quote:Op woensdag 27 april 2011 19:09 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Off of your bread.
Fok mobile laadT langzaam
The pot danced niet ver van the tree.quote:
The Islam is a dangerous political ideologyquote:Op woensdag 27 april 2011 19:16 schreef Dutchnative het volgende:
[..]![]()
Hoor het hem nog zeggen: No mosk hieeeer!
Raar dat je dat dan weer wél verstaat.quote:Op woensdag 27 april 2011 19:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
The Islam is a dangerous political ideology
Dat is ook niet zo moeilijk he.quote:Op woensdag 27 april 2011 19:19 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Raar dat je dat dan weer wél verstaat.
En lezen?quote:Op woensdag 27 april 2011 19:20 schreef phpmystyle het volgende:
Kijk, ik kan Engels redelijk verstaan maar op het moment dat ik het moet spreken of schrijven wordt het lastig, en grammaticaal gezien is het ook niet veel.
Terwijl het inherent fout isquote:Op woensdag 27 april 2011 19:19 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Raar dat je dat dan weer wél verstaat.
Look, I can English reasonable understand but on the moment that I it must speak or write becomes it difficult, and grammar looking is it also not much.quote:Op woensdag 27 april 2011 19:20 schreef phpmystyle het volgende:
Kijk, ik kan Engels redelijk verstaan maar op het moment dat ik het moet spreken of schrijven wordt het lastig, en grammaticaal gezien is het ook niet veel.
Nee hoor.quote:
Ach soquote:Op woensdag 27 april 2011 19:20 schreef phpmystyle het volgende:
Kijk, ik kan Engels redelijk verstaan maar op het moment dat ik het moet spreken of schrijven wordt het lastig, en grammaticaal gezien is het ook niet veel.
Lezen? Redelijk, alhoewel ik hele stukken tekst van the times bijv maar moeilijk kan begrijpen.quote:Op woensdag 27 april 2011 19:20 schreef Compatibel het volgende:
[..]
En lezen?
Trouwens, wat versta je daar nu precies onder, dat neo conservatisme?
Dan maakt Rutte daar een foutje.quote:Op woensdag 27 april 2011 19:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Grammaticaal niet, maar feitelijk wel, daarover is zelfs Rutte het met me eens
Lieberman vindt dat ook.quote:Op woensdag 27 april 2011 19:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Grammaticaal niet, maar feitelijk wel, daarover is zelfs Rutte het met me eens
Ach, als ik er maar beter van wordt mogen jullie er wel stempeltjes op drukken als jullie dat zo belangrijk vinden.quote:Op woensdag 27 april 2011 19:29 schreef phpmystyle het volgende:
Trouwens, misschien is er in het huidige politieke bestel wel plaats voor een neo-conservatieve partij, al zal zo'n partij nooit boven de 10 zetels uitkomen. Want de PVV is onmogelijk neo-conservatief te noemen met haar huidige sociaal-economische pvda beleid (lees: socialistisch) en de VVD is ook onder teven eerder conservatief-liberaal dan neo-conservatief.
Mij is dit niet duidelijk hoor. Als je aangeeft geen bezwaar tegen een neocon party te hebben, dan moet je toch ook een idee hebben waar die partij precies voor zal staan.quote:Op woensdag 27 april 2011 19:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Neo-conservatisme? Ik vind het persoonlijk veel lijken op conservatief-liberalisme. Maar bij neo-conservatisme krijg ik al snel de indruk dat het gaat om rijke vroom christelijke Amerikaanse ceo directeuren die veel invloed hebben, tenminste dat zegt links.
Lagere belastingen,quote:Op woensdag 27 april 2011 19:35 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Mij is dit niet duidelijk hoor. Als je aangeeft geen bezwaar tegen een neocon party te hebben, dan moet je toch ook een idee hebben waar die partij precies voor zal staan.
Maar kun je ook eens aangeven wat die stempeltjes nu betekenen, afgezien van politieke agendapunten?quote:Op woensdag 27 april 2011 19:38 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Zoiets, of een combinatie ervan.
Stempeljes? Ik weet wel wat voor een politieke stroming dat is hoorquote:Op woensdag 27 april 2011 19:40 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Maar kun je ook eens aangeven wat die stempeltjes nu betekenen, afgezien van politieke agendapunten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |