Ach van mij hoeven die fratsen nietquote:Op woensdag 20 april 2011 17:57 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik heb er maar even melding van gemaakt.
Ja, dat is waarquote:Op woensdag 20 april 2011 17:57 schreef betyar het volgende:
[..]
Als het koud is of het regent blijven ze toch binnen zitten.
En wat is daar mis mee? Zeg dan: Ja jij werkt lekker buiten.... Als het niet minderwaardig bedoeld is.quote:Op woensdag 20 april 2011 17:43 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Logisch, je werkt ook in de plantsoenen.
Ik plaag je watquote:Op woensdag 20 april 2011 17:56 schreef du_ke het volgende:
[..]
Nee. Al zou het met dit weer niet verkeerd zijn.
Er liep ook veel moois over straat.quote:Op woensdag 20 april 2011 18:03 schreef eriksd het volgende:
Vanavond weer eens wat moois uit mijn toetsenbordje roffelen.
Moet jij je kistjes met witte veters niet aan?quote:
Daar hebben we PHP voor teruggehaald.quote:Op woensdag 20 april 2011 18:10 schreef eriksd het volgende:
[..]
Moet jij je kistjes met witte veters niet aan?
Vrijmetselaar?quote:Op woensdag 20 april 2011 18:14 schreef betyar het volgende:
Vanavond naar het gilde....Nieuwe pakken passen met koffie en een pilsje uiteraard
[ afbeelding ]
Kom hier kom hier!!!! ik maak je helemaal kapotquote:Op woensdag 20 april 2011 18:13 schreef du_ke het volgende:
[..]
Daar hebben we PHP voor teruggehaald.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
Stond een tijdje geleden ook iets over in de VN. Interessant hoe Fukuyama nuances aanbrengt bij zijn eerdere beweringen over de overwinning van het kapitalisme (en het einde van de geschiedenis).quote:Op woensdag 20 april 2011 17:41 schreef phpmystyle het volgende:
http://www.bol.com/nl/p/n(...).html#product_images
I'm interested.
Oeh, drinkgilde dus meestal.quote:
Behalve als we moeten schieten, nu gebeurt dat voor mij niet zo heel vaak, ik moet mijn VOG nog aanvragen.quote:
Wat is zijn politieke gezindte dan?quote:Op woensdag 20 april 2011 18:58 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Stond een tijdje geleden ook iets over in de VN. Interessant hoe Fukuyama nuances aanbrengt bij zijn eerdere beweringen over de overwinning van het kapitalisme (en het einde van de geschiedenis).
Veel plezier.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:02 schreef betyar het volgende:
Ik ben benieuwd of het pak past, zal vast niet gezien het enige tijd geleden opgemeten is.
houdoe he.
quote:Op woensdag 20 april 2011 19:01 schreef betyar het volgende:
[..]
Behalve als we moeten schieten, nu gebeurt dat voor mij niet zo heel vaak, ik moet mijn VOG nog aanvragen.
Voormalig Neocon geloof ik.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:03 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat is zijn politieke gezindte dan?
Waar hij politiek staat? Het is een wetenschappers, dus in die zin onafhankelijk. Lees anders zijn zeer beroemde artikel: http://courses.essex.ac.u(...)d%20of%20History.pdfquote:Op woensdag 20 april 2011 19:03 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat is zijn politieke gezindte dan?
Conservatief liberaal die steeds meer een afkeer kreeg van het huidige neoconservatisme.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:03 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat is zijn politieke gezindte dan?
Ik weet eerlijk gezegd niet of ze een Jip-en-Janneke variant hebben.quote:
Ironisch niet? Zijn ideeën suggereerden westerse superioriteit en vormen een bron van inspiratie voor de VS, maar zelf stond hij hier niet achter.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:15 schreef dotCommunism het volgende:
Fukuyama steunde wel de verkiezing van Obama.Maar dat was omdat hij het beleid van Bush verafschuwde, en dan vooral het buitenland beleid. Hij is niet tegen het verspreiden van Amerikaanse idealen naar andere landen, maar dan niet via militair ingrijpen, wat hij als een falende wijze ziet, maar via politieke, economische stimulatie en onderwijs. Ontwikkelingshulp in feite, gericht om de lokale bevolking zelf de stappen richting Amerikaanse normen en waarden te laten zetten, in plaats van via oorlog af te dwingen.
Ok, komt opzich wel overeen met mijn denkrichting dan. Al geloof ik niet dat Amerika andere landen hun normen en waarden opdringt middels militaire interventies.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:15 schreef dotCommunism het volgende:
Fukuyama steunde wel de verkiezing van Obama.Maar dat was omdat hij het beleid van Bush verafschuwde, en dan vooral het buitenland beleid. Hij is niet tegen het verspreiden van Amerikaanse idealen naar andere landen, maar dan niet via militair ingrijpen, wat hij als een falende wijze ziet, maar via politieke, economische stimulatie en onderwijs. Ontwikkelingshulp in feite, gericht om de lokale bevolking zelf de stappen richting Amerikaanse normen en waarden te laten zetten, in plaats van via oorlog af te dwingen.
Ga maar eens inlezen in wat Amerika in Irak doet. Daar zie je het recht voor je neus gebeuren.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ok, komt opzich wel overeen met mijn denkrichting dan. Al geloof ik niet dat Amerika andere landen hun normen en waarden opdringt middels militaire interventies.
Lees je wel eens wetenschappelijke artikelen over politieke of maatschappelijke ontwikkelingen? Objectieve informatie geeft een breder perspectief dan de gekleurde bronnen op het internet.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ok, komt opzich wel overeen met mijn denkrichting dan. Al geloof ik niet dat Amerika andere landen hun normen en waarden opdringt middels militaire interventies.
Je moet eens wat meer The Smiths, Joy Division, The Cure en dergelijke bands luisteren uit de jaren tachtig. Dat waren dè bands.quote:Op woensdag 20 april 2011 18:50 schreef eriksd het volgende:
Best bizar dat dit soort nummers hits waren 15 jaar geleden. 6 top 3 singles van 1 album in de UK
Wanneer staat er weer eens een superster op.
Persoonlijk vind ik Fukuyama helemaal niks. Dat gedoe over het 'einde van de geschiedenis' is echt een misinterpretatie van Hegels denken over de geschiedenis.quote:Op woensdag 20 april 2011 18:58 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Stond een tijdje geleden ook iets over in de VN. Interessant hoe Fukuyama nuances aanbrengt bij zijn eerdere beweringen over de overwinning van het kapitalisme (en het einde van de geschiedenis).
Projectontwikkeleraar bij schiphol stelselmatig gedwarsboomd door overheid, corrupte rechters die meineed plegen, lucht van omkoping enzovoorts enzovoorts. Speelt al 20 jaar.quote:
Och willen de heren politici de economie weer eens dwarsbomen?quote:Op woensdag 20 april 2011 20:12 schreef eriksd het volgende:
[..]
Projectontwikkeleraar bij schiphol stelselmatig gedwarsboomd door overheid, corrupte rechters die meineed plegen, lucht van omkoping enzovoorts enzovoorts. Speelt al 20 jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |