Als die klik er is; neemt de vrouw dan ook initiatief?quote:Op woensdag 27 april 2011 22:09 schreef Techno het volgende:
[..]
Als de juiste "klik" er is dan hoef je niets te sturen. Dan gaat dat gewoon vanzelf.
Ja hoor. Dan doen vrouwen dat zeker is mijn ervaring.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:26 schreef Axel1988 het volgende:
Als die klik er is; neemt de vrouw dan ook initiatief?
Alsof een psych alleen dat zegt...of uberhaupt dat zegt.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:19 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Zou jij een psychiater willen dokken voor een sessie waarbij hij zegt "als het goed komt komt het goed". Dan laat je je patient alsnog over aan het lot. Mooi als het goed uitpakt. En zonee...ja..
Dat zijn van die non-antwoorden man
En dan zeker vol blijven houden dat dat het antwoord is. Hoe help je mensen daarmee?
Nee dan heb ik nooit een klik gehad.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:26 schreef Techno het volgende:
[..]
Ja hoor. Dan doen vrouwen dat zeker is mijn ervaring.
Natuurlijk, vrouwen zijn ook mensen.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:26 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Als die klik er is; neemt de vrouw dan ook initiatief?
Hoezo? Zo'n kerel kan niet een mes pakken en je hersens ermee repareren. Hij geeft jou alleen handvaten, als je daar niks mee doet dan kies je er zelf voor. Dus hij heeft niet het antwoord op die vraag, die heb je zelf in je eigen handen.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:26 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Alsof een psych alleen dat zegt...of uberhaupt dat zegt.
Vrouwen zijn ook wel eens verlegen...quote:Op woensdag 27 april 2011 22:26 schreef Techno het volgende:
[..]
Ja hoor. Dan doen vrouwen dat zeker soms is mijn ervaring.
Of je hebt alleen zeer verlegen vrouwen getroffen. Dat kan ook hè!quote:Op woensdag 27 april 2011 22:28 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Nee dan heb ik nooit een klik gehad.
Valt wel mee. Dat doen ze in de stad ook. Daar zijn ook lokale dorpen zoals scholen, buurthuizen en "werk". Het geroddel is er niet van de luchtquote:Op woensdag 27 april 2011 22:32 schreef MeraViglioSa het volgende:
Dorpse mensen oordelen vaak op wat ze over iemand gehoord hebben, etc... Slaat nergens op natuurlijk, maar zo gaat het wel.
Zou dat wel kloppen want in een beetje stad wonen natuurlijk veel meer mensen.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:32 schreef MeraViglioSa het volgende:
Ook zijn ze meestal wat introverter dan de gemiddelde stadsmens.
En ik maar denken dat het aan mijn dorp lag.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:36 schreef Godshand het volgende:
[..]
Valt wel mee. Dat doen ze in de stad ook. Daar zijn ook lokale dorpen zoals scholen, buurthuizen en "werk". Het geroddel is er niet van de lucht
Ooh.. Is dat het.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:36 schreef Techno het volgende:
[..]
Zou dat wel kloppen want in een beetje stad wonen natuurlijk veel meer mensen.
Jamaar vrouwen zijn van nature kattig vind ik,. Die hebben een hele andere aanpak nodig. Andere protocol voor omgang enzo. En daar (denk ik) hebben mannen in dit topic vooral problemen mee.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:32 schreef Techno het volgende:
[..]
Ja, net als mannen. Het zijn net mensen.
Ik denk het niet.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:38 schreef Schenkstroop het volgende:
Zou het mogelijk zijn om met een uitkering van 900,- in een stad als Amsterdam te gaan wonen. En wel zo dicht mogelijk in de buurt van of zelfs in het centrum?
Kan wel. Ergens een kamertje onderhuren ofzo. NIet in het centrum, maar in een of andere achterbuurt.quote:
Ja, iets met Venus en Mars. Daar zijn hele boekwerken over geschreven. De mannen die daar problemen mee hebben moeten dat toch echt eens in leren zien.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:41 schreef Schenkstroop het volgende:
Jamaar vrouwen zijn van nature kattig vind ik,. Die hebben een hele andere aanpak nodig. Andere protocol voor omgang enzo. En daar (denk ik) hebben mannen in dit topic vooral problemen mee.
Ik denk dat ze dat hier wel inzien alleen niet echt weten wat ze er wel mee moeten.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:44 schreef Techno het volgende:
[..]
Ja, iets met Venus en Mars. Daar zijn hele boekwerken over geschreven. De mannen die daar problemen mee hebben moeten dat toch echt eens in leren zien.
Maar met jouw comment van "Ja, net als mannen. Het zijn net mensen.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:44 schreef Techno het volgende:
[..]
Ja, iets met Venus en Mars. Daar zijn hele boekwerken over geschreven. De mannen die daar problemen mee hebben moeten dat toch echt eens in leren zien.
Ik woon in centrum Eindhoven; binnen een straal van 15km schijnen bijna 500.000 mensen te wonen. Ik kom echter wel uit een dorp ja. Ik ga ook wel eens op stap in de randstad; het zal me weinig interesseren waar een betreffende meid woont eigenlijk. Alleen mijn laatste date dateert alweer uit Mei 2009.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:32 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Of je hebt alleen zeer verlegen vrouwen getroffen. Dat kan ook hè!
Want geloof het of niet, die zijn er.
Woon je in een dicht bevolkt gebied (= een hoop meer 'testmateriaal') of wat landelijker?
Dat kan ook een rol spelen. Dorpse mensen oordelen vaak op wat ze over iemand gehoord hebben, etc... Slaat nergens op natuurlijk, maar zo gaat het wel. Ook zijn ze meestal wat introverter dan de gemiddelde stadsmens.
Met die opmerking doelde ik op het feit dat zowel mannen als vrouwen dezelfde emoties kennen.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:50 schreef Schenkstroop het volgende:
Maar met jouw comment van "Ja, net als mannen. Het zijn net mensen.", suggereer je eigenlijk dat alles wat voor mannen geldt omgekeerd ook voor vrouwen zou gelden.. En dat is volgens mij niet helemaal waar. Dat weet ik uit ervaring. En zoals ik aangaf. een van de belangrijkste verschillen hierin is dat vrouwen gewoon kattig zijn van nature.
Als de vrouw iets niet zint. Hoe je naar dr kijkt, of wat je vraagt, wahtever. Dan kijkt ze je vies aan en dat IS edat een big deal. En dat MOET je maar accepteren als man. Toch. Want vrouwen slaan ofzo dat kan niet. Dat is not done. In die zin hebben vrouwen heel veel macht. En om daar mee omtegaan moet je wel van goeie huize komen.
Ik denk dat de meesten wel weten wat ze ermee zouden moeten, maar niet durven.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:45 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Ik denk dat ze dat hier wel inzien alleen niet echt weten wat ze er wel mee moeten.
Maar daarom kan je psychologen niet afdoen met zo'n opmerking. Wat jij zegt weet ik ook wel.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:31 schreef _pillow_ het volgende:
[..]
Hoezo? Zo'n kerel kan niet een mes pakken en je hersens ermee repareren. Hij geeft jou alleen handvaten, als je daar niks mee doet dan kies je er zelf voor. Dus hij heeft niet het antwoord op die vraag, die heb je zelf in je eigen handen.
Aan de andere kant moet je psychologen ook niet op een voetstuk plaaten, het zijn immers ook maar mensen.quote:Op woensdag 27 april 2011 22:54 schreef -Strawberry- het volgende:
Maar daarom kan je psychologen niet afdoen met zo'n opmerking. Wat jij zegt weet ik ook wel.
Bij nader inzien is mijn reactie niet echt logisch, excuus!quote:Op woensdag 27 april 2011 22:54 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Maar daarom kan je psychologen niet afdoen met zo'n opmerking. Wat jij zegt weet ik ook wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |