ja en s'nachts janken als ie alleen isquote:Op vrijdag 15 april 2011 14:59 schreef waxmask het volgende:
[..]
Pups blaffen heel schel....dat gaan de streamers niet lang leuk vinden...
waar is de optie "geen van beiden ?"quote:
Het lekker zoenende alter ego van Flipquote:
en nog niet zindelijk, dus dat word er snachts uit.. en als jo gaat slaapwandelen en het beestje heeft net wat neergelegd voor de deur... kan het nog wel lachen wordenquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:01 schreef bull1966 het volgende:
[..]
ja en s'nachts janken als ie alleen is
Nee later, ik wou zeggen met die en die, maar ik weet de namen ook niet meerquote:
Ad-blocker uitschakelenquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:02 schreef Capaja het volgende:
[volledig OFFTOPIC modus aan] ik ben fakking 200% zielig ! ik ben (nog steeds) mijn smileys kwijt EN ik kan niet meer quoten of mijn berichten aanpassen
ik heb mijn pc al uit en aan gehad en op de reset burron onderin beeld geklikt, maar niets helpt [volledig OFFTOPIC modus uit]
ONTOPIC : uhm uhm Servio is terug
dan neemt jo hem wel weer mee in haar bedquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:03 schreef marky het volgende:
Puppy's huilen wel vaak in de ancht dus dat is wel weer prettig. Blijven de bewoners lekker wakker.
Er stond me wel vaag iets bij dat er ooit een hondje in BB had gezeten, maar idd geen flauw idee meer welke editie het was!quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:03 schreef PC eend het volgende:
[..]
Nee later, ik wou zeggen met die en die, maar ik weet de namen ook niet meer
(l)ik (l)ik (l)ikquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:03 schreef Stability het volgende:
[..]
dan neemt jo hem wel weer mee in haar bed
was dat niet dat mormel van amanda? van de gouden kooi...die sjiewawaquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:04 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Er stond me wel vaags iets bij dat er ooit een hondje in BB had gezeten, maar idd geen flauw idee meer welke editie het was!
FOK! is zwaar beveiligdquote:
Nee dat was DGK, er was ook een BB waar (kort) een hondje/puppy in had gezetenquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:04 schreef Stability het volgende:
[..]
was dat niet dat mormel van amanda?
bb 6 volgens mijquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:04 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Er stond me wel vaag iets bij dat er ooit een hondje in BB had gezeten, maar idd geen flauw idee meer welke editie het was!
Die ook ja maar da's DGK...In BB2 of 3(the battle) was toch een hondje waar die Mocro zo dik mee was....quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:04 schreef Stability het volgende:
[..]
was dat niet dat mormel van amanda?
De PA van Hummie is homo kent de scene dus behoorlijk. Dat heeft ons Rick en nu Servio bezorgt.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:02 schreef Reksie1981 het volgende:
Ik hoorde dat Bas Bisexuele gevoelens had, vandaar dat Servio er is!
Dat waren de hondjes van een bewoner en die keek er binnen een dag al niet meer naar om en die piesten alles onder en blaften naar alles wat bewoogquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:04 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Er stond me wel vaag iets bij dat er ooit een hondje in BB had gezeten, maar idd geen flauw idee meer welke editie het was!
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:04 schreef Stability het volgende:
[..]
was dat niet dat mormel van amanda? van de gouden kooi...die sjiewawa
.......mo is langs gelopen....quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:05 schreef danilel het volgende:
wat ligt er voor een schuim op de grond???
zijn misschien wel die honden die ze vaker horen blaffen...quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:06 schreef vuurvliegje52 het volgende:
Weet iemand dat? Zit het SS huis in Sesimbra? Dan zitten ze vlakbij de hondenopvang Mirbessa.
Volgens mij de BB 4.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:04 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Er stond me wel vaag iets bij dat er ooit een hondje in BB had gezeten, maar idd geen flauw idee meer welke editie het was!
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:05 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
FOK! is zwaar beveiligd
Maar het werkt dus weer?
[..] [quote]Op vrijdag 15 april 2011 15:05 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
FOK! is zwaar beveiligd
Maar het werkt dus weer?
[..]
Nee dat was DGK, er was ook een BB waar (kort) een hondje/puppy in had gezeten
Het was BB4 die BB was met Jeannete, Judith en Margriet enzo.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:03 schreef PC eend het volgende:
[..]
Nee later, ik wou zeggen met die en die, maar ik weet de namen ook niet meer
quote:
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:07 schreef Candyfreak het volgende:
[..]
Het was BB4 met die BB was met Jeannete, Judith en Margriet enzo.
Nu weet ik het weer!quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:07 schreef mazaru het volgende:
Dat was BB4. En het hondje heette Quincy
Haal Quincy (de hond) uit het huis - actie!
Het komt weer een beetje terugquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:07 schreef Candyfreak het volgende:
[..]
Het was BB4 met die BB was met Jeannete, Judith en Margriet enzo.
het zijn inderdaad allemaal wel dierenliefhebbers, maar een pup 8 baasjes geven ..............quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:08 schreef vuurvliegje52 het volgende:
Ik heb een dubbel gevoel bij een puppy in dit huis. Ik merk wel, dat er veel dierenliefhebbers zijn, dus moeten we ons zorgen maken? We zullen het zien.
Judith die ook zo graag BN-er wilde worden en later belspelletjes ging presenteren...quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:07 schreef Candyfreak het volgende:
[..]
Het was BB4 met die BB was met Jeannete, Judith en Margriet enzo.
Ik denk dat het met deze mensen wel goed komtquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:08 schreef vuurvliegje52 het volgende:
Ik heb een dubbel gevoel bij een puppy in dit huis. Ik merk wel, dat er veel dierenliefhebbers zijn, dus moeten we ons zorgen maken? We zullen het zien.
Ook in de vierde Big Brother was het huis verdeeld in een rijk deel, "De Bungalow" en een arm deel, "De Bunker". Plaatsing in arm of rijk was afhankelijk van individuele opdrachten, confrontaties en voorgelegde dilemma's. Met uitstapjes naar onder andere het televisieprogramma "De Zwakste Schakel" en een ontwikkelingsproject in Oeganda werd het principe "geen contact met de buitenwereld" deels losgelaten. Een deel van de bewoners verbleef aanvankelijk in een huis in Portugal. Sommige bewoners ontmoetten elkaar niet eens, doordat de entree van de een plaatsvond na de exit van de ander. Door het grote aantal bewoners en de snel wisselende groepssamenstelling was de serie moeilijk te volgen.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:09 schreef PC eend het volgende:
[..]
Het komt weer een beetje terug
Lau, mustapha en dacht ook bram
Euhquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:09 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
[..]
[..]
Nu weet ik het weer!
Dus toch BB4
quote:
tjonge daar heb ik nooit naar gekeken. Die Bram, dat was dus al een bekende?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:10 schreef Capaja het volgende:
[..]
Ook in de vierde Big Brother was het huis verdeeld in een rijk deel, "De Bungalow" en een arm deel, "De Bunker". Plaatsing in arm of rijk was afhankelijk van individuele opdrachten, confrontaties en voorgelegde dilemma's. Met uitstapjes naar onder andere het televisieprogramma "De Zwakste Schakel" en een ontwikkelingsproject in Oeganda werd het principe "geen contact met de buitenwereld" deels losgelaten. Een deel van de bewoners verbleef aanvankelijk in een huis in Portugal. Sommige bewoners ontmoetten elkaar niet eens, doordat de entree van de een plaatsvond na de exit van de ander. Door het grote aantal bewoners en de snel wisselende groepssamenstelling was de serie moeilijk te volgen.
De bewoners waren allen vrij jong, en single. Er ontstonden spoedig verschillende relaties, waarvan die tussen Arthur en Ursula het meest bestendig bleek. Stefan, werkzaam in de porno-business, was achtereenvolgens op jacht naar ex-Jehova's getuige Daniela, Geesje en Margriet. Mustapha drukte een groot stempel op het programma door zich aan de ramadan te houden en gehuld in traditionele Marokkaanse kledij door het huis te lopen. Dit weerhield "Mushi" er niet van zich vaak buiten de groep te plaatsen en hooglopende en ordinaire ruzies met Margriet uit te vechten en discussies aan te gaan met Fortuynistische starre ex-agent Arthur. Mustapha was wel degene die de eindverantwoordelijkheid nam voor de verzorging van het hondje Quincy. Judith, Marc en Wouter zorgden ondertussen met hun belangstelling voor het paranormale en neurolinguïstisch denken voor een zweverige en sektarische component. Ting had het moeilijk met het gebrek aan privacy toen zij graag wilde masturberen. Een verzoek in de dagboekkamer voor ongestoorde mogelijkheden hiertoe bleef zonder resultaat.
De band Re-Play kwam optreden wat tot een grote gezamenlijke huilscène leidde. De serie sleepte zich voort naar het einde, waar onverwacht de onzekere en huilerige Jeanette de hoofdprijs in de wacht sleepte. Dennis deed later in 2005 samen met zijn vriendin Johanneke mee aan Temptation Island. Bram is tegenwoordig als eigenaar van het mediabedrijf Enjoymedia werkgever van Big-Brother-1-winnaar Bart. De zus van Bram, Claire, zat ook in een realityprogramma genaamd De Gouden Kooi, een variant op Big Brother. Judith Peereboom werkt bij een belspelprogramma. Door het slechte kijkcijferresultaat ging het programma voor drie jaar op de plank.
Dat was toch met de geit?quote:
Servio weer druk bezig zo te zien!quote:
ik heb deze ook niet gekeken, maar was Ting geen fokster ?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:12 schreef vuurvliegje52 het volgende:
[..]
tjonge daar heb ik nooit naar gekeken. Die Bram, dat was dus al een bekende?
Ja, die giet heette Cindy. Of was dat toch BB1?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:12 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Dat was toch met de geit?
Vandaar mijn verwarring even
[..]
Servio weer druk bezig zo te zien!
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:12 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Dat was toch met de geit?
Vandaar mijn verwarring even
[..]
Servio weer druk bezig zo te zien!
Priscella. Zat bij Gert-Jan en Kelly en Andries zeg maarquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:13 schreef Capaja het volgende:
[..]
ik heb deze ook niet gekeken, maar was Ting geen fokster ?
of in welke BB zat de vrouwelijke fokster ?
Yep, BB3quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:14 schreef Ripley het volgende:
[..]
Priscella. Zat bij Gert-Jan en Kelly en Andries zeg maar
Jo, want daar heeft ze al ruzie over gemaakt tochquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:14 schreef markvanrinsum het volgende:
wie gaat er straks koken servio??????
Met Joanna volgens mij.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:14 schreef markvanrinsum het volgende:
wie gaat er straks koken servio??????
En wordt enigszins getolereerd omdat iedereen wel weet dat het niet voor het echie is.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:13 schreef markvanrinsum het volgende:
[..]
kapper servio is weer helemaal terug in het huis
ow okequote:Op vrijdag 15 april 2011 15:14 schreef Gert het volgende:
[..]
Yep, BB3
Priscella heeft Big-Brother huis verlaten
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:15 schreef knagsje het volgende:
[..]
Jo, want daar heeft ze al ruzie over gemaakt toch
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:15 schreef Gert het volgende:
[..]
En wordt enigszins getolereerd omdat iedereen wel weet dat het niet voor het echie is.
Zei ze dat ?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:13 schreef suksan het volgende:
laura had nog wel getwijfeld als guido er had gestaan ipv cynthia... echte liefde met alex
BB2 had heel kortstondig een geit. Die werd hoofdzakelijk verzorgt door Annet die in een dronken bui bij de Geit in het hok kroop.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:13 schreef Candyfreak het volgende:
[..]
Ja, die geit heette Cindy. Of was dat toch BB1?
en de kutkippen toch ?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:17 schreef marky het volgende:
[..]
BB2 had heel kortstondig een geit. Die werd hoofdzakelijk verzorgt door Annet die in een dronken bui bij de Geit in het hok kroop.
ook !quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:18 schreef Tamaartje het volgende:
Mn streams lopen steeds vast, meer mensen last van?
En wederom met een chagrijnige kutsmoel, dat wijf kan zichzelf ook totaal niet vermaken.quote:
Ja, ik heb het ookquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:18 schreef Tamaartje het volgende:
Mn streams lopen steeds vast, meer mensen last van?
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:18 schreef Tamaartje het volgende:
Mn streams lopen steeds vast, meer mensen last van?
Ik kan het (nog) niet zeggen, kijk geen PC streams maar wellicht dat het UPC/Ziggo kanaal wél correct werkt?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:18 schreef Flashbox het volgende:
Waarom vallen die streams nu elke keer weg. meer die daar problemen mee hebben???
ik ookquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:18 schreef Tamaartje het volgende:
Mn streams lopen steeds vast, meer mensen last van?
klopt ook alquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:19 schreef BONG4002 het volgende:
Ik kan het (nog) niet zeggen, kijk geen PC streams maar wellicht dat het UPC/Ziggo kanaal wél correct werkt?
verder haal ik het niet door elkaar hoorquote:
Die kan ik helaas niet zienquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:19 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
[..]
maar wellicht dat het UPC/Ziggo kanaal wél correct werkt?
Ik heb ziggo en geen problemen!quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:19 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
[..]
Ik kan het (nog) niet zeggen, kijk geen PC streams maar wellicht dat het UPC/Ziggo kanaal wél correct werkt?
Zohoo, is dié effe lekker opgeknapt! Daar kunnen ze in die snijschuur van mamadjoon niet aan tippen.quote:
Haha okquote:
Dan is de I-net streamserver weer even overbelast, neem aan dat er naar gekeken gaat wordenquote:
hahahaquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:21 schreef Gert het volgende:
[..]
Zohoo, is dié effe lekker opgeknapt! Daar kunnen ze in die snijschuur van mamadjoon niet aan tippen.
Ik denk dat ze (de productie) nu aan het kijken zijn hoe deze storing opgelost gaat wordenquote:
En daar komt ze op dr 31e achter?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:22 schreef PoezeligDing het volgende:
Mo heeft door een vriendin leren inzien dat ze binnen haar vriendenkring niet van het ene naar het andere vriendje moet hoppen..
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:23 schreef markvanrinsum het volgende:
2 keer zwart beeld en 2 keer streamlock
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:23 schreef little_me het volgende:
alleen stream 2 heb ik nu en de rest zwart
Reboot doet soms wonderen (van de streamserver dan, niet je eigen pc)quote:
Ja snap het ook nietquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:26 schreef Stability het volgende:
kweet niet hoor....aardappels schillen met een kaasschaaf.......
kweenie hoor maar je hebt het nu over iemand die op haar 23e aan de botox zit..quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:26 schreef Stability het volgende:
kweet niet hoor....aardappels schillen met een kaasschaaf.......
vreselijk ...wat een lui mokkel is datquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:27 schreef WebAddict het volgende:
Wat word ik moe naar het kijken van dat hoofd van die Laura...
oh ja, die weet natuurlijk niet beter....in de kliniek van ma gebruiken ze ook altijd kaasschaven neem ik aanquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:27 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
kweenie hoor maar je hebt het nu over iemand die op haar 23e aan de botox zit..
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:28 schreef Stability het volgende:
[..]
oh ja, die weet natuurlijk niet beter....in de kliniek van ma gebruiken ze ook altijd kaasschaven neem ik aan
Voor de kin- en neuscorrectie welquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:28 schreef Stability het volgende:
[..]
oh ja, die weet natuurlijk niet beter....in de kliniek van ma gebruiken ze ook altijd kaasschaven neem ik aan
Helemaal mee eensquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:28 schreef Sjalalamantha het volgende:
Ik vind dat Servio wel weer voor levendigheid zorgt. Normaal ligt iedereen voor pampus en zie je Geer of Karim nog een paar bewegingen maken of een gesprek voeren. Nu zijn er meer bewoners in de weer. Alleen Gerard zie ik niet.
zou ze ook daar d'r vlekken mee weg kunnen schillen ???quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:28 schreef Stability het volgende:
[..]
oh ja, die weet natuurlijk niet beter....in de kliniek van ma gebruiken ze ook altijd kaasschaven neem ik aan
als ik het voor haar doen mag welquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:29 schreef bull1966 het volgende:
[..]
zou ze ook daar d'r vlekken mee weg kunnen schillen ???
goedzo ! we gaan door voor de broodroosterquote:
tja.......quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:30 schreef Sjalalamantha het volgende:
Laura zei net: Ik heb een inzinking.
Monique: ben je moe
Laura: Ja...
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:30 schreef Stability het volgende:
[..]
goedzo ! we gaan door voor de broodrooster
voor de dermabrasiequote:Op vrijdag 15 april 2011 15:28 schreef Stability het volgende:
[..]
oh ja, die weet natuurlijk niet beter....in de kliniek van ma gebruiken ze ook altijd kaasschaven neem ik aan
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:30 schreef Sjalalamantha het volgende:
Laura zei net: Ik heb een inzinking.
Monique: ben je moe
Laura: Ja...
Lui wichtquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:30 schreef Sjalalamantha het volgende:
Laura zei net: Ik heb een inzinking.
Monique: ben je moe
Laura: Ja...
Ze rust altijd op haar lauweren....quote:
quote:Op je lauweren rusten?
--------------------------------------------------------------------------------
Waar komt de uitdrukking 'op je lauweren rusten' vandaan?
--------------------------------------------------------------------------------
De uitdrukking 'op je lauweren rusten' is gebaseerd op een antieke Griekse traditie. De winnaar van een sportevenement, bijvoorbeeld de Olympische Spelen, kreeg behalve eeuwige roem een lauwerkrans en een palmtak. Dat was ook in de latere Romeinse oudheid het gebruik.
Omdat je als winnaar van een belangrijke wedstrijd grote roem verwierf, kon je daar maatschappelijk vaak van profiteren. De verworven status gold als garantie voor een luxe leven, en de geëerde persoon kon nog lang teren op zijn prestaties - hij kon 'op zijn lauweren rusten'. Later kon de uitdrukking ook met een negatieve, verwijtende klank worden gebruikt; als iemand op zijn lauweren rustte, kon die persoon weleens arrogant en onuitstaanbaar worden - en bovendien lui. Veel mensen menen bovendien ten onrechte op hun lauweren te kunnen gaan rusten, terwijl ze daar toch echt meer voor moeten presteren.
Het woord lauwer komt van het Latijnse laurea, dat 'laurierboom' of 'lauwerkrans' betekent. Veel talen kennen hun eigen versie van de uitdrukking 'op je lauweren rusten', bijvoorbeeld: 'to rest on one's laurels' (Engels), 'sich auf seinen Lorbeeren ausruhen' (Duits), 'se reposer sur ses lauriers' (Frans) en 'dormire [= slapen] sugli allori' (Italiaans).
Als je niet met een gewoon mesje de aardappels kan schillen dan doe je het met een dunschiller als je die niet heb is een kaasschaaf een aardig alternatief je moet alleen wel in de gaten houden dat je een kaasschaaf hebt die niet te dikke plakken schaaft anders houdt je geen aardappel meer over. Je kan met een dunschiller overigens ook best plakken kaas schaven je moet dan akkeen wel van die niet te dikke rechte blokken hebben.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:27 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Ja snap het ook nietZullen wel geen dunschiller hebben? Of ze doet t altijd met een kaasschaaf, dan hoort t zo, jeweettoch
Dat mag je niet zeggenquote:
Liepen ze er alweer over te 'bek'vechten?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:33 schreef Chuckster het volgende:
Apart gedrag tussen Jo en Flip; als de een wilt kroelen/zoenen met de ander wil de ander dat niet, ene keer weigert Jo, dan Flip en dan weer Jo.
Pubers
Idd, maar waar ik me met name aan irriteer zijn de momenten waarop zij denkt grappig te zijn en zowaar dingen overdreven begint te schreeuwen, of die rare piepstem die ze regelmatig op zet.quote:
Highlights...quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:36 schreef Stability het volgende:
er ligt iets klaar voor laura ....laat me raden? een hangmat?
Iemand anders ook het gevoel dat wanneer gisteren onder dezelfde omstandigheden (dus Karim er al uit na weigeren van Gerard) Laura deze opdracht moest doen zodat Alex mocht blijven/weg mocht.. ze dan heel zielig had gaan doen en het niet had gedaan? Nu wel omdat ze het zelf was die wegmoest en het echt de makkelijkste opdracht was die er is..quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:33 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Dat mag je niet zeggenFoei Ze heeft gisteravond wel dr kop in een bak met spinnen gestoken he? Weet je wel hoe traumatiserend dat is? Heeft minstens 4 weken nodig om daarvan bij te komen
Nou Flip wilde haar kussen maar Jo zei dat die maar moest gaan zwemmen of fietsen, en als Jo wat wilt kan Flip er ook wat van, begint nu wel irritant te worden.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:35 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Liepen ze er alweer over te 'bek'vechten?
Je bedoelt Bas..quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:36 schreef Chuckster het volgende:
[..]
Nou Flip wilde haar kussen maar Jo zei dat die maar moest gaan zwemmen of fietsen, en als Jo wat wilt kan Flip er ook wat van, begint nu wel irritant te worden.
Maarja, het is bijna zaterdag, dus dan komt Ben weer langs![]()
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:36 schreef henkbarte het volgende:
[..]
Iemand anders ook het gevoel dat wanneer gisteren onder dezelfde omstandigheden (dus Karim er al uit na weigeren van Gerard) Laura deze opdracht moest doen zodat Alex mocht blijven/weg mocht.. ze dan heel zielig had gaan doen en het niet had gedaan? Nu wel omdat ze het zelf was die wegmoest en het echt de makkelijkste opdracht was die er is..
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:36 schreef marky het volgende:
[..]
OOOO lekkere dikke echte verse frietjes
Toen de stem zei dat de sleutel van het grijze kassie was zei ze met een piepstemmetje :" Ik hoop dat t Karim is" Alsof hij in dat kassie pastquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:36 schreef henkbarte het volgende:
[..]
Iemand anders ook het gevoel dat wanneer gisteren onder dezelfde omstandigheden (dus Karim er al uit na weigeren van Gerard) Laura deze opdracht moest doen zodat Alex mocht blijven/weg mocht.. ze dan heel zielig had gaan doen en het niet had gedaan? Nu wel omdat ze het zelf was die wegmoest en het echt de makkelijkste opdracht was die er is..
Ja voor haarzelf doet ze alles ze zou desnoods ook dat hebben opgegeten wat Gerard voor zich kreeg , maar de missie met Kariem wat Alex de kop koste dat kon ze nietquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:36 schreef henkbarte het volgende:
[..]
Iemand anders ook het gevoel dat wanneer gisteren onder dezelfde omstandigheden (dus Karim er al uit na weigeren van Gerard) Laura deze opdracht moest doen zodat Alex mocht blijven/weg mocht.. ze dan heel zielig had gaan doen en het niet had gedaan? Nu wel omdat ze het zelf was die wegmoest en het echt de makkelijkste opdracht was die er is..
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:33 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Dat mag je niet zeggenFoei Ze heeft gisteravond wel dr kop in een bak met spinnen gestoken he? Weet je wel hoe traumatiserend dat is? Heeft minstens 4 weken nodig om daarvan bij te komen
ik hoorde haar gisteren zelfs tegen stervio zeggen dat ze niet wist dat alex de gevolgen moest dragen.....vies leugenkreng dat ze isquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:38 schreef Freule het volgende:
[..]
Ja voor haarzelf doet ze alles ze zou desnoods ook dat hebben opgegeten wat Gerard voor zich kreeg , maar de missie met Kariem wat Alex de kop koste dat kon ze niet
Dat was indd ook echt heel dom.. hoopte zo dat die 3 spinnen boven op der gezicht zouden springen en ze wél giftig waren en dat Sharon in het complot zat en ... enz enzquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:38 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Toen de stem zei dat de sleutel van het grijze kassie was zei ze met een piepstemmetje :" Ik hoop dat t Karim is" Alsof hij in dat kassie past
Ik vind het trouwens niet eerlijk tegenover de rest dat zij weer een brief had.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:38 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Toen de stem zei dat de sleutel van het grijze kassie was zei ze met een piepstemmetje :" Ik hoop dat t Karim is" Alsof hij in dat kassie past
das niet te verglijken heel andere missiequote:Op vrijdag 15 april 2011 15:38 schreef Freule het volgende:
[..]
Ja voor haarzelf doet ze alles ze zou desnoods ook dat hebben opgegeten wat Gerard voor zich kreeg , maar de missie met Kariem wat Alex de kop koste dat kon ze niet
ik ook niet , ze word flink gespaard door de regie...altijd zijn het de no no 's die gespaard blijven he?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:39 schreef Candyfreak het volgende:
[..]
Ik vind het trouwens niet eerlijk tegenover de rest dat zij weer een brief had.
echt wel bahbah wat een misbaksel is dat mens verf dr haar peentjesrood Servioquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:39 schreef Stability het volgende:
[..]
ik hoorde haar gisteren zelfs tegen stervio zeggen dat ze niet wist dat alex de gevolgen moest dragen.....vies leugenkreng dat ze is
tja de redactie had niet verwacht dat ze deze daadwerkelijk kon lezenquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:40 schreef Stability het volgende:
[..]
ik ook niet , ze word flink gespaard door de regie...altijd zijn het de no no 's die gespaard blijven he?
Whaha dat had em echt geweest ja. En dan als een gek met die lange latten rondrennen met die bak op dr hoofd. Dat had haar aanwezigheid in het huis meer dan goed gemaakt.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:40 schreef taxisjoof het volgende:
[..]
das niet te verglijken heel andere missie
maar blijf van mening dat als het voor een ander was ze der oren niet in die bak had gestopt
viel me trouwens nog mee dat ze niet vast kwam te zitten met die flappers van der toen ze deruit wou![]()
Een Geer fokt weer Joanna. Ook heerlijk!quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:42 schreef MargrietV het volgende:
lol die Flip stookt Gerard op vanwege dikke Oma frieten
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:41 schreef henkbarte het volgende:
[..]
Whaha dat had em echt geweest ja. En dan als een gek met die lange latten rondrennen met die bak op dr hoofd. Dat had haar aanwezigheid in het huis meer dan goed gemaakt.
Die zus kan wel goed liegen, of ze is gewoon compleet gestoord.
Idd. Ze is valser geworden en komt overal boven uit.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:41 schreef Chuckster het volgende:
Vind wel dat Laura na het vertrek van Faalex heel para doet met die piepstem van d'r en dat luie en debiele gedrag, ze deed natuurlijk al langer zo, maar nu is het echt haar dagtaak geworden
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:42 schreef MargrietV het volgende:
lol die Flip stookt Gerard op vanwege dikke Oma frieten
nou met die langnek van dr zat ze zo bij de sleutelquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:40 schreef taxisjoof het volgende:
[..]
das niet te verglijken heel andere missie
maar blijf van mening dat als het voor een ander was ze der oren niet in die bak had gestopt
viel me trouwens nog mee dat ze niet vast kwam te zitten met die flappers van der toen ze deruit wou![]()
Eerder viel het niet op omdat ze toen tot ver over haar oren onder het dekbed naast zweetharses lag.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:41 schreef Chuckster het volgende:
Vind wel dat Laura na het vertrek van Faalex heel para doet met die piepstem van d'r en dat luie en debiele gedrag, ze deed natuurlijk al langer zo, maar nu is het echt haar dagtaak geworden
heb je haar dan woensdag nacht onder de douche gezien met karim en gerard en sharon?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:41 schreef Chuckster het volgende:
Vind wel dat Laura na het vertrek van Faalex heel para doet met die piepstem van d'r en dat luie en debiele gedrag, ze deed natuurlijk al langer zo, maar nu is het echt haar dagtaak geworden
What about:quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:43 schreef Capaja het volgende:
SST_Sharon SST Sharon
Ik verzamel alle ideeen voor de tekst op een shirt voor Sharon en de leukste wordt het, er komen alle hele goeie tekstjes binnen. #sstnl
Zeker met dat Ouijalalabord gebeuren, toen Karim het afpakte en zij als een verkracht kuiken begon te miepen dat hij normaal moest doen en naar d'r moest luisteren, vre-se-lijkquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:42 schreef Candyfreak het volgende:
[..]
Idd. Ze is valser geworden en komt overal boven uit.
echt zo'n type van; ik doe nooit wat hoor....quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:43 schreef Stability het volgende:
[..]
heb je haar dan woensdag nacht onder de douche gezien met karim en gerard en sharon?
liep ze heel achterlijk karim nat te wapperen met haar eigen douche stralen..het zag er echt niet uit.....en op dat moment dat jo eraankwam om te vragen of ze rustig wilden doen, stopte ze direct heel schijnheilig.....
Ja stond ze met dr armen voor dr lijf dom te doen bah misselijk mens bahquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:43 schreef Stability het volgende:
[..]
heb je haar dan woensdag nacht onder de douche gezien met karim en gerard en sharon?
liep ze heel achterlijk karim nat te wapperen met haar eigen douche stralen..het zag er echt niet uit.....en op dat moment dat jo eraankwam om te vragen of ze rustig wilden doen, stopte ze direct heel schijnheilig.....
ja een echt schijnheilig mormel....en dan die lijzige houding erbij...brrrrrr ik word helemaal naar van dat mensquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:44 schreef knagsje het volgende:
[..]
echt zo'n type van; ik doe nooit wat hoor....
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:44 schreef knagsje het volgende:
[..]
echt zo'n type van; ik doe nooit wat hoor....
ja dat zag er toch niet uit? die lange dwijl die stond te wapperenquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:45 schreef Freule het volgende:
[..]
Ja stond ze met dr armen voor dr lijf dom te doen bah misselijk mens bah
doek nie !quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:45 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
'moeje meiii nie de schuld geven'
ach al kijkende leren we er van toch....quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:45 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
'moeje meiii nie de schuld geven'
Laura denkt grappig te zijn maar slaat dan door door overdreven gedrag te vertonen, mag van mij best hoor, maar doe dat dan als je 8 jaar bent, niet als je 26 bent, het begrip dom blondje is prima toepasbaar op deze lantaarnpaalquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:43 schreef Stability het volgende:
[..]
heb je haar dan woensdag nacht onder de douche gezien met karim en gerard en sharon?
liep ze heel achterlijk karim nat te wapperen met haar eigen douche stralen..het zag er echt niet uit.....en op dat moment dat jo eraankwam om te vragen of ze rustig wilden doen, stopte ze direct heel schijnheilig.....
En dat kusjes in de camera geven dan, toen ze probeerden de cameramensen gek te krijgen..quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:45 schreef Stability het volgende:
[..]
ja dat zag er toch niet uit? die lange dwijl die stond te wapperen
Zeg dat niet te hardquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:38 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Toen de stem zei dat de sleutel van het grijze kassie was zei ze met een piepstemmetje :" Ik hoop dat t Karim is" Alsof hij in dat kassie past
op zulke momenten zie je ook heel duidelijk hoe onzeker ze is...ze staat er dan heel sloom bij en maakt de raarste bewegingen...kan het niet uitleggen, kheb nog nooit iemand van die lengte zo raar zien doen...het komt gewoon heel lijzig op me overquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:46 schreef Chuckster het volgende:
[..]
Laura denkt grappig te zijn maar slaat dan door door overdreven gedrag te vertonen, mag van mij best hoor, maar doe dat dan als je 8 jaar bent, niet als je 26 bent, het begrip dom blondje is prima toepasbaar op deze lantaarnpaal
Heerlijk om je aan te ergeren toch?quote:
hahahaha jaaaaa niet te gelovenquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:46 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
En dat kusjes in de camera geven dan, toen ze probeerden de cameramensen gek te krijgen..
[alexmodus] ik ben 10 jaar ouder en heb 10 jaar meer levenservaring, dus niet zo tegen mij hè, koekoek [alexmodus]quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:47 schreef Reksie1981 het volgende:
He doe nou eens stil en luister nou eens naar mij!
precies wat ik dacht !quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:48 schreef Chuckster het volgende:
Professor Sneep in da house!
[ afbeelding ]
Humor is ook een kwestie van smaak. Alex vond ik al net zo saai en zouteloos, met z'n grapjes waar hij dan zelf om zat te ggggg gggg ggggg-en.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:46 schreef Chuckster het volgende:
[..]
Laura denkt grappig te zijn maar slaat dan door door overdreven gedrag te vertonen, mag van mij best hoor, maar doe dat dan als je 8 jaar bent, niet als je 26 bent, het begrip dom blondje is prima toepasbaar op deze lantaarnpaal
dat 'tietuh' dag in , dag uit ...quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:49 schreef danilel het volgende:
Jo dr t-shirt heeft afgegeven op dr bikini
"Zelfs op mijn tieten"
(mijn zoon hoorde deze zin, en zei; "whoow, meisje, let op je woorden"![]()
)
Dan toonde Sofia meer lef.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:50 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
dat 'tietuh' dag in , dag uit ...
t Gedrag van dit soort type mensen is ook lastig uit te leggen, heb er 1 van in mijn kennissenkring en krijg er telkens weer plaatsvervangende schaamte door, het liefst wil je hun gezicht uit ergernis kennis laten maken met je maat 49 sneakers, maar aan de andere kant is het ook wel weer sneuquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:47 schreef Stability het volgende:
[..]
op zulke momenten zie je ook heel duidelijk hoe onzeker ze is...ze staat er dan heel sloom bij en maakt de raarste bewegingen...kan het niet uitleggen, kheb nog nooit iemand van die lengte zo raar zien doen...het komt gewoon heel lijzig op me over
'ik voel me kut? 'quote:
Ik zat ook net een plaatje erbij te zoekenquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:48 schreef Chuckster het volgende:
Professor Sneep in da house!
[ afbeelding ]
wij ook !quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:50 schreef Freule het volgende:
Hoi Allemaal!
bla bla bla
Mijn gevoel voor haar is heerlijk, ik voel me goed en vertrouwd bij haar en kan heerlijk met en om haar lachen.
Gelukkig is hij dan nu ook echt terug in nl.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:50 schreef Freule het volgende:
Hoi Allemaal!
Ik ben weer terug, wat een gek gevoel is dat. Het is echt van begin tot het eind een bizarre emotionele rollercoaster geweest. De start was voor mij best moeilijk omdat ik erg met mijn gevoelens heb geworsteld.
Toen ik van de stem de kans heb gekregen terug te komen na mijn exit heb ik die met beide handen aangepakt en ben ik Monique pas echt goed leren kennen. Toen besefte ik wat voor enorme leuke meid ze is, een meisje waar ik op verliefd ben geworden. En daar zijn jullie allemaal getuige van geweest, hoe weird is dat!
Opgesloten zitten in een huis met 15 onbekenden is het vreemdste wat ik ooit in mijn leven heb gedaan. De eerste weken voelde ik me minder op mijn gemak. Pas de laatste weken ben ik heel erg naar de andere bewoners toegegroeid en was het opgesloten gevoel wat minder erg. Wat ik wel zeer vervelend vond was de stem die me iedere ochtend met bombarie mn bed uit aan het tetteren was. Ik moet smorgens echt op gang komen en de stem gaf me die tijd niet altijd, dus de opmerking NU OPSTAAN kan ik missen als kiespijn.
Wat ik eerder in de show bij de nominatieronde heb gezegd is dat ik Philip als mijn grootste concurrent zie. Ik denk ook dat hij gaat winnen. Vooral op de avond dat de tranen zijn gaan vloeien terwijl we geboeid waren en de emoties zag dacht ik dat hij zijn hart toch zeker op de juiste plek heeft zitten. Dat is ook het mooie aan Secret Story. Je komt met 14 andere mensen samen waar je normaal gesproken misschien nooit een band mee zou opbouwen en door de intense momenten die je hier beleeft groei je toch volledig naar elkaar toe.
Het eerste wat ik nu ga doen is genieten van mijn familie en vrienden die ik 2 maanden heb gemist, een lekkere babi pangang met bami bestellen en natuurlijk niet te missen chocolaaaaa!!! Hmm wat lekker. Uiteraard sta ik deze week meteen weer in de sportschool, ik wil zodra Monique uit de show is wel weer even wat strakker erbij staan. Met die waterflessen sporten heb ik ook wel weer gehad
Natuurlijk willen jullie weten hoe het met Monique en mij verder zal gaan. Zodra Monique terug is ga ik haar de leukste tijd van haar leven geven. Mijn gevoel voor haar is heerlijk, ik voel me goed en vertrouwd bij haar en kan heerlijk met en om haar lachen. Ik hoop dat dat altijd blijft, want met het gevoel wat ik nu heb kan ik de hele wereld aan!
.
Bron Secret story hyves
quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:52 schreef marky het volgende:
[..]
Gelukkig is hij dan nu ook echt terug in nl.
is ook sneu indd...ze zou eens wat lichaamshouding oefeningen moeten doen en wat dikker zien te worden...mijn moeder kreeg vroeger een slagroom dieet , kwam ook geen gram aan, dus ik denk dat ze er verder niets aan kan doen.....laura was als kind nog veel dunner zei ze gisteren zelfs !quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:51 schreef Chuckster het volgende:
[..]
t Gedrag van dit soort type mensen is ook lastig uit te leggen, heb er 1 van in mijn kennissenkring en krijg er telkens weer plaatsvervangende schaamte door, het liefst wil je hun gezicht uit ergernis kennis laten maken met je maat 49 sneakers, maar aan de andere kant is het ook wel weer sneu
Gemist, hoe ze live in de uitzending zei dat ze "eerst nog een tampon in d'r kut moest stoppen"?quote:
maar je lichaamsgewicht heeft gelukkig dan weer niet zo heel veel met je karakter te makenquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:52 schreef Stability het volgende:
[..]
is ook sneu indd...ze zou eens wat lichaamshouding oefeningen moeten doen en wat dikker zien te worden...mijn moeder kreeg vroeger een slagroom dieet , kwam ook geen gram aan, dus ik denk dat ze er verder niets aan kan doen.....laura was als kind nog veel dunner zei ze gisteren zelfs !
Ja gemist, ik kijk (bijna) nooit uitzendingen. Niks gemist dus.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:54 schreef Gert het volgende:
[..]
Gemist, hoe ze live in de uitzending zei dat ze "eerst nog een tampon in d'r kut moest stoppen"?
helemaal waarquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:54 schreef Capaja het volgende:
[..]
maar je lichaamsgewicht heeft gelukkig dan weer niet zo heel veel met je karakter te maken
Ik denk dat er telefoon is voor haar.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:54 schreef beequeen het volgende:
Djoon: ik ga zo naar de KvdW.
Het zal ook niet.
Neem er je intrekt zou ik zeggen.
Gerard verft ook??quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:54 schreef Chuckster het volgende:
Te fout het shot op stream #1
[ afbeelding ]
Bij een falend programma horen falende streams....quote:
We vinden vast wel een nieuw slachtoffer danquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:56 schreef taxisjoof het volgende:
ik probeer me sst voor te stellen zonder lau mo en jo
gotver niemand om je aan te irriteren saaie bedoeling wordt het dan we hebben er minstens 1 nodig tot de finale anders wordt het heel boringggggg
Is zo weer opgelost verwacht ikquote:
Ik ben egaal grijsquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:56 schreef Chuckster het volgende:
[..]
Ben bang van wel, time waits for no one
Alweer?quote:
Ik kan me een prima SST voorstellen zonder Lau en Mo hoorquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:56 schreef taxisjoof het volgende:
ik probeer me sst voor te stellen zonder lau mo en jo
gotver niemand om je aan te irriteren saaie bedoeling wordt het dan we hebben er minstens 1 nodig tot de finale anders wordt het heel boringggggg
Dan hebben we sharon en flip nog!quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:56 schreef taxisjoof het volgende:
ik probeer me sst voor te stellen zonder lau mo en jo
gotver niemand om je aan te irriteren saaie bedoeling wordt het dan we hebben er minstens 1 nodig tot de finale anders wordt het heel boringggggg
wie wie wie hahahhahahquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:57 schreef mazaru het volgende:
[..]
We vinden vast wel een nieuw slachtoffer dan
Ben je ziek?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:57 schreef Reksie1981 het volgende:
Ik verveel me, help me het laatste uur door!
dat is dan toch gewoon sharon.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:57 schreef mazaru het volgende:
[..]
We vinden vast wel een nieuw slachtoffer dan
Vanmorgen werd de verbinding onverwachts verbroken. Het gesprek was vast nog niet afquote:
Nee, wil naar huis van werk!quote:
Ga jij nu serieus vertellen dat dat opgespoten mokkel vanmorgen heeft mogen bellen?quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:58 schreef mazaru het volgende:
[..]
Vanmorgen werd de verbinding onverwachts verbroken. Het gesprek was vast nog niet af
Ja, met mama, omdat ze nieuwe kleren nodig hadquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:59 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ga jij nu serieus vertellen dat dat opgespoten mokkel vanmorgen heeft mogen bellen?
Nee, maar als het achteraf wel zo zou blijken te zijn, dan zou ik niet van verbazing van mijn stoel vallen.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:59 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ga jij nu serieus vertellen dat dat opgespoten mokkel vanmorgen heeft mogen bellen?
Echt, ik begrijp niet dat niemand daar iets van zegt in dat hok. Ik zou het van de daken schreeuwen.quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:58 schreef mazaru het volgende:
Vanmorgen werd de verbinding onverwachts verbroken. Het gesprek was vast nog niet af
daarom moet dat wijf er gewoon uit, niet normaal meer wat die allemaal magquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:59 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ga jij nu serieus vertellen dat dat opgespoten mokkel vanmorgen heeft mogen bellen?
U vraagt wij draaien:quote:Op vrijdag 15 april 2011 15:59 schreef taxisjoof het volgende:
ik wil een fok top 5 van de iritantste bewoners
joquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:59 schreef taxisjoof het volgende:
ik wil een fok top 5 van de iritantste bewoners
ja met memoeder.quote:Ga jij nu serieus vertellen dat dat opgespoten mokkel vanmorgen heeft mogen bellen?
Geen Monique?quote:Op vrijdag 15 april 2011 16:00 schreef Chuckster het volgende:
[..]
U vraagt wij draaien:
1. Laura
2. Faalex
3. Stervio
4. Sofia
5. Cynthia
nee van die er nu nog zijnquote:Op vrijdag 15 april 2011 16:00 schreef Chuckster het volgende:
[..]
U vraagt wij draaien:
1. Laura
2. Faalex
3. Stervio
4. Sofia
5. Cynthia
1: Lauraquote:Op vrijdag 15 april 2011 15:59 schreef taxisjoof het volgende:
ik wil een fok top 5 van de iritantste bewoners
Die zijn er bijna allemaal al uitquote:Op vrijdag 15 april 2011 16:00 schreef Chuckster het volgende:
[..]
U vraagt wij draaien:
1. Laura
2. Faalex
3. Stervio
4. Sofia
5. Cynthia
quote:Op vrijdag 15 april 2011 16:02 schreef beequeen het volgende:
Mijn lijstje is korter. Ik erger me niet aan Geer en Karim.
+1quote:Op vrijdag 15 april 2011 16:02 schreef beequeen het volgende:
Mijn lijstje is korter. Ik erger me niet aan Geer en Karim.
Hier kan ik prima mee levenquote:Op vrijdag 15 april 2011 16:03 schreef Sjalalamantha het volgende:
1. Laura.
Dat is het. De rest vind ik wel lachen.
+1quote:Op vrijdag 15 april 2011 16:02 schreef beequeen het volgende:
Mijn lijstje is korter. Ik erger me niet aan Geer en Karim.
Dit verzon iemand net.. en mensen geloven het gewoon zomaar.quote:Op vrijdag 15 april 2011 16:00 schreef knagsje het volgende:
[..]
daarom moet dat wijf er gewoon uit, niet normaal meer wat die allemaal mag
Ik zou de rest toch ook niet in huis willen hebben.quote:Op vrijdag 15 april 2011 16:03 schreef Sjalalamantha het volgende:
1. Laura.
Dat is het. De rest vind ik wel lachen.
Ik denk dat de waarheid nog erger is dan wat hier gesuggereerd wordt...quote:Op vrijdag 15 april 2011 16:03 schreef henkbarte het volgende:
[..]
Dit verzon iemand net.. en mensen geloven het gewoon zomaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |