990 het volgende:
Ik ben absoluut geen Japan fan o.i.d. maar ik vind zo'n buiging dus echt heel erg mooi. Zeker voor zoiets kleins eigenlijk.
Haha heeft er niks mee te makenquote:Op zondag 1 mei 2011 13:40 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Maar wel Honda in je username
Ik vind zo'n buiging ook te gek!
Nederlandquote:Op zondag 1 mei 2011 13:55 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Goed die buiging, laat zien dat ze zich tenminste wel realiseren dat ze een grote fout gemaakt hebben.
Hier in Nederland krijgen ze staatssteun om vervolgens nog ff een extra bonusje te incasseren
Die buiging laat helemaal niks zienquote:Op zondag 1 mei 2011 13:55 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Goed die buiging, laat zien dat ze zich tenminste wel realiseren dat ze een grote fout gemaakt hebben.
Hier in Nederland krijgen ze staatssteun om vervolgens nog ff een extra bonusje te incasseren
Symbolisch is het een moment van zwakte en kwetsbaarheid. Het geeft een heel ander beeld dan zo'n beleefdheidsbuiging.quote:Op zondag 1 mei 2011 14:04 schreef mash_ het volgende:
[..]
Die buiging laat helemaal niks zienhet zijn japanners die buigen naar alles en iedereen
Haha, aan precies hetzelfde dacht ik ook deze weekquote:Op zondag 1 mei 2011 13:48 schreef Zaibatsu01 het volgende:
IK WIL ONLINE GAMEN !!!
Het leukste is dat zodra we weer kunnen gamen het snel weer saai wordt
quote:Op zondag 1 mei 2011 14:04 schreef mash_ het volgende:
[..]
Die buiging laat helemaal niks zienhet zijn japanners die buigen naar alles en iedereen
dat dacht ik ook alquote:
quote:Op zondag 1 mei 2011 16:00 schreef Zaibatsu01 het volgende:
Hey offtopic,rickyszz.. ken je leuke domo producten nog
Beter laat, dan nooit. Hoiquote:Op zondag 1 mei 2011 12:36 schreef Gemaskerde het volgende:
Niemand die mij teruggroet?
Beetje jammer dit.
Ze spreken wel echt de gedachtes uit van de meeste mensen (in ieder geval wel die van mij).quote:Op zondag 1 mei 2011 17:12 schreef AQuila360 het volgende:
http://www.gamekings.tv/v(...)ion-network-offline/
Toffe Gamekings special over het hele PSN gebeuren van de afgelopen week!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |