ik ga uiteraard verder met hout zagen schuren en schilderen, verven is voor kleuters. Dat is immers mijn vak, iets waarvoor ik naar school ben geweest, je weet wel dat is zo'n gebouw waar een volwassen persoon je iets probeert te leren wat je interesseert en waar je later je beroep van wilt maken. Dat mijn interesse lag bij houtbewerking i.p.v. diverse managementfuncties heeft niks te maken met slim of dom maar met een beeld van jezelf en wat je later wilt worden.Wat je KUNT worden is een ander verhaal. En ja ik heb zo mijn twijfels over de overeenkomsten tussen jouw doen, laten en kunnen en je ambities. Ambities hebben is goed maar wees realistisch en als je 18/19 bent en met zo'n bagger rapport tevoorschijn komt dan sta je niet in een lijn met de werkelijkheid.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
![]()
Ga nu maar stukken hout zagen, schuren, verven. Daar ben goed in. En ga je vooral niet bezighouden over hoe ik mij later in de maatschappij moet gaan redden. Gewoon omdat jij die kennis ontbeert. En ja, dat is ook vervelend als je 30 bent geweest en kinderen hebt. Life is a bitch.
Grappige is wel dat jij precies weet hoe het inelkaar steekt met die opleidingen. Menigeen van jouw leeftijd weet dat niet. Je hebt jezelf verraden domoor.
Je kunt toch duidelijk zien dat het een typefout is. En wat kan mij het toch verrekken wat je d'r van vindt. Als ik zeg jou auto, of wordt je. Dan maak ik fouten.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:26 schreef Friek_ het volgende:
'Vrijheids'. 'Overheind'.
Komt goed, die havo.
Alsof de havo bevolkt wordt door Einstein's.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:26 schreef Friek_ het volgende:
'Vrijheids'. 'Overheind'.
Komt goed, die havo.
Jammer, maar terecht.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:29 schreef Boldface het volgende:
Overijssels gedeputeerde Klaasen vlak voor herinstallatie opgestapt, weg uit de politiek:
Christenfundi's grijpen de macht in Overijssel
Nog nooit gedaan.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:15 schreef remlof het volgende:
[..]
Je hoeft niet meer voor het zingen de kerk uit?
I'ts a mean ass bitch that has taken over the life that i've wished for.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:15 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Je hebt het je vrouw gevraagd?
Who is this Heidi-girl
Bagger rapport? Blijkbaar waren jouw rapporten ook van een dermate niveau dat jij niet verder dan LTS bent gekomen, nu moet jij niet anderen de maat gaan nemen omdat jij hebt gehaald en een stront inkomen hebt.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:28 schreef betyar het volgende:
[..]
ik ga uiteraard verder met hout zagen schuren en schilderen, verven is voor kleuters. Dat is immers mijn vak, iets waarvoor ik naar school ben geweest, je weet wel dat is zo'n gebouw waar een volwassen persoon je iets probeert te leren wat je interesseert en waar je later je beroep van wilt maken. Dat mijn interesse lag bij houtbewerking i.p.v. diverse managementfuncties heeft niks te maken met slim of dom maar met een beeld van jezelf en wat je later wilt worden.Wat je KUNT worden is een ander verhaal. En ja ik heb zo mijn twijfels over de overeenkomsten tussen jouw doen, laten en kunnen en je ambities. Ambities hebben is goed maar wees realistisch en als je 18/19 bent en met zo'n bagger rapport tevoorschijn komt dan sta je niet in een lijn met de werkelijkheid.
Vind het wel erg jammer, al ben ik allesbehalve een VVD'er. Ik ken Klaasen een beetje. Het is een sympathieke man, die ik niet zo'n soort vertrek uit de politiek gun.quote:
Als hij denkt dat het criterium om toegelaten te worden tot havo het opstellen van een brief zonder typefouten is dan mag hij dat best denken.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:29 schreef Morendo het volgende:
[..]
Alsof de havo bevolkt wordt door Einstein's.
Ik vind 'm wel tekenend eigenlijkquote:Op donderdag 21 april 2011 00:26 schreef phpmystyle het volgende:
Kan iemand de typefout in de TT verbeteren?
Dit zou op een tegeltje in je badkamer veel beter tot z'n recht komen.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:32 schreef phpmystyle het volgende:
Je loopt met je eigen domheid te koop, en de tragiek is dat jij het zelf niet door hebt.
Niet verder dan LTS? Dat is een suggestie van jou. Hoe kom je erbij als ik vragen mag? Een stront inkomen? Valt wel mee hoor. Gewoon een goed loon voor een timmerman.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:32 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Bagger rapport? Blijkbaar waren jouw rapporten ook van een dermate niveau dat jij niet verder dan LTS bent gekomen, nu moet jij niet anderen de maat gaan nemen omdat jij hebt gehaald en een stront inkomen hebt.
Verder interesseert het mij werkelijk geen zier wat jij van mijn rapport vindt, jij denkt dat je scoort met je boeren logica, als't nu over mij gaat, of over economische vraagstukken. Altijd weer die domme boeren redenaties van je. Je loopt met je eigen domheid te koop, en de tragiek is dat jij het zelf niet door hebt. Jij hebt geen verstand van economie, jij hebt geen verstand van educatie/lesgeven. Jij hebt misschien een beetje verstand van houtbewerken, en hou dat zo.
Schoenmaker hou je bij je leest.
Dat staat nog in geen contrast met jouw opmerkingen in dat vorige topic. Sterker nog.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
Ik denk dat ik hem tot mijn signature maak.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:39 schreef Sjaakz het volgende:
[..]
Dit zou op een tegeltje in je badkamer veel beter tot z'n recht komen.
1800 netto in de maand? Wauw. Top. Geweldig. Nee, ik bedoel met boerenlogica dat jij met je IQ 0 mij gaat vertellen dat ik een bagger rapport heb. En hoe langer ik met jou in discussie treedt, hoe mee ik het begin te snappen waarom die baas je wil dumpenquote:Op donderdag 21 april 2011 00:40 schreef betyar het volgende:
[..]
Niet verder dan LTS? Dat is een suggestie van jou. Hoe kom je erbij als ik vragen mag? Een stront inkomen? Valt wel mee hoor. Gewoon een goed loon voor een timmerman.
en boeren logica of gewoon iemand keihard de waarheid in je gezicht durven te zeggen, tja dat ben noch jij of ik over te beslissen maar meer voor personen die buiten deze discussie staan.
Doenquote:Op donderdag 21 april 2011 00:41 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik denk dat ik hem tot mijn signature maak.
Alcohol?quote:Op donderdag 21 april 2011 00:44 schreef EchtGaaf het volgende:
Wat mensen zouden 1800 euro netto in de maand willen.
Over het salaris laat ik me niet uit, dit betekent voor mij al genoeg dat je geen oog hebt op de realiteit, de post van EG zegt genoeg.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:43 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
1800 netto in de maand? Wauw. Top. Geweldig. Nee, ik bedoel met boerenlogica dat jij met je IQ 0 mij gaat vertellen dat ik een bagger rapport heb. En hoe langer ik met jou in discussie treedt, hoe mee ik het begin te snappen waarom die baas je wil dumpenBij mij had je d'r allang uit gelegen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |