Klagen over gebrek aan geld heeft ook geen zin, want geld heb je nooit genoeg.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:21 schreef Asfyxia het volgende:
Over een gebrek aan geld zul je mij niet horen klagen hoor.
Nee, het is ondertussen extreem zielig.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:23 schreef CoolGuy het volgende:
Als je het van een afstandje bekijkt is dit toch prachtig tijdverdrijf naast je dagelijkse werkzaamheden?
Inderdaad. Één keer out of the blue roepen dat je ooit een huurachterstand hebt gehad, en we kunnen weer maanden schuddebuiken van het lachen om al die burgermansvooroordelen die je om de oren vliegen.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:22 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Gewoon blijven voeren en alle vooroordelen en andere karaktertrekjes komen vanzelf bovendrijven
Das best dat jij dat vind. Ik vind het er niet minder vermakelijk omquote:Op woensdag 20 april 2011 12:26 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Nee, het is ondertussen extreem zielig.
Hey Pierre,quote:Op woensdag 20 april 2011 12:26 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Nee, het is ondertussen extreem zielig.
Dat is relatief, maar in principe ben ik het met je eensquote:Op woensdag 20 april 2011 12:26 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Klagen over gebrek aan geld heeft ook geen zin, want geld heb je nooit genoeg.
Erg grappig dat gespeculeer van de huurders. Er veel kopers die er echt geen nacht van wakker liggen dat hun huis in waarde daalt. Die wonen gewoon naar hun wens en kunnen probleemloos de maandlasten ophoesten. Als je een auto koopt weet je ook dat je dat geld nooit meer terug krijgt. Als je huurt weet je ook dat je je maandelijkse huur kwijt bent.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:15 schreef Hanoying het volgende:
Het wordt pas interessant als de overdrachtsbelasting voor starters wordt afgeschoten. Moet je dan wel of niet kopen als starter met verstand? Aan de ene kant zal de markt even opveren maar aan de andere kant wordt dan de vraag of die opvering bestendig is of dat na een half jaar de hele ramban rustig weer inzakt. Dan zou je er in ieder geval nog over mogen twijfelen, in alle andere gevallen moet je het komende jaar niets doen.
Dat is op zich wel vrij crimineel gedragquote:Op woensdag 20 april 2011 12:27 schreef Asfyxia het volgende:
En een bijna afgeschreven laptop bij m'n toenmalige universiteit! En ik ben er nooit voor gepakt!
Fijn om te lezen met welke type mens we met de huurder van doen hebben.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:27 schreef Asfyxia het volgende:
[..]
Inderdaad. Één keer out of the blue roepen dat je ooit een huurachterstand hebt gehad, en we kunnen weer maanden schuddebuiken van het lachen om al die burgermansvooroordelen die je om de oren vliegen.
Ik heb trouwens ook weleens snoepjes bij de Albert Heijn gepikt! En een deoroller bij de C1000! En een bijna afgeschreven laptop bij m'n toenmalige universiteit! En ik ben er nooit voor gepakt!
De huur betaal je meestal niet met geleend geldquote:Op woensdag 20 april 2011 12:38 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
Erg grappig dat gespeculeer van de huurders. Er veel kopers die er echt geen nacht van wakker liggen dat hun huis in waarde daalt. Die wonen gewoon naar hun wens en kunnen probleemloos de maandlasten ophoesten. Als je een auto koopt weet je ook dat je dat geld nooit meer terug krijgt. Als je huurt weet je ook dat je je maandelijkse huur kwijt bent.
quote:Op woensdag 20 april 2011 12:28 schreef oinkoink12 het volgende:
Hey Pierre,
Doet xeno jou niet denken aan een clown uit t verleden?
De hypotheek ook niet, dus dat scheelt.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:43 schreef xenobinol het volgende:
[..]
De huur betaal je meestal niet met geleend geld
De hypotheek betaal je ook niet met je credit card.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:43 schreef xenobinol het volgende:
[..]
De huur betaal je meestal niet met geleend geld
Huurtokkies snappen het niet. Die kijken veel liever afgunstig naar koopeigenaren, de mensen die wel in staat waren iets te bereiken in hun leven, verzuurd en afgunstig zitten ze in hun halve huurkrotten te wachten tot ook zij ooit een keer misschien de status van 'woningeigenaar' mogen krijgen, maar tot die tijd zijn de Asfyxia-typetjes met een middelmatige opleiding en dito normen en waarden schering en inslag op de huurmarkt.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:20 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Hoe kom je nou bij die conclusie? Dat zeg ik helemaal niet, dat bedoel ik niet. Jij hebt het over ontkenning van mij. Dat is jouw opmerking.
Ik hoef niks te ontkennen. Dat hoef ik niet, omdat ik geen probleem heb, wat er ook gebeurd. Dat is wat ik bedoel. Als ik iets zou ontkennen, dan zou ik dat doen omdat ik niet kan omgaan met datgene wat ik zou ontkennen. Maar ik ontken niks. Ik zeg dat het me niet interesseert.
Wat boeit het mij nou dat mijn huis minder waard zou worden? Ik woon er toch al, ik weet wat mijn vaste lasten zijn en die kan ik makkelijk betalen dus uiteindelijk heb ik mijn huis vrij. Ik krijg daar geen problemen mee, want ik ken mijn financiele situatie. Jij kent mijn situatie niet dus daar kun je ook geen uitspraken over doen. I really really could not care less dat over 5 jaar de huizen eventueel een stuk minder kosten.
Dan kan ik heel verzuurd gaan zitten zijn en balen dat mensen die dan een huis kopen minder betalen voor dat huis dan dat ik 5 jaar eerder gedaan heb, maar ik kan daar niet zuur om zijn, het boeit me gewoon niet.
Onzin doordat je generaliseert, en dat weet je zelf ook wel.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:15 schreef Hanoying het volgende:
De richting van de huizenmarkt op de korte termijn is bekend heren en hij wijst naar beneden. Dat wijst hij al een poosje en was bij iedereen die de markt een beetje volgde bekend en volledig verwacht. 2 jaar geleden instappen was dan ook dom, vorig jaar instappen was dom en dit jaar instappen is nog steeds dom.
Een beetje wel maar door de bank genomen is het niet slim in een dalende markt te stappen. Je lost lucht af en je bouwt onderwaarde op.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:54 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Onzin doordat je generaliseert, en dat weet je zelf ook wel.
Beweren dat iets dom is in elke mogelijke situatie. Dat is pas domquote:Op woensdag 20 april 2011 12:15 schreef Hanoying het volgende:
2 jaar geleden instappen was dan ook dom, vorig jaar instappen was dom en dit jaar instappen is nog steeds dom.
Dat kan ik beter aan jou vragen.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:51 schreef Scorpie het volgende:
Asfyxiatje, had je nog wat feitjes voor me waar ik je al eerder om heb gevraagd, of blijf het niveau bedenkelijk ?
Nou, het eerste deel heeft hij sowieso gelijk in. Je kan nu achteraf zeggen dat het dom was een huis 1-2-3 jaar terug te kopen. De daling afelopen jaren van 10 tot 25% of soms nog meer plus je k.k. krijg je voorlopig niet meer terug.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:54 schreef Scorpie het volgende:
Onzin doordat je generaliseert, en dat weet je zelf ook wel.
duidelijk is wel datquote:Op woensdag 20 april 2011 13:15 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Nou, het eerste deel heeft hij sowieso gelijk in. Je kan nu achteraf zeggen dat het dom was een huis 1-2-3 jaar terug te kopen. De daling afelopen jaren van 10 tot 25% of soms nog meer plus je k.k. krijg je voorlopig niet meer terug.
Zo kun je ook zeggen dat alle mensen die in het gulden tijdperk een huis hebben gekocht een gouden deal hebben gesloten.
Wat hij over de komende jaren zegt blijft gissen.
Ok, weet je wat? We doen de oeffening nóg een keer.quote:Op woensdag 20 april 2011 13:09 schreef Hanoying het volgende:
De Whuzzen van deze wereld beweren anders en gooien het dan op een "maar nu heb ik een groot huis voor partner en kind die bij mij intrekken" en dergelijk maar als hij op één salaris 2,5 ton kan lenen voor een huis kan hij ook een mooi huis huren omdat hij gewoon aan de criteria voldoet van de betere private huurwoningen. Kost hem uiteindelijk per maand ook minder dan een koopwoning (wat men in dit topic ook moge bewreen met netto maandlasten van volgens eigen zegge drie tientjes).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
Ach weer een ongefundeerde meth77 uitspraak. Er was in de stijgende jaren al een structureel tekort van 100.000 tot 200.000 woningen om de markt echt een vrije markt te maken.; Maar volgens jou hoeven er geen woningen bij te komen en wordt dan vanzelf de bubble opgelost. Nou mijns inziens neemt de schaarste dan nog meer toe, en de prijzen voor gewilde objecten zal dan alleen maar stijgen.quote:Op woensdag 20 april 2011 13:20 schreef meth77 het volgende:
[..]
duidelijk is wel dat
1 De huidige bouwstroom van 50.000 woningen volstrekt overbodig is., als we de huizenbubble in stand willen houden.
ik woon er in, regio Utrechtquote:Op woensdag 20 april 2011 13:31 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Ok, weet je wat? We doen de oeffening nóg een keer.
Zoek voor mij eens een huurhuis onder de 900 euro netto per maand in omgeving Eindhoven + 10Km met 4 slaapkamers, een ligbad en douche, minimaal 100m2 woonoppervlak en minimaal 200m2 perceeloppervlak.
Ga je paaseitjes verstoppen.quote:Op woensdag 20 april 2011 13:34 schreef Whuzz het volgende:
Anyways! Ik heb lekker een weekje vrij nu. Lekker met vriendin en kind in de tuin spelen
Kom over een weekje nog wel een keer kijken of de huizenmarkt al is ingestort. Gegroet zijt u angsthazen en gegroet zijt u huizenbezitters!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |