Ieuw, da's niet zo mooi, zelf wel overeind gebleven dus?quote:Op zondag 1 mei 2011 19:05 schreef Cocktailprikker het volgende:
Over beunkoe gesproken...
Vandaag wezen rijden met MFers, grote groep van ongeveer 20 man. Zijn net de grens met DL over als we langs een ongeval komen, 2 auto's in de sloot. We moeten daar omkeren.
Goed, komen op een T splitsing met een NL weg terug, en gaan rechts. Ik zie een auto van links aankomen en rem. Achterligger (gsxr600 k5) kijkt ook naar de auto en is waarschijnlijk in de veronderstelling geweest dat ik door zou rijden (geen remlicht gezien). Meneer stuurt in en boort zijn top+zijkuip vol in mijn uitlaat, klapt vervolgens links op zen zij.
Schade, topkuip, zijkuip, en schakelpook afgebroken. TRX slechts krassen op de demper.
Lokaal nog even een beunkoe gespeeld want ja meneer moest toch nog naar huis. Schakelset gedemonteerd, gat geboord door het pedaal en van een M8 draadeind een nieuw pookje gemaakt. Tape erom en hij is veilig thuisgekomen
Nu even kijken hoe en wat we met de verzekering gaan doen
Toch even schrikken lijkt mequote:Op zondag 1 mei 2011 23:48 schreef Cocktailprikker het volgende:
Ik welGebeurde allemaal zo snel, je ziet een gele flits en vervolgens ligt er een motor naast je
Dus tochquote:Op maandag 2 mei 2011 10:24 schreef Sounddragon het volgende:
en kan dat gele sjopperding voortaan lekker iemand anders gaan irriteren
Dus toch wát?quote:
Ik koop dit jaar niets meer.quote:Op maandag 2 mei 2011 09:22 schreef Den_Haag het volgende:
Over hoeveel tijd staat de VX te koop er staat er wat nieuws in de garage erbij?
Ik na werktijd weer na een week. Zo lang geleden.quote:
En dan sta je daar net precies in fucking Siebengewaldquote:Op maandag 2 mei 2011 16:51 schreef Cocktailprikker het volgende:
Boem is ho.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
We waren net omgedraaid uit de weg rechts, hier was een ernstig ongeval gebeurd met 2 autos in de sloot. Kort daarvoor hadden we een kleine stop gehad bij een vd mfers thuisquote:
Hou eens op met je 1200GS(met blerpijp) door de straat! Of ben jij dat niet?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |