Busted!quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:38 schreef Pinguino81 het volgende:
euuum toevallig is mijn echte naam Peter en ik was Zaterdag in een kroeg
dan weet je dat ik knapper ben dan jijquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:38 schreef Pinguino81 het volgende:
[..]
euuum toevallig is mijn echte naam Peter en ik was Zaterdag in een kroeg
toppie !! Good for you !!quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:44 schreef LuxorBeetroots het volgende:
Ik voel me ook weer veeeeel beter na gister. Als ik nu naar die berichten kijk.
Heb met hem gesproken namelijk. En ik wil hem niet terug. Het was toch echt bagger tussen ons.
tis gewoon een achtbaan die je ff moet doorstaan. En ik ben soms zo stom om opnieuw in te stappen. Misschien geeft het een kick die pijn? iig kom je er sterker uit!!!quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:44 schreef LuxorBeetroots het volgende:
Ik voel me ook weer veeeeel beter na gister. Als ik nu naar die berichten kijk.
Heb met hem gesproken namelijk. En ik wil hem niet terug. Het was toch echt bagger tussen ons.
Het is gewoon najagen van een droom die geen werkelijkheid meer isquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:57 schreef Pinguino81 het volgende:
[..]
tis gewoon een achtbaan die je ff moet doorstaan. En ik ben soms zo stom om opnieuw in te stappen. Misschien geeft het een kick die pijn? iig kom je er sterker uit!!!
Iemand heeft zijn happy happy joy joy modus aangezetquote:Op woensdag 4 mei 2011 14:13 schreef missconfessions het volgende:
ja ondanks het verdriet blijven lachen mensen, want een dolletje zo af en toe haalt de druk er even vanaf. Met lachen, sporten, praten maak je weer endorfine aan en daar wordt je heeeeel blij van !![]()
![]()
Komt goed uit dat ik verreweg de leukste ben die ik ken.quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:13 schreef missconfessions het volgende:
ja ondanks het verdriet blijven lachen mensen, want een dolletje zo af en toe haalt de druk er even vanaf. Met lachen, sporten, praten maak je weer endorfine aan en daar wordt je heeeeel blij van !![]()
![]()
ja, zo af en toe heb ik dat echt nodig om uit mijn eigen vicieuze cirkel van negativiteit te komen, want behalve liefdesverdriet, spelen er nog zoveel andere dingen in je leven, dat je het soms helemaal niet meer rooskleurig kan zien, vandaar dus een happy joy modus, een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd, toch?quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:16 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Iemand heeft zijn happy happy joy joy modus aangezet
Ik heb daar beste vrienden voor...quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:20 schreef Pinguino81 het volgende:
Helemaal eens met je. Maar soms is het verdomd lastig. Als je een relatie hebt dan hebbie al gezeik in je leven over bepaalde zaken maar dan heb je tenminste iemand om op terug te vallen maar als dat ook weg valt dan is het dubbel zo zwaar
ja precies en ik ben ook niet het type om mijn problemen met anderen te bespreken (vandaar dat het zo lekker is om van me af te schrijven op een forum), dan is het soms verdomd eenzaam. Gelukkig heb ik wel een paar echte vrienden om me heen, die me zo af en toe een schop onder m'n reet geven, zo van kom op, niet zeuren, we gaan er wat van maken. Dat was afgelopen zaterdag het geval, ik had helemaal geen zin om te feesten of wat dan ook, uiteindelijk toch mee gegaan en het was een super avond.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:20 schreef Pinguino81 het volgende:
Helemaal eens met je. Maar soms is het verdomd lastig. Als je een relatie hebt dan hebbie al gezeik in je leven over bepaalde zaken maar dan heb je tenminste iemand om op terug te vallen maar als dat ook weg valt dan is het dubbel zo zwaar
hmm beste vrienden blijken in zulke tijden heel erg schaars. Dat heb ik nu wel gemerkt. De meeste kan je 1 a 2 x bij terecht en daarna vinden ze dat je niet moet zeiken.quote:
Ja, precies. Ik heb veel meer aan mijn vriendinnen gehad dan aan mijn ex. Ik kon al mijn shit bij hun kwijt niet bij hem. (Aangezien mijn shit vaak over hem ging haha.)quote:
Allereerst ben ik echt vet trots op je dat je vanavond hebt afgezegd. Daar ga je vanavond vast nog wel ff van balen en je voelt je nu vast niet helemaal top. Maar toch mag je trots op jezelf zijn.. ik had het niet gekundquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:36 schreef Pinguino81 het volgende:
hmm beste vrienden blijken in zulke tijden heel erg schaars. Dat heb ik nu wel gemerkt. De meeste kan je 1 a 2 x bij terecht en daarna vinden ze dat je niet moet zeiken.
Zijn dat dan wel je beste vrienden? Ik kan ten alle tijden en met wat dan ook terecht bij ze.. en zij bij mij. Heerlijk zo'n hechte vriendschap.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:36 schreef Pinguino81 het volgende:
[..]
hmm beste vrienden blijken in zulke tijden heel erg schaars. Dat heb ik nu wel gemerkt. De meeste kan je 1 a 2 x bij terecht en daarna vinden ze dat je niet moet zeiken.
Ritueel verbranden en flink zuipen. Dan voel je je morgen weer als nieuwquote:Op woensdag 4 mei 2011 17:01 schreef Zwitsalletje het volgende:
Godverdomme kwam ik perongeluk liefdesbrieven tegen van mijn ex, ik wou ze niet lezen, maar toch gedaan. Het lijkt wel alsof ik nu weer helemaal terug bij af ben
Ik heb wel eens doos met al mijn liefdesbrieven teruggekregen van mijn jeugdliefde... per koerier (en aangetekend)quote:Op woensdag 4 mei 2011 17:01 schreef Zwitsalletje het volgende:
Godverdomme kwam ik perongeluk liefdesbrieven tegen van mijn ex, ik wou ze niet lezen, maar toch gedaan. Het lijkt wel alsof ik nu weer helemaal terug bij af ben
Op een of andere manier kan ik ze niet weggooien, ik berg ze wel ergens heeeeel diep in een kast of ergens achter op zodat ik ze voorlopig niet meer vindquote:Op woensdag 4 mei 2011 17:03 schreef Mc.Chicken het volgende:
[..]
Ritueel verbranden en flink zuipen. Dan voel je je morgen weer als nieuw
haha serieusquote:Op woensdag 4 mei 2011 17:13 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik heb wel eens doos met al mijn liefdesbrieven teruggekregen van mijn jeugdliefde... per koerier (en aangetekend)
En alle naaktfoto's van mezelf die we samen hadden gemaakt. De actie foto's had ze verbrand volgens het begeleidende briefjequote:
Kappen met die gozer. Hij speelt spelletjes met je.quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:20 schreef mirann88 het volgende:
Even een update als het magWas vandaag bij een vriendin van me (is toevallig ook de vriendin van mn ex zn broertje). Na jullie reacties gingen mijn ogen al een beetje open maar toen zij aangaf dat ik met hem geen toekomst zou hebben door zijn geheugenprobleem (dit komt niet door zijn eigen leugens maar is wel aangetoond bij zn ziekte) omdat hij ook niet in staat is een school af te maken hierdoor (hij doet losse cursussen in computerzooi). Het enige wat ik eigenlijk wilde weten was of hij nou tegen mij loog over dat het 'misschien ooit nog weleens goed zou komen'. De bovengenoemde vriendin heeft hem gesmst of het ooit nog goed zou komen (met beetje een omweg) en hij antwoordde naar haar: "Denk eerlijk gezegd niet dat het nog goed komt, de klik is er wel maar mn gevoel voor haar is niet sterk genoeg."
Heb beloofd haar niet te verraden dus heb hem niets gezegd, wel kon hij weer ineens contact opnemen om te vragen over een berichtje van een vriend van hem wat hij zag op facebook. Hij heeft me zelf niets verteld over de kwestie terwijl hij naar die vriendin stuurde dat hij nu of binnenkort wel eerlijk tegen me zou moeten zijn. Ik ben er werkelijk helemaal KLAAR mee nu.. Wat hij me allemaal heeft aangedaan is nog wel te vergeven.. Maar liegen, daar kots ik echt van. Heb m zoveel kansen geven het gewoon te zeggen ook al zou ik er gekwetst door raken, maar me gewoon aan een lijntje houden voor zn eigen ego en aandacht? Nee sorry.. Zo werkt het niet voor mij. Op zich dus nog wel positief denk ik zomaar? Vind het wel misselijkmakend.. Waarom kunnen mensen zo liegen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |