Ik heb dat in verleden ook gehad, spreken we wel over 15 jaar terug, ik heb een formele klacht ingediend, en het bleek dat elke consulent verplicht is om een quota aan sollicitaties te halen. Vandaar dat ze ook zo zeuren dat je correspondentie moet doorsturen.quote:Op woensdag 11 mei 2011 20:24 schreef Janena het volgende:
Google werkt soms heel goed ja.
Ik was laatst op gesprek bij mijn UWV werkcoach en kreeg 3 vacatures mee waarvan er 2 al 2(!) maanden vervuld waren. Is toch om te huilen?
Ik heb even een vraag, puur uit interesse. Waarom ben je daarmee gestopt? Is daar geen geld meer in te verdienen? Ik speel namelijk al langer met de gedachte om te gaan dropshippen in die branch, gewoon als hobby. Ik heb de kennis om een volledige webshop vanaf scratch op te zetten. Het zou dus echt een hobbyproject zijn. Maar dan moet je er wel geld mee kunnen verdienen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 14:46 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik heb een erotische internetshop gehad, en geloof me er is een markt voor in Nederland
Ik zou zelf bij optie 1 blijven. Grote bedrijven zijn op dit moment heel veilig en ik heb zelf bij diverse kleine bedrijfjes gewerkt waar ze zeiden dat het werk heel afwisselend was, maar dat viel altijd tegen. Maar goed, kan ook anders zijn.quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:12 schreef oppiedoppie het volgende:
Toevallig zit ik in de luze positie dat ik 2 banen aangeboden heb gekregen. Doordat ze vergeten waren me te bellen om mee te delen dat ik was aangenomen ben ik verder gaan solliciteren en had ik al een gesprek geregeld voordat ze me belden dat ik was aangenomen. Dus ben ik begonnen met een maand proeftijd waarvan ik nog 1 week te gaan heb. Daarnaast heb ik 2 gesprekken gehad bij een andere werkgever en die willen me nu dus ook graag. Nu zit ik met een dilemma en ik heb nog 1 week om te beslissen. De moeilijkheid zit hem in het punt dat beide bedrijven bijna niet met elkaar te vergelijken zijn.
Bedrijf 1 (waar ik nu werk) : Stabiele multinational met 800 man personeel, reistijd 0,30 min, promotie kan lang duren en tot dan redelijk eentonig werk, jaarcontract met 'kans op vast' (volgens collega's waarschijnlijk niet, alle uitzendkrachten waren eruit en nu trekt het weer aan), flexibele werktijden, werk bevalt goed.
Bedrijf 2: Klein bedrijfje met 25 man personeel, reistijd 0,45 min, heel afwisselend werk van offertes maken tot kontakt met klanten, inkopen, wvb'en en meedenken met alles, 2 maanden uzb dan vast.
De lonen zijn bijna gelijk, das het punt dus niet.
Bedrijf 2 weet dat het mij wel bevalt bij bedrijf 1 en andersom ook, ben er heel eerlijk in geweest.
Heb nu dus nog 1 week om een beslissing te nemen...........
Ben enkele maanden zonder werk geweest en begon al bijna de moed op te geven maar dat ik in deze positie zou komen had ik nooit verwacht en is een boost voor mn zelfvertrouwen geweest.
Dus zo snel kan de situatie veranderen......
Is al erg lang terug, ben zo rond 2000 gestopt omdat ik toen een goede baan aangeboden kreeg, en ik het beetje zat was, had daarvoor een vrij grote online muziekwinkel en omdat de marges daar laag waren ben ik op erotiek overgeschakeld.quote:Op donderdag 12 mei 2011 08:12 schreef IDisposable het volgende:
[..]
Ik heb even een vraag, puur uit interesse. Waarom ben je daarmee gestopt? Is daar geen geld meer in te verdienen? Ik speel namelijk al langer met de gedachte om te gaan dropshippen in die branch, gewoon als hobby. Ik heb de kennis om een volledige webshop vanaf scratch op te zetten. Het zou dus echt een hobbyproject zijn. Maar dan moet je er wel geld mee kunnen verdienen.
Zoals het nu lijkt ga ik inderdaad bij bedrijf 1, de 'grote' blijven, maar ik heb morgen een gesprek met mijn teamleider, misschien dat die me nog extra tips kan geven.quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:43 schreef Janena het volgende:
Mijn gevoel zegt: ga voor optie 2.
Kleine bedrijven zijn toch vaak wat persoonlijker, bij goed bevallen is de kans redelijk dat je er voor langere tijd aan de slag kan (halfjaar/jaarcontract, daarna misschien onbepaalde tijd?).
Daarbij klinkt het werk veel leuker.
Bij bedrijf 1 is het niet echt zeker dat je er na een jaar kan blijven, werk is saaier...
Dat kwartiertje reistijdverschil doet het hem niet.
Hoe zit het met de werktijden bij bedrijf 2?
Eigenlijk moet bij bedrijf 2 elke dag iemand aanwezig zijn tot 17:00 uur, maar dat hoef ik niet elke dag te zijn en als ik langer doorga kan ik ook later beginnen en dud mn dochtertje gelijk naar school brengen ipv eerst naar mijn ouders.
[quote]Op donderdag 12 mei 2011 11:12 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik zou zelf bij optie 1 blijven. Grote bedrijven zijn op dit moment heel veilig en ik heb zelf bij diverse kleine bedrijfjes gewerkt waar ze zeiden dat het werk heel afwisselend was, maar dat viel altijd tegen. Maar goed, kan ook anders zijn.
Vermoedelijk weer overgekwalificeerd dus.quote:Ik heb meerdere reacties ontvangen en heb daaruit een selectie gemaakt. Helaas zit jij hier niet bij en dit met als voornaamste reden dat andere kandidaten beter aansluiten bij het profiel. Ik wil je adviseren de website in de gaten te houden en te reageren op passende vacatures.
Ja, het ging om een tijdelijke baan, licht administratief werk, geen telefonische werkzaamheden. Ideaal voor mij, dus ik had mijn hoop hier wel redelijk op gevestigd.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |